Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
balım Allah kabul etsin oo ne güzel yaa keşke bende başlasam
gribim bi taraftan
evde soğuk Ankara soğuk anacımmm

Allah razı olsun canım ...Geçmiş olsun dikkaet et kendine havalarra aldanmayalımm sıkı sıkı giyin tamammı :teselli:

asicim çok kırıldı yazın deniz kum güneş filan yani ondan aslında boyuna elletmek istemiyorum ama yinede acaba değişiklik yapsammı diyorum

Btrklc nasilsin canim...
Senin aşilamada kaç yumurtan oluşmuştu ttatlim.
Nasilsin ağrin falan varmi...
Ben çok heycanliyim

benim aşılam da olgunlaşan 3 yumurtam olduğunu söyledi.benim göğüslerim çok ağrıyor ve çok hassas özellikle uçları kasıklarımda özellikle ilişki anında ağrı var.dün çok kötü oldum.belimde dün çok ağrıdı adet görcekmiş gibi .aşılamanın olduğu ilk günler daha çoktu kasıklarımda ki ağrı şimdi biraz hafifledi.:uhm:.ben de canım çokk heyecanlyıım.sen testi ne zaman yapcam.ben de seni tanımıyorum ama rüyamda test yapmışsın.değerlrin yüksek ve ikimiz diye burda yazışmıştıkkaydirigubbakcemile5

kizlar bu adetimden sonra 3.gun kan vercem sonraki adetimi ilk defa 4 gozle bekliycem cunku tedaviye basliyorum cok mutluyum:dance:

smhsmh merhaba canım,
eşlerimiz aynı zamanda oldu ameliyatlarını burdan takip ettiğim kadarıyla ve eşinde mi antibiyotik kullanıyor?onda da benim eşimde olduğu gibi iltihap mı var,yarın kontrole gidecek inşallah bitmiştirde artık başlarız vitaminlere bizde.

aa öylemi canım sizede geçmiş olsun evet yaa enfeksiyon oluşmuş çok ağısı olmuştu verilen antibiyotik ve iltahap dağıtıcı ilacı bayramdan 2 gün önce bitti
şimdi sadece Oneday Maximum vitamin kullanıyo o zaten 60 adet var 2 aylık yani

bi gitsin kontrole herşeyi sor dedim :jeyyar:bakalım işte

ağrılar azaldı şişlikte indiyse iltahap gidiyodur inşalllah geçmiştir canım
dr 3 hafta sonra şişlik iner demiş Çok üzgünüm çoook

hem kzım senin spürgen yokmu teeeee oraya istiyosun benden delüüüüüüüüüü seninkini kullanırız olmamı

:roflol::roflol::roflol:süpürgene ufak bir tamir yapıcaktım.Sonra evine gidip süpürgeni çalıştırdığında benım evın tozları BOoooM diye senın eve hurra yayılacak hahaha :roflol::roflol:demek işlerin bitmiş sana cezakaydirigubbakcemile3

:roflol::roflol::roflol:süpürgene ufak bir tamir yapıcaktım.Sonra evine gidip süpürgeni çalıştırdığında benım evın tozları BOoooM diye senın eve hurra yayılacak hahaha :roflol::roflol:demek işlerin bitmiş sana cezakaydirigubbakcemile3

hain domdom ben sana yardıma geleyim sen bana operasyon düzenle delüüüüüüüüü :tomato:

benim aşılam da olgunlaşan 3 yumurtam olduğunu söyledi.benim göğüslerim çok ağrıyor ve çok hassas özellikle uçları kasıklarımda özellikle ilişki anında ağrı var.dün çok kötü oldum.belimde dün çok ağrıdı adet görcekmiş gibi .aşılamanın olduğu ilk günler daha çoktu kasıklarımda ki ağrı şimdi biraz hafifledi.:uhm:.ben de canım çokk heyecanlyıım.sen testi ne zaman yapcam.ben de seni tanımıyorum ama rüyamda test yapmışsın.değerlrin yüksek ve ikimiz diye burda yazışmıştıkkaydirigubbakcemile5

öffff şu editlerde yok ya canım senin meğer ikizin olcakmış.değerlerin onu gösteriyormuş.kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

hadi kızlar ben çıkıyorum şimdi randevu saati geldi kafayı kestircem akşam vakit bulursam gelirim öptümm hepiniziiii byeeeeeeeeeee

bugün nevrosky cim yoğun heralde
haftabaşı tatil sonu derken işler çok heralde
gözüm onu arar oldu

kizlar ben cikiyim biraz sonra yine gelirim yoklama icin gelmistim nevro gorur beni sonra yok yazmaz insallah

kızlar şimdilik hoşçakalın.arkadaş kahveye çağırdı.:kahve:.ben yok kimse hamile kalmasın.:mymeka:.çünküm sırada benle beyazmelek var.sıramı kaptırmam.sengözlerimebaksanab

kızlar şimdilik hoşçakalın.arkadaş kahveye çağırdı.:kahve:.ben yok kimse hamile kalmasın.:mymeka:.çünküm sırada benle beyazmelek var.sıramı kaptırmam.sengözlerimebaksanab

kız bu saatte ne hamile kalması delüüüüü hahahahaha :roflol::roflol::eek:

X