Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
aymes canım bugün fıkra yazmadın ben bir tane hoş bir yazı yazayım sen istersen yine fıkralarına devm edersin :1hug:
arkadaşlar kara fatmalar (bir tür böcek) nasıl yaşar hiç merak ettinizmi ? biraz uzun ama bana çok komik geldi :roflol::roflol: fıkra niyetine yazıyorum vakti olan arkadaşlar okurlar sanırım morellerimiz her zaman yüksek tutalım a.s.

Bir Kara Fatmanın Günlüğü
Dün gece yine ölümle burun buruna geldim. Kendime bir
zarar geleceginden degil ama karim Cemile ne yapar
sonra. Biz aksam yemegimizi genelde saat 11-12 gibi
yerdik, ama ev sahiplerimizin misafiri geldiginden geç
vakitlere kadar oturup yatmadilar. Neyse ki konuklarin
gitmesiyle birlikte uykuya daldilar. Bir süre
ortaligin sakinlesmesini bekleyip, yiyecek
toplamaya basladim. Bugün misafirler geldigi için
menü çok zengindi. Pasta ve börek kirintilarina
bayiliriz. Her neyse ben nevaleyi toplarken
birden mutfagin isigi yandi ve "Aaaaaa! Karafatma"
diye bir ses duydum.
Salak adam, ben bir erkegim Fatma da nereden çikti.
Benim adim Ismail. Böyle seyler delikanliyi bozar.
Hadi beni karimla karistirdin diyelim. Sen ne kadar
korkak bir adamsin. Benim kaç katim büyüklügünde
olmana ragmen bu bagiris da ne böyle? O korkunç sesin
kesilmesiyle birlikte,sanki ben ona bir şey yapmisim
gibi beni kovalamaya basladi. Inanin o kadar da
dikkat ediyorum, tabak, çanak bardak üzerinde
dolasmamaya çünkü bu dingilin karisi çok titiz. Bazen
diyorum ki bu giciklarin misafiri Geldiginde git
ortalarda dolas böylelikle utanilacak duruma
düssünler..Ama yapamiyorum iste. Ne olursa olsun,
ekmek yedigin tekneye kötü gözle bakmamak
gerekir.
Ben eve geldigim ilk yillari hatirliyorum da ne
güzeldi o günler. Rahmetli kayinbabam ve kayinvalidem
beni evlerine kabul etmislerdi. O zamanlar rahattik,
çünkü ev sahibimiz Riza amca kördü. Bu sebeple
evin her yerinde serbestçe dolasabiliyorduk. Hatta
Riza amcayla ayni sofrada yemek yedigimiz günlerde
oldu. Gerçi bizleri görebilseydi nasil davranirdi
bilmem ama o hep yüregimizde yasayacak. Riza amcanin
durumu pek iyi sayilmazdi, memur emeklisiydi. Bu evde
rahmetli karisininmis,bu yüzden yiyecek konusunda bu
kadar fazla seçenegimiz yoktu. Ama daha mutlu ve
huzurluyduk.
Riza amca bir gün görünmez kazaya kurban
gitti.Gerçi onun için bütün kazalar görünmezdi. Riza
amcanin topraga verildigi gün biz de oradaydik.
Karsi komsusu Osman Zeki bey bize geldiginde ceketini
asmisti. Biz de bunu firsat bilip ceketin cebine
girdik. Ardindan Osman Zeki beyle birlikte mezarliga
dogru yola koyulduk. Riza amcanin üç tane oglu vardi
ama bugüne kadar sadece nüfusta gözüküyorlardi.
Hayirsizlar daha ilk günden evi satisa çikardilar.

