Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Merhaba Kizlar Nasilsiniz Insallah iyisinizdir
Menzil gülü canim benim niye kustunki:çok üzgünüm: valla fazla giremiyom yani girme firsatim oluyor ama site devamli doyunuyo topicleri gezemiyorum cvp vermediysem cok ozur dilerim kis bayramda küsülürmüymüs:mymeka:hadi gel barisak Şeniz

Merhaba tatlım. :1hug: İyiyiz çok şükür sen nasılsın? a.s.

Menzilgülü sanırım sana birkaç soru yöneltmişti , cevap alamadı ondan olacak. Ama küsmek latife tabi ki. :1rolleyes: Burda kimse birbirine küsmez. Çünkü kimse birbirinin sorusunu bilerek cevaplamamak etmez.

Öpün de barışın bakim.. Bayram bayram aldırmayın sopayı elime :eek:klava: :roflol:

Canım bu arada bayram tebriğin için teşekkürler. Senin de Bayramın mübarek olsun. Sevdiklerinle Nice güzel , mutlu , sağlıklı , huzurlu bayramlara inşallah. :Saruboceq:

Bu arada OcerenO hamileeeeeeeeeeeeee :dance:

En delice esen seher yeli ...en guneşli günler..en parlak gecedir bayramlar....yureklerde bir yeni merhabadir bayramlar........ramazan bayraminiz kutlu hayalleriniz dupduru dualariniz makbul olsun arkadaşlar. Inş bayramm yepyeni güzellikler ve sevinç getirir yureklerimize ve yuvalarimiza esenlikler
diliyorumm hepinize............daha nice bayramlara hep beraber ama guzel haberlerle inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş.

bayramlar güzelliktir......... Birliktir beraberliktir........dost olmak ne guzel paylaşmak..............bu günleri....................

hamileyimmmmmmmmmm kızlar ama değerim 175 nasıl sizce

canım adaşım tebrik ederim:) inşallah allahım kucağına almayı da nasip edera.s.
kızlar merhaba şimdiden bayramınız mübarek olsun tüm dualarınız kabul olsun inşallah...benim aklıma takılan bişey var.ilk hamileliğim eşim korunurken oldu 8 haftalıkken kaybettim... ikinci bebeğimide daha yeni kaybettim..3 haftalıktı düştü.düşüklerimin gerçek sebebi eşimin bozuk morfolojisimidir kesinlikle, anormal sperm yüzdesi % 94..ancak hemen hamile kalabiliyorum yani bozuk sperm dölleyemez diye biliyorum ama hız ve sayı iyi olduğu içinmi dölleyebiliyor acaba yoksa sorun bendenmi kaynaklı..işin içinden çıkamıyorum
canım benim,bizimde morfoloji seninkinin aynısı. hem sperm sayımızda hareketimizde iyi değil. ama çok şükür bebişim 7 haftaya girecek, başka sorun olmalı bence.

herkese iyi geceler! gözüm üzerinizde haakaydirigubbakcemile3

nevroskycim güzel dileklerin için sagol canım.artık yarın degıl de öbür gün bir test daha yaparım duruma göre.kaydirigubbakcemile5
ben nasıl dayanacagım sımdı 2 gün daha.insallah hislerimde yanılmam ama sanki bu sefer gelecek bebişim .neden bilmiyorum ama öyle hissettim bir an.:asigim:
olmazsa da saglık olsun demekten baska care yok.sizin desteginizle umudumu bir sonraki aylara tasırım evelallahsüprizzzzz

En delice esen seher yeli ...en guneşli günler..en parlak gecedir bayramlar....yureklerde bir yeni merhabadir bayramlar........ramazan bayraminiz kutlu hayalleriniz dupduru dualariniz makbul olsun arkadaşlar. Inş bayramm yepyeni güzellikler ve sevinç getirir yureklerimize ve yuvalarimiza esenlikler
diliyorumm hepinize............daha nice bayramlara hep beraber ama guzel haberlerle inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş.

canım yüreğine sağlık

ben de yeni geldim ama kan testi yaptıramadım.labaratuvarı kapatmıslar.:1no2:dr. falan da yoktu zaten hastanede .bayramdan sonra yapabiliriz dediler. hala hastalanmadım.bayramdan sonrasına kadar da hastalanmazsam artık o zamana kaldı.eczaneler kapalı olur dıye depoladım idrar testlerini de.kaydirigubbakcemile3insallah bu sefer bebişim gelmiştir.:Saruboceq:

İnşallah inşallah gelmiştir bebeğin canım..........:emir_bebek:

Selamet ve esenlikler......................

bayramlar güzelliktir......... Birliktir beraberliktir........dost olmak ne guzel paylaşmak..............bu günleri....................

