Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
selam arkadaslar nasilsiniz ben cok giremiyorum ama giremedigim zaman icerisindede yeni arkadaslar katilmis yeni isimler görüyorummm

Fatoscum merhaba tatlim, bizleri özlemedinmi canim...

Nevroskycim grip olmus, sanirim bugün dinleniyor.

Sen nasil oldun, iyimisin canim?

Fatoscum merhaba tatlim, bizleri özlemedinmi canim...

Nevroskycim grip olmus, sanirim bugün dinleniyor.

Sen nasil oldun, iyimisin canim?

özlememmi kiz sen zaten aklimdaydin keske girsede iki kelime edebilsem diyordum bir ara hergun yazisiyorduk...iyim canim ben sen nasilsin???

Allah iyilik versin fatoum. Bende iyi sayilirim. Bu aralar moralim daha iyi. Kendimi fazla düsüncelere atmiyorum. Insallah yazisiriz yine bol bol. Esim isten gelecek, ben simdi cikiyorum.
Ama yarin yine burdayim insallah.

Kizlar öptüm hepinizi...Şeniz

canım sorunsuz çektırmış olman guzel......ne bellı kalırsın canım inş hamiş.........rabbım aratmasın sıkıntıya koymasın..kımseyı............aşılama ile tutan bı kaç kışı varsada tupbebek tedavısı ile hamiş kalanlar daha çok bazen aşılama zaman kaybından başka işe yaramıyo benım bı çok arkadaşım tuple hamış kaldı aşılama ile souç alamadılar.tabı herşey kısmet...........rabbım ne zaman nerde ol demişse o zaman olcak..............ama bı denemede olmasa çok zaman kaybetme derımmmmmmmmmmm..............rabbım herkesın yar ve yardımcısı ols.........herkese bebekkk kokusu naıp etsınnnnnnnn hayırlı geceler doslarrrrrrrr dua ile.....bu arada nevrocum nasıl oldun sana da şifa dılıyorummmmmm:1hug:

canimmm bende cikiyoummm birtanem gorusuruz insalllah yarin gine girmeye calisicammm

nevrosuz yoklama olmaz kı ...............o gelsın........yenılesın yoklamayı...........inş iyileşir.herkese tatlı ruyalarrrrrrrrr

BADEMCİM senin yarın nasıl bir işlemin var kaçırmışım ben anlatsana...

Yarın mikroenjeksiyon tedavisi öncesi ek tedavi olarak co-cultur ( yapay rahim içi ) uygulanması için rahimden parça alınacak..Onun heyacanı ve stresi sanırım canım...:çok üzgünüm:
Bademcim neyin var, neler oluyor canim?

noliii nan hayırdır :1shok: noliii :1shok:

Ay az daha imza föyünü kaçıracaktım Yetiştim bende burdayım kızlar kaydirigubbakcemile
Misafirim vardı .Ancak ara ara kacamak yapıp okuyabildim.

Selam kızlarr herkeze hayırlıı gecelerr :)Nevromm gelmedinn inşallah iyisindirrr :) herkezin gözü seni arıyorrr .sensızz bu topikkk susuyorr

bende gripliler kervanına katıldım(((Allahım ne salgın bu yaa annem kardeşim yeğenlerim hepimiz hastalandık arkadaşlar fazla yanaşmayın bana çok çabuk geçiyor bu grip yada gelinde doya doya bi sarılayım size:)))

iyi geceler kızlar inşallah iyisinizdir ya benim için geçmiş olsun dileklerinde bulunan bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum allah hepinizden razı olsun yüce mevlam size önce sağlık sonra bebek versin :Saruboceq:

balım daha uyumadınmı sen....kızlar bilgisayarları eşler pencereden atacak artık..bu saat olmuş gece kuşları gibi ayaktayız..herkese iyi geceler..

balım daha uyumadınmı sen....kızlar bilgisayarları eşler pencereden atacak artık..bu saat olmuş gece kuşları gibi ayaktayız..herkese iyi geceler..

Yabanımm canım benımm :) bu saatte denk geldik .Vallahi pc kırıcaklarr az daha kaldıı benımkı kuduruyor ama banane:jeyyar::jeyyar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…