Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
ba12xy9.gif
Günaydın kızlar.. Gününüz aydın olsun. Bugün herşey gönlünüzce olsun. a.s.

merhaba kızlar nasılsınız ?yiğit yağmur saol canım inşallah birgün bizde müjdli haberi vercegiz

merhaba dostlarr nevrosky arkadasımın öncülügünde sizlere umut olmaya geldım :nazar: ben hamıle kaldıysam herkes hamıle kalır dıyorum bende sorun yok yoktu yanı bende : pko`, sag tarafta folikül gelısememesi ve en son tahlılde prolaktın normalde 2 kat fazla cıkmıstı eşimde ise: ileri hareket %0 yavas hareket %36 sayı ise 22milyon testesteron hormonu düşüktü ve eşiminde prolaktını yuksektı hatta dalga gecmiştim ne sütlü aıleymişiz diye :):)ve irregular kontur 36 dı buda yapısal sorun anlamına gelıyomus testesteron düşüklügü için virigen hormon hapı verdı ve 3 ay kullanılmak üzere gunde bır kere klomen tablet verdi bunun yanında bal muz fındık fıstık cok tüketti keciboynuzu pekmezının içine polen kattık (polen hareket sorununa cok iyi gelıyormuş)doktorum bu spermlerle bu ay asılama yapmayalım dedı 3 ay dınlenme verdı eşimde bu ay içinde klomenını bıtırecektı bu 3 ay içinde belkı normal yolla hamıle kalırsın dedı doktorum bende içimden guldum bu sonuclarlamı dıye hatta dalgamı gecıyo benımle dedım asılama tutmaz ama normal yolla nasıl hamıle kalınır diye %25 sans verdı hatta normal yoldan gebelıge eşim cok ümitliydi cok stres yapmadı ben kızıyordum ne kadar rahat dıye ama o hep nasıpte bebek varsa öylede olur böylede dedi .en son bu ay belkı tutmustur dedı durdu nasıl ama içine dogmus gıbı bende adetten önce baktırdım b hcg 6.94 cıktı cokta fazla degıldı deger gecelerı uyuyamadım dıger gun10.74 diger gun25 dıger gun 76ve ıkı gun sonra 170,95 :nazar: delı gıbı bhcg baktırdım cunku hala ınanasım yok ben normal yolla olmayacagına ınanmısım gercı 3 yılın her ayı ümitlendım bu temmuz 24 de 3 yıl bıtecektı allahım bana bu mucizeyi gösterdı tüm kalbımle dılıyorumkı darısı basınıza bugunde keseyi gördüm şükür :nazar:15 gun sonrada kalp atısı ınsaallah :nazar: gec döllenme olmus birde eşim ballı polenlı arı sütü karısımm bı macun aldık aktarda helin markası bu macunu kullandıgı ay hamiş kaldım.sormak ıstedıgınız bır sey varsa sorun canlarım ben bu bebişi 2yıl 11 aydır bekledım ne kadar zor oldugunu bılıyorum her zaman yanınızdayım a.s. Şeniz

