Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

saol canım.ınsaallah dedıgın gıbı bıranonce atlatırım.zaten kıst problemınden gozumu acamıyorum.rabbım herkesın yardımcısı olsun..

kızlar rahatlattınız benı rabbım razı olsun sızlerden..
adetı beklıyorum hemen gıdıcem doktora.ınsaallah uzun surmez bu sorun.hemen tedavıye baslamak ıstıyorum artık.
uykucu gozunuz aydın canım.darısı sana ve bızlere olsun..

fatıma zehra prolaktinin yüksek olmasıda gebeliği engelliyor adetide geciktiriyor.benimkiside yükseliyordu hep ama ilaç kullanmadım hiç.

Allah büyük canımm Rabbim yardımcın olsun bebegini sana bagıslasın

şirinem çok sevindim ya doğal yoldan ikiz. şimdi ikiz teyzesi olucan çok hoş. allahım sorunsuz hamilelikler geçirtsin. darısı en kısa zamanda sana ve diğer arkadaşlarımıza

mona rosa canım alah sabır versin bir daha bu üzüntüyü yaşatmasın ve inşallah en kısa zamanda tekrar meleğine kavuşursun

slm kızlar bugun eyüp sultandaydım hepımız için bol bol dua ettım fadık canım bebegın sana sımsıkı tutunacak allahın iznıyle canım..:teselli:.
dun verdım ovulasyon testlerını adetımın gelmesını beklıycem artık
fatıma zehra canım benımde yuksektı hemde bayaga yuksektı sut gelmıyordu ama beyın mr bıle çekındım ilaçla geçtı suan normal senınıkıde normale doner ilaçlarla canımopuyorumnanaktan

tül,ncim iyi olmana sevindim canım. bu fikirden uzaklaşanlar genelde doğal yolla hamile kalıverdiler inşallah senine öyle oluverir. işin nasıl canım başladın dimi yanlış hatırlamıyosam işlerindede allah kolaylık versin canım

fazla geçmişi okuyamıyorum daha ne gelişmeler var bazılarını gözden kaçırıyorum kusura bakmayın kızlar

yeter sidelya ssizler nasılsınız kızlarrrr

hepiniz dikkat edin kendinize öptümmmmmmmmmmmmmmmmm ve casperr kaçarrrr

sağol iyiyim canım yatıyorum...
bir değişiklik yok...
lekelenme durmadı ama şükür çoğalmadıda...
çarşamba dr gideceğim bakalım durum nedir....
sen nasılsın şekeropuyorumnanaktan
bende iyiyim canım ne olsun işte ekim gelsinde biran evvel tedaviye başlıyalım diye bekliyorum hadi inşallah herşey yolunda gider çarşamba bende öpüyorum..

allah kabul etsin canım ve karşılıksız bırakmasın ettiğin dualarını allahım..

sağol canım..
inan şu aralar bizimle ilgili bebek konusunu duymak bile istemiyorum..
o kadar rahat kafam..
herşey olacağına varıyor..
boş yere sıkıntı yaptım kaç sene..
olsa da olmasa da olur herşeyin hayırlısı..
işe başlamadım canım daha 1 1,5 ay sonra dediler haber bekliyorum inş olur da daha da rahat olurum..
öptüm miniğini Şeniz

şirinem sizin bebeklerde hayırlı olsun canım..
Allah sağlıkla tamamına erdirsin inş..

Kızlar annemde myom var rahmi alıcaz demişler..
ama henüz yaşı genç olduğundan erkenden adetten kesilsin istemedim..
kanaması son ay arttı ara kanaması da oldu..
diyeceğim rahmi almadan kist ya da myom operasyonu yapılıyormuş..
myom embolizasyonu diye ararsanız ulaşırsınız..
ben tesadüfen denk geldim ve şimdi araştırıyorum..
işinize yarayacak bir bilgi diye paylaşmak istedim..
hemen ameliyata olur demeyin tabi şartları var bu operasyonunda..

çok geçmiş olsun arkadaşım paylaştığın bilgiler için sagol..

meraba kızlar..malesef bende erkek infertilitesi yüzünden hamiş kalamadım..1 başarısız tüp denemem var..birbirimiz için dua edelim..Allah kucağımızı boş bırakmasın ve bizi evlatsızlıkla sınamasın inşallah...

kızlar ben geldım uzun zaman oldu görusmeyeli.
cok sukur esım yanımda ve toparlanmaya calısıyor. bu arada chek-up yaptırdık esıme acıbadem hastanesinde. varıkoseli çift taraflı olmuş. sol tarafında vardı sağ tarafında da çıkmış. spermıyogram istedi hemen doktor. gecen sene 21 mılyon olan sperm sayısı 8 milyona duşmuş. eşım yıkıldı resmen. 4 ay boyunca somalide sadece kuru bakliyat yemişler. sağlıklı beslenemedigi için ve sureklı kabızlık cektığı ıçın değerler kötuleşmiş. eylul gıbı kesın ameliyat dedi doktor. bakalım ramazan bıtsın olacak ınsallah. bızım nıyetımız ameliyat olmadan tup bebek denemektı ama acıbademdekı dokorumu bosuna emek ve para harcarsınız. tutma ihtimali, %5 dedi. en ıyısı ameliyat olup 1 yıl dğerlerin duzelmesını beklemek dedi. bakalum hayırlısı. esım duzelsın de cocukta olur zamanla Allahın ıznıyle. sızler nasılsınız?

Günaydın arkadaşlar hayırlı haftalar herkese

canım hayırlı olsun tedavin inşallah pozitif sonucu alırsın

tebrik ederim canım ne kadar güzel bi haber bu
üstelikte ikizler ay allah nazarlardan saklasın
darısı başına inşallah

evet canım işyerinde ne çıkarsa onu yiyorum mecburen
oda düzensiz oluyo bakalım bugünkü sonuca göre bi çare düşünücem artık

canım çok geçmiş olsun
Allah tez zamanda anneciğine şifalar versin

Günaydın kızlar...

TÜLİN'cim Allah şifa versin annene...
bu ameliyatı olup rahmi alınan ve çok kilo alan kadın var...

UYKUCU'm yeğen sahibi olmak çok güzel...
çift olunca tadından yenmez o bebişler...
Maşallah...

kızlar hayırlı haftalar..bır haftaya daha basladık.guzel haberler gelır ınsaallah..
bır guzel haber gelmıs bıle.nesrıncım coook gecmıs olsun ve rabbım bırdaha sızı hıc ayırmasın canım.dort ay ne dıye beklettı bu uyuz korsanlar gemıyı ya.vıcdansızlar.neyse gozunuz aydın olsun ve bır bebıkle mutlulugunuz artsın canım..
ya kızlar bırcok arkadas aynı sorunu yasamısız.bıraz korkularım dındı cok sukur.annemde dedı kızım korkma bızde bekarken hamıle kalmadan goguslerımızı sıkıyoduk sut cıkıyordu dıye.masallah bız dort kardesız.rabbım ol derse hormon falan dınlemez.. tulıncım annene gecmıs olsun canım.rabbım acıl sıfalar gondersın..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…