Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
kocişle telefonda konuşuyoduk ben yarın karşıyakaya gidicem dedim
neden dedi?
bi arkadaşı görücem dedim :jeyyar:
kim? dedi senin karşıyakada arkadaşın yokki dedi benneyaptımki
bende kkdan nevrosk dedim çok iyi biri onu görcem dedim fisfisfis
kim kim? dedi ??? :sm_confused:
o ne dedi insan mı?
bende arkadaşım dedim
adı ne dedi?
valla adını bilmiyom dedim
nasıl yani adını bile bilmediğin birini görmeye mi gidiceksin çocuk musun sen dedi :mymeka:
kaldım resmen :mymeka:
yani izin vermedi bende sinir oldum
:a015:
alacağın olsun kociş

kaydirigubbakcemile3 gamyoncuiremsu

Kızlar eşim yarın akşam röntgen çektirecek.Varikosel var mı yok mu diye. Nasıl oluyor bu. Sizin eşleriniz yaptırmıştır kesin. Varikosel varsa hemen mi ameliyat olur. Yoksa ilaç falan verir dimi kızlar.

benim eşimde röntgn çektirdi,sonucuna göre eğer varikosel varsa üroloğunuz ameliyat olmasını ister çünkü varikoselde tek çözüm ameliyat ve benim eşimde 1 ay önce ameliyat oldu ve aynı zamanda sperm sayısını,kalitesini ve hareketliliğini arttırıcı ilaçlar içiyor,yarın inşallah güzel haberlerini alırız.

İyi akşamlr kızlar... Nevrosky canım ben hastalandim dün gece.yeni tarihim 13 kasım,hayırlısı inş. bekleyeceğiz gene..bu arada bi sorum olacaktı arkadşlar etrafınızda rahim filmi çektirdikten sonra hamile kalan oldu mu acaba???

selam kızlar. nasılsınız? yeni hamişleri çok tebrik ediyorum. inşallah bunlar ramazanda okuduğumuz dualarımızın karşılığıdır ve inşallah hepinizin kapısını çalar o mutluluk en kısa zamanda!gamyoncuiremsu:CüvCüv:

:roflol::roflol: çok komik ya...banada kk dan bir arkadaşım oturmaya gelmişti...hem onun eşi hem benim eşim tembihlemişlerdi bizi...aman dikkat et çayına ilaç koymasın diye...aynısını eşide ona söylemişti ve erkenden gelip eşini aldı:roflol::roflol: baktıki sağlam bundan sonra ne zaman isterse gelebilirsin dedi arkadaşıma..:teytey:.
seninkide iyi cesaretmiş zeynepcim :jeyyar:

İyi akşamlr kızlar... Nevrosky canım ben hastalandim dün gece.yeni tarihim 13 kasım,hayırlısı inş. bekleyeceğiz gene..bu arada bi sorum olacaktı arkadşlar etrafınızda rahim filmi çektirdikten sonra hamile kalan oldu mu acaba???

iyi akşamlar ,ben rahim filmi çektirdim ama eşimde sorun olduğu için hamile kalamadım ancak başka topiclerde rahim filminden sonra hamile kalan arkadaşlar olduğunu okudum.

canım selam.......inş senıde gorucez bu lıstede.............ben iki defa rahım fılmı çektırdım bırıncısınde tedavıye başlıcaktım çok kotu ve berbat bı gundu sancıdan oluyorum dedım çok ağrım oldu hatta ağladım dayanamadım eşimde amelıyat olmuştu doktorum böle olunca bu şekılde olanların rahımlerı açılıyo bı darlık bı bırıkme varsa demıştı ve ilk ilaç tedavısıle de hamıle kalmıştım.. bazen adet kanamalrı sırasında rahım yolunda ble tıkanıklıklar olabılıyomuş ve bı şekılde rahım fılmıyle açılabılıyo demıştı doktorum..............ama herkesın böle ağrısı olmuyo çok rahat geçırenler var .................herşey guzel olacak inş dostlar.yarınlar bızı beklıyoooooooooo..............hayırlı gecelerrrrrrrrrrrrrr

selam kızlar. nasılsınız? yeni hamişleri çok tebrik ediyorum. inşallah bunlar ramazanda okuduğumuz dualarımızın karşılığıdır ve inşallah hepinizin kapısını çalar o mutluluk en kısa zamanda!gamyoncuiremsu:CüvCüv:

iyilik cerencim sen nasılsın nasıl gidiyor hamişlik,güzel dileklerin için sağol canım :1hug:

nevrosky canım iş çıkışına yetiştiremedim benneyaptımki
database error sayesinde sağolsun benneyaptımki evden okursun artık
Şeniz lülülülülülü :asigim:

