Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
kızlar ben uyumaya gidiyorum sahura kadar uyycam nevrosky, baluıım, heja , rosem ,beyza nur hh, ve diğer kızlar hepinize iyi geceler tatlı rüyalar

:a015::1hug::1hug:

kizlar tup bebek tedavisi surecinde iliskiye girmek gibi bir sartlandirma varmi acaba
benim esimin cok az izni var ben orda kalcam :KK43:
ilk once esimin ameliyati yapilcak ve daha sonra benimki baslicak
yani sonucta esimin spermini almis oluyorlar esiminde tedavi sonuna kadar yanimda bulunmasi sartmi acaba

iyi geceler arkadaşım valla tüp bebek konusu hakkında hiç bilgim yok ama bilgisi olan arkadaşlar yazar canım a.s.

kizlar tup bebek tedavisi surecinde iliskiye girmek gibi bir sartlandirma varmi acaba
benim esimin cok az izni var ben orda kalcam :KK43:
ilk once esimin ameliyati yapilcak ve daha sonra benimki baslicak
yani sonucta esimin spermini almis oluyorlar esiminde tedavi sonuna kadar yanimda bulunmasi sartmi acaba

canım tup bebek tedavısı onbeş yırmıgün yakalaşık..........sürer.bu senın ilaçlara verdığın sonuca bağlı.yumurta toplama işelemıne kadarr hatta ondan iki gün öncessıne kadar ilşkı serbes ama sonra ta sonucu alana kadar yasak.zaten yum toplamadan iki gun sonra transfer var ve zaten ilişki olamaz insan zaten ilişki fılanda o psıkolojıde istemıyor. eşin sperm verdıkten sonra yanında olmasada olur tabı ama yanında olması iyi bi moral olur..........doktorla bunları konuş canım bu dönem streslı bı donem kafanı rahat bırak kı inş tutar........ transferden sonra bol bol dınlen hafif işler yap............inş herşey güzel gıder...............a.s.

herkese hayırlı güzel bı sabah istanbuldan..................gün ağarıyor yenı gun inş güzellıkler getırır ..........inş.tum isteyenlere bebişli haberler getırır........rabbım kolaylıklar versın.herkese..........bu yol çetın ve sabır istıyor..........rabbım sevdığı kullarını sınıyor.........inş. rabbım duaları makbul eyler ve çekemeyeceğimiz sıkıntıları bız kullarına vermez........ hayırlısıyla tatlı bebişler nasıp eder.tum arzu edenler.........................bol dua ile....................

canım tup bebek tedavısı onbeş yırmıgün yakalaşık..........sürer.bu senın ilaçlara verdığın sonuca bağlı.yumurta toplama işelemıne kadarr hatta ondan iki gün öncessıne kadar ilşkı serbes ama sonra ta sonucu alana kadar yasak.zaten yum toplamadan iki gun sonra transfer var ve zaten ilişki olamaz insan zaten ilişki fılanda o psıkolojıde istemıyor. eşin sperm verdıkten sonra yanında olmasada olur tabı ama yanında olması iyi bi moral olur..........doktorla bunları konuş canım bu dönem streslı bı donem kafanı rahat bırak kı inş tutar........ transferden sonra bol bol dınlen hafif işler yap............inş herşey güzel gıder...............a.s.

yorumun icin tesekkur ederim cnm
bende korkuyordum cunku esim fazla yanimda kalamicak izni yok
iliski zorunlu olur diye korkmustum icimi rahatlattin valla sagol cnmm :1hug:

Korkma canim tum sorularini doktorunla konuş için rahat ols. Ki herşey yolunda gitsin umarim herşey güzel olur.................

Canlarım bugün balımızzzzzz akşama kadar misafir ağırlaşmıştı. Anca geldi ki banlanmış. Maalesef 15 gün ceza aldı arkadaşımız. Sebep şu kk ricaret puanları ve mesajları ile ilgili. Birbirimize attığımız mesajlar sorun çıkarmış. Yalnış kullanım sebebiyle. Denemek amaçlı birkaç kullanım yapmış sanırım balımmmm ama 15 gün de fazla değil mi? Art niyet yoktu , merak bence. Bana gelen mesajlar o yöndeydi. Ben de yapmıştım zamanında. O bölüm de kapatıldı. Benim takvimim de yasaklandı. Terslikler üst üste geliyor kızlar. Takvimden bir açıldı. Banlamalar , bölüm kapatmalar. Detaya girmeyeceğim sonuçta belli bir yerden sonrası özel konuşmalara giriyor ama 15 gün balsız ne yapacağız. Onu kara kara düşünmeye başladım. Canım arkadaşım seni çok seviyorum. İnşallah cezan indirime uğrar. Zira 15 gün nasıl dayanırız. senağlama senağlama senağlama

ay canım benim balımcım sensiz ne yapacagız ya sen buranın şekeri tatlısıydın bizim neşemizdin 15 günde çok fazla ya neden bu kadar fazla ceza vermişlerki nazar degdi bizim kızlara ya sırayla ceza yiyorlar ah balım sen geldiğindede ben burada olmayacagım ne olacak şimdi çok üzüldüm ya :a015:senağlama

kızlar günaydın nasılsınız benim bu hafta son günüm artık aranızda olamıyacagım yeni eve taşınıyorum bu yüzden interneti bir süre kapattırıyor eşim artık buraya giremiyeceğim belki 1 sene sonra falan interneti baglatabilir anca o zaman olur ama o zamanda sizleri bu topikte bulurmuyum o meçhul işte çok üzülüyorum ya burası beni çok rahatlatıyordu bana her konuda yardımcı oldunuz teşekkürler kızlar o zamana kadar heralde listemizdeki tüm kızlar hamiş olurlar hepiniz başka sayfalrda olursunuz kimsecikler kalmaz bu topikte belkide bu sayfa bile kaybolmuş olur neyse kızlar hepiniz hakkınızı helal edin sizleri üzdüysem kırdıysam affedin ALLAHA emanet olun elveda kızlar......................................

