Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
kızlar inanılmaz mutluyum :sm_cool:
bugün ben yokum aranızda :jeyyar:
bugün ovulasyon testi yaptım kopkoyu çıktı :teytey:
hatta ilk çizgi diğerinden daha koyu bakın :lepi:
yaşasın preseed de almıştım boşa gitmeyecek :smiley-cool::roflol:

:nazar:
testgpv6.jpg

Çalışma vakti yaniyerimseniben

:lepi: :jeyyar: aynen öyle bademim :jeyyar: :lepi:

kız allah iyiliğini versin ben bir an seni hamiş zannettim..:mymeka:sonra dedim yok bunun daha gününe var...hadi çalış bakalım..kaydirigubbakcemile2.tabi önce şu bilgisayarın başından kalkman lazım...adamı çok bekletme uyur sonra görürsün...mirmirmirmir

Belim ağrıyor hafiften,midem de bir tuhaf,gözlerim karardı ..Bir halsizlik geldi bana..:bbo:
yarın ki işlemidüşünmekten dolayı psikolojik galiba..

eşim betin benzin soldu dedi.....

Şu yarını bir atlatsam..Acaip bir sakinlik bir uyuşukluk geldi bana...kafamçokkarıştı

iki gündür içimde ne olduğunu bilemediğim tuhaf bir his var..Kalbim çok daha hızlı çarpıyor sanki..Heyacan bastırdı sanırım..Ama hem heyacanlı hem de uyuşuk bir haldeyimkafamçokkarıştı

Belim ağrıyor hafiften,midem de bir tuhaf,gözlerim karardı ..Bir halsizlik geldi bana..:bbo:
yarın ki işlemidüşünmekten dolayı psikolojik galiba..

eşim betin benzin soldu dedi.....

Şu yarını bir atlatsam..Acaip bir sakinlik bir uyuşukluk geldi bana...kafamçokkarıştı

iki gündür içimde ne olduğunu bilemediğim tuhaf bir his var..Kalbim çok daha hızlı çarpıyor sanki..Heyacan bastırdı sanırım..Ama hem heyacanlı hem de uyuşuk bir haldeyimkafamçokkarıştı

Birde sanki duygusallığım had safhada..her an ağlıcak gibiyim..ne oluyor bana...:a015:

hayırdır bademim
içini ferah tut kötü düşünme
Allah yardımcın olsun canım

kızlar inanılmaz mutluyum :sm_cool:
bugün ben yokum aranızda :jeyyar:
bugün ovulasyon testi yaptım kopkoyu çıktı :teytey:
hatta ilk çizgi diğerinden daha koyu bakın :lepi:
yaşasın preseed de almıştım boşa gitmeyecek :smiley-cool::roflol:

:nazar:
testgpv6.jpg

hadi gözün aydın yavrum bu ay güzeel haberlerini bekliyoruz inşallahkaydirigubbakcemile

selam kızzlar gripliler nasıl oldu
dıptısdıptıs canım inşallah 14 gün sonra yapacağın testlerde de çift çizgi görürsün canımm güzel haberlrini bekliyoruz.

ben çalıştıgım için sadece akşamları çoğunluklada geceleri girebiliyorum nasılsız bakalım

nerde bu nevrosky yahu kaydirigubbakcemile
ah şu kocişler :mymeka:
inşallah iyisindir canım a.s.

X