Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
aynen öle fadikçim neyse geldiğim iyi oldu bayramada arkadaşlar geliyormuş tatile buraya tabii eşim otel olmaz bizde kalcaksınız dedi ben misafirden kaçmıyorumda sıcak hala devam ediyor ve cok zor oluyor ozaman rabbim kolaylığını versin inşallah

sen nasılsın
özleme üzüldüm benim tedavim sırasında cok yardımcı olmuştu özelden bana rabbim bağışlasın bebişlerini ona
misafir için allah yardımcın olsun canım...

canım ben iyiyim lekelenme yok artık çok şükür...
ama yatıyorum hala....
bu sıra dr ada gitmedim belki arefe günü gideirm herşey yolundamı diye...

canım özlem benimde aklımdan hiç çıkmıyor
yaşadıkları çok zor ve ne yazıkki henüz diğer bebişleride küvezde...
inş onlar biran önce toparlanırlar...
allah yardımcıları olsun bol bol dua edelim...
canım özlem çok iyidir ne zaman birşey sorsan yardım istesen hep cevap verir...
allah arzı olsun rabbim tez zamnda bebişlerini kucaklamayı nasip etsin...

hoşgeldin canımopuyorumnanaktan
demek eşin sensiz bayram edememiş...
hayırlısı olsun canım...
annende bayram etsende bu seferde eşin yok diye buruk geçecekti...

ayyyy...ben yaraadan korkarım..
bazen balkondan bakarken uçuştuklarını görürüm
hemen içeri kaçarım....
geçmiş olsun canımopuyorumnanaktan

hayırlısı olsun fatımacımopuyorumnanaktan
geç olsun güç olmasın...

bende korktum valla kendimi nasıl attım yataktan bilmiyorum.bu gidişle korkudan erken doğuracam:CüvCüv:

Kızlar bu üzücü haberi vermek istemezdim Özlem ' i aradım onunda sağlığını sormak için ama offf 2. bebeğinide kaybetmiş tlf de çok ağlıyordu ben bile dayanamadım aynı şelyleri yaşadım kendime zor hakim oldum o anlamasın diye Rabbim dayanma gücü versin düşmanımın başına vermesin.. 1 tane bebeciği kaldı umarımmm bu minik yavrusu ona sıkı bağlanıyr lütfen dualarımızı eksik etmeyelim birbirmiz için çok dua ettik ne olur bu gece herbirriniz Özlem için ellerinizi açınız dua edin Rabbim bağışlasın yavrusunu.. Bu acıyı en iyi anlayan biri olarakk sizden bunu istiyorum

cok uzuldum
Allah buyuk sabir versin onlara
geride kalan yavrusu insallah sagligina kavusur:Saruboceq:

arkadaşlar özleme çok üzüldüm yaaa..mafoldumben
allah sabırlar versinnn..ve diğer 2 yavrusunu ona bağışlasın inşşş..:Saruboceq:
o kadar zaman karnında taşıyıp da sonra böyle kaybetmek çok kötüdür eminim..

merjaba arkadaşlar nasılsınız bir kaçgündür giremedim inşallah iyisinizdir sabahta sitede sorun vardı özleme çok üzüldüm allahım diğer bebeklerine uzun ömürler versin.

dua etmekten başka birşey gelemiyor nalesef...
verende ALLAH alanda... cok zor bir sınavdan geciyor Özlem demek ki..
1 tane bebeği kalsın kucagında en azından da diğer 2 sinin acısını hafifletsin..
ALLAH yardım etsin, görsün gözetsin inş.
Üzülmemek elde değil...Kıyamam ya. :KK43:

Rabbim Özlem'e sabır versin ve diğer kalan bebeğine sağlık sıhhat versin,inşallah o yaşar ve sıkı sıkı tutunur hayata,çok zor gerçekten,Allah yardımcısı olsun,Allah kimseye böyle acılar yaşatmasın.....

2.bebeğini de kaybettiğini şimdi gördüm özlemin..
ağlamamak için zor tutuyorum kendimi..
allah büyük sabırlar versin arkadaşımıza..
çok çok zorrr..:gitme:
inşşşallah bu bebeciği onunla kalır..
inşallah rabbim bu yavrusunu ona bağışlar..:Saruboceq:
özlemcim dualarımız ve kalbimiz seninle..

Allah büyük sabır versin Özlem'e..
yaşadığı acı çok büyük.. ama yine de hayırlısı demekten başka çarede yok..
kader buymuş yiyecek ekmekleri yokmuş..
kabullenmek kolay olmayacaktır kalan yavrusunu bağışlasın Allah..
sesi çok kötüydü bende konuşamadım doğru düzgün..
Allah isyan ettirmesin kalbine ferahlık versin tez zamanda..

hepinizin Ramazan bayramını kutlarım kızlar..
Keşke hayat hep güllük gülistanlık olsa..

cok uzuldum, canim benim ya allahim ozleme cok sabir versin, allahim o bebegi ona bagislasin...
ne zor allahim kimseyede yasatmasin, of valla cok kotu oldum, heyecanla bekledi yavrularini ama allahin taktiri, insallah isyan etmez, insallah biricik bebegi uzmez onu, unutturmaz ama kardeslerinin acisini hafifletir...

Özlemcim başın sağolsun, İnşallah son bebeğin çok dirayetlidir de seni mutlu eder. Ben de üzgünüm arkadaşlar hastaneye gittik eşimin kullandığı ilaçların hiçbiri tesir etmemiş hatta daha da düşmüş sperm sayısı. Sadece harekette ufak bir ilerleme varmış. Ege üniversitesi tekrardan tedaviye aldı bizi. Ben de de rahim ağzında kızarıklık vardı önceden şimdi ciddi bir yaraya dönüşmüş. Muayene sonrasında mahvoldum. Bana da 3 tane ilaç yazdılar şimdilik ilaçlara cevap verirse bünyem bu şekilde tedavi olacağım cevap vermezsem yakacaklar belki de. Kan tahlilleri ve smear testi sonucumuz da 22 eylülde tamamlanacakmış. Çok koşuşturduk kızlar, çok zor bu işler. Allah yardımcımız olsun...senağlama

hayrılı arefeler canlar

özlemin yaşadıkları cok üzücü rabbim sabır versin diyecek bişe bulamıyorum cok sıkıntı cekmişti bulantı yuzunden rabbim o sıkıntılarının karşılığı bu bebeğini ona bağışlasın mafoldumben

green dreams çok geçmiş olsun canım :teselli:

şimdiden herkesin bayramını kutlarım

Allah Özlem'in yardımcısı olsun...
Rabbim sen sağlık sıhhat ver bebeğine...
Arkadaşımın gönlünü ferahlat...

fadik canım seni aşağıda gördüm ya benim göbeğim bi kaç gündür değişti gerginliği gittti sanki hamile değilmişim gibi bi de küçüldü sanki ben kendimi çok kötü hissediyorum var mı bi fikrin

X