Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
kızlar ya geçen gün bahsettiğim kasık ağrılarım hala devam ediyor dün abimin 2 yaşındaki oğlu kucağıma atladı hala diye acayip kötü sızladı ne bu yaaaaa biliyorum bide göğüslerimde çok şişti ve hassaslaştı elimi bile değemiyorum belkide psikolojik bilemiyorummmm

Canım inşallah hamişliktendir diyorum. :Saruboceq: Benim de şişer hassaslaşır ama elimi bile değdiremeyecek kadar değil. Her ay böyle mi oluyordu canım? :1rolleyes:

canım sen düşükten sonra film çektirmedinmi hiç galiba istiyorlar ben gittiğimde bütün değerlerim normal çıktı ama film istemişti doktor
istersen dk una sor bakayım ne diyecek ama içinin rahat olmasını istiyorsan çektir ve kurtul derim ben belki film çekildikten sonra hamiş kalırsın:CüvCüv:

yok canım çektirmedim doktora söylicem zaten çektirmek istiyorum diye onuda kafamdan çıkarırım en azından inşallah canım hepimiz en kısa zamanda hamiş kalırız dularımız hep bundan yana :Saruboceq:[/QUOTE]

Ya kızlar bende tahlillerimi yaptırıp doktora göstermiştim sadece. Doktor bana rahim filmi de çekicez demişti ama ben gitmedim korkudan. :1no2: Çünkü nasıl olsa tahlillerim iyi çıktı kesin rahim filmi de temiz çıkar dedim kendi kendime. :jeyyar: :jeyyar: Yani kendimi avuttum. Ama bi kaç ay daha hamile kalmazsam çektiririm belki. cesaretimi toplayabilirsem. :çok üzgünüm: :çok üzgünüm: Çok korkuyorum gerçekten ya o muayeneden bile çekiniyorum ben. :çok üzgünüm: Benim gibi bu kadar korkak var mı acaba???

Canım inşallah hamişliktendir diyorum. :Saruboceq: Benim de şişer hassaslaşır ama elimi bile değdiremeyecek kadar değil. Her ay böyle mi oluyordu canım? :1rolleyes:

evet canım bazen oluyor yani aslında göğüslerimi kafaya takmıyorum ama kasıklarım gerçekten canımı acıtıyor üşütmüyorum hiç bu ne yaaaa

Zeynepcim gözün aydın canım sonuçların çok güzel bi sorun olmadığına çok sevindim inşallah bebişiniz tez zamnda gelicek canım merak etme demek biraz sabretmen gerekiyomuş en yakın zamanda senin hamiş haberini duyucağız burdan ben eminim :1hug:

canım çok saol güzel dileklerin için inşallah hep beraber kalırız...

yok canım çektirmedim doktora söylicem zaten çektirmek istiyorum diye onuda kafamdan çıkarırım en azından inşallah canım hepimiz en kısa zamanda hamiş kalırız dularımız hep bundan yana :Saruboceq:

Ya kızlar bende tahlillerimi yaptırıp doktora göstermiştim sadece. Doktor bana rahim filmi de çekicez demişti ama ben gitmedim korkudan. :1no2: Çünkü nasıl olsa tahlillerim iyi çıktı kesin rahim filmi de temiz çıkar dedim kendi kendime. :jeyyar: :jeyyar: Yani kendimi avuttum. Ama bi kaç ay daha hamile kalmazsam çektiririm belki. cesaretimi toplayabilirsem. :çok üzgünüm: :çok üzgünüm: Çok korkuyorum gerçekten ya o muayeneden bile çekiniyorum ben. :çok üzgünüm: Benim gibi bu kadar korkak var mı acaba??? [/QUOTE]

valla canım korkunun ecele faydası yok malesef ben de benim gibi korkan yok derdim bir kan tahlili bile alırken zorlanıyorum ama ben de o filmi çektim hemde iki kere

Selam kızlarrr ben geldim ama çıkıcam hemen biraz temizlik arası molası verdim.Geberdim yaaa iş iş bıktım artıkk :KK43: zeyneppppp canım benım ben sana dedimö değerler güzel çıkıcak diye... bakk öylede olduuu oleyyy canım ne güze normal yolla olabileceğini söylemiş dr daha ne olsunn.Demek şimdiye kadar olmamasında bir hayır vardır.Rabbim kısmet ettiği zaman olucak inşallah o günler çok yakındadırr.Ben inanıyorum senin hamiş haberini alıcaz burdan :):dance::dance:

