Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
canım inan çok üzüldüm ama maalesef elden bir şey gelmiyor nasip değilmiş bu ay inşallah meleğin tedaviye gerek kalmadan geliverir bu kadar umutsuzluğa kapılma burda ne mucizeler yaşandığını görüyorsun allahım o mucizelerden sanada nasip etsin :saruboceq:

güzelim niye yaptirdin erken yaptirmişsin keşeke bekleseydin.hem çok ta umutsuz değil.benim 12.günde 0,05 çikmişti.sen kendini üzme olmamişsada olmamiştir.ölüm yok ya ucunda.benimde adet günüm bugün şimdilik yok daha .hem ilk aşilamda şans az dedik ama sizin değerler iyi 2.de olmamasi için sebep yok.rüyamda hamile olduğumu gördüm.testte 2.çizgi çikmişti.yorumuna baktim.kişi hamile ise sorunsuz hamilelik geçirecek .ama değilse üzüntü keder diyor.hayirlisi adet olursam kesin üzüleceğim zaten.ama yinede rahatim sende öyle ol canim.üzülme canim.

hz zekerıya peygamberın duası............rabbı heb lı mın ledunke zurrıyyeten tayyıbeten inneke semıuddua..............
rabbım bana katından temız evlatlar ver şüphe yokkı sen duayı işitensın amın........rabbım bu guzel seher vaktı dualarımızı iştsın ve tum arzu edenlere hayırlı temız ahlaklı evlatlar versınnnnnnnnnnnnnnnnn

AMİNNNNNNN CANIMMMMMMMMhihoyyyt

güzelim niye yaptirdin erken yaptirmişsin keşeke bekleseydin.hem çok ta umutsuz değil.benim 12.günde 0,05 çikmişti.sen kendini üzme olmamişsada olmamiştir.ölüm yok ya ucunda.benimde adet günüm bugün şimdilik yok daha .hem ilk aşilamda şans az dedik ama sizin değerler iyi 2.de olmamasi için sebep yok.rüyamda hamile olduğumu gördüm.testte 2.çizgi çikmişti.yorumuna baktim.kişi hamile ise sorunsuz hamilelik geçirecek .ama değilse üzüntü keder diyor.hayirlisi adet olursam kesin üzüleceğim zaten.ama yinede rahatim sende öyle ol canim.üzülme canim.

EVET CANIM SAĞOL..BEN ERKEN YAPTIRDIM AMA OLSAYDI ÇIKARDI 5 İN ÜZERİ POZİTİF..BENİM İSE 3,78 OLMADI ZATEN KARNIMDA ÇOK AĞRIYO MUHTEMELEN EN KISA ZAMANDA ADET OLACAĞIM...ÇOK KÖTÜ BİR GÜN BU GÜN BENİM İÇİN.ALLAH HEPİMİZİ BETERİNDEN SAKINSIN:nazar:

kızlar dün gece çok güzel bir rüya gördüm gerçi çok takılmam ama yinede hoşuma gitti eşm sperm tahlili yaptırmıştı ve herşeyyy çoook güzeldi sonuçlar filan sayımız mlde 215mil hareket %95 filan ayyy inşallahhh gerçek olur yaaa buna çok ihtiyacım varrr

CANIM TÜM ÜMİDİM BİTTİ..MUALLAKTA KALMADIM SONUÇ NEGATİF BİLİYORUM...GÜCÜM KALMADI ARTIK ....
ÇOK YORULDUM İÇİMİN NASIL ACIDIĞINI BİR BİLSENİZ.............:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

