Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Adet Tarihim 23 Temmuz - 6 AY ÖNCE VARİKOSEL AMELİYATI OLDU - KLOMEN KULLANDI 3 AY
BENİDE ARANIZA ALDIĞINIZ İÇİN SAĞOL CANIM BENİM GİBİ Bİ SÜRÜ İNSANIN OLDUĞUNU BİLMEK GÜZEL İÇİMİ BİRAZ DAHA RAHATLATIYOR.

Slm kızlar benide aranıza alın. Eşimin sperm sayısı 2000 du varikosel ameliyatı oldu 4000 çıktı ama çok az doktor tüp bebek önerdi. Hayırlısıyla biraz para toplayıp tüp bebek yapmayı düşünüyorum.

hoşgeldin canım aramıza bizede tüp bebek dewmişti ama bitki filan kullandık artış oluncaaşılama olmasına kara verdi doktor umudunu hiç kaybetme :1hug:

merhaba kıslar..bugun cok umutluyum..LALE3434 arkadasımıınızın hamıle oldugunu ogrenmek benı cok umutlandırdı..:nazar::nazar:cok sevındım..darısı bıze ınsallah.ınsallah bızlerde dogal yoldan hamıle kalırız..:dance::dance:

Slm kızlar benide aranıza alın. Eşimin sperm sayısı 2000 du varikosel ameliyatı oldu 4000 çıktı ama çok az doktor tüp bebek önerdi. Hayırlısıyla biraz para toplayıp tüp bebek yapmayı düşünüyorum.

hoşgeldin canım aramıza umarım en kısa zaman da başlayabilirsin tedaviye:dance:

yiğit-yağmur canım hangi bitkileri kullandığının yazarmısın bana bi umut belki bizede iyi gelir. Okadar çok istiyorumki çocuğu herşeyi denemk istiyorum. Allahım hepimize nasip eder inşallah.

hoşgeldin aramızaa.s. inşallah en kısa zamanda maddi sorunları halledip bir an önce tedavine başlarsın ve meleğine kavuşursun

merhaba kıslar..bugun cok umutluyum..LALE3434 arkadasımıınızın hamıle oldugunu ogrenmek benı cok umutlandırdı..:nazar::nazar:cok sevındım..darısı bıze ınsallah.ınsallah bızlerde dogal yoldan hamıle kalırız..:dance::dance:

amin inşallah canım evet yaa böyle normal yoldan hamile kalanların haberlerini almak çok iyi geliyo allah zamanı gelene nasip ediyo işte

Nick---Adet tarihi---Sorun---Doğal ya da Yardımcı üreme tekniği (daha önceki durumlar)---Uygulanan kürler,kullanılan ilaçlar,Yöntemler