kızlar ya geçen gün bahsettiğim kasık ağrılarım hala devam ediyor dün abimin 2 yaşındaki oğlu kucağıma atladı hala diye acayip kötü sızladı ne bu yaaaaa biliyorum bide göğüslerimde çok şişti ve hassaslaştı elimi bile değemiyorum belkide psikolojik bilemiyorummmm
ay canım inşallah ağrılar bebişdendin
adetine çok gün varki:))
yok canım çektirmedim doktora söylicem zaten çektirmek istiyorum diye onuda kafamdan çıkarırım en azından inşallah canım hepimiz en kısa zamanda hamiş kalırız dularımız hep bundan yana :Saruboceq:
aminnnnnnnnnnnnnnnnn canım inşallah hepimiz için hayırlısı olur
Tam listeleri yayınlayacaktım , senin mesajını görünce düzelttim. İnşallah gelmez tabi. Bu ay hamiş olursun ve o çok bayıldığın pembe köşeye geçersin canım. :Saruboceq: :CüvCüv:

saol bir tanem
aminnnnnnnnnnnnn ya inşallahhhhhhhhŞeniz

hoşgeldin güle güle balcım
gelişin ve gidişin hızlı olcek senin
kolay gelsin bir tanem kendini fazlada yorma yavaş yavaş yap

tatlı kestane balum benim...tarçınlayıp yiycem seni...canım inşallah tez zamanda hep beraber doğal yollarla kalırız....

Selam kızlarrr ben geldim ama çıkıcam hemen biraz temizlik arası molası verdim.Geberdim yaaa iş iş bıktım artıkk :KK43: zeyneppppp canım benım ben sana dedimö değerler güzel çıkıcak diye... bakk öylede olduuu oleyyy canım ne güze normal yolla olabileceğini söylemiş dr daha ne olsunn.Demek şimdiye kadar olmamasında bir hayır vardır.Rabbim kısmet ettiği zaman olucak inşallah o günler çok yakındadırr.Ben inanıyorum senin hamiş haberini alıcaz burdan :):dance::dance:

Kız ev hanımı olduğun halde fazla uğrayamıyosun. Bide çalışsan hiç uğrayamıycaksın. Bırak işi, gücü gel buraya. :teytey: :teytey:

hoşgeldin güle güle balcım
gelişin ve gidişin hızlı olcek senin
kolay gelsin bir tanem kendini fazlada yorma yavaş yavaş yap

Hoşbulduk neşelimm hehe :)sırnaşık şey
Sağol canım az kaldı yavaş yapayım demi beli bebem benımledır :)bir bitirsem kanepe uzanıp ohh çekicem pc alcam .öpüyprum canım allaha emanet ol :lepi::1hug:

merhaba canım. :1hug: Geçmiş olsun. Ben de çok hastayım. Hele akşamları çok daha kötü oluyor. Inşallah tez zamanda iyileşiriz. A.s. Seni de daha fazla görmek istiyoruz buralarda. Sana iyileşene kadar biraz müddet. Ama sonra mazeret kabul etmeyiz. Yerimseniben

canim sana da çok geçmiş olsun.hasta da olsam dayanamayip gene ara ara giriyorum.biraz iyileşiyim sik sik sizlerle beraber olacam işallah...

Bu sirada şehitlerimize de allah tan rahmet diliyorum.hepimizin başi sağolsun

Kız ev hanımı olduğun halde fazla uğrayamıyosun. Bide çalışsan hiç uğrayamıycaksın. Bırak işi, gücü gel buraya. :teytey: :teytey:

Canım ben sabah geliyom kesik kesik burdayım pc gece 2 'ye kadar açık hemen hemen hergün..... daha ne kadar gelebilirim ki k.k delüsü oldum .diyene bak allah seni :roflol::roflol:

Hoşbulduk neşelimm hehe :)sırnaşık şey
Sağol canım az kaldı yavaş yapayım demi beli bebem benımledır :)bir bitirsem kanepe uzanıp ohh çekicem pc alcam .öpüyprum canım allaha emanet ol :lepi::1hug:

ay inşallah bir tanem seninledir:lepi: ya zaten dünkü yazın beni ağlattı:çok üzgünüm:
inşallah en kısa zamana anne adayı sonra anne oluruz:dance:
saol balcım sende allah aemanet olŞeniz

[Ya kızlar bende tahlillerimi yaptırıp doktora göstermiştim sadece. Doktor bana rahim filmi de çekicez demişti ama ben gitmedim korkudan. :1no2: Çünkü nasıl olsa tahlillerim iyi çıktı kesin rahim filmi de temiz çıkar dedim kendi kendime. :jeyyar: :jeyyar: Yani kendimi avuttum. Ama bi kaç ay daha hamile kalmazsam çektiririm belki. cesaretimi toplayabilirsem. :çok üzgünüm: :çok üzgünüm: Çok korkuyorum gerçekten ya o muayeneden bile çekiniyorum ben. :çok üzgünüm: Benim gibi bu kadar korkak var mı acaba??? [/QUOTE]

canım elbette korkulur ama bizim bir amacımız var ve bunun gerçekleşmesi için dualar edip elimizden geleni yapıyoruz o yüzden bebşimize bir adım daha yaklaşmak için çektirmemiz lazım bence korkunu ne ecele ne de bebek sahibi olmamıza faydası yok canım cesretini toplayıp çektir bence bende önümüzdeki ay çektiricem inşallah:1hug:

X