Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
hayırlı günler kızlarrr......

fadikçim canım bebeğin inşallah sımsıkı yapışır sanada bırakmaz seni 9 ay boyunca kucağınada alırsın inşallahhhh hayırlısıyla ........

latifeelif olumlu düşün canım inşallah sende salı günü pozitif sonucu görenlerden olursun kavuşursun bebeğine......

valla kızlar bu sıcaklarda oruç tutmak baya zor oluyo sersem sersem dolanır oldum kendimi iş yapmaya veriyorum bu seferde dilim damağım kuruyo devamlı yatmakta olmuyo baş ağrısı yapıyo inşallah hayırlısıyla bütün oruçlarımı tutarım yine ben evimin içindeyim dışarda çalışanlara allah yardım etsin dayanma gücü versin inşallahhh

Valla canım bu sıcaklarda zor ama dediğin gibi Allahtan evdeyiz...

fadikçim bebişin inşallah sıkı sıkı tutunmuştur sana ve annesini bırakmaz inşallah.hatırladın beni umarım.bayağı oldu çünkü girmeyeli.bu arada hamiş listesini yayınlarmısınız.merak ediyorum kimler ne yapmış.baktımda eskilerden pek göremedim topikte.

müjde kızlar müjde sonunda oldu ben size umudunuzu kaybetmeyin demedimmi allah rabbim verdi işte meleğiğimi 10 haftalık hamişim çok zor geçiyor ama olsun razıyım 5yıl bekledik rabbim isteyen herkese bu mutluluğu tattırsın

müjde kızlar müjde sonunda oldu ben size umudunuzu kaybetmeyin demedimmi allah rabbim verdi işte meleğiğimi 10 haftalık hamişim çok zor geçiyor ama olsun razıyım 5yıl bekledik rabbim isteyen herkese bu mutluluğu tattırsın

tebrik ederim canım...
senin adına çok sevindim...
darısı en kısa zamanda bizlerin başına inşaallah....

aminnnnnnnnn canım inşallah ben çok istedim çok gece uykularımdan kalkıp ağladım çok rüyamda bebeğim oluyordu uyansdığımda rüyaydı çok ağladım tedavimi bile yarım bıraktım ama rabbim dualarla verdi darısı kucağımıza almaya olur inşallah

artık zamanda geçti nevrosky zamanında döndük :))
bende eski arkadaşalrdanım nickin yabancı gelmedi bana latifeelif ama sık takip ettiysen önceden beni tanımaman mümkün değil.. doğumdan sonra böyle oldu bir çok arkadaşımız yok ortam baya yeniledi :KK66:
olmayacak hiç bişey yok cnm yeterki Rabbim ol desin ... bizede tüp bebek zor derken tüp bebek tedavimden sonra kendiliğimden hamile kaldım düşünün işte o yüzden olacaksa tek bie vesile olur arkadşaım var çok samimi tek yumurtayla hamile kaldı şimdi kucağında Rabbim sizlerede nasip etsin inşallahhhh bu mübarek günlerde yüzünüzü güldürsün

günaydın Belgin...
Sen nere kayboldun hemen... kaydirigubbakcemile
kimse yok diye çıkmıştım canım seni göremedim..
canlarım hepinize çok teşekkür ederim...

eşimde 1 tane sperm çıkmıştı öyle dua ettim öyle yalvardımki rabbime çıkan yumurta sayısı kadar da sperm çıktı ve hepsi döllendi.. rabbim öyle büyükki kızlar.. öyle yüceki.. yaşım 24 olduğu için 1 embriyo yerleştirildi... tahlil günü yaklaştıkça heyecanım olumsuzluklara yöneliyor.. bebeğim benimle değil gibi hissediyorum... ve ağlamak istiyorummm.. negatifi görmeye hazır değilim hepiniz gibi bende pozitifi görmek anne olmak meleğime kavuşmak istiyorum...

ben aslında bu aşamalara kadar geleceğimizede inanamıyordum sperm bulunamıcak diye çok korkuyordum ve tedavi yarıda kalır zannediyordum.. allahım dualarımızı kabul etti ve bulundu döllendi ve embriyolar oluştu çok şükür...2 kere aşılama oldum aşılama sonuçlarım kocaman negatiflerle sonuçlandı o günleri tekrar yaşamak istemyorum.... birbirimize dua edelim inşallahhhh.. alahım şu mübarek günblerde bizleri meleklerimize kavuştursun inşallah..

dualarım sizlerle.. tedavide olanlar yada olmayan arkadaşlarım rabbim meleklerinize en sağlıklı şekilde kavuştursun sizleri...ve hiç ayırmasın inşallah...