LİSTEMİZZZZZZZZZZZZZZ

olymposss---11 Temmuz---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan---Keçiboy.kürü,E vit.
nix---18 Temmuz---Morfoloji---Doğal yoldan---Fındık,fıstık,keçiboynuzu,bal
esila@mısra---20 Temmuz---Hareket ve Morfoloji---Doğal yoldan---Pharmaton,Evicap,keçiboy.kürü,keçiboy.pekmezi,selenyum,demir dikeni ekstrası,arısütü
latifeelif---22 Temmuz---Sayı ve Hareket (varikosel)---Doğal yoldan(Temmuz aşılama)---dolaşım boz.ilacı,e vit.,klomen
Melih---22 Temmuz---Morfoloji---Doğal yoldan(Daha önce doğal yoldan bir düşük)---???
BTRKLC---23 Temmuz---Hareket---Tüp bebek deneyecekler gün belli değil(2 aşılama başarısız)---Keçi boynuzu kürü
fokurfokur---23 Temmuz---Hareket ve Morfoloji(Varikosel başlangıcı)---3. Aşılamayı oldu(2 aşılama başarısız)---klomen,keçiboy. kürü---Aşılamada verilen spermde gelişme var :hooray:
cano77---23 Temmuz---varikosel ameliyatı oldu---doğal yoldan-Ağustos'da Tüp bebek deneyecekler(3 aşılama başarısız)---keçi boynuzu kürü
KİBRİYA---23 Temmuz---Hareket---10 Temmuz'da 2. aşılamasını oldu(1 aşılama başarısız)---Şu an birşey kullanmıyor
artık umutsuz---23 Temmuz---Azosperm---19 Haziran'daki Tese Maalesef başarısız(Dua edin arkadaşlar)---Bitki çayları,Keçiboynuzu pekmezi
aymes---23 Temmuz---Sayı-Ocak'ta varikosel ameliyatı oldu---Doğal yoldan---3 ay klomen kullandı
arzuhalim---24 Temmuz---Sayı ve Morfoloji---Tüpbebek raporu çıkaracak-Doğal yoldan(3 aşılama başarısız)---Keçib.pek.,E.vit,çinko,klomen
nevrosky---26 Temmuz---Morfoloji---Doğal yoldan(2 aşılama başarısız)---Keçib.kürü,E vit.,Çinko,Selenyum,Sigarayı yeni bıraktı
demiray---26 Temmuz---Sayı ve Hareket---Tüp Bebek Raporu Çıkacarak-Doğal yoldan(3 aşılama başarısız)---Keçiboynuzu kürü,Domates Çorbası,Folik Asit,Sigara içmiyor
dersim_78---27 Temmuz---Azosperm(Mikrotese olacak)---(Dua edin arkadaşlar)???---Hiçbirşey kullanmıyorlar
desertrose---29 Temmuz---Morfoloji---Doğal yoldan---???
ZAMBAK3---29 Temmuz---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan---Vitamin Takviyesi,bal,fındık,fıstık,ceviz
heja---30 Temmuz---Hareket---Temmuz'da tedaviye başlayacak(Doğal yoldan bir çocuğu var)---arginmax,keçi boynuzu kürü,eşi sigara içmiyor
vavelya---3 Ağustos---Azosperm(Kışın mikrotese olacak)---(Dua edin arkadaşlar)???---Keçiboynuzu pekmezi,ballı karışım,çakşır suyu
OcerenO---3 Ağustos---Sayı---Doğal yoldan---keçi boynuzu kürü
Rosem---6 Ağustos---Sayı ve Hareket---Yumurta takibi---keçi boynuzu kürü
****ÜsLuB****---6 Ağustos---Kriptoozospermi---Doğal yoldan---Çakşır suyu,havuç suyu,keçiboynuzu kürü,48 hours(kahve),çinko,ginseng,fındık,fıstık,badem(sigara içmiyorlar)
oztun---7 Ağustos---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(Eylül'de aşılama yaptıracaklar)---Klomen,Keçiboynuzu yiyiyor
haci78---9 Ağustos---varikosel(ameliyat oldu)---Doğal yoldan---keçi boynuzu kürü,ballı cevizli fındıklı karışım
yiğit-yağmur---12 Ağustos---Hareket ve Sayı---Doğal yoldan (1 aşılama başarısız)---Mone,Larginine
gülsu---12 Ağustos---Hareket---Doğal yoldan---keçiboy.pekm.,klomen
ebgün---13 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan(2 aşılama başarısız)---???
sünger53---14 Ağustos---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(2 başarısız mikroenjeksiyon)---keçib.kürü,çinko,evicap(e vit.),mone,L-arganine
akdas---???---Sayı ve Hareket---Temmuz'da Tüp Bebek raporu çıkıyor(3 aşılama başarısız)---keçib.kürü,havuçsuyu,dom.çorb.,fındık,ceviz
Yağmurcn---???---???---Doğal yoldan(1 aşılama başarısız-1 tüp bebek tuttu ama düşük)---???
Beyzanur-hh---???---???---Tüp Bebek---???
fidulya---???---Oliastenzoospermi---Doğal yoldan---Bal,ceviz,kuru üzüm,erik kurusu,bol meyve
karamelli neskafe---???---Sayı , Hareket , Morfoloji---Doğal yoldan-Eylül'de 2. Tüp Bebek Deneyecekler(1 başarısız Tüp Bebek)---Keçiboynuzu kürü,Vitamin desteği
Aysimaa80---???---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(doğal yoldan bir boş gebelik)---Keçi boy. pekmezi ve tozu,karabaş otu(sigara bırakmak için)
hulya35---???---Sayı , Hareket , Morfoloji (Tüpler tıkalı)---Doğal yoldan(Eylül'de tüp bebek veya laparoskopi)---İncir zeytinyağı karışımı
rabiş---???---Varikosel(8 Temmuz'da ameliyat oldu)---Doğal yoldan(2 başarısız tüp bebek)(pko)---???[/FONT]
nuriye---???---Azosperm---(Dua edin arkadaşlar)Mikroenjeksiyon Olacak---Sigara içmiyorlar

