Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Birdenbire olmaz zaten canım. Sihirli değnek gibi düzelmez herşey. Farkındayım. İnşallah zamanla toparlayacaksın kendini. Zira 2 gün önce böyle değil çok umutlu konuşuyor , pozitiflik saçıyordun. İnsanların gelgitleri olur. Hepimizin var. Önemli olan kısa sürede atlatabilmek kötü günleri. Karamsarlıktan tez zamanda kurtulabilmek. Bizler her zaman senin yanındayız canım. :teselli: a.s.

ÖNEMLİ OLAYLAR - ANA BAŞLIKLAR (11.10.2008)

En Yeni Hamiş Haberleri :

11. Hamişimiz solala : 26.09.2008 - Doğal Yoldan - Sayı , Morfoloji
12. Hamişimiz OcerenO : 29.09.2008 - Tüp Bebek - Sayı
13. Hamişimiz nur82 : 01.10.2008 - Doğal Yoldan - Sayı
14. Hamişimiz Menzil Gülü : 03.10.2008 - Doğal Yoldan - Sayı , Hareket , Morfoloji
15. Hamişimiz derendeniz : 06.10.2008 - Doğal Yoldan - Hareket , Morfoloji
16. Hamişimiz naren1981 : 09.10.2008 - Doğal Yoldan - Hareket , Morfoloji

hihoyyyt Test Yapacaklar - Kan Verecekler :

olymposss : 11.10.2008 saat 15:00'de kan sonucunu alacak - doğal yoldan deniyor

:Saruboceq: Tedavide olanlar :

kkpraa : 1. Tüp bebek - Sonuç 4 Ekim (10. gününde 17,7 çıktı. 12. gününde 58.2 çıktı. Doktor devam eden gebelik var dedi. Bol bol dua ediyoruz. Kutlamayı erteledik biraz.)
BEYAZMELEK : 1. Aşılama (27.09.2008) - Sonuç 8 Ekim - (6 Ekim'de 10. günde verilen kan testi 3.78 çıktı) - Test yaptırmayacak adeti bekleyecek.
BTRKLC : 3. Aşılama (28.09.2008) - Sonuç 9 Ekim - (12. günde verilen kan testi 5.13 çıktı) - Test yaptırmayıp adeti bekleyecek.
minos : 1. Aşılama (01.10.2008) - Sonuç 15 Ekim

:1rolleyes: Günü geçenler - Beklemedekiler :

olymposss : 5 Ekim - Cumartesi 15:00'de kan sonucu çıkacak.
asi74 : 10 Ekim
canzi3445 : 10 Ekim
belya : 10 Ekim

:teselli: Hastalananlar : (Umutsuzluk yok , Durmak yok , YOLA DEVAM )

yiğit-yağmur : 29.09.2008
yabangülüm. : 30.09.2008
ilknuray : 01.10.2008
umutlu99 : 02.10.2008
rapunzell_82 : 03.10.2008
wavy : 03.10.2008
Rosem : 05.10.2008
bengüsu : 06.10.2008
^^sabirsiz^^ : 08.10.2008
ay77 : 08.10.2008
smhsmh : 10.10.2008
aymes : 11.10.2008

:1hug: Ailemize Katılanlar :

kkpraa : 01.10.2008
zynp.ZEYNEP : 02.10.2008
elif05 : 04.10.2008
_f_a_d_i_k_ : 07.10.2008
minos : 07.10.2008
benssenb : 08.10.2008
nisafidan : 09.10.2008
birebira : 09.10.2008
oustun : 10.10.2008
sema3455 : 10.10.2008

Bu Ay Doğanlar : KK'da doğum günleri gözüken yani gizli durumda olmayan arkadaşlarınki yazmaktadır. Yazmayanlar gücenmesin. Bildirin sizinkini de yazalım

07.10.2008 YAĞMURCN
11.10.2008 canzi3445 - Doğum günün kutlu olsun bitanem
11.10.2008 benssenb - Doğum günün kutlu olsun bitanem
23.10.2008 ilknuray
24.10.2008 mekselina86
25.10.2008 elifözge

- naren1981 HAMİLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :hooray:

- BTRKLC aşılamasının 12. gününde kan testi verdi. Sonuç 5.13 çıktı. İnşallah değer yükselecek. Gönlümüzden geçen hamiş olması.

- olymposss bugün saat 15:00'de kan sonucunu alacak. İnşallah hamiştir.

- Bugün canzi3445 ve benssenb'nin doğum günü. Arkadaşlarımızın Doğum günlerini kutluyor ; sağlık mutluluk huzur dolu nice yıllara diyorum.

