Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
merhaba arkadaşlar kimse yok mu ben bugün hasta oldum zaten biliyodum olcağmı neyse bakalım alıştık

gülsucum canını sıkma zamanı gelmemiş demekki allahım hayırlı sağlıklı evlatnasip etsin....çalışmaya devam:roflol:

yok tatlışım üzülmedim inan zaten antalyadaydım eşim yanımda yoktu 14.gün vardı ama olmadı olduk yine hasta gününde

walla nevrosky sen bana ii örnek oldun ben de gidiyorum spora görüşürüz öpüyorum herkesi

Sevindim canım ilham olmama. Ne yapalım , dur demezsek sonumuz iyi olmayacak.. yerimseniben Ne güzel sen de spor yapıyorsun. a.s.

merhaba arkadaşlar kimse yok mu ben bugün hasta oldum zaten biliyodum olcağmı neyse bakalım alıştık

Beklenen sonuç , bizi yanıltmadı haliyle. Neyse güzel güzel tatilini yaptın , stresini attın. İnşallah bu ay Allahın izniyle olur. yerimseniben

Selam canım. Biz de seni özledik. Ben de bu kıza ne oldu , nerelerde dedim. Bir göründü , bir kayboldu dedim kendi kendime. :uhm: Sen de demek spor yapıyorsun çok güzel. Bu aralar baya spor girişimleri var bizim topicte.. Yavaş yavaş verirsin canım takma kafana.. a.s. Sağolasın canım , sen de Allaha Emanet Ol.. :1hug:

günaydın kızlar nasılsınız?gülsu hayırlısı inşallah bu ay mutlu haberi verrsin bizlere

günaydın kızlar nasılsınız?gülsu hayırlısı inşallah bu ay mutlu haberi verrsin bizlere

Günaydın canımm :1hug: İyiyim , sen nasılsın? Ben akşam spora gidiyorum diye gitmiştim ya ; gitmeden biraz uzanayım demiştim. 20:40 gibi bir uzanmışım , uyuyakalmışım. Demek vücudum çok yorulmuş. Uyandığımda 01:00 olmuş saat. Sonra yine yattım. Sabah kalktım , süperdim. Enerjimi depolamışım.

bende çok iyiyim canım:1hug: hasta olmayı bekliyom ama tık yok hamile oldugumu sanmıyorum ama niye gecikti o beni sıkıyo

arkadaşlar sonucum negatif cıktı. Moralim cok bozuk ikinci aşılamada sonuç vermedi((((((((

slm kızlar size belki umut olur diye yazıyıorum. benim eşimde de sorun vardı sayı ve hareket çok kötüydü. direk tüp bebek dediler aşılama bile olmaz dediler. neyse biz iyi bir dr. bulduk ve eşim varikosel ameliyatı oldu. ameliyattan 6 ay sonra düzelmeye başladı ve şuan tam bir yıl oldu değerler çok iyi maşallah. ama bende de sorun olduğundan henüz gebelik gerçekleşmedi. bence erkekte sorun olduğunda aşılamada olmazsa bile tüp bebekte çok şansınız var. hiç üzülmeyin. bayanda problem olduğunda çok daha zor tutması.

arkadaşlar sonucum negatif cıktı. Moralim cok bozuk ikinci aşılamada sonuç vermedi((((((((

:teselli: Canım kıyamam sana. Bu duyguyu iyi biliyorum. Bu sefer olacak sanıp olmaması çok kötü. Üzülmeni anlıyorum. Ama çok da yıpratma kendini. Kısmet değilmiş. Benim 2 aşılamamda da hep birşeyler ters gitmişti. Morfoloji sorunumuz olduğu halde söylenmemişti ve biz de hiç tedavi ettirmeden direkt aşılamaya girdik. Sonuçlar negatif oldu. Şimdiki aklım olsa değerleri düzeltmeden aşılamaya girmezdim. Düzeltmek derken çok düzelmeyebilir belki ama ne kdar artsa o kadar şansımız yükselir. Bence son aşılamana geçmeden biraz ara ver. Vücudun dinlensin. Eşin biraz takviye alsın. 3 ay sonra bir daha aşılama yaptırırsınız. Bir üroloğa gidin ilaç yazar , yanında da keçiboynuzu kürü uygularsınız. Hem belki dinlenme aşamasında doğal yoldan bebeğine de kavuşabilirsin. Hayırlısı inşallah canım , çok üzme kendini. :1hug:

Aslıcım merhaba.. a.s. Nasılsın canım? Topiğimize geldiğin ve bize umut verdiğin için teşekkürler. :1hug: İnşallah hepimiz bir an önce bebişlerimize kavuşuruz ve başkalarının da umudu oluruz. :sm_cool:

insan birincide olmayınca 2.de daha ümitli oluyo seni çok iyi anlıyorum bende çok yıkılmıştım ama herşeyde vardır bir hayır üzlüme diyemem ama kendini çok yıpratma herşeyden önce sağlığımız önemli olan inşallah en kısa zamanda allah meleğine kavuşmanı nasip edera.s.

canım üzülme lütfen allah dan hayırlısını dile ki hayırlı sağlıklı bir evlat versin sonunda allah hepimizin yüzünü güldürecek inşallah :dance:

cnm teşekkür ederim dileklerin için.Eylül adetine verdi aşılamayı.bide bana keçi boynuzu kürünü yazaramısın gerce akşam başladım ben yapmaya.Yarım litre kaynayan suya 6 adet keçi boynuzunu kırarak 3 dakka kaynattım.şimdi 1 hafta sabah akşam sonrada sadece akşamları 3 ay dogrumu öptüm cnm cok sago

Sevindim canım ilham olmama. Ne yapalım , dur demezsek sonumuz iyi olmayacak.. yerimseniben Ne güzel sen de spor yapıyorsun. a.s.

ne yalan söyleyeyim canım dün hiç spor falan yapasım yoktu yazın çok zor oluyo ama senin yazıyı görünce dayanamadım kalktım 1saat yürüdüm iii de oldu sen hep yaz böyle bundan sonra ama sende uyuma spor yap lülülülülülü

yaa ben busefer çokk umutlu degildim zaten oo yüzden çok fazla etkilenmedi desem yalan olur:))ama eşim çok üzüldü

Canım hergün uyuyordum da. Dün sızıp kalmışım. Demekki çok yorgunmuşum. Ama bundan sonra uzanmam. Spordan sonra uzanırım gerekirse.. :içelim:

Nick---Adet tarihi---Sorun---Doğal ya da Yardımcı üreme tekniği (daha önceki durumlar)---Uygulanan kürler,kullanılan ilaçlar,Yöntemler