:nazar::nazar::nazar: HAMİŞLERİMİZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ :nazar::nazar::nazar:

1. HAMİŞİMİZ : BEMT Varikosel - 6 ay önce ameliyat oldu - Hiçbirşey kullanmadı - Varikosel Ameliyatının 6. ayında Allahın izniyle DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı. :hooray:

2. HAMİŞİMİZ : Kızıldeniz İleri Hareket % 0 - Sayı az - Morfoloji Bozuk (pko,sol folikül gelişememesi,prolaktin fazlalığı) - Klomen , bal , muz , fındık , fıstık , keçiboynuzu pekmezi , polen - Herşeye rağmen , Allahın izniyle DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı. :hooray:

aymes ; aramıza hoşgeldin canım. İnşallah güzel haberlerini yakın zamanda duyarız. Listemizde hepimizin sorunu ve eşlerimizin kullandığı takviyeler yazıyor. Sayı için E vitamini ve keçiboynuzu kürü iyi olabilir. 1-2 ay içinde tekrar spermiogram verin bakalım. Sigara kullanıyor mu eşin?

Canım çok güzel haberler geliyor son günlerde. Allah arttırsın inşallah. Amin. İnşallah bizler de dediğin gibi doğal yoldan mucizelerimize kavuşuruz bitanem.. Şeniz Arkadaşımızda aramıza gelsin Rosem.. Senden rica..

kızlar geldim hep bu sayfayı okudum ama cevap yazmamıştım bugüne kısmetmiş o bunalımlı dönemi bilirsiniz işte .ama şu an hakikaten mucizeyi yaşıyorum darısı bu başlıktaki tüm arkadaşlarıma ümidinizi kaybetmeyin inanınki olmasa bizimki olmazdı morfoloji%1 iken keçiboynuzu kürü ile ancak %2 olmuştu dr ameliyat önerdi denedik ama hiç umudumuz yoktu dr un bile düzelmeyebilirde demişti o yüzden tüp bebek düşünüyorduk ama mucize geldi

ve bu ay spermiyogram ve rahim filmi olacaktı artık pes dedim ikiside kalsın ağustosta tüp bebek olurken nasıl olsa yapılacak bunlar dedim ve yaptırmadık herşeyde bir hayır vardır ya .sabırla bekleyip dua ettim arkadaşlarım bu ilaçtanda tedavidende daha önemli bana göre çünkü verecek olan rabbim doğal yoldanda verirr tüp bebektende vermeyecekse zaten herşey yalan o yüzden size tavsiyem çünkü 2007 temmuzdan beri bu karışıklığın içindeyim kafanızı dua ile ve başka işlerle meşgul edin özellikle çalışma yapacağınız günlerde hareket yavaş sayıda az olunca yinede klasik yöntem bel altına yastıkta koymuştum bir umut diye sadece onu yaptım ne kür ne ilaç nede başka şey kullanmadık

