Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
kızlar bişey sorcam benim son adet tarihi geçeli 5 hafta oldu bhcg oranı kaç olmalı ? yarın testi aldığımda dr. a gösteremiycem anlamam da hamile olup olmadığımı.nette bi sayfada haftalara göre yazmış 5 hafta 19 yazıyor doğru mu ki, bilgisi olan var mı?

Canım hoşgeldinnnnn. :1hug: Nasılsın? İyisindir umarımmmmm. :lepi: Bu arada Hayırlı Cumalar canımm. a.s.

canım çok iyiyim sağol bu topiğin pozitif havasını soluyupta kötü olmak mümkünmü kötü olsakta iyi haberlerle mutlu oluyoruz çabuk toparlıyoruz sen nasılsın tatlım hepimize hayırlı cumalar canım kaydirigubbakcemile5

aymescim beni sakin yanlis anlama ama senin yerinde olsam madem bu kadar cok istiyorsun dayanamiyorsun sabrin tukendi tatlim demekki dogal yolla olmayacak sen yine iyi dayanmisin ben 2 ay bekledim ogrendikten sonra oda tr ye gitmistim geldim direkt tup bebek merkezine simdide adet olmayi bekliyorum cunku esimle ben cok istiyoruz tup bebek yapicaz sende basla tatlim napalim bizimkide tedaviyle olsun daha fazla bekleme bence

Yok canım niyr yanlış anlıyım seni bana kalsa bende tüp bebek istiyorum hemen ama eşim bekleme taraftarı bi 3 ay daha bekliyelim dedi en son dr gittiğinde dr bekleyin demiş oda onu dinliyo yoksa benim gerçekten sabrım kalmadı ama mecburen bekliyorum. 3 ay sonunda hiçbişey beklemiycem artık hemen başlıycam tedaviye

kızlar bişey sorcam benim son adet tarihi geçeli 5 hafta oldu bhcg oranı kaç olmalı ? yarın testi aldığımda dr. a gösteremiycem anlamam da hamile olup olmadığımı.nette bi sayfada haftalara göre yazmış 5 hafta 19 yazıyor doğru mu ki, bilgisi olan var mı?

5. değerin üstünde bir değerse hamilesin canım 0-5 arası hamilelik yok sen sonucu alınca buraya yaz sana yardımcı oluruz hihoyyyt

sağol canım canzi pozitifse ilk size haber veririm zaten
aymes inşallah avatrındaki gibi bir kızın olur çok tatlı bir bebek ya

hayırlı cumalar arkadaşlar.bu mübarek günler hürmetine rabbim hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin.nevroşum hamişler aldı başını gidiyor.maşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhh.darısı bizim başımıza.

sağol canım canzi pozitifse ilk size haber veririm zaten
aymes inşallah avatrındaki gibi bir kızın olur çok tatlı bir bebek ya

Ah canım benim inşallah olur. Seninde yarın sonuçlarının dilediğin gibi çıkar inşallah allahında izniyle:Saruboceq:

hayırlı cumalar arkadaşlar.bu mübarek günler hürmetine rabbim hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin.nevroşum hamişler aldı başını gidiyor.maşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhh.darısı bizim başımıza.

sağol canım sanada hayırlı cumalar güzel dileklerin içinde koscaman bir aminnnnnnnnnnnnnnnnn canım :Saruboceq::Saruboceq:

Kıslar bazen düşünüyorumda keşke hiç büyümeseydim hep ufak kalabilseydim hayat ne kadar zor ve acımasızmış hiç aklıma böyle sorunlar yaşıycağım gelmezdi. Ben bi insan korunmazsa hemen hamile kalır sanıyodum çocuk aklı işte oysa okadar büyük dertler sorunlar varmışki. Allah inşallah evlat hasretiyle yanıp tutşan herkesin dualarını kabul eder ellerini boş çevirmezde biran önce kavuşturur meleklerine:Saruboceq:

bugun anlasilan pek iyi degilsin aymescim uzul uzulebildigin kadar bazen bana oyle oluyor kendime eziyet ediyorum resmen ama unutmaki bebislerimiz gelince bgunleri bize unutturacak sakin sakin uzulme bizimde bebegimiz olacak
ama tatlim dedigim gibi dr lar bizim ne kadar istedigimize bakmiyor olmasi gerekn ne ona bakiyorlar bence tedavine basla canim sen

bugun anlasilan pek iyi degilsin aymescim uzul uzulebildigin kadar bazen bana oyle oluyor kendime eziyet ediyorum resmen ama unutmaki bebislerimiz gelince bgunleri bize unutturacak sakin sakin uzulme bizimde bebegimiz olacak
ama tatlim dedigim gibi dr lar bizim ne kadar istedigimize bakmiyor olmasi gerekn ne ona bakiyorlar bence tedavine basla canim sen

Evet canım gerçekten hiç iyi değilim sence olucakmı gerçekten benim bebişim ya tüp bebeklede olmazsa ozaman ne yaparım ben aklım okadar karıştıki bütün kötü şeyler beynimde dolaşıyo şu an.
3 ayı doldurmadan eşim tüp bebek istemez yeni macuna falan başladı akşam onların bitmesi lazım yani benim daha çooook beklemem gerekicek:çok üzgünüm:
İnşallah senden güzel haberler alınca benimde moralim düzelicek Biran önce başla tedavinede banada teselli olursun değerlerimiz birbirine çok yakın çünkü:teselli:

KIZLAR BEN ŞİMDİLİK YATMAYA GİDİYORUMkafamçokkarıştı KENDİMİ HİÇ İYİ HİSSETMİYORUM BOĞAZIM AĞRIYO

evet tatlim olucak bebislerimiz umudunu sakin yitirme sizde oyle yapin 3 ay bekle olmadi baslarsin insallah olur bende dr gittim gecen ay 11 ayda dedi nasil bekliycem dedim ama hemen gecti gunler sen merak etme hemen gececek gunler
evet canim degerlerimiz cok yakin bazen bende korkuyorum ya tup bebekte olmazsa diye ama olsun sonuna kadar deniycem dr 4 defa dedi her ay birtane yapicam insallah ikinciye gerek kalmaz yani bizim demekki normal olmiycak bizim bebis yardim bekliyor bizde edicez insallah

X