LİSTEMİZZZZZZZZZZZZZZ

olymposss---11 Temmuz---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan---Keçiboy.kürü,E vit.
nuriye---14 Temmuz---Azosperm---(Dua edin arkadaşlar)Mikroenjeksiyon Olacak---Sigara içmiyorlar
sünger53---14 Temmuz---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(2 başarısız mikroenjeksiyon)---keçib.kürü,çinko,evicap(e vit.),mone,L-arganine
nix---18 Temmuz---Morfoloji---Doğal yoldan---Fındık,fıstık,keçiboynuzu,bal
esila@mısra---20 Temmuz---Hareket ve Morfoloji---Doğal yoldan---Pharmaton,Evicap,keçiboy.kürü,keçiboy.pekmezi,selenyum,demir dikeni ekstrası,arısütü
latifeelif---22 Temmuz---Sayı ve Hareket (varikosel)---Doğal yoldan(Temmuz aşılama)---dolaşım boz.ilacı,e vit.,klomen
Melih---22 Temmuz---Morfoloji---Doğal yoldan(Daha önce doğal yoldan bir düşük)---???
BTRKLC---23 Temmuz---Hareket---Tüp bebek deneyecekler gün belli değil(2 aşılama başarısız)---Keçi boynuzu kürü
fokurfokur---23 Temmuz---Hareket ve Morfoloji(Varikosel başlangıcı)---3. Aşılamayı oldu(2 aşılama başarısız)---klomen,keçiboy. kürü---Aşılamada verilen spermde gelişme var :hooray:
cano77---23 Temmuz---varikosel ameliyatı oldu---doğal yoldan-Ağustos'da Tüp bebek deneyecekler(3 aşılama başarısız)---keçi boynuzu kürü
KİBRİYA---23 Temmuz---Hareket---10 Temmuz'da 2. aşılamasını oldu(1 aşılama başarısız)---Şu an birşey kullanmıyor
artık umutsuz---23 Temmuz---Azosperm---19 Haziran'daki Tese Maalesef başarısız(Dua edin arkadaşlar)---Bitki çayları,Keçiboynuzu pekmezi
arzuhalim---24 Temmuz---Sayı ve Morfoloji---Tüpbebek raporu çıkaracak-Doğal yoldan(3 aşılama başarısız)---Keçib.pek.,E.vit,çinko,klomen
nevrosky---26 Temmuz---Morfoloji---Doğal yoldan(2 aşılama başarısız)---Keçib.kürü,E vit.,Çinko,Selenyum,Sigarayı yeni bıraktı
demiray---26 Temmuz---Sayı ve Hareket---Tüp Bebek Raporu Çıkacarak-Doğal yoldan(3 aşılama başarısız)---Keçiboynuzu kürü,Domates Çorbası,Folik Asit,Sigara içmiyor
dersim_78---27 Temmuz---Azosperm(Mikrotese olacak)---(Dua edin arkadaşlar)???---Hiçbirşey kullanmıyorlar
desertrose---29 Temmuz---Morfoloji---Doğal yoldan---???
ZAMBAK3---29 Temmuz---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan---Vitamin Takviyesi,bal,fındık,fıstık,ceviz
heja---30 Temmuz---Hareket---Temmuz'da tedaviye başlayacak(Doğal yoldan bir çocuğu var)---arginmax,keçi boynuzu kürü,eşi sigara içmiyor
vavelya---3 Ağustos---Azosperm(Kışın mikrotese olacak)---(Dua edin arkadaşlar)???---Keçiboynuzu pekmezi,ballı karışım,çakşır suyu
OcerenO---3 Ağustos---Sayı---Doğal yoldan---keçi boynuzu kürü
Rosem---6 Ağustos---Sayı ve Hareket---Yumurta takibi---keçi boynuzu kürü
****ÜsLuB****---6 Ağustos---Kriptoozospermi---Doğal yoldan---Çakşır suyu,havuç suyu,keçiboynuzu kürü,48 hours(kahve),çinko,ginseng,fındık,fıstık,badem(sigara içmiyorlar)
oztun---7 Ağustos---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(Eylül'de aşılama yaptıracaklar)---Klomen,Keçiboynuzu yiyiyor
haci78---9 Ağustos---varikosel(ameliyat oldu)---Doğal yoldan---keçi boynuzu kürü,ballı cevizli fındıklı karışım
yiğit-yağmur---12 Ağustos---Hareket ve Sayı---Doğal yoldan (1 aşılama başarısız)---Mone,Larginine
gülsu---12 Ağustos---Hareket---Doğal yoldan---keçiboy.pekm.,klomen
ebgün---13 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan(2 aşılama başarısız)---???
akdas---???---Sayı ve Hareket---Temmuz'da Tüp Bebek raporu çıkıyor(3 aşılama başarısız)---keçib.kürü,havuçsuyu,dom.çorb.,fındık,ceviz
Yağmurcn---???---???---Doğal yoldan(1 aşılama başarısız-1 tüp bebek tuttu ama düşük)---???
Beyzanur-hh---???---???---Tüp Bebek---???
fidulya---???---Oliastenzoospermi---Doğal yoldan---Bal,ceviz,kuru üzüm,erik kurusu,bol meyve
karamelli neskafe---???---Sayı , Hareket , Morfoloji---Doğal yoldan-Eylül'de 2. Tüp Bebek Deneyecekler(1 başarısız Tüp Bebek)---Keçiboynuzu kürü,Vitamin desteği
Aysimaa80---???---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(doğal yoldan bir boş gebelik)---Keçi boy. pekmezi ve tozu,karabaş otu(sigara bırakmak için)
hulya35---???---Sayı , Hareket , Morfoloji (Tüpler tıkalı)---Doğal yoldan(Eylül'de tüp bebek veya laparoskopi)---İncir zeytinyağı karışımı
rabiş---???---Varikosel(8 Temmuz'da ameliyat oldu)---Doğal yoldan(2 başarısız tüp bebek)(pko)---???[/FONT]

HAMİŞLERİMİZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

1. HAMİŞİMİZ : BEMT - Varikosel - 6 ay önce ameliyat oldu - Hiçbirşey kullanmadı - Varikosel Ameliyatının 6. ayında DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı. :hooray:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…