Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
semacim msjini okumaya basladim ne guzel bi hamis cikti ayriyken dedim ama uzuldum canim sonra insallah hamissin belkide ikiz bebise o yuzden cok artti degerin dikkat et canim sende kendine hamisler ltf dikkat ne zorluklarla buluyoruz o bebisleri allahim sizden geri almasin

cicim çok değil az aarttı aslında nette 2-3 günde bir %66 dan fazla artması gerek diyo benim 2 günde %82 arttı dr birazcık daha artsa sorun yoktu dedi ama geç de çoğalabilir bekleyelim dediii

cicim çok değil az aarttı aslında nette 2-3 günde bir %66 dan fazla artması gerek diyo benim 2 günde %82 arttı dr birazcık daha artsa sorun yoktu dedi ama geç de çoğalabilir bekleyelim dediii

pardon heyecandan yanlis okudum ben
insallah canim bir sorun olmaz da hamisligin guzem devam eder:CüvCüv:

inşallah cicim

rabbim isteyen herkese nasip eder benim bebişimide bana bağışlar inşallahhh

öğrendiğim an hemen kk geldi aklıma hep dua ettim sizlere bi daha görüşemicez diye de çok korktummm

:teytey:evet kizlar ya bende cok korktum acaba bir daha duzelmiycekmi diye kapandimi diye burayida geldim kuruttum diyede kendime kizdim kimse yk ama ben hala halaydayim tek basima:teytey::teytey:hihoyyyt

BADEMCIK CANIM DUALARIMIZ SENINLE...:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:COK GUZEL SEYLER OLACAK HAYATINDA.BIZLER INANIYORUZ.BILIYORUMKI SENDE INANIYOSUNDUR.CUNKU SEN AZIMLISIN.İNSALLH SENI:CüvCüv::CüvCüv: GORURUZ.

Bademm Canım burdaki bütün arkadaşlar ile birlikte dularımız seninleeee.Allahın izniyle inşallah herşey çok güzel olucakk ....umutlu ol hep pozitif düşünn..elinden geldiği kadar az stres yapmaya çalış...rahat olll...Tedavin güzel şekilde seyredicekk..Ve transferrden sonrada :) Bebelerin annesine tutunmaya başlıcakk :)Veee inşallahhhh rabbim sen büyüksün inşallah o müjdeli haberi bizlere vericeksinnnn .Pembe köşemizdeee hamişler listesine geçiceksinnnnn
Badem:CüvCüv:Olcak inşallah:ecrin_bebek:

bademcim tabiki dualarımız seninle
sen çok sitres yapma rahat olmaya çalış canım

Bademcim tabiki dualarimiz seninle. Gördünmü kac arkadas birden iyi dileklerde bulunuyoruz,
insallah hersey güzel gelisecek ve hayallerimizi süsleyen pembe köseye gececeksin canim.
çok teşekkür ederim arkadaşlar,sizlerin bu sözleri bu güzel mesajları sayesinde moral buluyorum..:)
allahım sonunda yaw bu ne ya kaç gündür hasretim sizlere

kızlar dularınıza ihtiyacım var pazartesi günü sabah test yaptım anam çift çizgi inanamadım tabiki sonra hemen dr a bhcg ya gittim 188 daha minnacıkmış vajinal ult. da göremedik ama rahim kalınlaşmış.nasıl mutluydum dün akşam üstü malesef çok açık pembe akıntım başladı hemen ilaca başladım biraz da sancım vardı ama adet sancısından az abartılcak bişe deil bugün tekrar dr a gittim bhcg em 335 olmuş dr arışı çok bulmadı dış gebelik olabilir dedi dünyam başıma yıkldı napcama şaşırdım şimdi cumartesiyi bekliyoruz bhcg yi tekrarlıcaz pazartesi de bi sorun olmazsa keseyi görmeyi planlıyoruz allahım yardım edecektir inşalla ama dualarınıza ihtiyacım var ben hemen sizlere dua ettim allahım benle beraber nasip et onlarada diye....