DİKKAT ! ! ! BU TOPİCTE HER GÜN SABAH 6 GECE 12 ARASI YOKLAMA ALINIR.
Mazeretsiz gelmeyenler esefle kınanır. Devamı halinde linç edilir. :roflol:

Canım evet kırıldım.

Öncelikle burası sadece erkek infertilitesi konusunun konuşulduğu biryer değildi. Biz büyük bir aileydik. Ve herşeyimizi konuşuyor , paylaşıyorduk. Burada böyle şeyler hiç yakışmadı. yasakkelime

Bizler sana takıldık diyelim. Sen neden bizlere "yapmayın rahatsız oluyorum" diye özel mesaj atmadın?. Okuyup sinir olacağın , alınganlık yapacağın yerde neden ulaşmadın bize? Kendi kendine büyüttün olayları? Espri olsun diye yapılan şeyleri niye bu kadar büyüttün? Burda herkes birbirine takılıyor. Ki aile oluşumuzdan herkesin herkeste kredisi çok fazla. Dediğimiz şeyler de "Rosem gelmedi" , "Yoklamayı kaçırdı" , "Annesi izin vermiyormuş , mazereti kabul edilmedi" "Evine dönünce böyle olursa küseriz".. vs. Nedir bunlar Allah aşkına? Bu kadar mı pamuk ipliğine sarılıymış herşey? Hassas bir dönemseysen de bu kadar kredimiz azmıymış sende? Ben rahatsız olsam özelden mesaj atar bildiririm. Sen ne ulaştın , ne de burda yapmayın dedin. İlk takıldığımız kişi de sen değildin. Ki son da sen olmayacaksın. Ve seni en baştan tanımama ve bende ayrı bir yerin olmasına rağmen ; senin gösterdiğin bu tepkiyi de kimse göstermedi , göstermez de. Ben veya balsurat'ın burada kimsenin kalbini kırdığımıza inanmıyorum. Biz sana samimiydik ve buna istinaden seni özlediğimiz için gelmediğin için sana şaka yaptık. Esprili şeyler söyledik. Seni hep merak ettik biz. Siteye giriş yapıyordun ama buraya hiç yazmıyordun. Bir merhaba demek o kadar da zor değildi sanırım. Seni seven ve merak eden insanlara. fisfisfis

Sen biraz daha dinle kendini bence ve yaşananları bir düşün. Zor bir dönemden geçiyorsun. Sana her zaman destek olmaya çalıştım. İzin verdiğin ölçüde. Balsurat da aynı şekilde. Balsurat senin dostundu , benden önce. Ben yoktum o varken. Verilen değerleri , paylaşılanları bence bir daha ölç tart. Eğer yine de uzaklaşmak istersen sen bilirsin. Ama senden ricam lütfen başka şeyleri bahane etme , kimseyi de suçlama. Çünkü ben sana bir özel mesaj kadar yakınken sen bu konu buralara gelinceye kadar ulaşmadın bana. Sana gece gündüz koşan arkadaşına.. Ve seni ne kadar sevdiğimi de anlatmama gerek yok sanırım. Eminim balsurat için de değerin çok fazla ve seni çok seviyor.

Doğum gününde senin için sabah 05:30'da kalkıp 1,5 saat boyunca sana bir kaç yerde mesaj hazırlamaya çalışan birisine ağır oldu bu yaptıkların. Daha fazlasını yapma imkanım olsaydı yapardım da biliyorsun. İlk dostum sendin burada. Özeldin benim için ki bunu sana defalarca hissettirdim. Ki bu arkadaşın zamanında sana hiç darılmadı , kırılmadı. Mazeretini bile sormadı. Neyi kastettiğimi anlamışsındır sanırım. :1closedeyes:

İnşallah herşeyi içinde çözebilirsin Rosem. İnşallah yerini görebilirsin bizdeki. Ve inşallah gönlümüzü alırsın. Zira ben özür dileyeceğim birşey göremiyorum. Eğer olsa hemen koşar ve dilerim. Hayatta gurur yapmam. Herşey gönlünce olsun. Her zaman kalbimdesin. :asigim: Ve her zaman mutluluğun için dua etmeye devam edeceğim. :Saruboceq: Tavrın , kararın , bundan sonraki adımın ne olursa olsun..!

yaa saat burda 3.30 oldu turkiyede ise 4.30 nerde bu gis sonucu bekliyoshihoyyythihoyyyt

