Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
bende geldimmm gerçi mutfakta yemek yapıyorum ama sonra müsait olamam diye bir selam vereyim dedim ne haber arkadaşlar ahayat nasıl gidiyor bakalım???

fadikçim içler acısı bi durum ......
benimde görümcemin bebeği olmuyordu 10 senedir
ben evlendikten 1 yıl sonra hamile kaldı
okadar çok dua ettimki benden önce onun bebeği olsun diye çok şükür rabbim dualarımı kabul etti :ecrin_bebek:
ama şimdide benim olmuyor :çok üzgünüm:
rabbim kimseyi evlat hasretiyle yakmasın
:Saruboceq:

canım çok sağol ilgilendiğin için.dr da aynen hareket sorunu var demişti.yarın bu ayki adetimin 3.günü.yarın muayeneye gidicem.sanırım aşılama için iğne verecek.yarın sana durumu aktarırım.listeyi gördüm.eklemişsin ve doğru sebepten.sağol canım.insan bööle bi konumda çaresizken özellikle ve belirsizlikte yanında birilerini arıyo.teşekkürler canım.
geçen ay 12 eylüldü adet tarihim.bu ay 15 ekimde hastalndım.14 kasım diyelim önümüzdeki ay için ama sanırım aşılama olursa daha çabuk öğrenirim.inşallah ilkinde tutar da Rabbim bu yolda daha fazla bekletmez bizi.duaların ve güzel dileklerin için de sağol var ol canım.arkadaş listene eklemişsin.ben de eklemeye çalıştım.inşallah becerebilmişimdir.
burada bulunup da bebeklerini hasretle ve umutla bekleyenlerin Allah yüzlerini güldürsün inşallah...herkese dua edicem..beni de dualarınızı almanız dileğiyle...

[img=http://img90.imageshack.us/img90/8191/img7217gm1.jpg]

işte bizim bebişlerimiz taklacı güvercinlerimiz tammmmmm 40 tane renk renk sölemesi ayıp çok da fena taklacıdırlarrrrrrr

bunlar beyazlarımız hehe tepeden bakan erkek

bunlar da aşklarını bizden aldılar anneyle babaya baka baka öğrendiler

kızlar en son yolladığım oldu çıkıyooooo gücercinlerimiz cicim bizim bebişlerimizzzz eşimle ben besliyozzzz çatımızda teras daha doğrusu

al canım arkadaşa hazırlamıştım sende faydalan a.s.

***********************************************************************************************************

***********************************************************************************************************

fadikcim yaziyi oraya yazamdim bile siteye hadi yine ugrasir resim yuklerizde ben bu isleri beceremiycem galiba birde site hizli olsa neyse

nese bacılarım ben kaçar kendinize ii bakınnnnnn azıcık uzanıyım gelirim ok??? çayım da demlendi ohhhhh kızlar gelin beraber içek dıptıscım hadi anam gel sana sıcacık taptase çayımdan veriyim ::)))

C:\Users\Hp\Desktop\glitteryourway-24548bad.gif

canım ya bu arada senin pc nin markasınıda öğrenmiş olduk (hp) kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 benimkide hp canım

sabırsız canım bak dıptıs arkadaşımız resim nasıl eklenir anlatmı çok sağolsun a.s.

asi canım linki tıkla siteye girince prnbeliyerde yazı çeşitleri var istediğini seç daha sonra

Generate your glitter word: yazan yerin altına istediğini yaz ama çok uzun olmaması lazım sonra glitter my way! yazan yer tıla bu kadar zamanla deneye deneye daha iyi anlarsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…