Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
evet tatlim olucak bebislerimiz umudunu sakin yitirme sizde oyle yapin 3 ay bekle olmadi baslarsin insallah olur bende dr gittim gecen ay 11 ayda dedi nasil bekliycem dedim ama hemen gecti gunler sen merak etme hemen gececek gunler
evet canim degerlerimiz cok yakin bazen bende korkuyorum ya tup bebekte olmazsa diye ama olsun sonuna kadar deniycem dr 4 defa dedi her ay birtane yapicam insallah ikinciye gerek kalmaz yani bizim demekki normal olmiycak bizim bebis yardim bekliyor bizde edicez insallah

Canım benim ne güzel umutlusun sakın umudunu yitirme inşallah herşey dediğin gibi güzel olur sabırsızlıkla senin güzel haberlerini bekliyorum sürekli bilgi ver bana olurmu

27 yaşındayım canım ama eşim 34 onun yaşı daha fazla birazda ondan acele ediyorum

ayni yastayiz canim 1 ay sonra 27 olcam esimde ayni yasta ama erkek onemli degil biz hemen dogursak diye cabaliyorum yas 30 yaklasti ya
burda millet 18 19 20 de doguruyor psikolojim bozuluyo benimde

aymescim ben 30 yaşındayım hala doğal yolla denemeye devam ediyoruz 27 gerçekten geç değil tam yaşındasın.3 ay dene belki sebebiniz o macunlar olur hem eşinin de kafası daha rahat olur

27 yaşındayım canım ama eşim 34 onun yaşı daha fazla birazda ondan acele ediyorum

arkadaşim erkeğin yaşi çok önemli değil erkek uzun seneler sperm üretebiliyor ama kadinlarda yaş daha önemli.bende eşime balli karişim diye birşey almiştim severek günde 3-4 kaşik yedi.birde ace plus selenyum kullandirttim.daha öncede keçi boynuzu kürünü denemiştim ama benim adetimin 10-20 arasi sanki eşimde adet olacak.devemli yapmamiştim.selenyumuda buradaki arkadaşlardan duydum kim dediyse allah razi olsun .biz sonuç aldik umurim sizlerde alirsiniz.

canım çok iyiyim sağol bu topiğin pozitif havasını soluyupta kötü olmak mümkünmü kötü olsakta iyi haberlerle mutlu oluyoruz çabuk toparlıyoruz sen nasılsın tatlım hepimize hayırlı cumalar canım kaydirigubbakcemile5

Sağol bitanem. Ben de çok iyiyim çok şükür. hihoyyyt İşlerim yoğun , teftiş var. Onun dışında süperim. a.s.

Bizr yemeğe çiktim sonra tekrar bankaya gittim 8 sayfa ilerlemişsiniz.maşallah.kimse yemeğe çikmiyormu.kizlar bursa medikal park hastanesinden randevu aldim haftaya cumartesi için.keseyi görürüz sanirim. Inşallah herşey yolunda gider.

hayırlı cumalar arkadaşlar.bu mübarek günler hürmetine rabbim hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin.nevroşum hamişler aldı başını gidiyor.maşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhh.darısı bizim başımıza.

Sağol canım benim. Sana da hayırlı cumalar. Aminnnnnnnnnnn , hepimize inşallah. a.s.

Evet güzelim hamişleri tutabilene aşkolsun. :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv: Devamı gelir inşallah. :dance: Nazar değmesin maşallahhhhhhhh. :nazar:

Bizr yemeğe çiktim sonra tekrar bankaya gittim 8 sayfa ilerlemişsiniz.maşallah.kimse yemeğe çikmiyormu.kizlar bursa medikal park hastanesinden randevu aldim haftaya cumartesi için.keseyi görürüz sanirim. Inşallah herşey yolunda gider.