canım selam.......inş senıde gorucez bu lıstede.............ben iki defa rahım fılmı çektırdım bırıncısınde tedavıye başlıcaktım çok kotu ve berbat bı gundu sancıdan oluyorum dedım çok ağrım oldu hatta ağladım dayanamadım eşimde amelıyat olmuştu doktorum böle olunca bu şekılde olanların rahımlerı açılıyo bı darlık bı bırıkme varsa demıştı ve ilk ilaç tedavısıle de hamıle kalmıştım.. bazen adet kanamalrı sırasında rahım yolunda ble tıkanıklıklar olabılıyomuş ve bı şekılde rahım fılmıyle açılabılıyo demıştı doktorum..............ama herkesın böle ağrısı olmuyo çok rahat geçırenler var .................herşey guzel olacak inş dostlar.yarınlar bızı beklıyoooooooooo..............hayırlı gecelerrrrrrrrrrrrrr

Saol cnm ya...Biz aşılamaya karar vermiştik aslında ben geçen ay rahim filmi çekildim anestezi olmadan çok rahat geçti hiç bi şey hissetmedim bile dr.çok iiydi...Benim de eşimde hareket sorunu vardı,dr.sperm sonuçlarına baktı 2 ay daha bekleyin dedi genelde rahim filminden sonra hamile kalanlar olabiliyor dedi..Bilemiyorum artık inş. bi daha ki ay tuttururz..Bir de aşılama da şans %10 ama tüp bebekte daha fazla şans olabilio dedi dr. ,acaba önce hangisini yaptırsak sonuçta aşılamaya da uygunmuş değerlerimiz?

iyi aksamlar kizlar ben cikiyim artik sabhatan beri pc basindayim yarin gorusmek uzere iyi haberlerle

CANIM BEN GEÇEN AY ÇEKTİRDİM ÇOKTA KOLAY GEÇTİ...BENDE ÇOK DUYDUM HAMİŞ KALANLARI BAKALIM BENİMDE PAZAR GÜNÜ ADET OLMAM LAZIM...O ZAMAN GÖRÜCEM DOĞRUMU DEİLMİ DİYE...İNŞALLAH DOĞRU ÇIKARDA HAMİŞ OLDUĞUMU ÖĞRENİRİM...a.s.

seninkide iyi cesaretmiş zeynepcim :jeyyar:

biraz öyle gerçekten...ama ben fundamla msnde görüntülü konuştum yani öncesinde bayağı muhabbetimiz olmuştu...iyikide gelmiş...insan az çok anlıyo karşısındaki insanın karakterini...ama yinede sanal ortam işte her an her şeyede hazırlıklı olmak lazım gerçekten...

CANIM BEN GEÇEN AY ÇEKTİRDİM ÇOKTA KOLAY GEÇTİ...BENDE ÇOK DUYDUM HAMİŞ KALANLARI BAKALIM BENİMDE PAZAR GÜNÜ ADET OLMAM LAZIM...O ZAMAN GÖRÜCEM DOĞRUMU DEİLMİ DİYE...İNŞALLAH DOĞRU ÇIKARDA HAMİŞ OLDUĞUMU ÖĞRENİRİM...a.s.

ıyı geceler kızlar.anlasılan herkes rahım fılmının sonuclarını beklıyor.ınsallah olumlu sonuclar alırsınız.:CüvCüv:sahsen ben alamadım:çok üzgünüm:altı yedı ay olmustur belkıde cekılelı.ya ben artık cok ınanıyorum.vaktı ne zamansa ozaman gelıcek meleklerımız.rabbım tez zamnda nasıp eder ınsallah.herkese ıyı gecelert dılıyorum...opuyorum hepınızı..:1hug:

ıyı geceler kızlar.anlasılan herkes rahım fılmının sonuclarını beklıyor.ınsallah olumlu sonuclar alırsınız.:CüvCüv:sahsen ben alamadım:çok üzgünüm:altı yedı ay olmustur belkıde cekılelı.ya ben artık cok ınanıyorum.vaktı ne zamansa ozaman gelıcek meleklerımız.rabbım tez zamnda nasıp eder ınsallah.herkese ıyı gecelert dılıyorum...opuyorum hepınızı..:1hug:

aslında benimde pek umudum yok ama yinede bekliyoz işte...

kızlar inanılmaz mutluyum :sm_cool:
bugün ben yokum aranızda :jeyyar:
bugün ovulasyon testi yaptım kopkoyu çıktı :teytey:
hatta ilk çizgi diğerinden daha koyu bakın :lepi:
yaşasın preseed de almıştım boşa gitmeyecek :smiley-cool::roflol:

:nazar:
testgpv6.jpg

X