Evi su anda oturan adam ve karisi satin aldi. Eve
ayak basmalariyla kayinbabam ve kayinvalidemi
öldürmeleri bir oldu. Adam sonra igrenerek cansiz
bedenleri kagida sararak çöpe atti. Sanki kendisi
çok temizmis gibi. Halbuki tuvaletten çiktiktan sonra
ellerini yikamadigina defalarca sahit oldum.
Simdilerde kendine üzerinde rahmetli kayinvalidemin
resmi olan bir ilaç almis, durmadan üzerimize sıkıp
duruyor Kayinvalidem Sultan hanim gençliginde
fotomodel oldugu için bu tür ilaçlarin üzerinde
resmi bulunuyor. Hatta bir iki reklam filminde de
oynamisti. Ama evlenince mecburen birakti. Çünkü
kayinbabam tam bir Osmanli erkegiydi. Bugüne kadar
rahmetli Riza amcanin anisina bu evde oturduk,
artik daha fazla dayanacak halimiz kalmadi. Ese dosta
haber saldik. Kendimize göre bir ev bulur bulmaz
tasinacagiz buradan. Belki de sizin evinize yerlesiriz
hayat bu belli mi olur?

merhaba
ben aranıza yenı katıldım sper tahlılınde degerler dusuk olunca doktor esımde varıkosel olmasından suphelendı. 1 yıllık evlıyız ve hıc korunmadık zaten olsaydı sımdıye kadar olurdu.
kecı boynuzu kuru uyguladım 6 ay boyunca ılerı hareketlı sperm duzeyı 3 mılyon yanı ımkansız gıbı bısey
ankara da yasıyoruz bıldıgınız doktor ısımlerı varmı arkadaslsr

nevrosky ya hergün geçmiş olsun diyoruz .hiç bizi dinlemiyor.geçmedi gitti.sensin olmuyor .hiçbir arkadaş kızmasın bende dahil olmak üzeri hiçbirimiz senin kadar takipçi değiliz. şuda var yazılan hiç bir yazıyı es geçmiyorsun.hiçbirimiz senin gibi değiliz kısacası.sen olmayıncada hiç tadı yok bu sitenin.en kısa zamanda şu hastalığı atlatıp daimi olarak aramızda görmek en büyük temennimiz.birde en kısa zamanda seni hamile görmek istiyoruz.o gün varya çok uzak değil ben buna inanıyorum.sen bizlerden bu kadar dua alınca en kısa zamanda Yüce Allah meleğini gönderecek.

fadikk ellerine sağlık canım çok güzeldi buyursunlar ben beklerim böyle düşünceli kiracı hahahahahah

Canlarım ben geçmiş mesajları okuyup cevaplayayım. Sonra size yetişirim inşallahhhh. kaydirigubbakcemile3

kontes hoşgeldin aramıza canım geçmiş olsun tatlım inşallah en kısa zamanda meleğine kavuşursun umarım keçi boynuzunu uyguladıktan sonra artış olmadımı spermlerde

:1hug:
GONAL F EN İYİ YUMURTA UYARICIDIR...KEŞKE DOZUNU BİRAZ ARTTIRSAYDINIZ...
2 TANE ARKADAŞIM GONAL F LE TÜP BEBEK YAPTIRDI ACIBADEM DE BİRİNİN 35 YUMURTASI BİRİNİNDE 26 YUMURTASI OLUŞTU....
BİTANESİNİN HER İKİ TÜPÜ DE TIKALIYDI VE ŞU AN BİRİ 6 AYLIK BİRİ DE 3 AYLIK HAMİLE HATTA BİRİNİNKİ İKİZ....
İNŞALLAH SENDE HAMİŞ KALACAKSIN BUNA İNAN...
VE UMARIM MİKRO YAPTIRIYORSUNUZDUR TATLIM....
ALLAH YARDIMCIN OLSUN İNŞALLAH
BİLİYORSUN Kİ BU İŞ İÇİN TEK YUMURTA VE TEK SPERM GEREKLİ......
AMA 3-4 ADET YUMURTA TRANSFER ETTİRMENİ TAVSİYE EDERİM EN AZ 3 YUMURTA TRANSFER ETTİR

evet kecı boynuzu ıse yaramadı

sımıdı cakısır otu balla yıyor. bıde argının max kullandırıyorum

gercı sper sayısı degılmıs onemlı olan hareketı sperm sayısını arttırma

esım sonunda urolojı doktoruna gıtmeyı kabul ettı :)
ıste doktor arıyorum suan.

