Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
hoşgeldin canım bizde seni öpüyoruz.

geldim yetercim geldim hadi tutuyorum halayın başını oleyyy:teytey::teytey::teytey:

EVET İŞTE BÖLE :lepi::lepi::lepi:
KAÇARMI BU FIRSAT :teytey::teytey::teytey:hihoyyythihoyyytalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

evet canım benim kayınvalidemde aynı şekilde okunmuş dualı şekeri yemiş şekeri okuyup veren seneye erkek çocuğu kucağında demiş eşim olmuş yani anlayacağın hiç birşey belli olmuyor allahım bişeyleri vesile ediyor.belki inanmıyacaksın bizde şuanda eşimle dua yazılmış bir kağıdı suya koyduk onun suyunu 28 gün içeceğiz inşallah bizede şifa olur..

EVET İŞTE BÖLE :lepi::lepi::lepi:
KAÇARMI BU FIRSAT :teytey::teytey::teytey:hihoyyythihoyyytalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

kaçmaz tabii yeterim allahım bizim halaylarımızı da çekmeyi nasip etsin hadi FADİK ,nurcan TUTUN UCUNDAN AMA YOK FADİĞİ ÇIKARIN..kaydirigubbakcemile3

kaçmaz tabii yeterim allahım bizim halaylarımızı da çekmeyi nasip etsin hadi FADİK ,nurcan TUTUN UCUNDAN AMA YOK FADİĞİ ÇIKARIN..kaydirigubbakcemile3

AMİN CANIM İNŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ:Saruboceq:

evet gerçekten ben hep sölüyorum şifanın nerden geleceği hiç belli olmaz
rabbim dermensız dert vermesin
inşşşşşşşşşş

inşallah canım.yaa bende sürekli renklı yazmak istiyorum nasıl olcak bide şu alta şiğiri nasıl yazdın kiiikaydirigubbakcemile2

canım profilin varya
işte orada imzanı değiştir var oraya yazıp alta imzanı kaydet var oraya tıklıyorsun tamam
renki yazma gelince
mesaj yazdığım yerin üzerinde a harfi var yazlılarına başlamadan üzerine tıkla küçük kutucuklar çıkar oradan istediğin renge tıkla sonra yaz

canım sağol peki bu renk olayını her seferinde yenileyecekmiyim..dur bi deneyim.

canım benim komşularda çok dua ederlerdi...
allah razı olsun ne denirki...

canım çok bunaldığın zaman hep senden daha zor durumdaki insanları düşün...
inan ki herşeyin bir şükrü var...
sizin zaten olumsuz bir şeyiniz yok eğer doğal yolla olamsa inş tedaviyle olur bebişiniz...
az daha sabır canım...
allah yardımcınız olsun....

canım siizn sayıyı ben pek anlamadım...
neden 0,6 milyon yazıyor...
6 miiyonsa sadece 6 milyon yazması gerekmezmi...

kızlar halay çekmiş ne güzel...
hegün hamilemiz olsa düğün dernek gibi halaylar çeksek ne güzel olur...

Son düzenleme:
ya yeter yapamadım canım altı çizili a ya tıkladım renklerden birini seçtim sonra yazxdım olmadı başaramadım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…