Son düzenleme:
merhaba dostlarr nevrosky arkadasımın öncülügünde sizlere umut olmaya geldım :nazar: ben hamıle kaldıysam herkes hamıle kalır dıyorum bende sorun yok yoktu yanı bende : pko`, sag tarafta folikül gelısememesi ve en son tahlılde prolaktın normalde 2 kat fazla cıkmıstı eşimde ise: ileri hareket %0 yavas hareket %36 sayı ise 22milyon testesteron hormonu düşüktü ve eşiminde prolaktını yuksektı hatta dalga gecmiştim ne sütlü aıleymişiz diye :):)ve irregular kontur 36 dı buda yapısal sorun anlamına gelıyomus testesteron düşüklügü için virigen hormon hapı verdı ve 3 ay kullanılmak üzere gunde bır kere klomen tablet verdi bunun yanında bal muz fındık fıstık cok tüketti keciboynuzu pekmezının içine polen kattık (polen hareket sorununa cok iyi gelıyormuş)doktorum bu spermlerle bu ay asılama yapmayalım dedı 3 ay dınlenme verdı eşimde bu ay içinde klomenını bıtırecektı bu 3 ay içinde belkı normal yolla hamıle kalırsın dedı doktorum bende içimden guldum bu sonuclarlamı dıye hatta dalgamı gecıyo benımle dedım asılama tutmaz ama normal yolla nasıl hamıle kalınır diye %25 sans verdı hatta normal yoldan gebelıge eşim cok ümitliydi cok stres yapmadı ben kızıyordum ne kadar rahat dıye ama o hep nasıpte bebek varsa öylede olur böylede dedi .en son bu ay belkı tutmustur dedı durdu nasıl ama içine dogmus gıbı bende adetten önce baktırdım b hcg 6.94 cıktı cokta fazla degıldı deger gecelerı uyuyamadım dıger gun10.74 diger gun25 dıger gun 76ve ıkı gun sonra 170,95 :nazar: delı gıbı bhcg baktırdım cunku hala ınanasım yok ben normal yolla olmayacagına ınanmısım gercı 3 yılın her ayı ümitlendım bu temmuz 24 de 3 yıl bıtecektı allahım bana bu mucizeyi gösterdı tüm kalbımle dılıyorumkı darısı basınıza bugunde keseyi gördüm şükür :nazar:15 gun sonrada kalp atısı ınsaallah :nazar: gec döllenme olmus birde eşim ballı polenlı arı sütü karısımm bı macun aldık aktarda helin markası bu macunu kullandıgı ay hamiş kaldım.sormak ıstedıgınız bır sey varsa sorun canlarım ben bu bebişi 2yıl 11 aydır bekledım ne kadar zor oldugunu bılıyorum her zaman yanınızdayım a.s. Şeniz

canım inşallah sağlıkla bebişini kucağına alırsın.gerçekten ümit oldun hepimize.a.s.
rabbim ol derse herşey olur.umarım hepimiz senin gibi mucizemize en kısa zamanda kavuşuruz.
eğer eşinin hormon değerlerini bizimle paylaşırsan çok sevinirim.

iyi geceler kızlar ben geldim. burdaydım nişan için .bakalım yarın ya da cuma günü testlerimi toplayıp üniversiteye gidicem.hayırlısı inşalllah pozitif sonuçla tedaviyi tamamlarım

canım hayırlı haberlerini bekliyoruz.umarım herşey yolunda gider.reglimin 2.günü bende kocaeliye gelicem.inşallah bu son tedavimiz olur.

süpersin yazın için çok teşekkürler valla keyfim yerine geldi çok sağol inşallah sağlıklı sihatli sorunsuz alırsın kucağına bebeğini:içelim:

Merhaba canım iyiyim sen nasılsın? Ben de seninki gibi pembe pembe yaptım takvimimi a.s.

bende iyiyim anneme geldim yegenimde burda onu bir güzel yogurdum şimdi uyuyo bende size bakim dedim evet değiştim en sevdiğim renk pembedir bende bana uysun dedim:dance:

canım çok saol böyle haberleri duymaya ihtiyacımız var allah sağsalim kucagına da almayı nasip etsin inşallah analı babalı büyüsün a.s.

nazar1024em6.jpg

Canım öncelikle davetimi kabul ettiğin için sana teşekkür ederim. Maşallah diyerek ; tekrar seni ve eşini tebrik ediyorum. Allah sağlıkla kucağınıza almayı da nasip eder inşallah. Amin..

Gelmen bizleri çok sevindirdi. Seni hamişlerimizin arasına ekleyeceğim. Oraya her baktığımızda imkansız diye birşeyin olmadığını , mucizelerin gerçek olduğunu , ümidi kaybetmemeyi öğreneceğiz. Pozitif olacağız. Bizim bu mucizelere çok ihtiyacımız vardı. Senin haberin bizlere ilaç gibi geldi. Bemt'den sonra 2. hamişimiz sensin. Allahın izniyle hepimiz vaktimiz geldiğinde hamişler bölümüne geçeceğiz. Tarif edilemez duyguyu sen şu an tadıyorsun. Güzel bir hamilelik dönemi geçirmeni diliyorum arkadaşım. Teşekkürler ; güzel bebiş. Geldin hem anneni , babanı sevindirdin ; hem de bizlere umut oldun. Sana Candan Erçetin'den ""Melek" adlı şarkıyı gönderiyorum , tatlı bebiş.. :emir_bebek: Teşekkürler canım , bizlerle paylaştıkların için... a.s.

