Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
kizzzlarrr nasilsinizzzzzz özledim sizleri valla giremedim son zamanlarda hiccc hejacim dr gidicem yazmisin hamile olma ihtimalinmi var??

evet 6 ay oldu ama panik oluyorum işte....allah yardimcimiz olsun inşallah...

Canım daha çok yenisin. 1 seneye kadar yolu var. Genelde 1 sene içinde gebelik oluyor anormal bir durum olmayınca. Olacak inşallah dur bakalım. kaydirigubbakcemile5

canlarım az önce doktordan randevu aldım yarın sabah gidiyorum inşallah bir sorunda bende çıkmaz ne olur dua edin ay çok heyecanlıyım :bbo:

Canım oh ne güzel. :teytey: Çok ileriye atılmamış tarih. Ben de heyecanlandım şimdi. :sm_cool: İnşallah hiçbir sorun yoktur birtanem. Hemencik tedaviye başlayabilirsiniz dilerim. hihoyyyt

Selamm kızlarrr biraz geç oldu ama bana yeni günaydınnn :)
BEYAZMELEK canım benim sakin ol daha adet olmadın ve degerinde birazda olsa hcg görünüyorr belkide bir umut değerin yükselicekk.Canım 2 gün daha sabırla bekle belkide 2 gün sonra değer artacak ve sen kendini boşa strese sokmuş olucaksın.
Canım 6 ay çok kısa bir süre hemen strese girip üzülme Bak herşey güzel dr demiş hamile kalmamak için sorunda yokmuş neden bebem olmuyor diyorsun o zaman demek daha zamanı gelmemiş canım .Rabbim mucizeni sana vakti saati geldiği zaman ol dediği zaman bebeğini sana göndericek.O yüzden hepimiz sabırla beklememiz lazım.Bak bana benımde 20 aydır olmuyor ve dr 2 Aşılama ve sonrası tüp dedi ama normal yolada kalabilirsin dedi.Ama ben biliyorumki şuan gidip asılama yaptırsam hep tutmayacak gibi geliyor sanki önümde biraz daha zamanı var bebemi beklemem gerektiğini söylüyor öyle hissediyorum ..belkıde normal yolla olucak belkide son çare tüp bebek denemesi
Yarabbi sana yalvarıyorum.Peygamberim Muhammed Aleyhisselamı araya koyarak senden Hayırlı ve Salih bir EVLAT istiyorum ey cok sevdiğim Peygamberim Muhammed Aleyhusselam seni vesile ederek Rabbime yalvarıyorum senin hatrın için kabul etmesini istiyorum ya
rabbi bu yüce Peygamberi bana şefaatçi eyle onun hürmetine duamı kabul eyle.AMİN..
:Saruboceq::Saruboceq:

kizzzlarrr nasilsinizzzzzz özledim sizleri valla giremedim son zamanlarda hiccc hejacim dr gidicem yazmisin hamile olma ihtimalinmi var??

hoş geldin fatoş yok canım hamile olma ihtimalim yok nerdeee bir yıldan fazla oldu doktora gitmeyeli tedaviye başlamak için gidiyorum bakalım inşallah bir sorun yoktur ve hayırlısıyla tedaviye başlarım :1hug:

Canım oh ne güzel. :teytey: Çok ileriye atılmamış tarih. Ben de heyecanlandım şimdi. :sm_cool: İnşallah hiçbir sorun yoktur birtanem. Hemencik tedaviye başlayabilirsiniz dilerim. hihoyyyt

nevrosum nasılsın canım.bende senın gıbı dusunuyorum.heja ıcın hayırlısı olur ınsallah.ama sunu unutmamak gerek.hersey rabbımın kudret elınde.gercekten o ol demeden hıc bırsey olmuyor.beklemek ve sabretmek lazım.bak mesela benım bu ayda olmadı.saolsun agrılşar ufak ufak gelmeye basladı.dun esıme dıyomkı bu ayda olmadı...olsun askım saglık olsun.ben senınle boylede mutluyum dıyor.aslında bızler okadar sanslıyızkı.eslerımız melek gıbı ınsanlar.dogudakılerı dusunuyorum bırde hemen kadına kısır damgasını vururlar.degılmı arkadaslar..sabretcez allahın ıznıyle beklıcez..okııısss..

