Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
sayı 180,000 ama hareketli %5 ve akışkanlık az yani geç sıvılaşıyo

Canım sen spermiogram sonucunu açıkca yaz. Bu ekilde eksik bilgi var. Sayı 180 bin mi milyon mu açık olsun. Ayrıca diğer soruları da yanıtlarsan daha sağlıklı konuşuruz. Herhangi bir ilaç tedavisi gördümü eşin. Hıza iyi gelen şeyler veriyor bazen doktorlar. Canım dediğim gibi ben çıkmalıyım. Görüşürüz bitanem. a.s.

Canlarım hepinize iyi geceler. mirmirmirmir hejacım sen burdasın sanırım. Öpüyorum seni. Şeniz Ve herkesleri. İyi geceler , iyi uykular , tatlı rüyalar. a.s.

ÖNEMLİ OLAYLAR - ANA BAŞLIKLAR (13.10.2008)

En Yeni Hamiş Haberleri :

11. Hamişimiz solala : 26.09.2008 - Doğal Yoldan - Sayı , Morfoloji
12. Hamişimiz OcerenO : 29.09.2008 - Tüp Bebek - Sayı
13. Hamişimiz nur82 : 01.10.2008 - Doğal Yoldan - Sayı
14. Hamişimiz Menzil Gülü : 03.10.2008 - Doğal Yoldan - Sayı , Hareket , Morfoloji
15. Hamişimiz derendeniz : 06.10.2008 - Doğal Yoldan - Hareket , Morfoloji
16. Hamişimiz naren1981 : 09.10.2008 - Doğal Yoldan - Hareket , Morfoloji
17. Hamişimiz olymposss : 11.10.2008 - Doğal Yoldan - Sayı ve Hareket

hihoyyyt Test Yapacaklar - Kan Verecekler :

Şu an yok

:Saruboceq: Tedavide olanlar :

kkpraa : 1. Tüp Bebek - Sonuç 4 Ekim (10. gününde 17,7 çıktı. 12. gününde 58.2 çıktı. Doktor devam eden gebelik var dedi. Bol bol dua ediyoruz. Kutlamayı erteledik biraz.)
demiray : 1. Tüp Bebek - Sonuç 23 Ekim - Dualarımızı esirgemeyelim
akdas : 1. Tüp Bebek - Henüz transfer olmadı
-badem- : 1. Tüp Bebek - 15.10.2008'de co cultur için rahimden parça alınacak

:1rolleyes: Günü geçenler - Beklemedekiler :

canzi3445 : 10 Ekim
belya : 10 Ekim
xvyz : 13 Ekim

:teselli: Hastalananlar : (Umutsuzluk yok , Durmak yok , YOLA DEVAM )

ilknuray : 01.10.2008
umutlu99 : 02.10.2008
rapunzell_82 : 03.10.2008
wavy : 03.10.2008
bengüsu : 06.10.2008
^^sabirsiz^^ : 08.10.2008
ay77 : 08.10.2008
smhsmh : 10.10.2008
aymes : 11.10.2008
asutay : 11.10.2008
asi74 : 12.10.2008
minos : 12.10.2008
BEYAZ MELEK : 12.10.2008
BeyzaNur-HH : 12.10.2008

:1hug: Ailemize Katılanlar :

kkpraa : 01.10.2008
zynp.ZEYNEP : 02.10.2008
elif05 : 04.10.2008
_f_a_d_i_k_ : 07.10.2008
minos : 07.10.2008
benssenb : 08.10.2008
nisafidan : 09.10.2008
birebira : 09.10.2008
oustun : 10.10.2008
sema3455 : 10.10.2008
hatay1977 : 13.10.2008

Bu Ay Doğanlar : KK'da doğum günleri gözüken yani gizli durumda olmayan arkadaşlarınki yazmaktadır. Yazmayanlar gücenmesin. Bildirin sizinkini de yazalım

07.10.2008 YAĞMURCN
11.10.2008 canzi3445
11.10.2008 benssenb
23.10.2008 ilknuray
24.10.2008 mekselina86
25.10.2008 elifözge

- olymposss HAMİLEEEEEEEEEEEE. Arkadaşımızı tebrik ediyor , Darısı başımıza diyoruz. :hooray:

- asi74 - BeyzaNur-HH (doğal yoldan) , minos - BEYAZ MELEK (aşılama) hastalandılar. Üzülmeyin kızlar. İnşallah en kısa zamanda sizler de pozitifi göreceksiniz.

- BTRKLC'nin aşılaması maalesef kimyasal gebelik ile sonuçlandı. Çok geçmiş olsun bitanem. Allah sana sağlık versin. İnşallah bebeğin de en kısa zamanda sağlıkla gelir.