kızlar günaydın hepinize.ben de bugun kendimi biraz daha ii hissediyorum.nevrocum senin de ii olmana sevindim.herkese hayırlı cumalar diliyorum .KONTES ARKADAŞIM HOŞGELDİN.Ben HRS HASTANESİNE GİDİYORUM.VE DOKTORUMDAN( TARIK AKSU ) MEMNUNUM.

canım ya bence kan testi yaptırın kesin sonuç olarak
inşallah hamişdir :Saruboceq:

kontes canım inşallah sayısı ve hareketi artar eşinin ben ankarada değilim o yüzden ürolog bilmiyorum ama benim burdaki dr um bana centrum u tavsiye etmişti recai pabuçcu belki orda iyi ürolog vardır

Kontes pardon yanliş anladim.ben kadin doğum doktoru diye düşümdüm. Bir an.ama ürolog konusunda ise ankara üniversitesi hastanesinde bir ürolog varmiş ama şu an ismini hatirlayamadim.ama bi araştirip sana bilgi veririm canim

bazen bu konuya cok uzuluyorum neden ben ve esım dıye dusunuyorum.
allaha ısyan etmek gunah belkı ama artık ıcım kaldırmıyor cocugu hak etmeyen ınsanların yanı dogurup orataya atanlardan bahsedıyorum
neden onalara nasıp oluyorda neden ben bu kadar ugrasmak zorun dayım.
ben anne olmayı bukadar ısterken ortaya atan dogurup kacanlara neden nasıp edıytorsun
ben 10 tane degıl sadece bır mınık can ıstıyorum
ıcımde kalp atısı ıstıyorum. o benım ıcımden yasam kadar sancılı bır sekılde cıkan ve sonra kollarımda kokusunnu koklamak ıstıyorum
o mınıcık ellere ve ayaklara sahıp melek kokulu bebegım koklayıp kucaklamak ıstıyorum ben ve benım gıbı senın nurundan parcaya bu kadar ısterken
allahım neden sen o mınık canı degerını bılmeyene verıyorusun dmek umarım ısyan degıldır.
ama ben anne olmak ıstıyorummmmm.

inşallah canım bir gün gelir bu yaramazlar...ben gölcüktenim canım...ama evlenmeden önce izmitte çalışıyodum...
canım bende şimdi izmit merkezdeyim.4 yıl d.derede oturmuştum.sanırım yazdım bunu.şimdi sen istanbuladmısın ?
:asigim::asigim:Utandımm şimdikk

canım utanılacak ne varki biz burda aileyiz.sizlerlerle ben burda çok mutluyum.paylaşamadığım herşeyi sizlerle paylaşıyorum moral depolıyorum.:1hug:a.s.

kızlar gunaydın.hayırlı cumalar dılıyorum hepınıze.rabbım duamıza ıcabet etsın ve bıze karsılıgını en kısa zamanda nasıp etsın.bende ıkı gıbı gıdıcem doktora.bırazdan esım gelır.cok heyecan yaptım ya.korkuyorumda bıraz kızlar ne olur dua edınde kıstlerım buyumemıs olsun.eger buyumusse buyuk ıhtımal dogumkontrol hapı verıcek ve hamıslıkte baska bahara kalcak.yıne ugrarım kızlar acıl bır ısım var.wc:)))

Kontes buldum.dr.kaan aydos .bu doktorum ii olduğunu duydum.yardimci olabildiysen ne mutlu...

Canım yarın Allahın izniyle bebişini göreceksin. Allah kısmet ederse , vakti zamanı geldiyse kalp atışlarını duyacaksın. Biz de seni heyecanla bekliyor olacağız. İlk buluşmanızı anlatırsın artık bizlere. :dance: Bizlerden selam söylemeyi unutma. :teytey:

Amin canım , inşallah bizler de yaşarız bu güzelliği :Saruboceq: :CüvCüv: a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…