Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Canım sayı toplam sayıysa az ama ml'deki sayıysa çok iyi. Hareket de güzel ama önemli olan ileri hareket kaç. Burada sadece canlılıktan bahsetmişler aslında. Morfoloji de yazmıyor. Sizin önceki testinizdeki %80 normal morfoloji de WHo'ya göre yapılmış. Kruger'e göre inceletmeniz lazım. Bence güzel bir yerde detaylı bir spermiogram şart. Lökosite de bakılmamış. Yeterli bir değerlendirme olmamış. Varikosel olmaması çok güzel. a.s.

Canım GNC evet. Biz de GNC'nin ultra mega gold'unu kullanıyoruz. Merkezden merkeze hasssaslık ayarları değişebilir. Sürekli aynı yerde yaptırmanı öneririm. :lepi: a.s.

kislar eger hamile olursam hayriniza bana cetvel yapin :sm_cool:cok beceriksizim :CüvCüv:

gunaydin kizlar
nasilsiniz bakim
bi bakip cikicam yoklamada yok yazilmiyim diye geldim
evde tamirat vardi bitti
simdi dolaplari takicaz is cok
kendinize iyi bakin optuuummm

Günaydın güzelim. a.s. Hoşgeldin ve güle güle o zaman. kaydirigubbakcemile3 Sizlere kolay gelsin. Çok yorma kendini. yerimseniben

Sağol canım ama dediğin gibi olmayınca olmuyor işte ben ne kadar istesemde uğraşsamda olmuyor senağlama önümüzdeki ayla ilgili hiç umudum yok kalmadı bütün umutlarım sıfırı tüketti.Dualarınıza gerçekten çok ihtiyacım var:çok üzgünüm: o vakit ne olur gelsin artık:1no2:

Kizlar ben halen adet olmadim:çok üzgünüm:
Neden Acaba cok merak ediyorum ya bu ay tedaviye baslicaz acaba bir problemmi oldu ofss yoksa yinemi kistim varrrrrrrrrrrrsenağlama

Merhaba bitanemmmm. a.s. Hemen aklına kötü şeyler getirme canım. Kaç gün gecikmiş olsu şimdi tam olarak?

Merhaba canım. :1hug: Ben gelene kadar sen çıkmışsındır tabi hihoyyyt Bugün çok geç geldim çoooooook. Çok güzel iki karar verdiğini görüyorum canım. :lepi: Seni çok takdir ettim. Ve çok duygulandım. ne de güzel düşünmüşsün. Ne hayırlı bir uğraştır bu. Harikasın , harikaaaaaaaaaa :asigim: :asigim: :asigim:kaydirigubbakcemile5 a.s.

Umudum yok , sıfırı tüketti gibi sözler duymak istemiyorum ama canım benim. yasakkelime Ben de üzüldüm senin adına. Ama bu şekilde olacağı varsa da olmayacak. Çünkü hormonlarımız beyinden salgılanıyor. Bizim hormonlarımız da bozulursa değil doğal yoldan , tedavi ile bile sonuç alamayabiliriz. :teselli:

Merhaba bitanemmmm. a.s. Hemen aklına kötü şeyler getirme canım. Kaç gün gecikmiş olsu şimdi tam olarak?

her ay normalde 3-4 gun geri kayardim :çok üzgünüm:

gecen ay 11 de olmustum 3 gun geri kayinca 8 de olmam gerekiyordu :çok üzgünüm:

ama ben yinede pazartesiye kadar beklicem gerci adet olmasamda test yaptirmicam :çok üzgünüm:

hamile olabilcegimi sanmiyorum cunku hamilemiyim acaba gibi bir dusuncem yok hissedemiyorum yani :çok üzgünüm: Sadece baska bir problem olabilirmi diye dusunuyorum

Hayirlisi olsun napalim beklicez ve gorcez :çok üzgünüm:

hadi hayırlısı beyzacım inşallah gelmez kırmızılar da hamilsesindir inşallah bayram yaparız hep beraber

hadi hayırlısı beyzacım inşallah gelmez kırmızılar da hamilsesindir inşallah bayram yaparız hep beraber

insallah oyledir cnm
ama evlendigimden beridir bu kist pesimi birakmiyokaydirigubbakcemile
kesin yine pesimdedir kistler:CüvCüv:

beyzacım inşallah bu sefer sen yanılırsın tatlım kist değil mercimektir o inşallahhh

aminnnnnnnnnnnnn

canım ben bu halde olmaktan çokmu mutluyum ama yolunda giden hiçbişey yokki beni biraz rahatlatacak umut olucak bi ışık olsa bu kadar umutsuz olmazdım çok çabuk yıkılıyorum pes ediyorum galiba sizlerinde yardımıyla atlatıcam inşallah toparlanmalıyım biliyorum ama nasıl onu bilmiyorum:çok üzgünüm:

Canım çok geçmemiş aslında. Ama dilerim bu gecikmenin hayırlı bir sebebi olsun. :Saruboceq: Ya da kötü bir sebebi olmasın. Sonuçta ikisi de bizi mutlu eder. Sorun olmasın da , tedavine engel olmasın da varsın geciksin. Hamiş olursan da çoooook süper olur tabiiii. :lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…