kızlar geldim hep bu sayfayı okudum ama cevap yazmamıştım bugüne kısmetmiş o bunalımlı dönemi bilirsiniz işte .ama şu an hakikaten mucizeyi yaşıyorum darısı bu başlıktaki tüm arkadaşlarıma ümidinizi kaybetmeyin inanınki olmasa bizimki olmazdı morfoloji%1 iken keçiboynuzu kürü ile ancak %2 olmuştu dr ameliyat önerdi denedik ama hiç umudumuz yoktu dr un bile düzelmeyebilirde demişti o yüzden tüp bebek düşünüyorduk ama mucize geldi
lalecım baslıgımıza geldıgın ıcın cok tesekkur ederız..a.s.
mucızen sonunda sana geldı annesı ne gusel bır mutluluktur bu..:nazar:
Allah'ım tamamına erdırır ınsallah..
artık bebısının bır suru teyzesı var..:dance::dance::teytey:

hoşgeldin bize umut verdin allah hayırlısıyla tamamına erdirsin sağlıklı bir şekilde kucagına almayı nasip etsin inaşllah

ve bu ay spermiyogram ve rahim filmi olacaktı artık pes dedim ikiside kalsın ağustosta tüp bebek olurken nasıl olsa yapılacak bunlar dedim ve yaptırmadık herşeyde bir hayır vardır ya .sabırla bekleyip dua ettim arkadaşlarım bu ilaçtanda tedavidende daha önemli bana göre çünkü verecek olan rabbim doğal yoldanda verirr tüp bebektende vermeyecekse zaten herşey yalan o yüzden size tavsiyem çünkü 2007 temmuzdan beri bu karışıklığın içindeyim kafanızı dua ile ve başka işlerle meşgul edin özellikle çalışma yapacağınız günlerde hareket yavaş sayıda az olunca yinede klasik yöntem bel altına yastıkta koymuştum bir umut diye sadece onu yaptım ne kür ne ilaç nede başka şey kullanmadık

Bu topicte hep mucize haberleri var.ALLAHIM ÇOK BÜYÜKSÜN:asigim::asigim::asigim:

Allah sağlıkla kucağına almayı nasib etsin arkadaşıma.s.:nazar:

Son düzenleyen: Moderatör:

hoşgeldin canım güzel haberlerle geldin bende normal olması ümidiyle çalışmalara başlıycam doktora gidince çok yıpranıyorum canım sıkılıyo inş gerek kalmaz teşekkür ederiz bebişlerine a.s.sorunsuz kavuşman dileğiyle

ah eşimde bu yazıları okusada biraz ders alsa olmayacak diye tutturuyo akşam annemlerdeydik kafasını hiç yerden kaldırmadı sorun ondaya onu dert ediyo kendine ayyy benide bunalttığının farkında değil

bu başlıktaki arkadaşlarımın hepsinin tek tek yazılarını okudum baştan beri ve şu an neler hissettiğinizi o kadar iyi anlıyorumki bazı insanlar isteklerine kolay ulaşır bazılarıda bizim gibi rabbim tarafından sınavlara tabi olur ama o sınavı sabırla ve duayla en güzel şekilde geçiceğimize eminim kardeşlerim (öyle diyorum çünkü kardeşlerimden önce siz duydunuz )pes etmek yok sabır sabır ve hiç ummadığınız anda mucize karnınızda canlarım

bu başlıktaki arkadaşlarımın hepsinin tek tek yazılarını okudum baştan beri ve şu an neler hissettiğinizi o kadar iyi anlıyorumki bazı insanlar isteklerine kolay ulaşır bazılarıda bizim gibi rabbim tarafından sınavlara tabi olur ama o sınavı sabırla ve duayla en güzel şekilde geçiceğimize eminim kardeşlerim (öyle diyorum çünkü kardeşlerimden önce siz duydunuz )pes etmek yok sabır sabır ve hiç ummadığınız anda mucize karnınızda canlarım

Ağlıcam şimdi off yaaasenağlamasenağlamasenağlama

X