Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
iyi geceler kizlar
yarin yazamam belki evde olmayabilirim
hepinizin bayrami mubarek olsun

aa1 canim korkma pek anlamam ama benim ilk aklima gelen belki bebisin pozisyon degistirmistir ondan olmustur

greendreams canim uzulme insalah hersey yoluna girer
insan cok kotu oluyor biliyorum ama eldende birsey gelmiyor

fadik canim iyi olmana sevindim masallah hersey yolunda gidiyor

ozlem aklimda simdi nasildir kimbilir
Allah sabirlarin en buyugunu versin ne yazacagimi bilemiyorum

artik bende tedaviye baslamak istiyorum ama su kilolardan kurtulamiyorum
rejime baslayip birkac kilo veriyorum kaynanamlara gidiyorum hoopp hersey sil bastan
Allah'im banada kuvvet ver su kilolarimdan kurtulabileyim tedavime baslayayim bir an once

herkese hayirli bayramlar kizlar...

canim hosbuldum,cok sükür iyi diyelim iyi olsun..darisida size olsun insallah...
ya evet aa1 girmedi tekrar sanirim,insallah moralide düzelmistir..
bebegin pozisyonundan falandir büyük ihtimalle,bazen en asagilara bile iniyorlar hala,üst bombos kaliyor..CADIARZU

olsun canım sıkma canı belkide hayırlı olan birdaki aydır bende bu ay hormon testleri yaptıracagım bakalım..

sağol canım a.s.
inş hep iyi gider...

allah yardımcın olsun canım...kısa zamnda kilolarından kurtulursun inş...

herkese hayırlı bayramlar canlara.s.

hepinizi öpüyorum çok
opuyorumnanaktan

kızlar hepınıze ıyı bayramlar
dun mıde agrısında dr gıttım bobreklerımde sorun çıktı idrarımı tam boşaltamadıgımdan böbrek kanallarım genişleme yapmış ürolojıye gıtmem gerekıyormuşmafoldumben dr bayram tatılınde offffffffff çok morelım bozuldu:1no2: bıde ben aşırı su içiyorum doguştan boyleyım:bbo:

geçmiş olsun canım yaa.
kısa zamanda atlatırsın inş...
canım bazı hastanelerin acilinde üroloji falanda oluyor...
eğer çok ağrı yaparsa bir araştır...

herkesin bayramı kutlu olsun arkadaşlar

seninde canımopuyorumnanaktan

Çok kötü olmadım Allah'a çok şükür, başımda öyle olaylar var ki çok dirayetli davrandığımı düşünüyorum. allah'a şükür etmekten ve yalnız ondan yardım istemekten başka yapabileceğimiz her ne varsa da yapmaya çalışıyoruz. Gerisi Allah'ın takdiri. Destekleriniz için çok teşekkür ediyorum. Buraya yazmak en azından beni rahatlatıyor arkadaşlar. Bu durumu annemle eşimle içimden geldiği gibi paylaşamam çünkü bir tek sizinle. Sizlerde beni dinliyorsunuz Allah sizlerden de razı olsun!:Saruboceq:

sevgili arkadaşlar hepinizin bayramı kutlu olsun
kızlar ben pazartesi çatlatma iğnesi olsum beklemedeyim
eşimin sperm hareketliliği için kullandığ arginmax adlı vitamin 7 gün içerisinde etkisini göstermeye başlıyormuş
eşim 14 gündür içiyor umarım bir düzelme olmuştur
ve sizlere güzel haber veririm
opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

geçmiş olsun canım.

inşallah canım allah yardımcın olsun

inş güzel haber verirsin canım....
rabbim yüzünü güldürsün...

selam arkadaşlar herkese hayırlı bayramlar hem bayramınızı kutlamak hemde özlemden bi haber varmı diye girmiştim ama özlemin 2. bebeğinide kaybettiğini okudum okadar üzgünümki anlatamamsenağlama gözyaşlarımı tutamıyorum şu an Allahım nolur arkadaşımızın yardımcısı ol geride kalan tek bebeğine ömür ver sen herşeye kadirsin Rabbim sen dualarımızı kabul et:Saruboceq: çok üzgünüm kıslar çok:çok üzgünüm:

Hepimize hayırlı bayramlar...
Sevdiklerimiz ve bizi sevenlerle gececek olan mutlu-huzurlu-sağlıklı bayramlarımız olsun hep...
Vee bir daha ki bayram 3 kişi bayram yapalım ama inşALLAH....

[B]iyi bayramlar şekerler hepinizi kocaman kocaman öpüyorum
belgin,fadik,cucu,elfida,minos hepinize teşekkkür ederim bu sabah doktora gittim üç gündür su gibi bi akıntım var bi de siyah bi akıntı pazartesi kendi doktoruma muayene oucam bugün alttan muayene yaptırmadım çünkü kadın doktor yoktu ama ultrasonda bebişimi gördüm içim biraz rahatladı. umarım herşey yolundadır.
Bir arkadaşımın bebişi ölünceye kadar suynun azaldığını doktorlar farketmediler bu tereddütlerimi
doktoruma söylicem [/B]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…