Nick---Adet tarihi---Sorun---Doğal ya da Yardımcı üreme tekniği (daha önceki durumlar)---Uygulanan kürler,kullanılan ilaçlar,Yöntemler

LİSTEMİZZZZZZZZZZZZZZ

olymposss---11 Temmuz---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan---Keçiboy.kürü,E vit.
nix---18 Temmuz---Morfoloji---Doğal yoldan---Fındık,fıstık,keçiboynuzu,bal
esila@mısra---20 Temmuz---Hareket ve Morfoloji---Doğal yoldan---Pharmaton,Evicap,keçiboy.kürü,keçiboy.pekmezi,selenyum,demir dikeni ekstrası,arısütü
latifeelif---22 Temmuz---Sayı ve Hareket (varikosel)---Doğal yoldan(Temmuz aşılama)---dolaşım boz.ilacı,e vit.,klomen
Melih---22 Temmuz---Morfoloji---Doğal yoldan(Daha önce doğal yoldan bir düşük)---???
BTRKLC---23 Temmuz---Hareket---Tüp bebek deneyecekler gün belli değil(2 aşılama başarısız)---Keçi boynuzu kürü
fokurfokur---23 Temmuz---Hareket ve Morfoloji(Varikosel başlangıcı)---3. Aşılamayı oldu(2 aşılama başarısız)---klomen,keçiboy. kürü---Aşılamada verilen spermde gelişme var :hooray:
cano77---23 Temmuz---varikosel ameliyatı oldu---doğal yoldan-Ağustos'da Tüp bebek deneyecekler(3 aşılama başarısız)---keçi boynuzu kürü
KİBRİYA---23 Temmuz---Hareket---10 Temmuz'da 2. aşılamasını oldu(1 aşılama başarısız)---Şu an birşey kullanmıyor
artık umutsuz---23 Temmuz---Azosperm---19 Haziran'daki Tese Maalesef başarısız(Dua edin arkadaşlar)---Bitki çayları,Keçiboynuzu pekmezi
arzuhalim---24 Temmuz---Sayı ve Morfoloji---Tüpbebek raporu çıkaracak-Doğal yoldan(3 aşılama başarısız)---Keçib.pek.,E.vit,çinko,klomen
nevrosky---26 Temmuz---Morfoloji---Doğal yoldan(2 aşılama başarısız)---Keçib.kürü,E vit.,Çinko,Selenyum,Sigarayı yeni bıraktı
demiray---26 Temmuz---Sayı ve Hareket---Tüp Bebek Raporu Çıkacarak-Doğal yoldan(3 aşılama başarısız)---Keçiboynuzu kürü,Domates Çorbası,Folik Asit,Sigara içmiyor
dersim_78---27 Temmuz---Azosperm(Mikrotese olacak)---(Dua edin arkadaşlar)???---Hiçbirşey kullanmıyorlar
desertrose---29 Temmuz---Morfoloji---Doğal yoldan---???
ZAMBAK3---29 Temmuz---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan---Vitamin Takviyesi,bal,fındık,fıstık,ceviz
heja---30 Temmuz---Hareket---Temmuz'da tedaviye başlayacak(Doğal yoldan bir çocuğu var)---arginmax,keçi boynuzu kürü,eşi sigara içmiyor
vavelya---3 Ağustos---Azosperm(Kışın mikrotese olacak)---(Dua edin arkadaşlar)???---Keçiboynuzu pekmezi,ballı karışım,çakşır suyu
OcerenO---3 Ağustos---Sayı---Doğal yoldan---keçi boynuzu kürü
Rosem---6 Ağustos---Sayı ve Hareket---Yumurta takibi---keçi boynuzu kürü
****ÜsLuB****---6 Ağustos---Kriptoozospermi---Doğal yoldan---Çakşır suyu,havuç suyu,keçiboynuzu kürü,48 hours(kahve),çinko,ginseng,fındık,fıstık,badem(sigara içmiyorlar)
oztun---7 Ağustos---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(Eylül'de aşılama yaptıracaklar)---Klomen,Keçiboynuzu yiyiyor
haci78---9 Ağustos---varikosel(ameliyat oldu)---Doğal yoldan---keçi boynuzu kürü,ballı cevizli fındıklı karışım
yiğit-yağmur---12 Ağustos---Hareket ve Sayı---Doğal yoldan (1 aşılama başarısız)---Mone,Larginine
gülsu---12 Ağustos---Hareket---Doğal yoldan---keçiboy.pekm.,klomen
ebgün---13 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan(2 aşılama başarısız)---???
sünger53---14 Ağustos---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(2 başarısız mikroenjeksiyon)---keçib.kürü,çinko,evicap(e vit.),mone,L-arganine
akdas---???---Sayı ve Hareket---Temmuz'da Tüp Bebek raporu çıkıyor(3 aşılama başarısız)---keçib.kürü,havuçsuyu,dom.çorb.,fındık,ceviz
Yağmurcn---???---???---Doğal yoldan(1 aşılama başarısız-1 tüp bebek tuttu ama düşük)---???
Beyzanur-hh---???---???---Tüp Bebek---???
fidulya---???---Oliastenzoospermi---Doğal yoldan---Bal,ceviz,kuru üzüm,erik kurusu,bol meyve
karamelli neskafe---???---Sayı , Hareket , Morfoloji---Doğal yoldan-Eylül'de 2. Tüp Bebek Deneyecekler(1 başarısız Tüp Bebek)---Keçiboynuzu kürü,Vitamin desteği
Aysimaa80---???---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(doğal yoldan bir boş gebelik)---Keçi boy. pekmezi ve tozu,karabaş otu(sigara bırakmak için)
hulya35---???---Sayı , Hareket , Morfoloji (Tüpler tıkalı)---Doğal yoldan(Eylül'de tüp bebek veya laparoskopi)---İncir zeytinyağı karışımı
rabiş---???---Varikosel(8 Temmuz'da ameliyat oldu)---Doğal yoldan(2 başarısız tüp bebek)(pko)---???[/FONT]
nuriye---???---Azosperm---(Dua edin arkadaşlar)Mikroenjeksiyon Olacak---Sigara içmiyorlar