NİYA BİLMEYELİM GÜZELİM AYNILARINI HEPİMİZ YAŞADIK BU TOPİGİN GÜZELLİĞİ BU YA HEPİMİZİN DERDİ AYNI .BEN SONUCU ALIP 0,05 GÖRÜNCE 10 DAKİKA KALKAMADIM YERİMDEN.SONRA DOKTORA GÖSTERECEKTİM DOKTOR AMELİYATTAYDI.HEMŞİRESİ YOK GİBİ DEDİ.BENDE ANLADIM YA ZATEN.AMA İŞ YERİNE GERİ GELDİĞİM İÇİN HİÇ BİR ŞEY YAPAMADIM.AKŞAM 11 KADARDA EŞİM ÜZÜLMESİN DİYE ŞEBEKLİK YAPIP DURDUM.AMA DAHA FAZLA DAYANAMADIM .ERTESİ GÜN İŞE GELDİĞİMDE GÖZLERİM YUMRUK GİBİ ŞİŞMİŞTİ.NE YAPACAKSIN İŞTE BİZİMDE KADERİMİZDE BU VARMIŞ.mirmirmirmir

selam kızlar
gece uyumayanlar tespit ettim
şimdi nerdeler onlar bakıyımmm :mymeka: :mymeka:

Beyaz Melek üzülme ne olur burda beraber yaşıyoruz birbirimizin üzüntüsünü sevincini
yani değer çokta düşük değilki 5 eyakın 2 gün içinde yükselecek bence
0 ın altında olup hiç umudunda olmayabilirdi umudunu kaybetme
Şeniz

niya bilmeyelim güzelim aynilarini hepimiz yaşadik bu topigin güzelliği bu ya hepimizin derdi ayni .ben sonucu alip 0,05 görünce 10 dakika kalkamadim yerimden.sonra doktora gösterecektim doktor ameliyattaydi.hemşiresi yok gibi dedi.bende anladim ya zaten.ama iş yerine geri geldiğim için hiç bir şey yapamadim.akşam 11 kadarda eşim üzülmesin diye şebeklik yapip durdum.ama daha fazla dayanamadim .ertesi gün işe geldiğimde gözlerim yumruk gibi şişmişti.ne yapacaksin işte bizimde kaderimizde bu varmiş.mirmirmirmir

kendimi tutamadim gece 4 e kaar ağladim.eşim de şaşirdi kalakaldi öylece üzülme dese de fayda etmedi.ne olursa olsun bizim kadar üzüldüklerini düşünmüyorum.en büyük aciyi biz çekiyoruz.hala gözümün bir ucu yaşli dokunsalar ağlayacağim..dokunmasalar da ağliyorum ya neyse....

slm arkadaşlar bende aranıza katılmak istiyorum.

ben 4.5 yıllık evliyim yaklaşık 1 ve 1-5 sene aralıklarla,üç düşük yaptım.üçüncüden sonra çok tahlilller yaptırdık ama düşük sebebini bulamadık.eşimin siperm değerleri biraz düşüktü 3. hamileliyim eşimin klomen ve E vitamini kullandığı ay oldu.kendime çok dikkat etdiğim halde o da düştü ve 1 sene sonra doktora başvurduğumuz da eşimin siperm sayısının 2 000 düştüğünü ve hareketliliğin çok düştüğünü öğrendik sonuç olarak da vorikosel çıktı.temmuzun 15 nde ameliyat oldu doktor sperm artırıcı ilac falan vermedi değerlerin düzelip düzelmediğini de en az 3 ay en çokta 1 sene içinde belli olur dedi.
eşimin siperm değerlerinin düşük olması da düşüklere yol açabilirmiş o yüzden ameliyattan sonra hep korunduk ve hale korunuyoruz.biraz daha zaman geçsin, sperm analizi yaptırmayı düşünüyoruz

sizden ricam bana önerileriniz neler...korunmayı bıraktıktan sonra da burda sizlerle gün saymak istiyorum,...