Canım benim çok sağol ben siz olmasaydınız ne yapardım inşallah dediğin gibi kısa sürede atlatırım

kızlarrr hamileyimmmmmmmmmmmmmmmm allahım öğrendiğimde elim ayağım titredi sonra tahmin etmeyeceğim bir sakinlik geldi üstüme hepiniz için çok dua ettim inanın bthgc 1554 çıktı nasıl sizce sizi çok seviyorum allah bu duyguyu hepinize yaşatsın

dr. lar hep aşılama dedi ben keçiboynuzuna inanmıştım kızlar e vitamini de kullandı bir de bi ara zinco c içti ama bunları 3-4 haftadır da içmiyodu k.boynuzu işe yaradı bence

kızlar beklemekten yoruldunuz mu nereye kayboldunuz belim bir haftadır ağrıyodu adet sancısı diyodum ama bugün daha da şiddetlendi inş. bişey olmaz biraz uzancam ara ara bakıcam sayfamıza ok

dr. lar hep aşılama dedi ben keçiboynuzuna inanmıştım kızlar e vitamini de kullandı bir de bi ara zinco c içti ama bunları 3-4 haftadır da içmiyodu k.boynuzu işe yaradı bence

Canım süperrrrrrrrrrrrr birazdan daha detaylıy yazarım ama elim ayağıma dolaştı şu an çok sevindim. Şükürler olsunnnnnnnnnnnnnn. :hooray:

aymescim çok üzüldük ama kendini bu kadar yıpratma ne olur daha umudumuz tükenmedi ne zaman olacağı belli olmaz sen böyle her ay kendini yıpratırsan hiç olmaz

arkadaşlar birde şunu söyleyeyim hamiş kalamamak biraz pskolojik yani beyinden kaynaklanıyor eğer biz bu kadar kafaya takarsak olma ihtimalini iyice azaltmış oluruz birz rahat olmaya çalışalım ben 3 tane düşük yaptım ve 3 üde hiç hamile olmayı beklemediğim zaman da oldu üstelik 3 üncüde sperm değerleri iyi değildi bu yüzden eşimin de benim de hamle olabileceğim hiç aklımıza gelmedi ve o ay çocuk olsun diye özel bir çalışma bile yapmadık ama oldu ne olur biraz rahat olmaya çalışalım :1hug:

:teytey::teytey::sm_cool: süper bir haber :sm_cool::teytey: çok çok sevindim canım yüce rabbim sağsalim kucağına almay nasip eder inşllah duaların için çok sağol canım

darısı hepimizin başına en kısa zaman inşallah kızlar bakın bu gidişle sıra bizede gelecek :teytey:

kızlar beklemekten yoruldunuz mu nereye kayboldunuz belim bir haftadır ağrıyodu adet sancısı diyodum ama bugün daha da şiddetlendi inş. bişey olmaz biraz uzancam ara ara bakıcam sayfamıza ok

Canım o kadar çooooooooooooook sevindim kiiii. :dance: Şükürler olsun tekrar tekrar Allahıma. :Saruboceq: Tebrik ediyorum seni de , eşini de. :hooray: Tarif edilemez bir mutluluk ve bu duyguyu artık yaşayabiliyorsun. Geçen gün idrar testin negatif çıktığında hiç bugün bunları yaşayacağını aklının ucuna bile getirmezdin. İşte böyle garip bir anında yakaladı seni bebeğin. Doktorların tedavi demesine inat çıkageldi. Çok şükür. :Saruboceq: Heyecanla seni bekliyordum. Profiline girdim. Baktım onlinesın. Dedim şimdi yazar. Hemen başlığa döndüm. Yazmışsın. Ateş bastı birden beni. :teytey: Çok mutlu oldum güzelim. Taa en başından beri beraberiz neredeyse. Senin de vaktin geldi , sen de hamişsin. Sabırla bekledin. Ümitsizliğe kapılmadın. Şimdi kutlama zamanı. Doya doya kutlayın. Allahım bebeğini korusun canım. Sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. :Saruboceq: Allaha emanet olunnnnnnn. Seni seviyorummmmm bitanem , çok sevindik çooooooooooooook. :asigim: :sm_cool:

:teytey: hayırlı uğurlu olsun canım Allah tamamına erdirsin sositosositosositososito
darısı hepimizin başını:Saruboceq::Saruboceq:

nevrocum canım teşekkür ederim valla acayip bi sakinlik oluyor gerçekten,sayı 100000 milyondu mililetrede, ileri hareket %15 , yavaş hareket %30 morfoloji who ya göre %60 tı krugere göre bakmadık bu hafta test yapcaktı ama allhtan gerek kalmadı

çok ayakta durdunya ondan belin çok ağrımaya başladı.bende hamileyken belim çok ağrırdı aman canım dikkatli ol hiç kendini yorma iyice dinlen bu ilk aylarda biraz kendine dikkat et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…