:nazar::nazar::nazar: HAMİŞLERİMİZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ :nazar::nazar::nazar:

1. HAMİŞİMİZ : BEMT Varikosel - 6 ay önce ameliyat oldu - Hiçbirşey kullanmadı - Varikosel Ameliyatının 6. ayında Allahın izniyle DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı. :hooray:

2. HAMİŞİMİZ : Kızıldeniz İleri Hareket % 0 - Sayı az - Morfoloji Bozuk (pko,sol folikül gelişememesi,prolaktin fazlalığı) - Klomen , bal , muz , fındık , fıstık , keçiboynuzu pekmezi , polen - Herşeye rağmen , Allahın izniyle DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı. :hooray:

canım benım su an öyle dugulandımkı cok tesekkur ederım sizlere senağlama gercekten su an ben hala ınanamıyorum dıyorum ya bana göre ımkansızdı normal yoldan hamiş kalmak hatta tüpbebek bıle tutmazdıkı yapısal bozukluk vardı kendıomce hep böyle dedım mıkro enjeksıyon ıstedım hep doktorumda ıse ınanılmaz bı rahatlık vardı benı oyalıyo bu doktor bile demiştim :) gercekten ımkansız dıye bısey yokmuş allahım bütün evlat hasretıyle yananlara hayırlı saglıklı ve uzun ömürlü evlatlar nasıp etsın sıra sizde kızlarrrr inşaallah :teytey: Şeniz

canım inşallah sağlıkla bebişini kucağına alırsın.gerçekten ümit oldun hepimize.a.s.
rabbim ol derse herşey olur.umarım hepimiz senin gibi mucizemize en kısa zamanda kavuşuruz.
eğer eşinin hormon değerlerini bizimle paylaşırsan çok sevinirim.
canım su an evde degılım annemlerdeyım nasıp olursa salı dönecegım ozaman eşimin hormon tahlıllerını paylasırım canım hatta kendı tahlıllerımıde yazayım umut olsun sizlere canımmmcoksekeriremsu:emir_bebek:

canım benım su an öyle dugulandımkı cok tesekkur ederım sizlere senağlama gercekten su an ben hala ınanamıyorum dıyorum ya bana göre ımkansızdı normal yoldan hamiş kalmak hatta tüpbebek bıle tutmazdıkı yapısal bozukluk vardı kendıomce hep böyle dedım mıkro enjeksıyon ıstedım hep doktorumda ıse ınanılmaz bı rahatlık vardı benı oyalıyo bu doktor bile demiştim :) gercekten ımkansız dıye bısey yokmuş allahım bütün evlat hasretıyle yananlara hayırlı saglıklı ve uzun ömürlü evlatlar nasıp etsın sıra sizde kızlarrrr inşaallah :teytey: Şeniz

