Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
arkadaslşar hayırlı geceler herkese.ben bu saate neden ayaktayım tabı ılgınc degılmı.malesef baklava acıyodum serbetledım yenı bıttı.ya hasta hasta hıc ıcımden gelmedı ama annecıme soz vermıstım kıyamadım.ben actım esım cevızını koydu kestı falan derken bu saat oldu.sımdı yatmaya gıdıyorum.malum yarın cok guzel bırgun.bu arada bende ıyıyım cok sukur ıgne oluyorum hergun.hepınızı cok sevıyorum kızlar.herkese hayırlı bayramlar.rabbıme emanet edıyorum sızı.gorusuruuuzzz...

Bitanem dayanamadın yine kaktın hasta hasta yaptın demek. :teselli: Eline koluna sağlık canım. Ben de seni çok seviyorum. :asigim: Sana da hayırlı bayramlarrr. İyi uykular bitanem. a.s.

canlarım ben bugün geç kaldım size yetişemedim ama hepinizin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum hepinizi çok öpüyorum

Evet canim herkese iyi ve hayirli bereket dolu nice bayramlar nasip etsin rabbim esenlikler arkadaşlar...........

tskler kizlar
herkesin bayrami mubarek olsun allah tuttugunuz oruclari yaptiginiz ibadetleri ve dualariniz kabul eylesin......

kızlarrrrrr herkese hayırlı bayramlarrrr gönlünüzce ve sevdiklerinizle geçireceğiniz nice bayramlara.....:1hug:a.s.:içelim:a.s.

Hehehe.. Ben de diyorum arkadaşlarım bekler falan laf arasında bizimkilere , arkadaşlara ; onlar da kim onlar diyor. kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile2

İnşallah bitanem. Öbür çizelgem yasaklanınca bunu koydum. Kısmet , belki gerçek olur :hooray:

Senin bu kocişi pek takdir ediyorum. Pek azimli. kaydirigubbakcemile3 Sonunda kıvıracaksınız bu işi inşallah. :lepi:

inşallah canım inşallahh ağzın bal yesin dadlummm :eek:

canlarım ben bugün geç kaldım size yetişemedim ama hepinizin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum hepinizi çok öpüyorum

herkese iyi bayramlar...Şeniz

Evet canim herkese iyi ve hayirli bereket dolu nice bayramlar nasip etsin rabbim esenlikler arkadaşlar...........

tskler kizlar
herkesin bayrami mubarek olsun allah tuttugunuz oruclari yaptiginiz ibadetleri ve dualariniz kabul eylesin......

canlarım hayırlı bayramlar hepinizi öpüyorumŞeniz

Hepinize hayirli bayramlar diliyorum şeker tadinda bir bayram geçirin emi

Herkese iyi bayramlar.

kızlarrrrrr herkese hayırlı bayramlarrrr gönlünüzce ve sevdiklerinizle geçireceğiniz nice bayramlara.....:1hug:a.s.:içelim:a.s.

Canlarım hepinize iyi bayramlar. a.s. Biz annemlerdeyiz. Kendinize iyi bakın. Sizleri öpüyorum. Şeniz Hepinizi çooooooook seviyorummm. :asigim:

sizinde kutlu olsun kizlar sevdiklerinizin kiymetini bilin kusseniz barisin yalnizlik cok zor burda kimsem yok benim bu nasil bayram yaaaaaaaaaaaaaaaaaa SIKILDIIIIMMMMMMMM uffffffffffffffffffffff ailemi ozledim ben ama cok uzaktalar nerde o cocuklugumuzun bayramlari gercektende hayat cok degistiiiiii

kızlar hepinize merhaba. veee mutlu bayramlar! kızlar bebişimin ilk bayramı bu teyzeleri:) Allah'ım inşallah size de nasip eder! benim dayım da 17 yıllık evli. onunda çocuğu yok malesef. ikisinde de varmış problem. 1 aşılama,2 tüp bebek başarısız :KK43: şimdi 3.yü deniyorlar. Allah onlarında yardımcısı olsun inşallah!:CüvCüv::CüvCüv:

ufff ya hayatimin en kotu bayrami bu cok yalnizim esimde calisiyor bebegimde yok midem bulaniyooooo usuyommmmmm kk da girmedigim delik kalmadi sabahtan beri milletin evini seyrettim gidemiyosamda resimlerine baktim delirdimmi neeeeeeee
esimde dalga geciyor alisverise git para harca gecer diyooo cok seviyom alisverisi ama canim onuda istemiyorkafamçokkarıştı:nazar:

X