Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
aynen canım ben de artık akşamları sık giremiyorum sabah okuduğumda sayfaları bitiremiyorum bu gün şansımıza pek gelen yok nevroscum sen ne yapıyorsun ben dün çatlama iğnemi oldum bu gece çalışıcaz inşallah aşılamaya gerek kalmadan olur dün kız kardeşim doğum yaptı o sancıları çekerken hep bana dua etmiş çünkü o doğum anında edilen dua geri çevrilmezmiş inşallah allahım kabul eder :Saruboceq:

Bende canım sabahları bi açıyorum oh maşallah diyorum akşam döktürmüşler yine kıskanıyorum vallakaydirigubbakcemile3 şimdi şansıma kimse yok. Bende şans olsa zaten bebişim olurdu:çok üzgünüm:
Kız kardeşini tebrik ederim Allah sağlıkla büyütmeyi nasip eder inşallah. Desene şimdi sıra sende kardeşinin dualarını Rabbim kabul eder inşallah ve sende hamiş kalırsın bi an önce. Bu gece bol şans diliyorum sana :dance:

ÖNEMLİ OLAYLAR - ANA BAŞLIKLAR (09.10.2008)

:nazar: En Yeni Hamiş Haberleri :

11. Hamişimiz solala : 26.09.2008 - Doğal Yoldan - Sayı , Morfoloji
12. Hamişimiz OcereO : 29.09.2008 - Tüp Bebek - Sayı
13. Hamişimiz nur82 : 01.10.2008 - Doğal Yoldan - Sayı
14. Hamişimiz Menzil Gülü : 03.10.2008 - Doğal Yoldan - Sayı , Hareket , Morfoloji
15. Hamişimiz derendeniz : 06.10.2008 - Doğal Yoldan - Hareket , Morfoloji
16. Hamişimiz naren1981 : 09.10.2008 - Doğal Yoldan - Hareket , Morfoloji

hihoyyyt Test Yapacaklar - Kan Verecekler :

Şu an yok.

:Saruboceq: Tedavide olanlar :

kkpraa : 1. Tüp bebek - Sonuç 4 Ekim (10. gününde 17,7 çıktı. 12. gününde 58.2 çıktı. Doktor devam eden gebelik var dedi. Bol bol dua ediyoruz. Kutlamayı erteledik biraz.)
BEYAZMELEK : 1. Aşılama (27.09.2008) - Sonuç 8 Ekim - (6 Ekim'de 10. günde verilen kan testi 3.78 çıktı) - Test yaptırmayacak adeti bekleyecek.
BTRKLC : 3. Aşılama (28.09.2008) - Sonuç 9 Ekim - (12. günde verilen kan testi 5.13 çıktı) - Test yaptırmayıp adeti bekleyecek.
minos : 1. Aşılama (01.10.2008) - Sonuç 15 Ekim

:1rolleyes: Günü geçenler - Beklemedekiler :

olymposss : 5 Ekim - Cumartesi idrar testi yaptırmayı düşünüyor.
smhsmh : 9 Ekim

:teselli: Hastalananlar : (Umutsuzluk yok , Durmak yok , YOLA DEVAM :eek:)

yiğit-yağmur : 29.09.2008
yabangülüm. : 30.09.2008
ilknuray : 01.10.2008
umutlu99 : 02.10.2008
rapunzell_82 : 03.10.2008
wavy : 03.10.2008
Rosem : 05.10.2008
bengüsu : 06.10.2008
^^sabirsiz^^ : 08.10.2008
ay77 : 08.10.2008

:1hug: Ailemize Katılanlar :

kkpraa : 01.10.2008
zynp.ZEYNEP : 02.10.2008
elif05 : 04.10.2008
_f_a_d_i_k_ : 07.10.2008
minos : 07.10.2008
benssenb : 08.10.2008
nisafidan : 09.10.2008
birebira : 09.10.2008

stolatgc2.gif
Bu Ay Doğanlar : KK'da doğum günleri gözüken yani gizli durumda olmayan arkadaşlarınki yazmaktadır. Yazmayanlar gücenmesin. Bildirin sizinkini de yazalım :KK66:

07.10.2008 YAĞMURCN
11.10.2008 canzi3445
23.10.2008 ilknuray
24.10.2008 mekselina86
25.10.2008 elifözge

- naren1981 HAMİLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :hooray:

- BTRKLC aşılamasının 12. gününde kan testi verdi. Sonuç 5.13 çıktı. İnşallah değer yükselecek. Gönlümüzden geçen hamiş olması.