Canım ; biz de hep "olmaz diye birşey yoktur" diyerek umutlarımızı ayakta tutuyoruz. Allahım "ol" derse olur diyoruz. Bol bol dua ediyoruz. Sağlığımıza dikkat ediyoruz. Doktor tavsiyelere uyuyoruz. Deneyimli , başarıya ulaşmış arkadaşlarla fikir alışverişi yapıyoruz. Allahın izniyle biz de ; birgün , buradan , bu güzel haberi herkesle paylaşacağız. Bizler de senin gibi başkalarına umut olacağız. Birbirimize sevinç kaynağı ola ola , sevincimiz katlanacak.. :1hug: Güzel dileklerin için teşekkürler canım Şeniz

canım su an evde degılım annemlerdeyım nasıp olursa salı dönecegım ozaman eşimin hormon tahlıllerını paylasırım canım hatta kendı tahlıllerımıde yazayım umut olsun sizlere canımmmcoksekeriremsu:emir_bebek:

Valla canım çok seviniriz. :dance: Ne bulursan yaz bize :içelim:

ba12xy9.gif
Günaydın kızlar.. Gününüz aydın olsun. Bugün herşey gönlünüzce olsun. a.s.

Bu ne tatlı resim.İnsan bakmaya doyamıyor..Zaten duygusalım bu aralar gözlerim doldu valla.Hem bu resimden hem de KızılDeniz arkadaşın yazdıklarındansenağlamasenağlama
Tatlım nazar değmesin.Darısı başımıza olsun inşşşallah..Amin

Bu arada kızlar gonaphen kullanışımın 4.günü.1 saattir sol kasıkta garip bir ağrı var:sm_confused:

Bu ne tatlı resim.İnsan bakmaya doyamıyor..Zaten duygusalım bu aralar gözlerim doldu valla.Hem bu resimden hem de KızılDeniz arkadaşın yazdıklarındansenağlamasenağlama
Tatlım nazar değmesin.Darısı başımıza olsun inşşşallah..Amin

Bu arada kızlar gonaphen kullanışımın 4.günü.1 saattir sol kasıkta garip bir ağrı var:sm_confused:

Evet canım çok güzel resim. Bizim de olacak Allahın izniyle.. :sm_cool: KızılDeniz de sağolsun davetimizi kırmadı ve listemize girerek bizleri mutlu etti. Pek duygusal bugünümüz. coksekeriremsu

Canım sen bugün tekrarladın mı testi? Ne yaptın? Büyüdüğü için ağrıyor desek dün çift çizgiydi demiştin. :uhm:

Evet canım çok güzel resim. Bizim de olacak Allahın izniyle.. :sm_cool: KızılDeniz de sağolsun davetimizi kırmadı ve listemize girerek bizleri mutlu etti. Pek duygusal bugünümüz. coksekeriremsu

Canım sen bugün tekrarladın mı testi? Ne yaptın? Büyüdüğü için ağrıyor desek dün çift çizgiydi demiştin. :uhm:

Bu gün tekrarlıyacam canım.Ama acaip bir ağrı.Adet dönemi ağrılarıma benzemiyor fazla.sadece sol kasıkta varkafamçokkarıştı

kıslar merhaba..ben geldım herkes gıttımı yoksa..
nasılsınız bakalım?aramıza yenı hamıslerımızı almak ne gusel olmus..cok begendım bızım ıcınde umut olur ınsallah..:1hug:
buarada benım gonaphene bugun bıttı hıc agrı sızı yok..bu ay bır degısık anlamadım:çok üzgünüm: salı gunu doktora gıdıcem bakalım ne cıkacak..:dance:

kıslar merhaba..ben geldım herkes gıttımı yoksa..
nasılsınız bakalım?aramıza yenı hamıslerımızı almak ne gusel olmus..cok begendım bızım ıcınde umut olur ınsallah..:1hug:
buarada benım gonaphene bugun bıttı hıc agrı sızı yok..bu ay bır degısık anlamadım:çok üzgünüm: salı gunu doktora gıdıcem bakalım ne cıkacak..:dance:

merhaba canım hoşgeldin ben çok iyiyim sen nasılsın? aramıza yeni hamiş katıldı çok umutlandım yazısını okuyunca allah ol demesi yeter işte herşey kısmet vakti saati gelince oluyo inşallah bir an önce bizimde vaktimiz gelir

X