nevrosky döneminden arkadaşlar vardı şimdi hatırlayamıyorum ama beni o dönemlerden tanıyan hatırlayan varmı????
amin canım inşallah bu sefer yüzün güler ama canım nasıl aşılamadan sonra eşinde bir tane sperm bulundu onuda teseylemi aldılar nerede oldu teseniz kusura bakma canım çok şaşırdım ondan soruyorum.benim eşimde azospermi
hayırlı hafta sonları canlara.s.

latifeelif canım ben hatırlıyorum seni...
rabbim yüzünü güldürsün...sonuç pozitif olur inş...

amin canım sanada iyi haftasonları nasılsın..

hatice tebrikler Rabbim kucağına almayı nasip etsin darısı diğer arkadaşlarımın başına...
GÜNAYDIN kızlr bu arada tabii bugün pazar yatarsınız :)) bugünlerin keyfini çıkarın derim :))))))))

merhaba kızlar :KK3:

yağmurcan hoşgeldin canım oğluşuna kocaman maşallah :nazar:
ne kadar büyümüş öyle yanaklarıda gel beni ısır diyor :ecrin_bebek:
zaman ne çabuk geçiyor,halbuki daha dün gibi hatırlıyorum
senin hamıs kalmanı her şey çoocuk için tezehhüratlarını boshayallersmile
rabbim bizede yaşatır inşallah bu duyguları :Saruboceq:

latifeelif ben seni hatırladım canım,
inşallah sende burada bize güzel haberler vereceksin
hakkında hayırlısı olsun :Saruboceq:

haticesu tebrikler rabbim sağlıkla tamamına erdirsin
darısı bizim başımıa inşallah :Saruboceq:

harzemcim allah kolaylık versin canım tüm oruç tutanlara biz gene evdeyiz
rabbim dışarıda çalışanların yardımcısı olsun

merhaba kızlar :KK3:

yağmurcan hoşgeldin canım oğluşuna kocaman maşallah :nazar:
ne kadar büyümüş öyle yanaklarıda gel beni ısır diyor :ecrin_bebek:
zaman ne çabuk geçiyor,halbuki daha dün gibi hatırlıyorum
senin hamıs kalmanı her şey çoocuk için tezehhüratlarını boshayallersmile
rabbim bizede yaşatır inşallah bu duyguları :Saruboceq:

latifeelif ben seni hatırladım canım,
inşallah sende burada bize güzel haberler vereceksin
hakkında hayırlısı olsun :Saruboceq:

haticesu tebrikler rabbim sağlıkla tamamına erdirsin
darısı bizim başımıa inşallah :Saruboceq:

harzemcim allah kolaylık versin canım tüm oruç tutanlara biz gene evdeyiz
rabbim dışarıda çalışanların yardımcısı olsun

hoşbulduk cnmm sağoll opuyorumnanaktan
büyüdü ya 10 ay bitti yaşı geldi nerdeyse :emir_bebek:
gerçekten de öyle dün gibi burada sabahlıyoduk nerdeyse
Ben bu duyguları yaşadım Rabbim sizede göstersin inşallahh dualarımdasınız :Saruboceq:
ama inanın arandığı günler doğunca unutuluyo gamyoncuiremsu artık fırça bile yiyorvkaydirigubbakcemile3
ee ben doğurdumda slogan biter mi hiçvv
HER- ŞEY ÇO- CUK İ- ÇİN :lepi:
pek az pek az kaldı eskilerden hamil kalmayan sıra geliyo geliyooo :KK3:

çok sevindim canım.allahım kucağına almayıda nasip etsin inşallah.:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:a.s.a.s.

selam kızlar ,ben geldim.2-3 gündür yoktum.rahim filmiyle yğraşıyoduk.rahim filmi çekildim.rabbime sonsuz şükürler olsun ki iki tüpümde açık çıktı..mutluluktan havalara uçtum.bir de rahimde sorun çıkarda diye çok korkuyordum.çok şükür rabbime.sevincimi sizlerle paylaşmak istedim....kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

merhaba arkadaşım:) ben aranıza yeni katıldım.daha siteyi öğrenme aşamasındayım .derken msj.nı gördüm .adına çok sevindim.inş.en kısa zamanda çocuk sahibi olursun:)))

merhaba arkadaşım:) ben aranıza yeni katıldım.daha siteyi öğrenme aşamasındayım .derken msj.nı gördüm .adına çok sevindim.inş.en kısa zamanda çocuk sahibi olursun:)))

hoş geldin arkadaşım.güzel dileklerin için çok teşekkür ederim.rabbim isteyen herkese sonrada bana inş nasip eder...

X