Canım böyle valla. Çok hızlı arkadaşlar. :lepi: Hayırlı olsun canım. İlk randevunuzu almışsınız. İlk buluşmanız iyi geçer inşallah bitanem :Saruboceq: :CüvCüv: a.s.

http://www.kadinlarkulubu.com/showpost.php?p=4045963&postcount=11624
sana yazmıştım canım bakarsın , o kişiyi buldum. :jeyyar: kaydirigubbakcemile3

aymescim ben 30 yaşındayım hala doğal yolla denemeye devam ediyoruz 27 gerçekten geç değil tam yaşındasın.3 ay dene belki sebebiniz o macunlar olur hem eşinin de kafası daha rahat olur

İnşallah canım dediğin gibi olur ama doğal yolla olma şansım çok düşük %1 gibi bişey bende eşimi kırmak istemediğimden bekliyorum dua et benim için sen (yarı hamiş sayılırsın yada inşallah tam hamiş) hamişlerin duası kabul olurmuş a.s.

arkadaşim erkeğin yaşi çok önemli değil erkek uzun seneler sperm üretebiliyor ama kadinlarda yaş daha önemli.bende eşime balli karişim diye birşey almiştim severek günde 3-4 kaşik yedi.birde ace plus selenyum kullandirttim.daha öncede keçi boynuzu kürünü denemiştim ama benim adetimin 10-20 arasi sanki eşimde adet olacak.devemli yapmamiştim.selenyumuda buradaki arkadaşlardan duydum kim dediyse allah razi olsun .biz sonuç aldik umurim sizlerde alirsiniz.

Canım sağol paylaşımın için bu ace plusı nerden alıyosun bizde keçiboynuzu kürünü bıraktık macuna başladık şimdi ermiş aktar diye bi yerden aldık 1 şişesi 100 ytl. Şifa olsun yeterki para umrumda değil zaten.

merhaba kızlar
sormak istediğim şey
düzenli adet olmak düzenli yumurtladığınızındamı belirtisi oluyo
mesela ben genelde geç olurum 30 günden sonra

kızlar bişey sorcam benim son adet tarihi geçeli 5 hafta oldu bhcg oranı kaç olmalı ? yarın testi aldığımda dr. a gösteremiycem anlamam da hamile olup olmadığımı.nette bi sayfada haftalara göre yazmış 5 hafta 19 yazıyor doğru mu ki, bilgisi olan var mı?

Bitanem ben bilmiyorum ama 100'ün üzerinde çıkıyor genelde 5. hafta olanlarda. İnşallah hamişsindir güzelim. :Saruboceq: :CüvCüv: :ecrin_bebek: :emir_bebek: Nasıl dayanacağız yarın o saate kadar onu düşünüyorum kara kara. :çok üzgünüm:

dediğim gibi hep 30 günden sonra olurum ve önce olucakmış gibi olur beni biraz uğraştırır bir iki gün içindede tam olur
bide ben yumurtlama gününde olan akıntıyı son zamanlarda anlayamıyodumda pek

şimdi nerden takıldı söyleyim kafama
ben şuan adet oldum hemde bi anda
ve ben bu ay yumurtlama zamanı olacağı tahim edilen adet ortasında inanılmaz çok akıntım oldu ordan aa ben yumurtluyorum galiba demiştim
hani düzenli oldu yaa
neyse kafam karıştıda
sağolun kızlar şimdiden

merhaba kızlar
sormak istediğim şey
düzenli adet olmak düzenli yumurtladığınızındamı belirtisi oluyo
mesela ben genelde geç olurum 30 günden sonra

Merhaba canım. Hoşgeldin. Hayırlı cumalar. a.s.

Ben bilemiyorum canım. Çünkü yumurta çatlamasa da o ay hastalanıyorsun. Ama düzenli adet olmak her zaman iyidir. İlla 28 günde bir hastalanmak düzenli olduğu anlamında değil bence. 33 günde bir hastalanan birisi de düzenli adet oluyordur. Ama bir ay 26 bir ay 35 günde oluyorsa işte o düzensiz olarak adlandırılabilir. Yine de doktora danışmak lazım. Ya da internette araştırma yapmalı. :1rolleyes:

şimdi nerden takıldı söyleyim kafama
ben şuan adet oldum hemde bi anda
ve ben bu ay yumurtlama zamanı olacağı tahim edilen adet ortasında inanılmaz çok akıntım oldu ordan aa ben yumurtluyorum galiba demiştim
hani düzenli oldu yaa
neyse kafam karıştıda
sağolun kızlar şimdiden

olsun canım hayırlısı allah zamanı geldiğinde bebişini kucağına verecek buna inan canım hayırlısını allah bilir inşallah hepimiz pembe köşedeki yerimizi alacağız canım:KK70:ua edelim allahtan isteyelim Saruboceq:

X