şimdi o akıntı durdu sancı da yok. dış gebelik onusunda bilgisi olan varmı

hı ayrıca normal gebelikte artış 2-3 günde %66 dan fazla olmalı diyo benim 2günde %83 artmış allahım bana yardım et sadece 2 gün sevinebildim dua edin nolurrrrrr
canım inşallah hamileliğinde her şey normal seyrinde gider..aminnn
kızlar selam kaç gündür sayfalar birikmiştir diyodum aklım burdaydı ama sorun varmış meğer.hafta sonu malum siteye giremedim.pazartesiden beri de düşük ihtimaliyle hastanede yatıyodum kanamam vardı hala devam ediyo ama rapor aldım evde yatıyom hiç kalkmadan bir de bebeğin kalp atışlarını duyamadık dr. pek iç açıcı konuşmadı o kadar korkuyom ki bişey olcak diye günlerdir ağlamaktan mahvoldum

canım kendini yormamaya çalış,inşallah herşey yoluna girecektir..

Arkadaşlar hepinize merhaba..Co-cultur uygulamam iyi olmuş.hücreler yeterli şekilde üremiş ve dondurulmuş..

Bu gün doktorla konuşmak üzere yanına gelmiştim ki yanına gelen başka bir çift vardı..ellerindeki kağıdı gösterdiler..dr ,bu değerlere göre düşük olabilir dedi..kız o an ağlamaya başladı..ben de kendimi zor tuttum..eşimle arabaya biner binmez saldım gözyaşlarımısenağlamasenağlama..Doktor ağlama iğne yaparız ,önlem alırız dedi..ama benim de içim çok kötü oldu..zaten bu günlerde vara yoğa ağlıyorum..iğnelerin etkisinden mi nedir bilmem...

canım yatıyorum ara ara kalkıyorum zaten şimdi tekrar yatıcam koltukta ayaklarımı uzattım laptop kucağımda öle yazıyom

canım ben de pko olduğu için ne zaman yumurtaldığım belli deil o yüzden bişe diyemedi dr ama dr daha çok yeni dedi rahim kalınlaşmış herşey normal dedi ama ertesi gün böle oldu sence bu açık renk akıngtı tehlikelimi ilaç kullanıyom ama progesteron hormonu kesem ise ancak pazartesi gibi görünürmüş dr öle dedi kızlar ben şu an vajinal ultrasondan korkuyom bebeğe bi zararı olurmu dr sorun yok dedi ama ondan önce hiç bi problem yokru normaldi herşey hiçbişe yoktu

canım ya önümüzdeki pazartesimi? öğleyse daha çok var bence sen boşuna telaşlanıyorsun inşallah bir aksilik olmaz

pc laptop olması güzel bizlerle olursun ve morelin düzelir inşallah, ama kendini çok yorma yine de dikkat et
ben de progesteron kullanmıştım,günde 3 tane alıyordum ama kanamn çoğaalınca dr 4 de çıkarmıştı birde folik asit kllandım...

arkadaşlar bide şunu söylamek istiyorum bu gibi durumlar da aslın da dr un yapabileceği pek birşey yok iş tamamen bize düşüyor ilaçlarımızı alacağız , devamlı yatacağız ve morellerimizi yüksek tutacağız...tabiki birde duayı dilimizden bırakmayacağız... inanın başka çaresi yok...

badem canim senin adina cok sevindim ama yazik diger kizada uzuldum ne umitle dr a gitmisti degilmi allahim insallah ona en kisa zamanda beklemdegi anda melegini versin
canim ben sanada inaniyorum bebisin yakinda aramiza katilacak annesiyle gelip gelip gidicek ama sen keyfini bozma moralini yuksek tutu bu moral ve stres cok onemli biliyosun allah yardimcin olsun emeklerin bosa cikmasin insallah

kizlar pek kimseyle muhabbet edemedim bugun ama cok sevincliyim site duzeldigi icin
maalesef ki cikmam gerekiyor sizleri cok ozledim insallah yarin bol bol hasret gideririz
bu arada nevrocum gelip de okursan msjlari bugun senide cok ozledim iki kere msj attim ama cvp vermedin bana hayirdir canim ya siteyede girmisin bugun ama msjin okumadim hala hastamisin yoksa merak ettim seni gorusmek uzere
herkese iyi aksamlar

