Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
aymes canım ya fıkralar süperdi hiç duymamışım çok güldüm ya :roflol::roflol:sırnaşık şeysırnaşık şey

Beni bütün merak eden , arayan soran arkadaşlara teşekkür ediyorum kızlar. a.s. Sizler beni özlediniz ya ben hepinizi tek tek özledim. :asigim: Özlemim büyüdü büyüdü. :1rolleyes: Akşamları giremedim. Gündüzleri de işten , internetten güzel giremedim. Doğru düzgün kucaklaşamadık sizlerle. Hamiş haberleri gelse de yine halaylara başlasak , ne de güzel oluyor o zaman. Hastalık , dert mert unutuluyor.. :teytey: :teytey: :teytey:

Canım benim seni merak etmezmiyiz hiç girer girmez siteye gözlerimiz seni arıyor. O internetin azizliğine hergün bende uğruyorum ne yazıkki. Evet canım dediğin gibi hamiş haberleri alsakta neşemiz yerine gelse. Halay başı benim bu sefer bak kaptırmam ona göre:teytey:kaydirigubbakcemile3

Nevrocum ben adet oldum.bi daha ki adet tarihim (gene olursam tabi) 12 kasim
hem grip hemde adet 2 si bir arada perişanim .kendinize ii bakin ii geceler arkadaşlar

Canım inşallah önümüzdek ay olmazsın. Tarihini ben değiştirdim. Hiç canını sıkma canım , bizim pembe köşemiz adamı içine çeker. İnşallah seni de çekecektir en kısa zamanda. hihoyyyt

kızlar şimdiye kadar yumurtalıklarda kist için beyaz soğan haftada 3-4 kez sumakla beraber yenmeli dedi

fsh ın iyi düzeyde olması içinde bu soğan kürü ii gelir yanında ise testere dişli aslanpençesi: 2 yemek kaşığı aslanpençesini 1 bardak kaynayan suya ekleyip 6 dakika kaynatıp ocaktan alıp ılıtıp içiyoruzz

gebe kalmak isteyen hanımlar taze maydonoz, nane ,adaçayı, kabak çekirdeği ve diğer çekirdeklerden bademden fındık fıstıktan UZAK DURMALIDIRLARRRRR

ve kızlar üstüne basa basa spermlerin sayısı ve diğer sorunları için keçibonuzu kürünü muhakkak önerdi

intenet sitesinde de bunlarla ilgili bilgiler varmış ben şimdi araştırıp hemen copy paste yapcam ok?????

kızlar şimdiye kadar yumurtalıklarda kist için beyaz soğan haftada 3-4 kez sumakla beraber yenmeli dedi

fsh ın iyi düzeyde olması içinde bu soğan kürü ii gelir yanında ise testere dişli aslanpençesi: 2 yemek kaşığı aslanpençesini 1 bardak kaynayan suya ekleyip 6 dakika kaynatıp ocaktan alıp ılıtıp içiyoruzz

gebe kalmak isteyen hanımlar taze maydonoz, nane ,adaçayı, kabak çekirdeği ve diğer çekirdeklerden bademden fındık fıstıktan UZAK DURMALIDIRLARRRRR

ve kızlar üstüne basa basa spermlerin sayısı ve diğer sorunları için keçibonuzu kürünü muhakkak önerdi

intenet sitesinde de bunlarla ilgili bilgiler varmış ben şimdi araştırıp hemen copy paste yapcam ok?????

