Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
herkeze kocamannn günaydın...
akşam yumurta takibim vardı.tam 5 tane 16 mm civarı yumurtam oluşmuş.çok sevindim ve çok şaşırdım..klomene göre büyük başarı.genelde gonal f iğnelerle ancak bu kadar yumoş elde ediliyor...bu akşam tekrar kontrole gideceğiz.ve muhtemelen bu akşam çatlarma iğnemi olacağım...
cumartesi sabahı da erkenden aşılamam olacak nasipse...birden bire aşılamaya karar verdik umarım hayırlısı olur..
benim için dua edin kızlar...:1hug:

canım hayırlı olsun bende 3.kez aşılam denicem .bu sefer fostimon iğne kullanıyorum .ilk ikisi klomenleydi.dr bunda çok umutlu.umarım tüp bebek tedavisine gerek kalmaz.:Saruboceq:

inşallah canım yaa biraz ani oldu aşılamaya karar vermemiz.o yüzden telaşlıyım ve korkuyorum .umarım olur.bu ay da olmazsa bir süre ara vermeyi düşünüyorum.
allah hepimizin yüzünü güldürsün inşallah

herkese hayırlı güzel bı sabah istanbuldan..................gün ağarıyor yenı gun inş güzellıkler getırır ..........inş.tum isteyenlere bebişli haberler getırır........rabbım kolaylıklar versın.herkese..........bu yol çetın ve sabır istıyor..........rabbım sevdığı kullarını sınıyor.........inş. rabbım duaları makbul eyler ve çekemeyeceğimiz sıkıntıları bız kullarına vermez........ hayırlısıyla tatlı bebişler nasıp eder.tum arzu edenler.........................bol dua ile....................

Günaydın canım. Sana da hayırlı sabahlar. Güzel dileklerin için çok teşekkürler. Yine her sabah olduğu gibi mesajınla huzur doldu içime. Şeniz :asigim:

canım hayırlı olsun bende 3.kez aşılam denicem .bu sefer fostimon iğne kullanıyorum .ilk ikisi klomenleydi.dr bunda çok umutlu.umarım tüp bebek tedavisine gerek kalmaz.:Saruboceq:

sağol bitanem..aşılamalarda kaç yumurtan oluştu.çatlatma iğnesini kaçıncı gün vurundun tatlım..biraz bahsedermisin ben çok korkuyorum...
aşılama adetin kaçıncı günü yapıldı.:1hug:

kaydirigubbakcemile5günaydın nevrommmmmmmm hoşgeldin.seni görmek ne güzel.ben yarın tekrar hastanedeyim canımıniçi bakalım aşılama için hangi günü dicek.:sm_confused:

sağol bitanem..aşılamalarda kaç yumurtan oluştu.çatlatma iğnesini kaçıncı gün vurundun tatlım..biraz bahsedermisin ben çok korkuyorum...
aşılama adetin kaçıncı günü yapıldı.:1hug:

canım benim iksindede 3 er yumurtam oluşmuştu.12 ci günü aşılamalarım olmuştu.bu arada benim yaşım 36 'ayagircem ayşıma rağmen 3 yumurtayı iyi bulmuştu dr. sanırım seni yanıltmayım ama 10-11. günüydü sanırım iğneyi vurulduğum.36 saat sonrada aşılamalar olmuştu.canım hayırlı olsun tez zamanda bebişlerine kavuşursunkaydirigubbakcemile5

akşam yumurta takibim vardı.tam 5 tane 16 mm civarı yumurtam oluşmuş.çok sevindim ve çok şaşırdım..klomene göre büyük başarı.genelde gonal f iğnelerle ancak bu kadar yumoş elde ediliyor...bu akşam tekrar kontrole gideceğiz.ve muhtemelen bu akşam çatlarma iğnemi olacağım...
cumartesi sabahı da erkenden aşılamam olacak nasipse...birden bire aşılamaya karar verdik umarım hayırlısı olur..