DİKKAT ! ! ! BU TOPİCTE HER GÜN SABAH 6 GECE 12 ARASI YOKLAMA ALINIR.
Mazeretsiz gelmeyenler esefle kınanır. Devamı halinde linç edilir. :roflol:

Canlarım hepinize iyi geceler. mirmirmirmir hejacım sen burdasın sanırım. Öpüyorum seni. Şeniz Ve herkesleri. İyi geceler , iyi uykular , tatlı rüyalar. a.s.

burdayım tatlım ama site bayağı sorunlu yazamıyorum sanada iyi geceler tatlı rüyalar Şeniz

olymposss canım tebrik ederim Allah tamamına erdirsin inşallah

nevro canım çok geçmiş olsun ya salgın varmış diye duymuştum ve bu sabahtan beri benimde boğazım yanıp duruyor kendimide çok halsiz hissediyorum sanırım bende gribe yakalanacağım((Allahım tez vakit şifa versin inşallah heleki sen çalışıyorsun dahada zor olmalı çünkü grip dinlenmeden atılmıyor atılsada çok geç oluyor

bugün pek konuşamadık arkadaşlar nette sorun var bikaçgündür yarın görüşürüz iyi geceler

günaydın arkadaşlar a.s. hepinizi öpüyorum a.s.

hatay1977 hoşgeldin canım inşallah kısa zaman da hamiş haberini alırız :CüvCüv:

kocişimi işe uğurladım bir bakim dedim gece neler olmuş ben dün gece hiç kk ye giremedimkötükedihüso ayyy insan sinir oluyor hep hata veriyo

kızlar ya bu saatte site çok rahat tıkır tıkır işliyor ah ah hep böyle olsaya

günaydın canım iyi hafta başı diliyorum tatlım bugün inşallah güzel haberler alırız hamişlerimiz birer birer çoğalır canım kaydirigubbakcemile3

herkeze günaydın....
gününüz güzel ve huzurlu geçsin inşallah.nasılsınız bakalım...ben daha iyiyim.kabul etmek zorundayım.başka çaremiz var mı ki zaten...
güzel bir haftasonu geçirdim kızlar kadınlar kulubunden kızlarla bursa buluşması vardı.
görmek isteyen olursa işte resimler bu linkte http://www.kadinlarkulubu.com/ve-uzun-aradan-sonra-bursali-guzeller-bulustu-t221574/index.html
hasta olan arkadaşlar üzülmeyelim bizim için umut dolu yeni bir ay daha başlıyor.
hakkımızda hayırlısı olur bu ay inşallah

günaydınlar hanımlar nasılsınıııızzz....

hamiş kalan arkadaşlarımızı tebrik ediyorum darısı başımıza diyorum......

Kızlar günaydın. hihoyyyt Gününüz güzel geçsin inşallah. Hastalık devam ediyor ve bir yandan işlerime bakmam lazım. Görüşürüz ara ara. Kendine iyi bakın. Hepinizi öpüyorum. Şeniz

Güzelim çok sağol. Kendime çok dikkat etmeme , iyi bakmama rağmen yakalandım. İnşallah atlatırım. İşe geldim bugün. Daha kötü hissediyorum kendimi. Teftiş olmasa izin alır giderim ama şansıma teftişteyiz. :çok üzgünüm:

Günaydın canım. Günün güzel geçsin inşallah. a.s.

günaydın canım iyi hafta başı diliyorum tatlım bugün inşallah güzel haberler alırız hamişlerimiz birer birer çoğalır canım kaydirigubbakcemile3

Günaydın birtanem. İnşallah bitanem. Mesela senden alabilirmiyiz acep? :dance: :dance: İnşallah gelmez kırmızıların bekliyoruz merakla güzelim. :sm_cool:

Günaydın güzelim. Canım hepiniz harika gözüküyorsunuz. Çok tatlısınız. :lepi: Şeniz :asigim: a.s.

günaydın tatlı bayanlar...grip olanlar bol bol c vitamini alsın bakiimmm...yerimseniben.bizim hasta olmamamız lazım..:1rolleyes:. malum çalışmalar yapılmalı.:CüvCüv:.kimse ara vermesin sakın....:jeyyar:

günaydınlar hanımlar nasılsınıııızzz....

hamiş kalan arkadaşlarımızı tebrik ediyorum darısı başımıza diyorum......

Günaydın bitanem. :1hug: İyiyiz çok şükür canım. Moralimiz çok iyi , ben biraz gribim o kadar. Sen iyisindir inşallah. Amin güzelim, bizler de o günleri görüp o duyguyu yaşayacağız Allahın izniyle. :teytey:

Günaydın birtanem. İnşallah bitanem. Mesela senden alabilirmiyiz acep? :dance: :dance: İnşallah gelmez kırmızıların bekliyoruz merakla güzelim. :sm_cool:

inşallah canım bende bekliyorum merakla çarşamba ya kadar gelmezse sabah idrarınla yaparım testi ama tabi çok kendimi kaptırmak istemiyorum herşeye hazırlıklıyım canım allahım eğer olsun dediyse uygun zaman bu zamansa olur hayırlı sağlıklı olması benim için çok önemli birde kucağıma alabilmek canım bel ağrısı dışında hiç bir belirtim yok canım bakalım sabredip beklemek istiyorum :Saruboceq:

Günaydın canlarım nasılsınız inşallah hepimiz için güzel ve umut dolu bigün olur. Umut dolu diye üzerine basarak yazıyorum umudumu kaybetmeye başladım biliyosunuz kimse umudunu kaybetmesin çok zor bi durum gerçekten.
Ben bi dün neler olmuş bakıyım zira dün girememiştim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…