canım yatıyom benim pc masaüstü ama eşim dizüstünü getirdi gündüz giremem de akşamları takılırım şu an 6+4 oldu

canım ya 6-4 gününün geçtiği zaman. tahminen bebek adettinin 14. günü tutunmuş olsa şuan bebiş 5. haftasına yenii girmiş durum da yani bu demek oluyorki daha erken inşallah atacak:Saruboceq::Saruboceq:
benim bilgilerime göre en geç 6.5 - 7 haftalık olana kadar atması lazımmış senin zamanın var daha kendini boşuna üzzme canım

çok teşekkür ederim arkadaşlar,sizlerin bu sözleri bu güzel mesajları sayesinde moral buluyorum..:)[/

Arkadaşlar hepinize merhaba..Co-cultur uygulamam iyi olmuş.hücreler yeterli şekilde üremiş ve dondurulmuş..

Bu gün doktorla konuşmak üzere yanına gelmiştim ki yanına gelen başka bir çift vardı..ellerindeki kağıdı gösterdiler..dr ,bu değerlere göre düşük olabilir dedi..kız o an ağlamaya başladı..ben de kendimi zor tuttum..eşimle arabaya biner binmez saldım gözyaşlarımısenağlamasenağlama..Doktor ağlama iğne yaparız ,önlem alırız dedi..ama benim de içim çok kötü oldu..zaten bu günlerde vara yoğa ağlıyorum..iğnelerin etkisinden mi nedir bilmem...

canım senin adına çok sevindim inşallah herşey yolun da gider :Saruboceq:
bahsettiğin arkadaşada çok üzüldüm ben de bu gibi durumlar da gözyaşlarımı tutamam...

çok teşekkür ederim arkadaşlar,sizlerin bu sözleri bu güzel mesajları sayesinde moral buluyorum..:)

canım inşallah hamileliğinde her şey normal seyrinde gider..aminnn

canım kendini yormamaya çalış,inşallah herşey yoluna girecektir..

Canım benim :KK43:bende o sözler karşısında ağlamaya başardım kesin.
:teselli::1hug:Canım duygusal olman çok normla merak etme :KK43: o ilaçlardan dolayı oluyormuş duygusallık eltimde kullanmıştı o anlattı bana ilaçlar ağlamaklı yapıyomuş.Sen güçlüsünn :)herşeyın üstesinden gelicenn hamişliğini kutlucaz inşallah:asigim:

kızlar ben uzanayım azıcık belim ağrıdı sizleri çok seviyorum hep duacınızım siz de dualarınızda beni unutmayın nolur çok ihtiyacım varrrrr kendinizi ii bakın yarın görüşürüzzz

KIZLAR BU NE YAAAA BİRDAHA GÖRÜŞEMİYCEZ ZANNETTİM BAYA ALIŞMIŞIM SİZLERE CUMARTESİ BEBEK MUHABBETLERİ YÜZÜNDEN CANIMI ÇOK SIKTILAR KALBİMİ KIRDILAR O GÜN AĞLAYA AĞLAYA GÖZLERİM ŞİŞTİ TAM SİZLERLE TESELLİ BULMAK İSTERKEN BİRDE BAKTIM SİTEYE GİRİLMİYOR BİRDE ONA ÜZÜLDÜM NEYSE OLALAN OLDU GEÇTİ GİTTİ,AMA SİTE BAYA HIZLI SAYFALAR ÇABUK AÇILIYOR SEVİNDİM,TEKRAR SİZLERLE OLMAK ÇOK GÜZEL YENİ HAMİŞLER VARMI ACABA?:enbuyukkk:

Olymposs inşallah bebeğine birşey olmaz iyi dinlen kafana takma düzelicek inşallah.sema 3455,inşallah seninde gebeliğin diş gebelik değildir:Saruboceq:ALLAH HAYIRLISINI VERSİN!!! ÖPÜYORUM HEPİNİZİ.

