Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Canlarım ben çıkıyorum hepinize iyi gecelr tatlı rüyalar diliyorum herkes yoğun bu gece . Anneminde bu aralar misafirleri bitmiyo malum kardeşim için geçmiş olsuna geliyolar bende ona yardım ediyim biraz. Hepinizi öpüyorumŞeniz

İyi geceler bitanem. Uğradığın için çok saol canım. Sohbet edemesek de görmek bile çok güzeldi. Şeniz

slm canlar
nasılsınız bakiyim.bu aralaç çok giremiyorum ama okumaya çalışıyorum herseyi.yeni hamişlerimize hayırlı olsun diyorum yeni gelenlerede hoşgeldinizzzzz..

Merhaba bitanem. :1hug: İyiyiz çok şükür sen nasılsın bakalım. Geliyorsun ,okuyorsun , yazmıyorsun. Ama o zaman yoklamalarda yok yazılıyorsun canım benim. Sabah 6 Gece 12 arası en az bir mesaj yazman lazım. Yoksa oklavayı alyorum elime. :eek:klava: :roflol: Şeniz

canım allah razı olsun inşallah dediğin gibi buluşurlar eşim şuan kurtlar vadisini izliyor bende biraz geç olsunki yatağa uzandığımda kalmıyim dedim neyse canım sana kolay gelsin

Canım doğru düşünmüşsün. Kalkmadan yatarsın. kaydirigubbakcemile3 Maymun etti bu veletler bizi yawwwww. hihoyyyt laelaelaelaelae :roflol:

selam gacılar ben geldimmmm nörüyonuz bakimmmm

Hoşgeldin güzelim. :1hug: Polat Alemdar demek senin tek rakibin heee. Güldürdün kız beni. :roflol: Bakın ben benim kocişe izletmiyorum. :teytey: :teytey: Çünkü işi var. :roflol: Yoksa dinlemez ki. O da seviyor. kaydirigubbakcemile3

Merhaba bitanem. :1hug: İyiyiz çok şükür sen nasılsın bakalım. Geliyorsun ,okuyorsun , yazmıyorsun. Ama o zaman yoklamalarda yok yazılıyorsun canım benim. Sabah 6 Gece 12 arası en az bir mesaj yazman lazım. Yoksa oklavayı alyorum elime. :eek:klava: :roflol: Şeniz

doğru diyosun valla haklısın.özürr neyse henüz kalmamışımdır heralde sınıfta.:Saruboceq:

hepinizi çookk sewiyorummmmmkaydirigubbakcemile3

Kizlar ben geldim yine, ama biraz gec oldu biliyorum. Yazilarinizi okudum, narencim hamismis
Cok sevindim, insallah diger arkadaslarinda beklemesi güzel sonuc verir.

Hoşgeldin güzelim. :1hug: Polat Alemdar demek senin tek rakibin heee. Güldürdün kız beni. :roflol: Bakın ben benim kocişe izletmiyorum. :teytey: :teytey: Çünkü işi var. :roflol: Yoksa dinlemez ki. O da seviyor. kaydirigubbakcemile3

ahh nevrom ahh dinlemezki beni gözünü bilem kırpmıyo wc ye bilem gitmiyo göl oldu oturduğu yer :roflol::roflol:

kızlarrr ben yatıyorum okiş yarın görüşürüz nasip olursa hepinize iyi gecelerrrrr öptümmmm

kızlarrr ben yatıyorum okiş yarın görüşürüz nasip olursa hepinize iyi gecelerrrrr öptümmmmŞenizŞenizmirmirmirmir

Sağol canım inşallah şifa olur dediğin gibi. Bende süngere bakıyorum ama yok bu aralar sorucam ona eşi kullanıyomu nasıl gidiyo diye bugün gelir inşallahda bi bilgi alabilirim canım gelirsen ve karşılaşamazsak beni bilgilendirirsen sevinirim. Macunun yanında 2 tanede çay vermiş sizede vermişmiydi

canım yaa kusura bakma anca şimdi ceavp veriyorum benim eşimde varikosal var onun için bir çay verdi o bittikten sonra bögürtlen kökü çayı ve bir macun verdi onu kullanıyo
bögürtlen kökünü banada içmami söyledi inşallah ikimizde şifa buluruz canım rabbim bunları sebep kılar

merhaba arkadaşlar nasılsınız kaç gündür girmedim yoklamalarda linç edilecek gruba girmeme az kalmış kıl payı kurtardım sanırım:tomato:
yeni hamişlerimiz var rabbime şükürler olsun devamıda gelsin inşallah :nazar::nazar:
naren 1981 hayırlı olsun allah tamamına erdirsin sağlıklı bir şekilde kucagına almayı nasip etsin inşallah :Saruboceq:
btrcl inşallah hamişsindir değerin 5 in üstünde çıkmış yani umudumuz var rabbim yüzünü güldürsün inşallah yeni hamişimiz sen olursun

Selam kızlarr herkeze iyi akşamlarr ben anca yeni gelidmm.:KK43:Kötüyüm mahvettı benı bu grip tad ve koku duyumu tamamen kaybettim sankimmm,gözlerim kapanıyorr Hapşuuu ballll hasta oldu balda şifa vermiyorr artık :roflol::roflol:2 gündür kudurdum topikte başıma gelcek vardı :roflol:

slm kızlar anca yazabiliyorum nasılsınıza.s.

narencim çok sevindim :teytey::teytey::teytey::dance::dance::dance::emir_bebek::emir_bebek:
sağlıklı birşekilde kucağına alırsın inşallah

BTRKLC canım inşallah hamişdirsin azıcık daha sabret zamanı gelince test yaparsın canım

merhaba arkadaşlar nasılsınız kaç gündür girmedim yoklamalarda linç edilecek gruba girmeme az kalmış kıl payı kurtardım sanırım:tomato:
yeni hamişlerimiz var rabbime şükürler olsun devamıda gelsin inşallah :nazar::nazar:
naren 1981 hayırlı olsun allah tamamına erdirsin sağlıklı bir şekilde kucagına almayı nasip etsin inşallah :Saruboceq:
btrcl inşallah hamişsindir değerin 5 in üstünde çıkmış yani umudumuz var rabbim yüzünü güldürsün inşallah yeni hamişimiz sen olursun

Canım hoşgeldinnnn. :1hug: a.s. :asigim: Nerelerdesin güzelim , çok özledik seni. Linç edilecektin de zor tuttum halkı. kaydirigubbakcemile3 Neyse kavuştuk , artık ayrılmayalım , olur mu? :1rolleyes:

Selam kızlarr herkeze iyi akşamlarr ben anca yeni gelidmm.:KK43:Kötüyüm mahvettı benı bu grip tad ve koku duyumu tamamen kaybettim sankimmm,gözlerim kapanıyorr Hapşuuu ballll hasta oldu balda şifa vermiyorr artık :roflol::roflol:2 gündür kudurdum topikte başıma gelcek vardı :roflol:

çok geçmiş olsun canım kısa zaman da iyileşirsin inşallah

slm kızlar anca yazabiliyorum nasılsınıza.s.

narencim çok sevindim :teytey::teytey::teytey::dance::dance::dance::emir_bebek::emir_bebek:
sağlıklı birşekilde kucağına alırsın inşallah

BTRKLC canım inşallah hamişdirsin azıcık daha sabret zamanı gelince test yaparsın canım

İyi geceler canım , hoşgeldin. :1hug: İyiyim canım , çok şükür ; sen nasılsın? a.s.

X