Canım inşallah sorunun kaynağı bulunabilir. -bedem- arkadaşımız yorumlarda bulunmuş. O konuların üstüne gitmeni öneririm. Herşeyin yoluna girmesini dilerim. Allahın izniyle siz de bebek sahibi olacaksınız. Aramıza hoşgeldin bitanem. Seni de listemize ekleyeceğim. :1hug: Şeniz

kendimi tutamadim gece 4 e kaar ağladim.eşim de şaşirdi kalakaldi öylece üzülme dese de fayda etmedi.ne olursa olsun bizim kadar üzüldüklerini düşünmüyorum.en büyük aciyi biz çekiyoruz.hala gözümün bir ucu yaşli dokunsalar ağlayacağim..dokunmasalar da ağliyorum ya neyse....

seni çok ama çok iyi anlıyoruz senağlama ama elimizden birşey gelmiyor yüce rabbim sabır versin inşallah en kısa zamands da güzel haberlerini alırız şimdi olmadı diye hiç olmayacak diye birşey yok bunu hepimiz iyi biliyoruz

kendini bu kadar yıpratma her zaman senden daha kötü durumda olanları da düşün,birtek evlat sahibi olamıyan bizler değiliz ki.herkesin farklı farklı sorunları var mevlam bizide bu yönden sınıyor olabilir herzaman herşeyin hayırlısını iste

Fadik hoşgeldin canim aramiza inşallah en kisa zamanda sorunlariniz hallolur da meleğne kavuşursun canim

Vallah bişrbirime teselli veriyoruz ama aslinda hepimiz ayniyiz.bak ben bu ay hiç ama hiç beklemiyordum .bugün adet günüm ama olacağim diyede ödüm patliyor.aslinda bügün kesin olmayacakta yinede ay 30 çekti diye yarinda olma ihtimali olabilir.aslinda geçen ay 1 gün önce gelmişti.vallah biz kafayi yiyeceğiz bu gidişle.inşallah sağlam kalirizda sağlikli anne oluruz.ama oluruz be o hamilelik haberini alalimda bu günler saniyede silinecek beynimizden.ama zor vallah allah kimseye yaşatmasin.

seni çok ama çok iyi anlıyoruz senağlama ama elimizden birşey gelmiyor yüce rabbim sabır versin inşallah en kısa zamands da güzel haberlerini alırız şimdi olmadı diye hiç olmayacak diye birşey yok bunu hepimiz iyi biliyoruz

kendini bu kadar yıpratma her zaman senden daha kötü durumda olanları da düşün,birtek evlat sahibi olamıyan bizler değiliz ki.herkesin farklı farklı sorunları var mevlam bizide bu yönden sınıyor olabilir herzaman herşeyin hayırlısını iste

canim allah hepimizin yardimcisi olsun inşallah.hiçbir problem yok her ikinizinde normal yolla çocuğunuz olur diyor doktorum.pekiiiii neden olmuyor aşilama bile tutmadi.6 aydir olmamasinin bir nedeni vardir diye düşünüyorum ama herşey normal çikiyor.her ay bisürü yumurtam oluşuyor ama gebelik neden olmuyor biyerde bişey varsa tedavi edilsin istiyorum ama yok.................

Canım inşallah sorunun kaynağı bulunabilir. -bedem- arkadaşımız yorumlarda bulunmuş. O konuların üstüne gitmeni öneririm. Herşeyin yoluna girmesini dilerim. Allahın izniyle siz de bebek sahibi olacaksınız. Aramıza hoşgeldin bitanem. Seni de listemize ekleyeceğim. :1hug: Şeniz

hoşbulduk canım evt -badem- sağolsuz bazı önerilerde bulundu en kısa zaman da önerilerini uygulayacağım.

canım ya daha önce yazdığım gibi eşim şuan ilaç falan kullanmıyor sperm değerlerinin düzelmesi için ne önerirsiniz( bitkisel ilaç olarak)

kendimi tutamadim gece 4 e kadar ağladim.eşim de şaşirdi kalakaldi öylece üzülme dese de fayda etmedi.ne olursa olsun bizim kadar üzüldüklerini düşünmüyorum.en büyük aciyi biz çekiyoruz.hala gözümün bir ucu yaşli dokunsalar ağlayacağim..dokunmasalar da ağliyorum ya neyse....