merhaba arkadaslar .
nasılsınız bakalım.
ben halen memleketteyım.cok fazla kk ya gıremıyorum.
beyz melek lutfen umudunuz yıtırme.henuz 6 ay olmus korunmayı bırakalı.
1 sene snunda hamilelik elde edenler var.
ınsallah en yakın zamanda hamıs haberını alırız.Şeniz

Selam canım benım hoşgeldin
Artık yoklama alıyoruz ona göre gelmezsen sıra sopası var geç sıraya bakemm geç:mymeka::eek:klava:
Yoklamaya gelmezsen seni kızdırayımm yine başlayım ROSME ROSME diye]:roflol::roflol::roflol:

Son düzenleyen: Moderatör:
hoş geldin fatoş yok canım hamile olma ihtimalim yok nerdeee bir yıldan fazla oldu doktora gitmeyeli tedaviye başlamak için gidiyorum bakalım inşallah bir sorun yoktur ve hayırlısıyla tedaviye başlarım :1hug:

ben sevinmistim hejanindami oldu diyea.sama insallah olur hayirlisi birtanem bak ben artik stres felanda etmiyorum cok iyim yaa ben

ya bu arada nevrocum dun kızlar saolsun benı aydınlattılar ama bırde sana sorayım sen daha tecrubelısın bu konuda.ya utana sıkıla yazmak zorundayım..esımle en son pazar sabahı bırlıkte olduk.persembe tahlıl varıcak ınsallah.sence fazlamı 3 gunden fazla olunca aksılık olmasın..

nevrosum nasılsın canım.bende senın gıbı dusunuyorum.heja ıcın hayırlısı olur ınsallah.ama sunu unutmamak gerek.hersey rabbımın kudret elınde.gercekten o ol demeden hıc bırsey olmuyor.beklemek ve sabretmek lazım.bak mesela benım bu ayda olmadı.saolsun agrılşar ufak ufak gelmeye basladı.dun esıme dıyomkı bu ayda olmadı...olsun askım saglık olsun.ben senınle boylede mutluyum dıyor.aslında bızler okadar sanslıyızkı.eslerımız melek gıbı ınsanlar.dogudakılerı dusunuyorum bırde hemen kadına kısır damgasını vururlar.degılmı arkadaslar..sabretcez allahın ıznıyle beklıcez..okııısss..

canım çok sağol temennin için yalnız artık doğuda dediğin gibi değil ben doğuda yaşıyorum diyarbakırlıyım artık burda öyle kadına kısır damgası vurulmuyor eşler beraber doktora gidip beraber tedavi oluyorlar yani benim yaşadığım yer böyle benim erkek kerdeşim evliliğinin dördüncü senesine girdi biz yengeme teselli veriyoruz üzülme gençsin olur diye

hayır fatımacım çok olmuyor normal bence pazatesi salı çarşamba 3 gü olmuş oluyor işte

ya bu arada nevrocum dun kızlar saolsun benı aydınlattılar ama bırde sana sorayım sen daha tecrubelısın bu konuda.ya utana sıkıla yazmak zorundayım..esımle en son pazar sabahı bırlıkte olduk.persembe tahlıl varıcak ınsallah.sence fazlamı 3 gunden fazla olunca aksılık olmasın..

evet bende elchin'e katılıyorum,perşembe günü tahlil vermesi norma bence :1hug:

Bugün sali bizim işler yoğun oluyor köylülerin çarşi günü.bizimde işimiz köylüyle olduğu için. şirin insanlar bu köylü milleti.ayrica bende köylüyüm.köyde doğup büyüdüm.canim köyüm.edirnenin merkez köyü.

hayır fatımacım çok olmuyor normal bence pazatesi salı çarşamba 3 gü olmuş oluyor işte

ya saol arkadasım.ne bıleyım aklımda kaldı oyle ıste.bende gıdıcem ınsallah doktora.doktorumu degıstırdım.bakalım bu doktor ne dıcek benımle ılgılı esımle ılgılı.bızde sadece erkek ınfertılıtesı sozkonusu degıl benımde kıstlerım var.ben asılama dusunuyorum ama tabıkı doktorun fıkrıde onemlı.belkı bırkac ay kıstlerı baskı altına alma yoluna gıder.bundan oncekı doktorum oyle yapmıstı.hayırlısı olsun artık dılıyorum.bu arada bende 23 yasındayım..:dance:

X