Sanada günaydın canım :dance:yüzünde gülücükler açıyo bakıyorumda aman Allah nazarlardan saklasın bak herşety yolunda gidiyor inşallah bebeğinde cumartesi sana sımsıkı tutulacaktır bitanem. Dualarımız seninle:Saruboceq:

ay canım benim balımcım sensiz ne yapacagız ya sen buranın şekeri tatlısıydın bizim neşemizdin 15 günde çok fazla ya neden bu kadar fazla ceza vermişlerki nazar degdi bizim kızlara ya sırayla ceza yiyorlar ah balım sen geldiğindede ben burada olmayacagım ne olacak şimdi çok üzüldüm ya :a015:

kızlar günaydın nasılsınız benim bu hafta son günüm artık aranızda olamıyacagım yeni eve taşınıyorum bu yüzden interneti bir süre kapattırıyor eşim artık buraya giremiyeceğim belki 1 sene sonra falan interneti baglatabilir anca o zaman olur ama o zamanda sizleri bu topikte bulurmuyum o meçhul işte çok üzülüyorum ya burası beni çok rahatlatıyordu bana her konuda yardımcı oldunuz teşekkürler kızlar o zamana kadar heralde listemizdeki tüm kızlar hamiş olurlar hepiniz başka sayfalrda olursunuz kimsecikler kalmaz bu topikte belkide bu sayfa bile kaybolmuş olur neyse kızlar hepiniz hakkınızı helal edin sizleri üzdüysem kırdıysam affedin ALLAHA emanet olun elveda kızlar......................................

Haydaaaaaaaaa senağlama Canım çok ani oldu bu durum. Hiç bu plandan daha önce bahsetmedin. Şu an şok oldum yani. :1shok: Bir de anlamadığım neden 1 sene internet bağlamayacağınız. Belki bağlarsınız güzelim. Böyle bir karar alınsa da değişebilir. Arkadaşların da dediği gibi başka bir yerden girme şansın olabilir. En azından ayda bir de olsa gel bizi kendinden haberdar et. Merak ederiz biz seni. Kötü oldu bu cidden. Senin için daha da kötü oldu. Burada rahatlıyordun dediğin gibi. Birbirimize destek oluyorduk. Canım sen de Allaha emanet ol. Arkadaşlığın çok güzeldi , seni tanıdığıma çok memnun oldum. Bunları olur da giremezsin diye söylüyorum. Ama az da olsa girmeni temenni ediyorum canım. Sana özelin açıksa MSN adresimi göndereceğim. 1 yıl sonra da olsa gelirsen beni bul. Seni seviyoruz. senağlama senağlama senağlama Şeniz

herkese günaydınlar balımın banlanmasına çok üzüldüm 15 günde çok uzun bir süre bu ne yaaaa beyaz melek senin içinde hayırlı olur inşallah bebişine kavuşursun mekselina canım bu ne kadar ani bir çıkış oldu canım inşallah arada girme sansı bulursunda iyi haberlerini alırız canım hakkında hayırlısı olsun canım seni özlücezz

herkese günaydınlar balımın banlanmasına çok üzüldüm 15 günde çok uzun bir süre bu ne yaaaa beyaz melek senin içinde hayırlı olur inşallah bebişine kavuşursun mekselina canım bu ne kadar ani bir çıkış oldu canım inşallah arada girme sansı bulursunda iyi haberlerini alırız canım hakkında hayırlısı olsun canım seni özlücezz

Sanada günaydın canım nasılsın?

canım çok saol ben en iyisi direk içeyim. nasılsa adet oldum problem olmaz sanırım kaydirigubbakcemile2

evet canım ya bu kadar sene kaçtım ameliyattan ama sanırım artık olması lazım benneyaptımki kevgire döndüm kaydirigubbakcemile3 yemekde yiyemiyorum 3 gün sadece 1 muhallebi yiyebildim su bile içmekde zorlanıyorum:1no2:

Canım çok geçmiş olsun. Durum bu kadar vahim demek. 3 gündür sadece bir muhallebi. :çok üzgünüm: Ne olacak peki bitanem. İyice halsiz düşeceksin. :nazar:

Herkese günaydın kıslar inşallah güzel bigün olur hepimiz için.
Balım banlanmış yeni gördüm çok şaşırdım topiğimizin üzerinde nazarmı var ne analamadım. Çok üzüldüm biran önce gelir inşallah 15 gün çok uzun bi süre vermişler ya bu kadar uzun cezamı olurkötükedihüso

Günaydın bitanem. Sorma ya çok kötü oldu ve aslında herkesin yaptığı birşeydi. Tamam yapılmaması gereken birşeydi. Ama birileri bir başlattı herkes birbirine 1-2 kere merakından attı. Kötü bir niyet yok ama ceza çok kötü. 15 gün :çok üzgünüm:

Canım günaydın. Topicteki en güzel haber sana ait bu sabah. İnşallah sonu da güzel olur valla. Hapla b kadar güzel yumurtaların olması çok güzel. Demekki rezervlerin çok iyi. İkiz gelebilir bence. İnşallah spermcikler yolu bulurlar ve yumurtaları öperler. Şeniz :lepi: :CüvCüv: :ecrin_bebek: :ecrin_bebek: :Saruboceq:

Nevrosky canım nasılsın ben çok şükür iyiyim sizlerle olunca dahada iyi oluyorumŞenizdualarımızı yaptınmı akşam yanlış hatırlamıyosam yapıcağını söylemiştin.

BTRKLC merhaba... senin ilk bebeğin mi olacak Allahın izniyle.Yaşım 36 demişsin ya o yüzden soruyorum sakın yanlış anlama.:eek:

kaydirigubbakcemile5günaydın nevrommmmmmmm hoşgeldin.seni görmek ne güzel.ben yarın tekrar hastanedeyim canımıniçi bakalım aşılama için hangi günü dicek.:sm_confused:

Günaydın canımmmmmmm. Şeniz Yarın ki haberler daha güzel olur inşallah canım. Diğer yumurtalar da olgunlaşmıştır dilerim. Biz de merakla bekliyoruz. :dance: a.s.

Canım günaydın. a.s.

Balım 15 gün banlı

Dıptıs çok hasta

mekselina aramızdan ayrılıyor

Bu haberler çok üzdü beni. Sarsıntılı oldu ruh halim. Hiçbiri için elimizden birşey gelmiyor. senağlama

Nevrosky canım nasılsın ben çok şükür iyiyim sizlerle olunca dahada iyi oluyorumŞenizdualarımızı yaptınmı akşam yanlış hatırlamıyosam yapıcağını söylemiştin.

Canım iyi olmaya çalışıyorum. Üzücü haberlerimiz var ama kendimi toparlarım herhalde ilerleyen saatlerde. Dünden beri salak gibiyim. -tatlicadiarzu-

Canım dün 7. gündü , çok az da olsa leke geliyordu yüzden kalkınmadım. Bu gece yapacağım Allahın izniyle.

4444'ü de Kadir Gecesi'ne bıraktım. Cuma gecesi yapacağım onun dua ve bağışlamasını. :Saruboceq:

Allahım inşallah kabul eder. Meleklerimizi bize gönderir hayırlısı ile. :Saruboceq: :CüvCüv: :ecrin_bebek: :emir_bebek:

Bayramdan sonra yine 4444 için özel mesajlarda toplanırız. yerimseniben

Canım günaydın. a.s.

Balım 15 gün banlı

Dıptıs çok hasta

mekselina aramızdan ayrılıyor

Bu haberler çok üzdü beni. Sarsıntılı oldu ruh halim. Hiçbiri için elimizden birşey gelmiyor. senağlama

evet canım ya gerçekten kötü haberler üst üste inşallah güzel haber alırızki birazda olsa teselli oluruz günümüz güzel geçer inşallah

X