Canım elbetteki onlar bizim kadar etkilenmiyorlar. Ama bu bizim yapımız gereği ve herşeyin bizim vücudumuzda olup bitmesinden dolayı. Çok etkileniyoruz. Rahatlıyorsan ağla tabi bitanem. İçine atmak da iyi değil. Birkaç güne kalmaz kendini iyi hissedeceksin buna inanıyorum. Tedaviye biraz ara vermen iyi gelecektir. Belki de o sende çok stress yapmıştır. Mesela bende tedavi stress yapmıştı. Seni seviyoruz. Üzülmeni istemiyoruz. Kendini toparlamaya çalış canımmmm. :çok üzgünüm: :asigim: a.s.

Fadik sende hoşgeldin aramiza allah sabir versin.ben şimdi test yaptirip hamile olduğumu öğrensem sonrada kaybedermiyim diye düşeneceğim gibi geliyor.ama allah büyük .bir gün ben inaniyorum er yada geç bebişimi koklayacağim.allah sabir versin hepimize.

canim allah hepimizin yardimcisi olsun inşallah.hiçbir problem yok her ikinizinde normal yolla çocuğunuz olur diyor doktorum.pekiiiii neden olmuyor aşilama bile tutmadi.6 aydir olmamasinin bir nedeni vardir diye düşünüyorum ama herşey normal çikiyor.her ay bisürü yumurtam oluşuyor ama gebelik neden olmuyor biyerde bişey varsa tedavi edilsin istiyorum ama yok.................

canım kaç yıllık evlisiniz

Narencim öyle düşünme nolur ya illaki bizimde sağlicakla kucaklayacağimiz bebeklerimiz olacak canim yaa hele bir hamiş kalalimda gerisini allah bilir

Fadik sende hoşgeldin aramiza allah sabir versin.ben şimdi test yaptirip hamile olduğumu öğrensem sonrada kaybedermiyim diye düşeneceğim gibi geliyor.ama allah büyük .bir gün ben inaniyorum er yada geç bebişimi koklayacağim.allah sabir versin hepimize.

hoşbulduk canım :1hug: hepimizin farklı sorunları var, ben düşükler de çok yıprandım o acı inan tarif edilemz ama hiçbirzaman kendimi paralayacak kadar kendimi yıpratmadım o acıları yaşadığımda hep hiç evladı olmayan veya olupta belirli bir yaştan sonra kaybeden insanları düşündüm onlar bu acılara nasıl dayanıyor diye çok üzüldüm ve kendimden çok çok zor durumda ki insanların olduğunu biliyorum bu yüzden halime şükrediyorum

hoşbulduk canım evt -badem- sağolsuz bazı önerilerde bulundu en kısa zaman da önerilerini uygulayacağım.

canım ya daha önce yazdığım gibi eşim şuan ilaç falan kullanmıyor sperm değerlerinin düzelmesi için ne önerirsiniz( bitkisel ilaç olarak)

Canım keçiboynuzu kürü yapabilirsin sayı için. Ben aslında çok sayıyla iligli bilmiyorum. Çünkü bizde sorun morfoloji. E vitamini hıza iyi geliyor. Domates çorbası , havuç suyu morfolojiye iyi geliyor. Bizim de ilk başta sayı azdı. Toplamda 12 milyondu. Trental diye bir ilaç ile e vitamini verdiler ; şimdi toplamda 200 milyona yakın. Trental antibiyotik gibi bişi sanırım. Doktorun vermesi gerekir. Bir üroloğa gitseniz. Keçiboynuzu pekmezi kullanan var , çakşır suyu kullanan var , l-arginine , l-carnitine kullanan var. Ama herkesin bünyesi farklı. Sen araştırman gerekenleri araştırmadan önce bir spermiogram daha yaptırın. Üroloğa gösterin belki ilaç yazar. Bir yandan da keçiboynuzu kürüne başlarsın. Sonra da araştırman gereken şeyleri araştırırsın canım. a.s.

X