Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Nevro şimdi rosemle karşılaştık ms de bize çok kızmışş.Devamlı ona laf atıyoruz diye siteye gelmediği için .Annesinin orda k.k zor açılıyor diye topiğe gelmiyormuş:KK43:oysaki bizim pclerdede zor açılıyor.Bize kızmış :KK43:Bizi yanlış anladı galiba ...Söyledim biz sana takılıyoruz diye ama anlamak istemedi.Yazdıklarımızı görünce Topiğede gelmek istemiyormuş sanırım ve artık bebek düşüncesinden uzaklaşmak istiyorum dedi.Çokk üzüldüm ve kırıldım ona o kadar yakın arkadaslıktan sonra yanlış anlması üzdü beni.bende cevap olarak :SEN BİLİRSİN DEDİM fisfisfis benneyaptımki :nazar:

Ben böyle birşeye inanmam. sengözlerimebaksanab O da şaka veya latife yapmıştır sanırım. Rosem bize darılmaz. Veya canı başka birşeye sıkkındır. Üstüne gelmiştir. Bizim yaptığımız birşey yok çünkü. Ve çocuk düşüncesinden uzaklaşmak istiyorsa elbet bunu saygıyla karşılarım. Ancak memlekete gitmeden önce de girmiyordu düzenli olarak. Bizim yazdıklarımızla ilgili olamaz yani. İnşallah ben MSN'de karşılaşırım. Zira ona soracaklarım olacak. Eğer cevaplarını alamazsam işte ben o zaman ona çok darılıp , kırılırım. Ona gösterdiğimiz dostluğu çok iyi bilir , böyle şeylerden kırılmaz ve bu şekilde tepki koymaz bize. Gerçekten varsa da benim özel mesajım açık. Bana yazmasını beklerdim. Ben yine de şaka yaptığını veya latife yaptığın düşünmek istiyorum. sositososito Çünkü dostlar arasında dargınlıklar , küskünlükler olmaz. Hem de bunlardan dolayı. :1hug: Şeniz :asigim: a.s.

merhaba arkadaslar.
bakıyorumda yoklugumda bayagı bır dalga gecmısınız.laelaelaelaelae-tatlicadiarzu-
buarada ben halen memleketteyım.vede hastayım.:nazar:
burdakı pc cok yavas calısıyor,kk yı pek acmıyorr.gıremıyorum sıteye.
sımdı cıkmam lazım.
kendınıze ıyı bakın..kaydirigubbakcemile

Merhaba canım. :1hug: Duyduklarım doğru değildir umarım. O zaman ben sana darılırım. Ve zor alırsın gönlümü haberin olsun. :dilcikar: Şaka yaptıysan da söyle , bak balımınnnnn yüreğine indirceksin. Zaten kız hasta. a.s. Okiş kaydirigubbakcemile5

gunaydin kizlar
bu gun yine site cok yavas
nasilsiniz bu gun BTRKLC den insallah hayirli mujdeli haberler alicaz
hamislerimiz cogalsin insallah

acilen bi toplantiya girmem gerekti aklim sizde kaldi........
Nareni çok merak ettim sonucu aldimi....
Ufff ya sizden ayri kalmak sinir etti beniii gelişmeler ne geri dönemedim

hepinize günaydın kızlar topiğe daha yeni girebildim sayfaları tek tek okumaya çalıştım yazacak çok şey var ama çıkmam lazım gündüz evde olamıyacağım

hasta olan arkadaşlara çok geçmiş olsun diliyorum

tahlilyapacak arkadaşların sonuçlarını merakla bekliyorum inşallah eve döndüğüm de sizi halay çekerken bulurum ama hamiş olanlar çekmesin sakın allah korusun düşer müşer

yeni gelen arkadaşlara da hoş geldiniz diyorum

ya bugün keşke evde olabilseydim ama en kısa zaman da gelmeye çalışırım

haaaa birde sayfaları çok biriktirmeyin sakın :eek:klava::eek:klava:

Btrklc hiç bekleme hemen ara telefonla sor sonucu seni çok merak ettim inşallah hamişsindir inşallah....
Naren nerde almadi mi sonucu ya çok merak ettim naren sende ara sor sonucu

beyaz melek canım inş hamisiindir canım sevinalim hep beraber olmazsanda yılmaz yık yol devam canım hayırlısıyla hepimiz anne olcağız

Ben böyle birşeye inanmam. sengözlerimebaksanab O da şaka veya latife yapmıştır sanırım. Rosem bize darılmaz. Veya canı başka birşeye sıkkındır. Üstüne gelmiştir. Bizim yaptığımız birşey yok çünkü. Ve çocuk düşüncesinden uzaklaşmak istiyorsa elbet bunu saygıyla karşılarım. Ancak memlekete gitmeden önce de girmiyordu düzenli olarak. Bizim yazdıklarımızla ilgili olamaz yani. İnşallah ben MSN'de karşılaşırım. Zira ona soracaklarım olacak. Eğer cevaplarını alamazsam işte ben o zaman ona çok darılıp , kırılırım. Ona gösterdiğimiz dostluğu çok iyi bilir , böyle şeylerden kırılmaz ve bu şekilde tepki koymaz bize. Gerçekten varsa da benim özel mesajım açık. Bana yazmasını beklerdim. Ben yine de şaka yaptığını veya latife yaptığın düşünmek istiyorum. sositososito Çünkü dostlar arasında dargınlıklar , küskünlükler olmaz. Hem de bunlardan dolayı. :1hug: Şeniz :asigim: a.s.

Her neyse canım ....çok az kaldı msnde zaten :KK43: Artık bu sefer gerçekten ben kızmaya başladım rosme .Bu 2 oldu diğeride bana olmadık birşeyden bana küsmüstü ..Sadece kızma sebebi ona devamlı TAKILMAMIZ oldu galiba :1closedeyes: :1closedeyes: :1closedeyes:

beyaz melek canım inş hamisiindir canım sevinalim hep beraber olmazsanda yılmaz yık yol devam canım hayırlısıyla hepimiz anne olcağız

kizlar zaten bi çoğumuzun içi yaniyor evlat hasretiyle
yapmayin böyle ufak şeylere kapilmayin.kizmayin birbirinize...
şimdi birbirimize kirilma zamani değil simsiki bağlanma zamani....
Ben hepinizi çoook seviyorum..ve biliyorum ki herkez birbirini çok seviyor bu topikte...

Haydi yaawwwwww. Haberler gelsin artık. Meraktan çatlıcazzzzzzzzz. :dance:

Her neyse canım ....çok az kaldı msnde zaten :KK43: Artık bu sefer gerçekten ben kızmaya başladım rosme .Bu 2 oldu diğeride bana olmadık birşeyden bana küsmüstü ..Sadece kızma sebebi ona devamlı TAKILMAMIZ oldu galiba :1closedeyes: :1closedeyes: :1closedeyes:

Canım Ben de MSN'de görüşeyim bakalım. O zaman anlaşılır. Tabi karşılaşabilirsek. şakkıdı Sen sıkma canını. Bizim bir suçumuz yok. Gerçekten tavır aldıysa eğer ; böyle yapacağına en başından güzelce söyleyebilirdi. Düzelir herşey. :lepi: :asigim: :1hug:

selam kızlarrrr öncelikle hasta olan arkadaşlar geçmiş olsun.acil şifalar versin.Narencim tebrik ediyorum .işallah Allah bu mutlu haberi vermeyi hepimize nasib eder.

yaaaaa walla amma beklettiler bizi..................
çok heycanlandim..............
Küstüm işte bende bekletçem siziii görürsünüz:::)))))))))))))

X