- olymposss cumartesi günü yeniden idrar testi yapmayı düşünüyor. İnşallah hamiştir.

DİKKAT ! ! ! BU TOPİCTE HER GÜN SABAH 6 GECE 12 ARASI YOKLAMA ALINIR.
Mazeretsiz gelmeyenler esefle kınanır. Devamı halinde linç edilir. :roflol:

ya............. nevroooooo cummmmmmmmmmmmmmm koma şunu yaaaaaaaaa bebişler çok tatlı inş ruyamızda böyle tatlı bebişler göruruzzzzzzzzzzzzz ..........inş sizler e böyle tatlı mıs bebekler nasıp eder rabbımmmmmmmm.....................selam canımmmmmmmmmmmmmmmm

Hoşbuldum canım doğru valla gündüzleri bize fırsat vermiyolar geceleride ben giremiyorum hayırlısıyla şu evi bi taşıyım bak sonra kim tutar beni bütün gece pc başında sizlerle olucam. Ben iyiyim çok şükür tatlım ya adet günlerim yaklaşıyor olmıycağını biliyorum ama yinede belki diye umutlanıyorumda.
Canım be ağzından bal damlıyo valla inşallah pembe köşede görebilicem kendimi tabiki senide sensiz olmaz kaydirigubbakcemile

Canım evet taşın da sana kavuşalım. :1hug: Benim biraz işlerim var bugün şansına valla. Eşimin işi var bilirkişilik ile ilgili ona yardım ediyorum. bu sebeple pek yazışamıyorum. Şeniz İnşallah canım hep beraber geçeriz oraya. Hayallerimi süslüyor. :asigim:

aynen canım ben de artık akşamları sık giremiyorum sabah okuduğumda sayfaları bitiremiyorum bu gün şansımıza pek gelen yok nevroscum sen ne yapıyorsun ben dün çatlama iğnemi oldum bu gece çalışıcaz inşallah aşılamaya gerek kalmadan olur dün kız kardeşim doğum yaptı o sancıları çekerken hep bana dua etmiş çünkü o doğum anında edilen dua geri çevrilmezmiş inşallah allahım kabul eder :Saruboceq:

Canım iyiyim çok şükür. Sen de iyisindir inşallah. Sabah iş güç , şimdi de eşimin işlerine yardım ediyorum. Kafam kazan oldu. Aklım da burda. :kahve: :asigim:

İnşallah kabul olur canım o dualarrr. Ben de duymuştum bunu. Dualarım seninle canım. İnşallah buluşurlar. Size iyi çalışmalar :eek: kaydirigubbakcemile3

Sana o zaman müsade. Çok geç saate kalma sen. kaydirigubbakcemile3

Canım evet taşın da sana kavuşalım. :1hug: Benim biraz işlerim var bugün şansına valla. Eşimin işi var bilirkişilik ile ilgili ona yardım ediyorum. bu sebeple pek yazışamıyorum. Şeniz İnşallah canım hep beraber geçeriz oraya. Hayallerimi süslüyor. :asigim:

Canım benim kimin hayallerini süslemiyoki bende sürekli simimi orda hayal ediyorum size müjde vericeğim anı düşünüyorum eşime nasıl süpriz yapıcağımı düşünüyorum daha bunun gibi bi sürü şey............... inşallah bunların hepsini gerçekleştiririm bigün.
Neyse canım sen işine bak başka zaman muhabbet ederiz biz. :1hug:

Bende canım sabahları bi açıyorum oh maşallah diyorum akşam döktürmüşler yine kıskanıyorum vallakaydirigubbakcemile3 şimdi şansıma kimse yok. Bende şans olsa zaten bebişim olurdu:çok üzgünüm:
Kız kardeşini tebrik ederim Allah sağlıkla büyütmeyi nasip eder inşallah. Desene şimdi sıra sende kardeşinin dualarını Rabbim kabul eder inşallah ve sende hamiş kalırsın bi an önce. Bu gece bol şans diliyorum sana :dance:

