Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
bu arada sıgara kullanmıyorum.arada bır boyle kafam eserse 1 tane ıcıyorum ayda 1 sefer felan...içtım kocısde kızdııı...:mymeka::mymeka:pıs kokuyor içme su pıs seyı dıyeee...

ewet kızlar keşke kaynnam cadısı gelseydi:eek:.düngece 5,30 da belime inen bir sancıyla uyandım.ölüyorum zannettim.ufak bir hastane ziyaretiyle kimysal da olsa hamile kaldığımı ama gelecek ziyaretçinin şu an hazır olmadığını öğrendim.yarın kendi dr gidiyorum.gereken bilgileri yarın aktarırım.

Canım geçmiş olsun:çok üzgünüm:

Ama bak sana iyi bir haber var..Kocaeli üniversitesinde yeni bir uygulama var..

500 YTL MALİYETİNE TÜP BEBEK..23-39 YAŞ ARASI 2 DENEMESİNİDE DOLDURMAMIŞ VE PRİM GÜN SAYISI YETEN HASTALARA 500 YTL YE TÜP BEBEK YAPILMAKTA.

BTRKLC kullanıcısından alıntı
ewet kızlar keşke kaynnam cadısı gelseydi.düngece 5,30 da belime inen bir sancıyla uyandım.ölüyorum zannettim.ufak bir hastane ziyaretiyle kimysal da olsa hamile kaldığımı ama gelecek ziyaretçinin şu an hazır olmadığını öğrendim.yarın kendi dr gidiyorum.gereken bilgileri yarın aktarırım.

canım olsun her şeyde bi hayır var..inşallah doğal yollarla gelecek bebişin....

günaydın kızlar inşallah çok güzel bir gün geçirisiniz:1hug:
canzi3445 ve benssenb
dogum gününüz kutlu olsun rabbim yeni yaşınızda anne olmayı nasip etsin amin:Saruboceq:
beyazmelek hayırlısı olsun inşallah

çok teşekkürler canım dün giremedim o yüzden geç yazıyorum allah hepimize anne olmayı nasip etsin canımmmm:teytey:

selam kizlar

adet oldum bugunn :nazar::a015:

canım ya sağlık olsun :teselli:

bugün bu kaçıncı adet haberiydi sayamadım :nazar: ama arkadaşlar pes etmek yok aynen yola devam birgün elbet olacak :CüvCüv:

beyaz melek sende üzülme canım inşallah başka zamana :CüvCüv:

selam kizlar

adet oldum bugunn :nazar::a015:

Canım benim sağlık olsun diyelim :KK43:üzüldüm adet olmana.Ama burdaki pembe listedeki hamie arkadaşlar hepimize umut oluyor mucizeler gerçekleşiyorr sperm sayısı ,hareketi az olsa bile inşallah Rabbim bizimde yüzümüzü güldürücek en kısa zamanda inşallah :1hug:

birşey soracağım kızlar. şu bal- çörekotu-tarçın karışımı yumurta kalitesini arttırıyormuş. ama ne kadar kullanılması gerektiğini bilmiyorum bilen var mı kızlar ya?

bu arada destekleriniz ve dualarınız için sağolun
.

Selam kizlar, önce grip olan ve hastalanan arkadaslara gecmis olsun. Kendinize iyi bakin.

Nevroskycim tesekkürler dünkü mazeretimi kabul ettin. Aslinda elektrikler kesildi yazacaktim, ama burda elektrikte kesilmiyorki hic.

Hava cok güzel 2 gündür. Bizde hafta sonunu gezerek degerlendirdik. Hepinizi Öptüm...

asi74
canzi3445
belya
BEYAZ MELEK
BTRKLC

Canlarım inşallah hamişsinizdir. :dance: Günleriniz geçti. İnşallah hayırlı bir gelmeyişleri vardır. :Saruboceq: :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv:

canım inşallah hamişizdir şuana kadar gelen giden yok ama eğer hamişssem gerçekten bu site uğurlu geldiğine inanıcam ama olmazsada olsun yine umudumuzu kaybetmeden yola devam çabamız pembe listeye girmek tüm arkadaşlar birgün orda yerini alacak :Saruboceq::nazar:

hepınıze iyi aksamlar,arkadaslar.
sanırım bu topicten ayrılamanın zamanı geldi.:nazar:
insallah hepiniz biran önce hamile kalırsınız.:Saruboceq:

