Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
ÇOK SAĞOL NEVROSKY CANIM YA .ÇOK MUTLUYUM ÇOK GÜZEL BİR DUYGU.inşallah en kısa zamanda sizlerde teker teker hamile kalısınız bunu o kadra çok istiyorum ki.bundan sonra kendim için sağlıklı bir hamilelik.sizler içinde en kısa zamanda testlerde pozitifi görebilmeniz için dua edeceğim.çok mutluyum.Allahı'ım en kısa zaman da sizede bu günü nasiop etsin arkadaşlar.

Canım benimmmmm. Allah senden razı olsun. Dilinden bizleri de hiç düşürmüyorsun. Bizlere ne güzel dileklerde bulunuyorsun. Amin canım inşallah. :Saruboceq: Şu an yaşadığın sevinci bizler de yaşamayı çooook ama çooooooook istiyoruz. :Saruboceq: :CüvCüv: :dance: Senin adına çok sevinçliyiz canım. :hooray: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bitanemmmmmm. :Saruboceq: :nazar: Tekrar tekrar tebriklerrrrrrrrrrrrrrrrrr a.s.

Sabırsız canım mesajını aldım çok sağolasınn canım benim sende aynı şekilde çok neşeli ve sıcak kanlısınnn .özel msj ve ziyeretçi msj kapalı burdan yazamıcam adımı :roflol::roflol:

eeeeeee btr nerde yaaa onunda sonucunu çok merak ediyorummmm hadi hayırlısı yaaa inşallah oda hamiştirrrrr

BTRKLC ; canım nerelerdesin. Telefonla sorsaydın. Gidip gelmen çok sürer yawwww. Şeniz

kizlar ya ne guzel hamis haberleri aliyoruz umut oluyor ama sira bizede gelse yafuuuuuuuuuuuu
btrl canim hadi bekledik catladik canim insallah oturmadan senin halayinada devam ederiz

Arkadaşlar ben geldim sonucu aldim.hamileyim canlarim .sonuç 610,65 .geçen ay bu değer 0,05 ti.çok mutluyum.allah'im hayirlisini versin hayirlisi ile sorun olmaz inşallah.allahi2im şükürler olsun hiç aklima gelmemişti bu ay hamile olcağim.allah2im hepinize nasip kismet eder inşallah.

vay vay ne güzel bende sabah girdim kimsecikler yoktu azıcık temizlik yaptım geldim bir de ne göreyim bir hamişimiz daha çıkmış ne güzel,narencim tebrikler,Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah,darısı bizlerin başına.

şimdi sıra 17. hamişimizde,heyecanla bekliyoruz hihoyyyt

Slm kıslar BTRKLC den bi haber varmı 3,5 ta alıcaktı sonuçları fırsatını buldumda müjde alıyım daha rahat çalışıyım dedim.kaydirigubbakcemile2

Slm kıslar BTRKLC den bi haber varmı 3,5 ta alıcaktı sonuçları fırsatını buldumda müjde alıyım daha rahat çalışıyım dedim.kaydirigubbakcemile2

Canım henüz yok bekliyoruz. Alıp gelmesi zaman alabilir. Geç olsun da pozitif olsun inşallah. :lepi:

17.hamişşşş benimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

dermişimmmmmmmmmmmm

BEYAZMELEK ; bizimle emniyete kadar geleceksiniz. sengözlerimebaksanab Topiği yalan yanlış meşgul ediyorsunuz. :roflol:

Şaka bir yana ; keşke olsan canım. Ne güzel olur. yerimseniben Çıkmayan candan umut kesilmez. Hastalanmadıkça heyecanlı bekleyiş devam ediyor. :1rolleyes: Şeniz

[Kıslar ya ben yine giremiyorum offfffffffff offffffffffffffff bana bi gıcığımı var sitenin ne ilk sayfadan başka bi yere kımıldıyamıyorum.:eek:klava:

aymescim bende sinir oldum. Biktim bunu yazmaktan, ama gercekten son sayfaya zor girdim.
Yeni haberleride alamadim. Birazdan cikmam lazim. Aksam yine gelirim artik. Öptümm...

[Kıslar ya ben yine giremiyorum offfffffffff offffffffffffffff bana bi gıcığımı var sitenin ne ilk sayfadan başka bi yere kımıldıyamıyorum.:eek:klava:

yok canım sana karşı değil hepimize gıcığı var ben de çok sorun yaşıyorum

17.hamişşşş benimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

dermişimmmmmmmmmmmm

beyaz melek
basini okudum heyecanlandim
sonunu gordum dedimki sakaymis dedimkaydirigubbakcemile3
ama ben senden umitliyim hastalanmadin galiba ne zaman test yapicaksin

Canım valla girilmiyor aynen. Akşamları da yoksun bilgisayar , internet , taşınma derken. Gündüz de işler. Sohbet edemez olduk senleeeee. :çok üzgünüm:

kızlar bilgisayarınız yavaşsa siteye hiç girmiyor ben de önceden çok zor giriyordum ama şimdi bilgisayarı hızlandırdım ve siteye daha kolay girebiliyorum

ya burayıda 2 saat boş bırakmaya gelmiyo anacım hemen hamiş kalıyosunuz...şaka bir yana naren1981 tebrikler canım.:nazar:..allahım bizlerede yaşatır inşallah...:Saruboceq:

benim hemşerim niye gelmedi yaa btrklc nerdesin canım çabuk bize haberlerini getir çatlıycaz yoksaaa...:uhm:

beyaz melek sakın bir daha ortalığı karıştırma bakiyiiiim ..okurken birden heycanlandım vallaaa...:eek:klava::eek:klava:

sabırsız canım balsuratımın ismini merak etmişsin ben söyliyim istersennn sırnaşık şey

X