canım geçmiş olsun a.s. bu aralar salgın heralde herkesin boğazda sorun var benim 20 gündür hala geçmedi kaydirigubbakcemile adaçayı ile gargara yapmak biraz olsun rahatlatıyor tavsiye ederim:teselli:

canım çok saol ben en iyisi direk içeyim. nasılsa adet oldum problem olmaz sanırım kaydirigubbakcemile2

Güzelim merhaba. a.s. Hastalamandan ziyade şu bademcik olayı çok kötü olmuş. 14 iğne of of offff geçmiş olsun bitanem. :teselli: Ben olsam ben de tırsarım canım valla. :1rolleyes:

evet canım ya bu kadar sene kaçtım ameliyattan ama sanırım artık olması lazım benneyaptımki kevgire döndüm kaydirigubbakcemile3 yemekde yiyemiyorum 3 gün sadece 1 muhallebi yiyebildim su bile içmekde zorlanıyorum:1no2:

Günaydın herkese,
dıptıs geçmiş olsun canım, yaz döneminde bi ameliyat atlattığımız için biliyorum, ameliyatı düşünüp beklemek inanki ameliyattan ve sonrasından dah zor.Düşünmek daha çok yoruyor.Ol, bitsin-gitsin.

kızlar günaydın nasılsınız benim bu hafta son günüm artık aranızda olamıyacagım yeni eve taşınıyorum bu yüzden interneti bir süre kapattırıyor eşim artık buraya giremiyeceğim belki 1 sene sonra falan interneti baglatabilir anca o zaman olur ama o zamanda sizleri bu topikte bulurmuyum o meçhul işte çok üzülüyorum ya burası beni çok rahatlatıyordu bana her konuda yardımcı oldunuz teşekkürler kızlar o zamana kadar heralde listemizdeki tüm kızlar hamiş olurlar hepiniz başka sayfalrda olursunuz kimsecikler kalmaz bu topikte belkide bu sayfa bile kaybolmuş olur neyse kızlar hepiniz hakkınızı helal edin sizleri üzdüysem kırdıysam affedin ALLAHA emanet olun elveda kızlar......................................

Canım günaydın demek bugün son günün:nazar: efkar bastı bak şimdi seni özliycez ama kalbimiz hep seninle olucak bunu sakın untma 1 sene sonra inşallah bebişle ilgili sitelerde bir araya geliriz hep beraber orda buluşuruz. Arada sırada kaçıp girmeye çalış biyerlerden en azından iyi haberlerini alalaım.
Sende Allaha emanet ol canım Allahım tez zamanda seni bebeşine kavuşturur inşallah:Saruboceq:
Kendini yanlız hissettiğinde bizi hatırla burda seni düşünen seni seven arkadaşların olduğunu unutma.:teselli:

Herkese günaydın kıslar inşallah güzel bigün olur hepimiz için.
Balım banlanmış yeni gördüm çok şaşırdım topiğimizin üzerinde nazarmı var ne analamadım. Çok üzüldüm biran önce gelir inşallah 15 gün çok uzun bi süre vermişler ya bu kadar uzun cezamı olurkötükedihüso

çok üzüldüm canım yaa, bu listeden hamiş olarak çıkmanı isterdik.Ama belki fırsat buldukça gelirsin yine.Belki eşin düşündüğünden daha çabuk halledicek internet bağlantısını.Ya da yakın çevrende rahat kullanabileceğin bi yer olucak.Dur bakalım, hiç belli olmaz.Karamsar olmayalım veda eder gibi.

Balııııımmmm sesimiz geliyor muuuu? naniknanik Günaydın sana da.Cevap yazamasan da bizimle olduğunu biliyoruz hihoyyyt 15 gün çoooook fazla olmuş gerçekten.Çok şaşırdım, nedir yani bu kadar büyük yanlışın?Siteyi hacklemeye mi çalıştın? kötükedihüso Neyse bekleriz biz seni, öptüm balsuratından Şeniz

herkeze kocamannn günaydın...
akşam yumurta takibim vardı.tam 5 tane 16 mm civarı yumurtam oluşmuş.çok sevindim ve çok şaşırdım..klomene göre büyük başarı.genelde gonal f iğnelerle ancak bu kadar yumoş elde ediliyor...bu akşam tekrar kontrole gideceğiz.ve muhtemelen bu akşam çatlarma iğnemi olacağım...
cumartesi sabahı da erkenden aşılamam olacak nasipse...birden bire aşılamaya karar verdik umarım hayırlısı olur..
benim için dua edin kızlar...:1hug:

herkeze kocamannn günaydın...
akşam yumurta takibim vardı.tam 5 tane 16 mm civarı yumurtam oluşmuş.çok sevindim ve çok şaşırdım..klomene göre büyük başarı.genelde gonal f iğnelerle ancak bu kadar yumoş elde ediliyor...bu akşam tekrar kontrole gideceğiz.ve muhtemelen bu akşam çatlarma iğnemi olacağım...
cumartesi sabahı da erkenden aşılamam olacak nasipse...birden bire aşılamaya karar verdik umarım hayırlısı olur..
benim için dua edin kızlar...:1hug:

inşşaalllaaah canım, inşallah zamanın gelmiştir. :Saruboceq: Önümüzdeki ay güzel bir kutlamanı yaparız.Allah nazardan korusun, herşey iyi gidiyor gibi :lepi: Sen moralini yüksek tut a.s.

X