Son düzenleme:
nevrosky canım bugün hiç giremedim ancak girebildim malum pazar günü kocişler evde ilgi istiyolar :mymeka: yoklamayı kaçırmayım dedim hepinizi öpüyorum gül yanaklarınızdan laelaelaelaelae laelaelaelaelae Şeniz :sm_cool:

Çoookk geçmiş olsun, sana bişey olmasın da bebiş yine olur. Allah selamet versin canım:çok üzgünüm:

BTRKLC çok geçmiş olsun canıma.s. inşallah bebişin gelecek ama şimdi olmadı Allah size sağlık sihat versin üzülme canım :teselli:

nevrosky sana da geçmiş olsun canıma.s. kendine dikkat et çabuk iyileşmeye bak yoksa biz sensiz neyaparız

uzume canim ya
bende bu gun hastalandim napalim hayirlisi buymus:teselli:

BTRCKL canımm çok geçmiş olsunn :KK43:Rabbim önümüzdeki ay inşallah yüzünü güldürücekk ramazanda ettiğimiz dualar kabul olucak merek etme canım allaha emanet oll.kendıne iyi bak :1hug:

slm arkadaşlar BTRKCL geçmiş olsun canım.canım.işllah gelecek aylarda bebğinide kucğına alırsın. üzelme sakın morelini bozma streste yok.
nevrosky cım sanada çok geçmiş olsun. dikkat et kendine

BTKRLC gecmıs olsunnnnn canımmm..bu ay olmadı ama onumuzde kı gunler cok guzel seyler olacak...bebişin sana suprız yaparak gelecek...
: sıgara içmeye gıdıyorum...

Canım geçmiş olsun:çok üzgünüm:

Ama bak sana iyi bir haber var..Kocaeli üniversitesinde yeni bir uygulama var..

500 YTL MALİYETİNE TÜP BEBEK..23-39 YAŞ ARASI 2 DENEMESİNİDE DOLDURMAMIŞ VE PRİM GÜN SAYISI YETEN HASTALARA 500 YTL YE TÜP BEBEK YAPILMAKTA.

BTRKLC kullanıcısından alıntı
ewet kızlar keşke kaynnam cadısı gelseydi.düngece 5,30 da belime inen bir sancıyla uyandım.ölüyorum zannettim.ufak bir hastane ziyaretiyle kimysal da olsa hamile kaldığımı ama gelecek ziyaretçinin şu an hazır olmadığını öğrendim.yarın kendi dr gidiyorum.gereken bilgileri yarın aktarırım.

canım olsun her şeyde bi hayır var..inşallah doğal yollarla gelecek bebişin....

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM KIZLAR desteğiniz ilginiz için Şeniz.beni çok mutlu ettiniz.::.hepimizin kakkında hayırlısını versin.iki aşılamamda olumsuzdu ilkinde kahrolmuştum.ikincisinde biraz daha iyiydim.ama bunda perişan oldum.senağlama.çok yakın yani kaleden döndüm.yarın hastanedeyim kızlar sorun çıkmaz ve hayırlısıyla tüp bebek için start veririz.

canım geçmiş ols ......... istanbulda bıçok merkez var anadolu yakasındayım ben......umut tup bebek merkezı alman hastanesune bağlı şu an çok iyi bı merkez fıyatlarda kampanyada .........sonra acıbadem var.... jınemed var ben ilk denememı orda yaptırdım çok ilgililer olumluydu ama erken doğumla yedıncı ayın içinde kaybettım.....hospıtalıum var bı de şifa hastanesı var benım geçen ay gıttığım çamlıca medıcana var .sonuç olumsuzdu ama ilkgi den memnunum üç dört ay sonra tekrar gıdıcem inş........... bunları incele araştır.............hayırlısı ols selam ve dua ile canım rabbım tum ısteyenler yardım etsın inş normal yolla versın .ama bazen vesıleler farklı olabılıyo.. rabbım çok uğraştımadan nasıp ets tatlı bebiş herkese ...............cumlemıze........ tatdırsın inş sızler anneliği............:nazar::a015:Şeniz

amin el-muallim çok teşekkürederim paylaşımın için inşallah hepimiz en kıs zamanda bebeklerimize kavuşuruz sanada geçmiş olsun burada

Canlarım ben geldim. Ama çok kalamayacağım. Çok hastayım. Biraz bakıp giderim. Öpüyorum sizleri. a.s.

çoook geçmiş olsun nevrosky Allah acil şifalar versin inşallah...zencefil ve balı karıştırp yiyebilirsen kısa zamanda atlatırsın...

X