Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
hepınıze iyi aksamlar,arkadaslar.
sanırım bu topicten ayrılmanın zamanı geldi.
insallah hepiniz biran önce hamile kalırsınız.:Saruboceq:
nevrosky listeden ismimi cıkartırsan cok sevınırım.:a015:

ya canım sorun ne bilmiyorum ama olmaz öle şey sen en eski üyelerinden birisin bu topicğin yanlış anlaşılmalar bi şekilde düzelir mutlaka yapmayın böle çocuk gibi hiç yakışıyomu

Canım çok sorun yaşayan var maalesef. Ben de dün bir ara yaşadım. Hele Cuma gecesi çok yaşamıştım. Nasılsın güzelim? Ben grip oldum. :a015:

canım benim çok geçmiş olsun dikkat et kendine sen bize lazımsın ben iyiyim valla iğneyi yaptığım gündendir çalışıyoruz yani dört gün oldu bakalım inşallah olumlu sonuç alırız a.s.

kızlar hepinize iyi geceler
MİNOS ve BEYAZ MELEK canlarım hayırlısı olsun. inşallah gelecek aya güzel haberlerinizi alırız
BTRKLC canımmm çok geçmiş olsun. senden çok umutluydum güzel heber gelecek diye çok bekledim ne yapalım hayırlısı olsun sana bişey olmasın da

slm kızlar nasılsınız misafirim vardı gelemedim,ayrıca internet çok yavaş zaten 2-3 gündür kk'ne giremiyorum.NEVROCUM kppra dan haber yokmu kayıplaramı karıştı?

slm kızlar nasılsınız misafirim vardı gelemedim,ayrıca internet çok yavaş zaten 2-3 gündür kk'ne giremiyorum.NEVROCUM kppra dan haber yokmu kayıplaramı karıştı?

Sağol bitanem. İyi olmaya çalışıyorum. Grip olmuşum. Sen iyisin inşallah?

Valla canım ara ara büyük büyük yazarak burdan ona sesleniyorum. Ancak ulaşamadım. Ziyaretçi ve özel mesajları da kapalı. En son doktor istirahat vermişti. Değerine sonra bakılacaktı sanırım. Bir daha gelmedi. Aslında hergün giriyor , profilinden görüyorum ama yazmadan çıkıyor. Buraya değil başka topiğe yazsa yine bilgi alırız da hiçbir yere yazmıyor. İnşallah iyidir. Bebişi de onunladır. :Saruboceq: :CüvCüv:

canım benim çok geçmiş olsun dikkat et kendine sen bize lazımsın ben iyiyim valla iğneyi yaptığım gündendir çalışıyoruz yani dört gün oldu bakalım inşallah olumlu sonuç alırız a.s.

Sağol güzelimmmm. Şeniz :asigim: Allah razı olsun. Aman aman ne güzel çalışın. İnşallah bu çalışmaların meyvası bu ay alınacak. :teytey: :hooray: :lepi:

GEÇMİŞ OLSUN CANIM BENİM YAAa.s.a.s. BENDE KENDİME YENİ GELİYORUM İLAÇ İÇMEDEN ATLATMAYA ÇALIŞTIM YA HAMİLEYSEM DİYE GERÇİ OLMASI MUCİZE PSİKOLOJİKMEN İŞTE ETKİLENİYORUM.KPPRA İNŞALLAH HAMİLEDİR ALLAH HAPİMİZE DE NASİP ETSİN İNŞALLAH.:ecrin_bebek:

12.10.2008 Tarihli Yoklama Listesi

(Sabah 6'dan gece 12'ye kadar geçerlidir. Mesaj yazma sıralarına göre sıralanmışlardır.)

1 olymposss
2 vesta
3 zynp.ZEYNEP
4 smhsmh
5 birebira
6 _f_a_d_i_k_
7 sema3455
8 nisafidan
9 esila@mısra
10 nevrosky
11 demiray
12 ..ELCHIN..
13 akdas
14 el-muallim
15 rapunzell_82
16 oustun
17 civciv1981
18 umutlu99
19 BTRKLC
20 xvyz
21 asi74
22 minos
23 balsurat
24 haci78
25 derendeniz
26 BEYAZ MELEK
27 -badem-
28 BeyzaNur-HH
29 canzi3445
30 nilay74
31 ^^sabirsiz^^
32 heja
33 DıptısDıptıs
34 OcerenO
35 gaye43
36 hatay1977

Paylaşımlarınız için çok teşekkürler kızlar. :lepi: kaydirigubbakcemile5 Şeniz
Mazeretsiz olarak gelmeyen arkadaşlar lülülülülülü Çok şeyler kaçırıyorsunuz çooooooook kaydirigubbakcemile3

Hoşgeldin güzelim. Sorun nedir sizde? a.s.

biz 3 senedir bebek istiyoruz ama bugüne kadar doktor belası yüzünden oyalandık hep normal dediler eşimde hareket azlığı var ultrasanda varikosel çıktı ameliyat dediler çok korkuyorum bu topiği tam takip edemdim daha ama umut varmı aslında sayı çok iyi ama hareket ve akışkanlık azsenağlama

benimde eşimde sperm problemi var

Canım nasıl bir sorun mesela? Sayı mı , hareket mi , morfoloji mi , iltihap mı? Spermiogram sonucu varsa yazarmısın. Bakalım değerlerine. Kullandığını zilaç veya kür varsa eşinle ilgili onu da yaz. Doğal yoldan mı deniyorsunuz , tedavi görüyormusunuz onu da bildirmen lazım. Veya daha önce tedavi oldunuz mu? Ayrıca muhtemel adet tarihin nedir? Gelecek ayki yani. İnşallah gelmez tabi. Bunları cevaplarsan listemize sağlıklı bir şekilde ekleriz seni. a.s.

hatay1977 ; canım sen bu sorulara cevap verirsen ben seni yarın listemize eklerim. Eğer eşinin sonuçlarını da detaylı olarak yazarsan yorum yaparız. Zira benim şu an yatmam lazım. Ben gribim ve çok hastayım. Seninle sohbet ederdik , yalnız bırakmazdım ama zor duruyorum. Aslında bir bakıp çıkacaktım. Ayrılamadım arkadaşlardan. İş var ve hastalığımdan gitmem lazım. Öpüyorum seni. Yarın konuşuruz. Kendine iyi bak canım. a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…