Teşekkürler canım çok sağol o yememiz gereken şeyleri bilmiyodum mesela sağola.s.

bademcım rabbım yar ve yardımcın olsun canım.bol bol dua et.artık gerısını rabbıme bırak.o senın ıcın en hayırlısını nasıp eder ınsallah.bu arada esıme bıraz senın durumundan bahsettım.kocaelıde tupbebek oldugunu falan.sende ıyıce ogren dedı neler yapmıs nerelere basvurmus dıye.ıste nekadara maloldu ılaclar dahıl.rapor cıkardınmı yada nasıl cıkarılıyor bılıyormusun falan.ıste bılgı almak ıstıyorum canım senden.rabbım o yollara dusurmesın ama eger basımıza gelırse amenna.bılgımız olsun ıstıyoruz esımle.kendıne dıkkat et canım.:1hug:

Canım biz rapor çıkarttık..ilk denememiz..Bunun için hastaneye gelip bazı tahlilleri yaptırmak gerekiyor..Eşinden en az 2 sperm örneği istiyorlar..Doktor önce bize en pahallı olan ilaçları yazdırdı sonra biz doktora iptal ettirdik reçeteyi,daha ucuz olan ilaçları yazdırdık..450 ytl civarı ilaçlar..ama ben bir de co_cultur için rahimden parça aldırdım..o da 1000 ytl tutacak sanırım..başka başka işlemlerde olucak,şu an ezbere bilmiyorum..Doktorum Eray Çalışkan..Doktor bir arkadaşımın tanıdığı olduğu için rapor çıkartırken bize kolaylık sağladı:eek:Memnunum..Yarın hastanenin yolunu tutucaz hayırlısıyla...

balsurat
hani kız oyun :sm_confused:
bekle bekle bi hal oldum :mymeka:
yarın görürsün sen dedün 3 gün oldu
laelaelaelaelae
Şeniz

Çok teşekkürler canım. Halbuki ben maydanozu çok severim ve hep yerim.Bilseydim yemezdim yaw. Artık yemiycem. Kabak çekirdeği, fındık,fıstık da çok yiyorum. Keşke daha önce bilseydik bunları. :çok üzgünüm: :çok üzgünüm:

Sperm sayısı azlığı
Hareketli spermsayısı düşüklüğü yaşayan erkeklerin hareketli sperm sayısını artırıcı etkisi olan keçiboynuzu kürünü önermekteyim. Keçiboynuzu (harnup) aktarlardan temin edilebilir.

Pazardan veya aktarlardan satın alınacak keçiboynuzlarının koyukahve ve siyaha yakın renkte olanların tercih edilmesi gerekir. Açık kahve renkli olanları satın almayınız.

Polykistik over'e karşı önermiş olduğum destekleyici bitkisel kür Alchemilla vulgaris, Leontice leontopetalum ve Lavandula stöchas bitki türlerinin değişik oranlardaki karışım kürüdür. Bu bitki karşımının kullanım süresi yaklaşık bir aydır. Bu kür sadece 1 ay kullanılır ve yeterli olmaktadır. Yaklaşık 80 g dır.

Naren canim hangi doktora gideceksin merak etim ..
Inşallah güzel haberlerle döneceksin

medikal parka gideceğim doç. dr.murat arslan.arkadaşım gidiyor çok memnun.arkadaşım şu an 4 aylık hamile.hayırlısı canım inşallah hayırlı haberlerle döneceğim.çok heyecanlıyım.

canım çok sağol bu faydalı bilgileri bizimle paylaştığın için ben soğan kürünün faydalı olduğunu düşünüyorum zaten çok tüketiyorum belki ondan dolayıdır ne bende kist var ne de adet düzensizliği zaten çerezlerle pek aram yok yani ben farkında olmadan uyguluyormuşum :1hug:

yaklaşık 4 ay oldu canım.24 haziranda ameliyat oldu.düşebiliyormuş evet ama bizim hiç kalmadı.dr da öyle deyince ne düşüneceğimi şaşırdım en iyisi yaza kadar bişey düşünmiyim yoruldum.