Amin canım inşallah. Yine estirdin ruhumuza serin bir rüzgar. Çok güzel söyledin. Allah senden razı olsun. Hep içimizi huzurla dolduruyorsun. :Saruboceq: Şeniz a.s.

nevroskycim güzel dileklerin için sagol canım.artık yarın degıl de öbür gün bir test daha yaparım duruma göre.kaydirigubbakcemile5
ben nasıl dayanacagım sımdı 2 gün daha.insallah hislerimde yanılmam ama sanki bu sefer gelecek bebişim .neden bilmiyorum ama öyle hissettim bir an.:asigim:
olmazsa da saglık olsun demekten baska care yok.sizin desteginizle umudumu bir sonraki aylara tasırım evelallahsüprizzzzz

Canım inşallah hislerinin karşılığını alırsın. Bekleyeceğiz artık. Ben de çok heyecanlıyım bitanem. hihoyyyt

Evet nerelerdesin sen bakiimmm , kaçak? :eek:klava: :roflol:

Özledim seni sevgi pıtırcığım çok kaybolma böyle. Şeniz :asigim:

canummmmmmm eşim şehir dışındaydı bende annemlerdeydim ve pc yoktu orda ama aklım hep sizdeydiii annemlere anlatıyorum sizi onlar kim diyo hehehehe sositososito:roflol::asigim: ama artık burdayım nasip olursa

buarada nevrommm cetvelin inşallah gerçek olur balım..........

herkesin bayrami şimdiden kutlu olsun allah her sene bu yillara çikmamizi nasip etsin,inşallah bebişlerimizle birlikte..allah hepimize sağlik,afiyet,huzur dolu günler versin....

nur canım inşallah hislerin doğrudur ve hamişsindir canımm güzel haberlerini bekliyoruz inşallahh

benimde eşim diyoki içime doğuyor bu ay kesin hamişsin hehehe çok çalışcam diyo herif yaffffffff:roflol::roflol:kaydirigubbakcemile

canummmmmmm eşim şehir dışındaydı bende annemlerdeydim ve pc yoktu orda ama aklım hep sizdeydiii annemlere anlatıyorum sizi onlar kim diyo hehehehe :roflol::asigim: ama artık burdayım nasip olursa

buarada nevrommm cetvelin inşallah gerçek olur balım..........

Hehehe.. Ben de diyorum arkadaşlarım bekler falan laf arasında bizimkilere , arkadaşlara ; onlar da kim onlar diyor. kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile2

İnşallah bitanem. Öbür çizelgem yasaklanınca bunu koydum. Kısmet , belki gerçek olur :hooray:

benimde eşim diyoki içime doğuyor bu ay kesin hamişsin hehehe çok çalışcam diyo herif yaffffffff:roflol::roflol:kaydirigubbakcemile

Senin bu kocişi pek takdir ediyorum. Pek azimli. kaydirigubbakcemile3 Sonunda kıvıracaksınız bu işi inşallah. :lepi:

bayram015gf5.jpg

Canlarım hepinizin bayramını kutluyorum. a.s. Sevdiklerinizle beraber nice sağlıklı , huzurlu ve mutlu bayramlar diliyorum. :asigim: Bir dahaki bayrama hamiş hamiş gezmeye çıkmayı nasip etsin Allahım inşallah. :CüvCüv: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

bayram015gf5.jpg

Canlarım hepinizin bayramını kutluyorum. a.s. Sevdiklerinizle beraber nice sağlıklı , huzurlu ve mutlu bayramlar diliyorum. :asigim: Bir dahaki bayrama hamiş hamiş gezmeye çıkmayı nasip etsin Allahım inşallah. :CüvCüv: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

şu tatlı küçük kız aynı senin küçüklüğüne benziyor sanki:1rolleyes::1hug:

arkadaslşar hayırlı geceler herkese.ben bu saate neden ayaktayım tabı ılgınc degılmı.malesef baklava acıyodum serbetledım yenı bıttı.ya hasta hasta hıc ıcımden gelmedı ama annecıme soz vermıstım kıyamadım.ben actım esım cevızını koydu kestı falan derken bu saat oldu.sımdı yatmaya gıdıyorum.malum yarın cok guzel bırgun.bu arada bende ıyıyım cok sukur ıgne oluyorum hergun.hepınızı cok sevıyorum kızlar.herkese hayırlı bayramlar.rabbıme emanet edıyorum sızı.gorusuruuuzzz...

X