KIZLAR BU NE YAAAA BİRDAHA GÖRÜŞEMİYCEZ ZANNETTİM BAYA ALIŞMIŞIM SİZLERE CUMARTESİ BEBEK MUHABBETLERİ YÜZÜNDEN CANIMI ÇOK SIKTILAR KALBİMİ KIRDILAR O GÜN AĞLAYA AĞLAYA GÖZLERİM ŞİŞTİ TAM SİZLERLE TESELLİ BULMAK İSTERKEN BİRDE BAKTIM SİTEYE GİRİLMİYOR BİRDE ONA ÜZÜLDÜM NEYSE OLALAN OLDU GEÇTİ GİTTİ,AMA SİTE BAYA HIZLI SAYFALAR ÇABUK AÇILIYOR SEVİNDİM,TEKRAR SİZLERLE OLMAK ÇOK GÜZEL YENİ HAMİŞLER VARMI ACABA?:enbuyukkk:

canım hoşgeldin bebek muhabbetleri hep hayatımızda var zaten canım malesef insanların ağzı torba değilki büzemiyoruz sema hamile ama değereleri düşük olduğu için doktoru dış gebelik olabilir demiş bekleyip görücez cumartesi belli olcakmış :enbuyukkk:

iyi akşamlar arkadaşlar görüşemeyeli nasılsınız.
sema canım dualarımız seinle artış fena değil aslında ama kanama olayı çok mu.inşllah gelişir bebişin .Allah yardımcın olsun canım.
olymposss çok geçmiş olsun inşallah bir aksilik yoktur .benim ablamında ilk bebeğinde kanaması olmuştu ama maşallah yeğenim 8 yaşında şimdi.umudunu kaybetme canım biz dualarımızı esirgemiyoruz.Allah yardımcın olsun canım.güzel heberlerini bekliyoruz canım.

el muallim evlilik yildönümünü tebrik ederim. a.s.

Allah daha uzun yillar saglik ve huzurlu yillar nasip etsin canim.:nazar:

canım sağol kaçgundur gırımıyo sıteye şimdı gırebıldım rabbım hepınıze guzel bebişli yuvalar nasıp etsın huzurlu ve ttlı yuvalr cumlemıze.selam ve dua..........:nazar:

canım ya 6-4 gününün geçtiği zaman. tahminen bebek adettinin 14. günü tutunmuş olsa şuan bebiş 5. haftasına yenii girmiş durum da yani bu demek oluyorki daha erken inşallah atacak:Saruboceq::Saruboceq:
benim bilgilerime göre en geç 6.5 - 7 haftalık olana kadar atması lazımmış senin zamanın var daha kendini boşuna üzzme canım

arkadaşım bende bugün 6+3 üm onu hamile kladığın tarihe göre değil son adet tarihine göre hesaplıyorlar.buda 7.hafta sayılıyor.bende daha doktora gidemedim ben bursanın ilçesindeyim burdaki doktorlara gitmek istemiyorum .geçen hafta medikal parktaki randevum iptal oldu. 25 ekim cumartesi 13.30 ranndevu aldım ve kalp atışlarını kesin duymamız gerekiyor.eğer duymassak bir problem var demektir.ama benim içim çok rahat adet tarihimin üzerinden 17 gün geçti.hiç bir kanamam olmadı Alllah'a şükür.internette hafta hafta gebeliğe bakıyorum.7.haftada kokulara duyarlıkık artar mide bulantıları artar deniyordu.pazar gününden beri herşey kötü kokuyor.mide bulantıları çok arttı.ama yinede dayanılmayacak bir şey değil.inşallah bundan sonrada bir aksilik olmaz cumartesi doktorda bebek sağlıklı erse çok rahatlayacağım.Allah hepimizi en kısa zamanda bebişlerimize kavuştursun.

sormayın ya bende hafta sonu misafirim vardı giremedim.pazartesi bir geldim.ana site yok.bloked yazıyor .dedim bizim site bloke olmuş.3 gün çok sıkıcı geçti.ne kadarda alışmışız birbirimize .düşündüm düşündüm nasıl görüşeceğiz kimsenin msn si de yok bende .aman bir yere gitmeyin.bir daha

X