bu arada ateş şaşmadıu yine nevrocum bi sonraki tarihim 17 kasım

Canım bir önceki mesajını da okudum , canın çok sıkılmış. Sıkılmasını anlayabiliyorum. 4 ay kısa bir zaman değil senin için. Ama herkesin bünyesi de bir değil. Bir yıla kadar beklemek gerekebiliyor bazen. İnşallah değerlerin düzelmesi için bu kadar vakte ihtiyaç yoktur. Ancak şimdiki zamanda verilen spermlerin bundan 72 gün önce üretildiğini düşünürsek ; tam sıcaklara denk geliyor. Biraz daha sabır güzelim. Hem yazın üretimleri geçecek , hem de ameliyatın olumlu etkileri devreye girecek. :lepi: Şeniz

Merhaba canım. :1hug: İyiyiz çok şükür. Sen bayadır yoksun. Senin yokluğunda naren1981 hamiş kaldı. Hem de doğal yoldan. :nazar: Ona bizim topiği sen önermişsin başka topicte ; gel demişsin bizim orası güzel demişsin. O zamanlar daha yeni aşılamasının negatif sonucunu öğrenmiş. Ne iyi etmişsin de bize getirmişsin naren'i. Ben dedim senin haberin de yakındır. Ya bu ay ya da önümüzdeki ay senin de güzel haberini alacağım inşallahhhhhh. :Saruboceq: :CüvCüv: :lepi:[/QUOTE
AYYYY AYYYY AAAAAYYYYY NARENCİĞİM NE KADAR MUTLU OLDUM CANIM BENİM.ALLAH YÜZÜNE GÜLDÜ DESENE.MAAŞALLAAH.TEBRİK EDİYORUM SENİ VE EŞİNİ.
NEVROCUĞUM ALLAH SÖYLETİYORDUR İNŞAALLAH.HEPİMİZE ALLAH VERSİN MELEKLERİMİZİ.ALLAH SINIYOR BİZİ.BU AY HAMİLELİK HABERİ VERİYOR MUYUM BİR DE SİZE!:CüvCüv:AMAAAAAAAAAAAAN NE OLUR AMA.ADET TARİHİM YAKLAŞTI İNŞAALLAH HAMİŞİMDİR.HATTA İKİMİZ AYNI AY YANİ BU AY OLURMUŞUZ.:lepi:kaydirigubbakcemile5NE GÜZEL HAYALLER DEĞİL Mİ?AH AHHHHHHH.EFKARLANDIM ŞİMDİ BEN:nazar:

selam arkadaşlar hepinize hayırlı cumalar allah nu muradınız varsa kabul etsin :Saruboceq:

balsurat
hani kız oyun :sm_confused:
bekle bekle bi hal oldum :mymeka:
yarın görürsün sen dedün 3 gün oldu
laelaelaelaelae
Şeniz

Sabırsızımm :roflol:
Tutma beni gülücemm Allah iyiliğini versin kız ben sana demedimmi bende oyun linki yok diyesırnaşık şeyBenim cd var onu takıp oynuyorum :roflol:

canım bende şimdi izmit merkezdeyim.4 yıl d.derede oturmuştum.sanırım yazdım bunu.şimdi sen istanbuladmısın ?

evet canım 7 senedir istanbulda oturuyorum evlendim buraya geldim ....
dğirmenderede çok güzeldir orayıda çok severim...ama artık iyicene istanbula alıştım başka yerde yapamam gibime geliyo...

kızlar bi de milliyet gazetesi bugün den başlayarak ibrahim saraçoğlu'nun kitabını 19 kupona veriyo kitabında daha geniş bilgileri varmışşş

semacım çok sağol canım vediğin bilgiler için bazılarını ben de bilmiyordum

kızlar ben şimdilik çıkıyorum size iyi sohbetler.

kızlar bakın bu benim........................
en kısa zamanda ben ve sizler böyle oluruz inşallah sizinle paylaşmak istedim

kızlar bakın bu benim........................
en kısa zamanda ben ve sizler böyle oluruz inşallah sizinle paylaşmak istedim+

ce9a1e98d58301b9eefc30crm7.jpg

X