Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
teşekkür ederim kızlar..
Dünyada yaygın olarak kullanılıyormuş ama burda adını bilen pek yok gibi..
iyi ki tesadüfen gördüm..
inş maillerime de cevap alırım da en iyi ve yakın doktoru bulurum..

geçmş olsun tülincima.s.
kolay birşekilde atlatır inş...
allah yardımınız olsun...
canım benim bu myom hakkında çok bilgim yok ben gerektiğinde ameliyat gibi kolayca alınıyor sanıyorum...rahimde mi alınıyor?
geçen tesadüfen eltimde mlyom olduğunu öğrenmiş galiba çok ufak ama doğrusu ciddiye almamıştık..
patoloji raporuda temiz çıktı...
şimdi yeniden dr ra muayeneye gidecek ama oruç olduğu için ramazanı bekliyor...
bak şimdi biraz korktumda eltim daha 37 yaşında...

hoşgeldin umudumsuna.s.
şu mübarek günle rhürmetine rabbim kısa zamnda sizin yüzünüzüde güldürsün...amin..

nesrincim o kadar strese değerlerin düşmesi çok normal...
siz tedavinizi olun inş düzelecektir...
allah yardımcınız olsun.....

Allah büyük canımm Rabbim yardımcın olsun bebegini sana bagıslasın
sağol canıma.s.
rabbim sizede nasip etsin inş...

allah dualarını kabul etsin canım...
güzel dileklerin için sağol...
inş ovulasyon testleri sendede işe yarar...

cok gecmıs olsun Allah sıfa versın benım annemde amelıyat olmustu cok sukur kanama olmadı zaten rahım alınmıstı bır taraftan ıyı oluyor dıger taraftandan psıkolojık olarak ıyı degıl ınsallah rahım alınmadan tedavı olur
nesrıncım Allah mutlulugunuzu daım etsın yuvanızı kotuluklerden korusun varıkosel amelıyatını hemen olmayacak ıse doktorun bu zaman zarfında esıne at kestanesı sulusyonu satılıyor aktarlarda çaksır suyu ıle beraber kullanıyorsun bır cay kasıgı at kestanesı suyu bır ıkı tatlı kasıgı da çaksır suyunu meyva suyuna katıp ıcerse ınsallah faydası olur ben oyle yapmıstım esıme 3 ay kadar denedım sonrasında fılmlerde varıkosel yok dedı temız cıktı ultrasonlarımız oncesınde varıkolsel var dedı doktor amelıyat demıstı bız bıraz bekledık amelıyata karar verdıgımızde ogrenkıkkı varıkosel yok olmus ınsallah sıde de faydası olur ınan doktorumuz bıle sasırmıstı sprem sayısındada macun çaksır suyu kecıboynuzu kullandık sonuc mukemmel oldu ınsallah sızede faydası olur gecmıs olsun

amin canım

canım hoşgeldin seni tv gördüm eşine sağsalım kavuşmana çok sevindim allah bir daha ayırmasın sizin canınız sağolsun allah nasip ederse bebeğinizde gelir zaten bizde iyiyiz şükürler olsun.sperm sayısıda stresten düşmüştür yaşadıkları kolay değil..

TÜLINIM gecmis olsun canim..insallah en kisa zamanda düzelir annecigin..
NESRINCIM canim tekrar cok gecmis olsun...sag salim kavustunuz ya bebiste olur insallah..

Kızlar selam, maalesef bu sabah hastalandım, artık beklemiyorum da Eylül de tedaviye başlayacağımız için. Her şey güzel olacak İnşallah ben ilk başta farketmedim sonradan düşündüm de kadının tedavi başlangıcı için bize verdiği tarih eşimin doğum günü. İnşallah her şey iyi olur...

hayırlısı olsun canım inş tedavide gelecek bebişin....
eşinin doğum günü olmasıda güzelmiş inş uğurlu gelir size...

benimde eşimde teratospermi var eşinde teratospermi olup tüp bebekle çocuğu olan var mı?benim daha önce oldu ama 9 haftalıkken düştü.hamile kalıp da doğum yapan var mı?varsa hangi merkezde denediler?

