Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Canlarımmmmm , balımmmmmmm ; ben müsadenizi isteyeceğim. mirmirmirmir Artık yatayım. Bünyeyi hemen zorlamayayım. Yarın da güzel uyurum. Güzelce dinlenirim inşallah. Hepinizi öpüyorum. Şeniz İyi geceler , iyi uykular , tatlı rüyalarrrrrrrrrrrr. :asigim:

:a015::a015:Demek yatmaya gidiyon .Tamam canım allah rahatlık versinn.Güzelce uykunu all istirahat gribine iyi gelicektir.İyi uykularr Tatlı rüyalar sana :)mucukkkkkŞeniz
:CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv:

bu arada bende cıkıyorum.gelen mudurler henuz gıtmedı.yarın gıtceklermıs cok sukur..yarın beraber cıkacaz mud.gec kalmayım.yoksa kotu seyler olur....HEP UYUYA KALIYORUM.İŞE GEC GIDIYORUM.
GECENIZ IYI GUNDUZUNUZUN GUZEL GECMESI DILEGIYLEE

BADEMCIK CANIM DUALARIMIZ SENINLE...:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:COK GUZEL SEYLER OLACAK HAYATINDA.BIZLER INANIYORUZ.BILIYORUMKI SENDE INANIYOSUNDUR.CUNKU SEN AZIMLISIN.İNSALLH SENI:CüvCüv::CüvCüv: GORURUZ.
Ben yatıyorum,herkese iyi geceler,yarın tedavim başlıyor.Dualarınızı eksik etmeyin benden..:1hug:

Herkese iyi geceler inşalllah herkes hamile kalsin bende!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ben yatıyorum,herkese iyi geceler,yarın tedavim başlıyor.Dualarınızı eksik etmeyin benden..:1hug:

Bademm Canım burdaki bütün arkadaşlar ile birlikte dularımız seninleeee.Allahın izniyle inşallah herşey çok güzel olucakk ....umutlu ol hep pozitif düşünn..elinden geldiği kadar az stres yapmaya çalış...rahat olll...Tedavin güzel şekilde seyredicekk..Ve transferrden sonrada :) Bebelerin annesine tutunmaya başlıcakk :)Veee inşallahhhh rabbim sen büyüksün inşallah o müjdeli haberi bizlere vericeksinnnn .Pembe köşemizdeee hamişler listesine geçiceksinnnnn
Badem:CüvCüv:Olcak inşallah:ecrin_bebek:

Bademcim tabiki dualarimiz seninle. Gördünmü kac arkadas birden iyi dileklerde bulunuyoruz,
insallah hersey güzel gelisecek ve hayallerimizi süsleyen pembe köseye gececeksin canim.

yatacak arkadaşlara iyi geceler diliyorum bende hastayım ve gitgidede ağırlaşıyorum:KK43:((ve misafirlerim vardı bugün gündüz hazırlık gece oturma derken hiç girme fırsatım olmadı hepinizi öpüyorum arkadaşlar

Bademcim Rabbim yardımcın olsun.Tedavinde kolayık versin.İnsallah hayırlısıyla bize hamişlik haberini duyrursun.:CüvCüv: Allah emeklerinizi bosa cıkarmasın :Saruboceq:

el muallim evlilik yildönümünü tebrik ederim. a.s.

Allah daha uzun yillar saglik ve huzurlu yillar nasip etsin canim.:nazar:

beterim resmini gördüm ne giydin çekte fiziğin harikaa maşallah
sende yaş kaç
bluzunda harika
ayrıca dip boyan gelmiş :)))

günaydın bitanem beğendiğin için sağol.yaş 36 ya giriyorum kasımdaa.sewet dip boyam geldi.bilgiç kocam izin verirse bu hafta yaptırcam.:mymeka:

sanırım site kendine gelmiş en son ben yazmışım ilk de ben oldum.herkeze selam nevro yoklamada ilk ben varıııııııııımhihoyyythihoyyyt

bebekcocukclipimage006yq1.jpg

kızlar kalkınnnnnnnnnnnnn kaydirigubbakcemile2:eek:
bu yaramazlar uyuyan annelere gıcık olurlar söyleyeyim.benim oğluiş kolikliydi 18 ay askerlik yaptırdı bana ama hergün meğer ne kadar kıymetliymişa.s

ohhhh bee sonunda girebildim...2 gündür tık yok valla....hepinize günaydın...btrklc im sanada günaydın canım....benim kırmızıcıklarım cuma akşamaı geldiler....yine ayrılamadılar benden...neyse onun gelmeside iyi bişey....bidahaki adet tarihim 11 kasın nevroşcum...eklersin canım....

ohhhh bee sonunda girebildim...2 gündür tık yok valla....hepinize günaydın...btrklc im sanada günaydın canım....benim kırmızıcıklarım cuma akşamaı geldiler....yine ayrılamadılar benden...neyse onun gelmeside iyi bişey....bidahaki adet tarihim 11 kasın nevroşcum...eklersin canım....

ohhhh bee sonunda girebildim...2 gündür tık yok valla....hepinize günaydın...btrklc im sanada günaydın canım....benim kırmızıcıklarım cuma akşamı geldiler....yine ayrılamadılar benden...neyse onun gelmeside iyi bişey....bidahaki adet tarihim 11 kasım nevroşcum...eklersin canım....

ohhhh bee sonunda girebildim...2 gündür tık yok valla....hepinize günaydın...btrklc im sanada günaydın canım....benim kırmızıcıklarım cuma akşamı geldiler....yine ayrılamadılar benden...neyse onun gelmeside iyi bişey....bidahaki adet tarihim 11 kasım nevroşcum...eklersin canım....

X