Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
YAAAAAAAAAAAA BENturkbayragi GELDİM DİYORUM ÖZLEDİM SİZLERİ DİYORUM ohaoldumsmileKİMSE DUYMUYORMU BENİbilmiyorumkismile:umursamaz:NEREDESİNİZ YAAAAAAAAkötükedihüsoBİR YAKALARSAM SİZLERİİİ:eek:klava::roflol:

kızlarrr benn geldimmmmmm

tüp bebek tedavisine başladık eşimde sperm azlığı var benimde tüplerim kapalıydı hatırlarsanız... çok fazla giremiyorum internete ama dualarınızı şimdiden hisseder gibiyim...
borç harç bi ekilde başladık tedaviye sadece alyanslarımız kaldı parmağımızda .. inşallah kavuşurum meleğimede geçer bu günler....dua edin nolurrr...
1 hafta sonra yumurtalarım toplancak inş.
allah yardımcın olsun arkadaşım
benn geldimmm korkulacak bişey yokmuş yaaa ilk ameliyathaneye girdiğimde kalbim durcak sandım ama gözümü açtığımda odaya gelmişim 22 tane yumurta toplanmış çok iyi dedi doktorum pazartesi haber vercek bakalım ne olucak şuan biraz ağrım var amaolsun bebiş için değmezmiiii:))))))

hadi hayırlısı inşallah hamile haberini alırız ..

hoşgeldin bacım nerelerdesin yahu gözümüz yollarda kaldı şükür kavuşturana anlat bakem nerelerdesin:eek:klava:biz burdayız aynıyız vallahikaydirigubbakcemile3

canım iyiyim ya ama benim pc yok şimdi annemlerdeyim onlardan giriyom pc

Deli :)))
VErir verir.... senin gibi azimli çalışanı nerden bulacaklar...
Bizde ki sabır kimde var, di mi ama,,, farkedememişlerdir içindeki cevheri ...

[ı]deli :)))
verir verir.... Senin gibi azimli çalışanı nerden bulacaklar...
Bizde ki sabır kimde var, di mi ama,,, farkedememişlerdir içindeki cevheri ...
[/ı]

yok yaaa artık azme çalışkanlığa kim bakıyor
geçen bir iş görüşmesine gittim bana ne dedler biliyormusub ayğına dolaşcak birşey varmı dediler bende çocuk gibimi dedim evet dedi bende
alay ederek çok şükür yok dedim bizim çabaladığımız uğruna emek hacadığımız şey bakları için ayak bağı oluyor

Öyle malesef işverenler için....
Cocuk hele hamilelik hiç istemedikleri seyler....
Bak ben dersane de calıştığım yıllarda evli arkdaşlara dermişki dersane sahibi " bu sene hamile kalmak yok en azından mart-nisana kadar" doktoruydu, iziydi, bide kilo alınca güzel görünmezsen hiç istemiyorlar...
ki ben dersaneden bahsediyorum, öğretmenlik yani mesleğimiz....
ama mankenlerle yapılan sözleşme maddeleriyle kaşılasıyorsun .....
ALLAH vicdan versin içlerine....

[ı]öyle malesef işverenler için....
Cocuk hele hamilelik hiç istemedikleri seyler....
Bak ben dersane de calıştığım yıllarda evli arkdaşlara dermişki dersane sahibi " bu sene hamile kalmak yok en azından mart-nisana kadar" doktoruydu, iziydi, bide kilo alınca güzel görünmezsen hiç istemiyorlar...
Ki ben dersaneden bahsediyorum, öğretmenlik yani mesleğimiz....
Ama mankenlerle yapılan sözleşme maddeleriyle kaşılasıyorsun .....
Allah vicdan versin içlerine....
[/ı]

amin canım amin
birde işsizlik vaya işte sen olmassan başkası olur
iş veren için bir şey değişmiyor ki

Öyle malesef...
aynen şöyle diyorlar işverenler...
" ooooo senden cok var, oooo yerim cok dar " zemuszemus zemuszemus

YAAAAAAAAAAAA BENturkbayragi GELDİM DİYORUM ÖZLEDİM SİZLERİ DİYORUM ohaoldumsmileKİMSE DUYMUYORMU BENİbilmiyorumkismile:umursamaz:NEREDESİNİZ YAAAAAAAAkötükedihüsoBİR YAKALARSAM SİZLERİİİ:eek:klava::roflol:

hoşgeldin canım bizde seni çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk özledik.:asigim: opuyorumnanaktan

X