Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

semacım o kadar kafana takma canım bu durumlar da morel çok önemli bol bol dua et bizde senin için çok dua ediyoruz inşallah herşey yolundadır.
leke geliyor diyorsun kanamalar hep lekeyle başlar biraz kendine dikkat et, kendini hiç yorma imkanın varsa devamlı yatmanı öneririn

kızlar sağolun canzi kaç gündür iğne ve serum kanama azalmıştı ama ayağa kalkınca yine başlıyo inş. tutunur zaten zor oldu

canım çok geçmiş olsun ya allahım tamamına erdirsin sağılkla inşallah diğerkızlar sizlerden özür dileyerek olymposss cum bende yeni öğrendim hamişliğimi sana bi kaç şey sorma isterim eğer cevaplamak isteersen

bhcglerim p.tesi 188 bugün 335 dr um bebk göremedi henüz senin ilk değerlerin nasıldı????ama ara ara pembe renkli akıntım oluyo kanama gibi ama çok açık renkli sonra sol kasığımda ara ara sızlama oluyo ağrı gibi de değilde dr dış gebelikten şüphelendi

sana ondan soruyorum bi de senin kanaman nasıl progesteron hormonunu günde keç doz alıyosun

çok sordum kusura baakma ama kimsem yok sizden başkaaaa​

arkadaslar benim esim agustos ayinda varikosel ameliyati oldu.klomen ve evon kullaniyor.
Bu siralar o bolgede(cok afedersiniz yumurtalarinda)agri var.Acaba boyle bir durumla karsilasan oldumu?
yani varikosel tekrarlamasi gibi?olmuyorsa acaba neden agriyor?bi fikri olan varmi arkadaslar?Biz ameliyati ankarada olduk .Kurban bayraminda kontrol var.simdi oraya gitmemiz mumkun degil.artik bebek istiyorummmmmmmmm.allahim duy sesimizi.hayirlisi...:Saruboceq:

kızlar sağolun canzi kaç gündür iğne ve serum kanama azalmıştı ama ayağa kalkınca yine başlıyo inş. tutunur zaten zor oldu

bu durumda hiç ayağa kalkmıcaksın benimki bi bardak bile taşıma demişti sen öyle yap canım hep yat bakıcak kimsen varsa bence yatman engelleyeblir allahtan ümit kesilmez canım hep dua et hayırlısını iste bizlerde senin için dua ediyoruz canım lütfen güçlü ol :1hug:

canım geçmiş olsun aramıza hoşgeldin benim varikoselle ilgili bilgim yok ama sana birazdan bilen arkadaşlar yardımcı olcaklardır CADIARZU

canım ya inşallah bebişine hiçbirşey olmaz :Saruboceq::Saruboceq:

canım bebiş şuan kaç haftalık oldu? canım sen hiç kalkma kendine çok dikkat et hatta oturma bile devamlı yat yatınca kanama az olur.düşük tehlikesi olan bütün kanamalı hastalara dr hep yatmayı tavsiye edr...

birde canım pc başında da oturma. bizim dualarımız seninle eğer pc dizüstüyse ozaman bize takıl ama kendini yorma bizle beraber olsan yeter unutmaki morel çok çok önemli...

biliyorsunuz ben 3 tane düşük yaptım biraz bu konuları biliyorum o yüzden sadece kendine çok dikkat et canım
.

benim eşim de temmaz da oldu ama bir şikateti yok eğer çok ağrısı varsa başka dr da olsa kotrol olması iyi olur bence

kizlar inanamiyorum site duzelmis
o kadar sevindimki anlatamam galiba 10 gun surer diyodum ama aradada sansimida deniyordum
cok ozledim sizleri kim var kim yok gecmis sayfalari okyup geliyom ne var ne yok:enbuyukkk:a.s.:lepi:hihoyyyt

Canım benim çokk geçmiş olsunn
İnşallah herşey yolunda gidicek bebişine bişey olmucak merak etme .Kendine çok dikkat et istirahat konusunda devamlı yat..Dualarımız senınle canım rabbime emanet oll minik meleğinle:Saruboceq:

canım labarotuvara göre değişiyo değerler benim 1542 di 5. haftada bi daha ölçtürmedim hormon ilacı almıyorum canım eğer kastettiğin iğneyse dozunu bilmiyom ve açık pembe renkse hemen dr. git benim kahverengi lekeler geldi pembe olsa daha tehlikeli dedi dr. bu arada kutlayamadım bile canım tebrikler inş. sorunsuz olur bebişin tutunur

canım yatıyom benim pc masaüstü ama eşim dizüstünü getirdi gündüz giremem de akşamları takılırım şu an 6+4 oldu

sağol canım ya bizim detlerimiz bitmiycek mi yaaa valla iyice karamsar oldum habire ağlıyom

hımmm benim çok küçük henüz gittim canım dr a gitmezmiyim dış gebelik riskim varmış bakalım c.tes belli olcak valla benim dr umda korkulcak bişe deil dedi dış gebelik değilse hiç bi sorunun yok dedi rengi için de herhangi bi yorum yapmadı zaten değiştiriyom dr umu kadın çok ilgisiz yahuuu çok umarsızzz .... canım sana vajinal ultrasonlamı baktılar ilk olarak????

saol canım inşallah doğru yere ttutunur meleğimmmm

canım ya senin günün ne kadar geçti? testen anladığımız kadarıyla çok geçmemiş senin için bir karara varmak çok erken olur beniim hamileliyimde günüm 10-11 gün geçtikten sonra kese gözükmüştü....

semacım senin yatman lazım gün geçtikççe o pembe lekeler kırmızı olur ve çoğalır bu yüzden sen şimdiden yat hiç kalkma...

dualarımız sizlerle.:Saruboceq::Saruboceq:

olymposs canim yeni okudum msjini inanki cok uzuldum dikkat et canim ya insallah bebisine bir sey olmaz dualarim seninle neden olmuski ya hic kalkma kipirdama bile ya

semacim msjini okumaya basladim ne guzel bi hamis cikti ayriyken dedim ama uzuldum canim sonra insallah hamissin belkide ikiz bebise o yuzden cok artti degerin dikkat et canim sende kendine hamisler ltf dikkat ne zorluklarla buluyoruz o bebisleri allahim sizden geri almasin

bu arada kizlar sitenin masallahi var tikir tikir valla ama kizlar yok bence bugun girdiler acilmadi yarin deneyecekler yarin buralar dolar valla hasret giderelim bi guzel kim var kim yok oda gorunuyo degismis site pek guzel olmus masallah masallah ay en cok benmi sevindim ne:enbuyukkk::1hug:
ozledim sariliyim hepinize muck muck:1hug:

canım yatıyorum ara ara kalkıyorum zaten şimdi tekrar yatıcam koltukta ayaklarımı uzattım laptop kucağımda öle yazıyom

canım ben de pko olduğu için ne zaman yumurtaldığım belli deil o yüzden bişe diyemedi dr ama dr daha çok yeni dedi rahim kalınlaşmış herşey normal dedi ama ertesi gün böle oldu sence bu açık renk akıngtı tehlikelimi ilaç kullanıyom ama progesteron hormonu kesem ise ancak pazartesi gibi görünürmüş dr öle dedi kızlar ben şu an vajinal ultrasondan korkuyom bebeğe bi zararı olurmu dr sorun yok dedi ama ondan önce hiç bi problem yokru normaldi herşey hiçbişe yoktu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…