Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Hani tependen inmeyecekti bu ay çok kararlı ve azimliydi kız. kaydirigubbakcemile kaydirigubbakcemile kaydirigubbakcemile :roflol: :roflol: :roflol:

ne bilem işte benim herif bu sağı solu belli olmaz bide bana diyoki horul horul uyuyon çalışamıyozzz aaaaa delüü yaffff :roflol::roflol:

ama bebek olana kadar sesim çık mıyor bi olsun ben ona sorarım hasret kalacak :1ninca:

ya kızlar birde şunu sorayım.Bu sperm tahlilinden önceki perhiz süresi 3-5 gün olacakmış galiba ama eşimde bu süre 3 günden kısaydı bu sonuçları etkilermi acaba?

canım evet etkiler.benimde eşim 3 gün perhiz yaptı.ama tabi perhizden emin olamadı..yinede yaptırdı.doktor baktı üroloğa yönlendirdi.eşimde emin değilim bi daha yaptırayım dedi.tekrar yaptırdık bu defa ilkine göre çok yükselmişti.doktor üroloğa gerek yok dedi...o yüzden etkiler..bi daha yaptırın bence..

kan verdim saat 3,5 da alacakmışım.gittim özelde yaptırdrayım dedim çabuk olur diye bu kadar saat beklicekmişim.:mymeka:

ay ben şimdiden çok heyecanlandım canım arkadaşım inşallah testin pozitif çıkar burda kutlama yaparız a.s.

kan verdim saat 3,5 da alacakmışım.gittim özelde yaptırdrayım dedim çabuk olur diye bu kadar saat beklicekmişim.:mymeka:

Kız o ne çokmuş öyle. Neyse güzelim bekleriz. kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5 Zamanı eritiriz beraber. kaydirigubbakcemile2 İnşallah hamişsindir gülüm. Şeniz :asigim: :Saruboceq: :CüvCüv:

akşamları geliyorum bakıyorum bir sürü sayfa birikmiş oku oku bitimiyor meğer gündüz herkes burda sizi gidi sizi:eek:klava::eek:klava:

meraba nevroşum.ne güzel ya işallah müjdeyi verir arkadaşlar.allah yardımcıları olsun. ... işallah bizde kalacaz allahın izniyle..inanıyorum buna.sabırsızlıkla ve dört gözle bekliyoruz.

Kız o ne çokmuş öyle. Neyse güzelim bekleriz. kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5 Zamanı eritiriz beraber. İnşallah hamişsindir gülüm. Şeniz :asigim: :Saruboceq: :FONT]
eve çok yakın özel hastane var.ilk oraya giitim.maşallah devlet hastanesi gibi kalabalık testi sordum ne kadar diye 33 ytl tabiiii koçiş hemen çarşıda kızılay polikilinği var oraya gidelim.hem daha z para verir klabalık değildir dedi.gittik. anam ne göereyeim :1shok:bir sıra sıra sorma eee tabii bekleyip tahlil verdik hoş 15 ytl ama :eek:klava:.tekrar çarşıya gitcem.şurda yaptırsam arabayla inip alıcaktım.şimdi ikinci kez arabayla inmem otobüsle git dedi benim pintinin başkanı koca:mymeka:.

meraba nevroşum.ne güzel ya işallah müjdeyi verir arkadaşlar.allah yardımcıları olsun. ... işallah bizde kalacaz allahın izniyle..inanıyorum buna.sabırsızlıkla ve dört gözle bekliyoruz.

Merhaba bitanemmmm. :1hug: Şeniz Nasılsın güzelim? Pek girmiyorsun bu aralar. veya uğramıyorsun. Özletme kendini bu kadar. yerimseniben

nevroscum sen sanırım adliyede memurdun kız eşimle meslektaşsın eşimde adliyede memur ama diyarbakır adliyesinde :1hug:

Kız o ne çokmuş öyle. Neyse güzelim bekleriz. kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5 Zamanı eritiriz beraber. İnşallah hamişsindir gülüm. Şeniz :asigim: :Saruboceq: :FONT]
eve çok yakın özel hastane var.ilk oraya giitim.maşallah devlet hastanesi gibi kalabalık testi sordum ne kadar diye 33 ytl tabiiii koçiş hemen çarşıda kızılay polikilinği var oraya gidelim.hem daha z para verir klabalık değildir dedi.gittik. anam ne göereyeim :1shok:bir sıra sıra sorma eee tabii bekleyip tahlil verdik hoş 15 ytl ama :eek:klava:.tekrar çarşıya gitcem.şurda yaptırsam arabayla inip alıcaktım.şimdi ikinci kez arabayla inmem otobüsle git dedi benim pintinin başkanı koca:mymeka:.

canım darılma ama hakketten biraz pintilik yapmış aman boş ver sonuç pozitif olsunda başka bir şey istemiyoruz :Saruboceq:

Selam canlarım bugün yeminli mali müşavirim var yanımda haftada bi gün geliyo oyüzden pek pc başında olamıyorum ama kaçıp kaçıp bakıyorum yeni haberler varmı diye yine kaçtım yeni hamiş varmı okadar alıştımki bayramdan beri sürekli hamişimiz çıkıyo dahada artar inşallah onlardan biride ben olurum:Saruboceq:
Elchin tamam bu öpücüğe kim dayanabilir afferttüm senüü gel bende öpemmŞeniz

BTRKLC canım inşallah 3,5 ta bi müjdede sebden gelir Allahın izniyle pozitifi görürsün bu sefer halay başı benim he ona göre:teytey:

merhaba arkadaslar.
bakıyorumda yoklugumda bayagı bır dalga gecmısınız.laelaelaelaelae-tatlicadiarzu-
buarada ben halen memleketteyım.vede hastayım.:nazar:
burdakı pc cok yavas calısıyor,kk yı pek acmıyorr.gıremıyorum sıteye.
sımdı cıkmam lazım.
kendınıze ıyı bakın..kaydirigubbakcemile

Son düzenleme:
[Rosemcim canım hoşgeldin, geçmiş olsun bitanem vede güle güle. burdaki pclerde öyle emin olki çok yavaş zor girebiliyorum ben. Tekrar gel canım bekliyoruz özletme kendiniŞeniz

Nevro şimdi rosemle karşılaştık ms de bize çok kızmışş.Devamlı ona laf atıyoruz diye siteye gelmediği için .Annesinin orda k.k zor açılıyor diye topiğe gelmiyormuş:KK43:oysaki bizim pclerdede zor açılıyor.Bize kızmış :KK43:Bizi yanlış anladı galiba ...Söyledim biz sana takılıyoruz diye ama anlamak istemedi.Yazdıklarımızı görünce Topiğede gelmek istemiyormuş sanırım ve artık bebek düşüncesinden uzaklaşmak istiyorum dedi.Çokk üzüldüm ve kırıldım ona o kadar yakın arkadaslıktan sonra yanlış anlması üzdü beni.bende cevap olarak :SEN BİLİRSİN DEDİM fisfisfis benneyaptımki :nazar:

X