çok sağol canım güzel dileklerin için inşallah hepimiz hamile kalırız ben bu topiğin uğurlu geleceğine inanıyorum baksana topiğimize gelen hamile kalmadan çıkmıyor maşallah tabi sıra bizler de :CüvCüv:

herkese hayırlı bereket dolu geceler..............yorgunum kızlar yarın dersım var.....
rabbım hepinize tatlı ruyalar göstersın. mıssss kokulu bebişlerınızı görun inş....yarınlar uzak değil..............inş beklenen gun gelecek dostlarrrrrrrrrr......................
dua ve selammmmmmmmm cumlenıze.................

ya............. nevroooooo cummmmmmmmmmmmmmm koma şunu yaaaaaaaaa bebişler çok tatlı inş ruyamızda böyle tatlı bebişler göruruzzzzzzzzzzzzz ..........inş sizler e böyle tatlı mıs bebekler nasıp eder rabbımmmmmmmm.....................selam canımmmmmmmmmmmmmmmm

Canım ama koymadan olur mu o melekleri oraya. Onlara bakıcaz bakıcaz ki içimiz açılacak , rüyalarımızda da göreceğiz. a.s. Şeniz :asigim:

slm canlar
nasılsınız bakiyim.bu aralaç çok giremiyorum ama okumaya çalışıyorum herseyi.yeni hamişlerimize hayırlı olsun diyorum yeni gelenlerede hoşgeldinizzzzz..

Canım iyiyim çok şükür. Sen de iyisindir inşallah. Sabah iş güç , şimdi de eşimin işlerine yardım ediyorum. Kafam kazan oldu. Aklım da burda. :kahve: :asigim:

İnşallah kabul olur canım o dualarrr. Ben de duymuştum bunu. Dualarım seninle canım. İnşallah buluşurlar. Size iyi çalışmalar :eek: kaydirigubbakcemile3

Sana o zaman müsade. Çok geç saate kalma sen. kaydirigubbakcemile3

canım allah razı olsun inşallah dediğin gibi buluşurlar eşim şuan kurtlar vadisini izliyor bende biraz geç olsunki yatağa uzandığımda kalmıyim dedim neyse canım sana kolay gelsin

Canlarım ben çıkıyorum hepinize iyi gecelr tatlı rüyalar diliyorum herkes yoğun bu gece . Anneminde bu aralar misafirleri bitmiyo malum kardeşim için geçmiş olsuna geliyolar bende ona yardım ediyim biraz. Hepinizi öpüyorumŞeniz

Canlarım ben çıkıyorum hepinize iyi gecelr tatlı rüyalar diliyorum herkes yoğun bu gece . Anneminde bu aralar misafirleri bitmiyo malum kardeşim için geçmiş olsuna geliyolar bende ona yardım ediyim biraz. Hepinizi öpüyorumŞeniz

canım sanada kolay gelsin iyi geceler tatlı rüyalar görüşmek ümidiyle Şeniz

slm canlar
nasılsınız bakiyim.bu aralaç çok giremiyorum ama okumaya çalışıyorum herseyi.yeni hamişlerimize hayırlı olsun diyorum yeni gelenlerede hoşgeldinizzzzz..

merhaba arkadaşım ben iyiyim sen nasılsın a.s.

hoş geldin valla zaman geçiriyorum burda eşim kurtlar vadisini izliyor ben sevmiyorum diye buraya takılmama izin verdi yoksa akşamları pek girmemi istemiyor sen ne yapıyon :1hug:

heheheh benim adamda onu izliyor zaten tek rakibim polat alemdar yaaa sinir oluyorum beee ben iyiyim canım sen nasılsın a.s.

ben de iyiyim canım işte dediğim gibi kocişi bekliyorum biliyorsun bu gün bebiş için start verdik bakalım hayırlısı :CüvCüv:

ben de iyiyim canım işte dediğim gibi kocişi bekliyorum biliyorsun bu gün bebiş için start verdik bakalım hayırlısı :CüvCüv:

hadi hayırlısı hejacım inşallah bebeğin seni hiç bekletmeden hemencik gelir bayram yaparız bizde :teytey::teytey:

X