Son düzenleme:
benimde eşimde teratospermi var eşinde teratospermi olup tüp bebekle çocuğu olan var mı?benim daha önce oldu ama 9 haftalıkken düştü.hamile kalıp da doğum yapan var mı?varsa hangi merkezde denediler?

gecmiş olsun arkdaşım..
teratospermi ne demek? ben ilk kez duydum, yok mu ilaç tedavisi?

sağol fadiğim..
nerdeyse 1 senedir var bu durum annemde ufaktı şikayeti yoktu..
ama zaman geçtikçe büyüdü şimdi 6,5 cm çapında..
myomlar her zaman tek olmuyormuş irili ufaklı rahmi saarabiliyormuş.
normal usg ile ufaklar farkedilemiyebiliyormuş.
kadın doğumcular myom ameliyaatında en son yapılacak işlemi baştan yapıp rahmi alıyorlarmış.
bunları da myom embolizasyonu konusunda okudum..
annemde daha 45 yaşında erkenden menapoza girsin istemedik..
bu tedaviyi araştırıyorum istanbul da medical park hastanesinde vardı sanırım..
girişimsel radyoloji ilgilenen alan..
sende hayrına araştırıp aydınlat eltini canım boş yere rahmini almasınlar..

sağol canım..
menapozun verdiği sıkıntıları hep duyuyoruz..
daha zamanı gelmemişken erkenden olsun istemedik..
denk geldi de gördüm neyse ki..
Allah sıkıntılarını alsın anneninde inş..

TÜLINIM gecmis olsun canim..insallah en kisa zamanda düzelir annecigin..
NESRINCIM canim tekrar cok gecmis olsun...sag salim kavustunuz ya bebiste olur insallah..

sağol cucum..

gözünüz aydın canım allahım tamammına erdirsin...

sağol canım amin inşş

şirinem gözünüz aydın darısı senin başına işallah.

amin canım inşş inşşş:Saruboceq::Saruboceq:

sağol canım..amin cümlemize nasip eder inşş mevlam:Saruboceq::Saruboceq:

şirinem çok sevindim ya doğal yoldan ikiz. şimdi ikiz teyzesi olucan çok hoş. allahım sorunsuz hamilelikler geçirtsin. darısı en kısa zamanda sana ve diğer arkadaşlarımıza

amin canım..evet düşüncesi bile çok güzel olunca kimbilir nasıl tatlı olacaklar:asigim::asigim:

sağol canım..amin inşş:Saruboceq:

şirine canım hayırlı olsun

sağol canım

amin cümlesinin evladını esirgesin rabbim:Saruboceq:

bir tanecik yeğenim var canım.oda çok istiyordu kardeşinin olmasını...emin ol çok ama çok seviyorumm.ikizler her zaman sevimli olurlarr
.teyzelik bu kadar güzel rabbim anne olmayı da nasip etsin hepimize

:Saruboceq::Saruboceq:

canım eltim düşük yaptı ve myom olduğunu gece acile gitiiğinde öğrenmişler...
aslında eşim arabayla dr a götürdü ama ben yattığım için gidemedim...
orda myon olduğunu söylemişler.. kürtaj oldu ve parça alıp patolojiye göndermişler şükür patoloji temiz çıktı...
şimdide muayene için dr git demişler işte oda ramazanın geçmesini bekliyor...
anladığı kadarıyla 2 cm falanmış eğer yanlış anlamadıysa...
canım hele dr a bir gitsin bakalım ne diyecek..
duruma göre bende araştırıp yardım ederim tabi...
bilgilerin için çok sağol canım....
anende inş rahim aldırmadan kurtulur...allah yardımcınız olsun...

hoşgeldin emilahhana.s.
evet morfoloji bozuk olupta hem doğal yoldan hemde tüp bebekle hamile kalan arkadaşlar oldu...
şuan aklıma gerlen bu topiği açan nevrosky arkadaşımızda da morfolofi bozuktu ve ilk tüp bebek tedaviisnde hamile kaldı ve şuan bebişi kollarında....

Son düzenleme:
hayırlı akşamlar kızlar
nesrin savaş arkadaşım gözün aydın eşine kavuştun televizyonda eşinle birlikte seni görmüştüm Allah mutluluğunuza bir de bebek eklesin ve ömür boyu katlanarak devam etsin

[COLOR="Black[COLOR="Red"]"]tülincim [/COLOR]geçmiş olsun arkadaşım bir çok doktor rahim almayı terch ediyor benim kayınvalideminde alındı sıkıntılı oluyor vakti gelmeden rahim alınması umarım siz başka çaresini bulursunuz[/COLOR]

iyi akşamlar herkese yaa arkadaşlar tüp bebek tedavisinde olan bi arkadaşımız vardı sonucu öğrenmişolması lazım benmi kaçırdım merak ettim hiç göremiyorum buralarda..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…