Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Bademcik yeni hamis kim? Ben kacirdim galiba.

Normalde hep takip ediyorum hamislerimizi.

Tebrik etmesi de güzel oluyor.kaydirigubbakcemile5

NEVROSKY CANIMCIM DOGUM GUNUN KUTLU OLSUN..NICE YASLARA NICE SENELERE...YENI YASINDA :CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:OLMAN DILEGIYLEEEEE

Nevroskycim,yeni yaşın sana sağlık huzur,mutluluk ve içinde bebiş olan kocaman bir göbiş getirsin:asigim::1hug:a.s.

herkese ıyı aksamlar.. arkadaslar..balım senıde unutmadım....ınsallh o kırmızılar gelmez sende:CüvCüv::CüvCüv:eek:lursun..cunku sen cok neselısın.ınanıyorumkı muthıs bır anne olacaksınnn.

iyi aksamlar kizlarrrr bende yeni girdim eve hemen pcnin basina gectimmm bugun gine canim sikildi hemde herzamankinden cok fazla size anlatmistim yengemle gorusmuyorum hamile oldugunu ögrendigimden beri 2 ay ollduu bugun benim is yerime geldii en sonra görpstpgpmüzde cocugumuz olmuyor diye dertlesmistik bende ona senin en azindan iki tane buyumus oglun var ben napicam demistimmm ve bugun o ufacik cikan karnini görünceee inaninnn yaaa icimden bendeee istiyorummm diye bagirmak geldii..annem ilk evlendigim sene bana iki tane hamilelik almisti nasilsa giyersin diye ama giymek nasib olmucak galiba ona vericemmm...ve ayrica kizlar gözlerimin icine ögle bir baktikiii aciyan gözlerleee mahvoldummmm

kizlarrr cok kötüyümmm ben yaaaaaaaa artik kendimi kandirmak istemiyorummm biliyorum cocugum olmucakkk soranlarada artik 4 degil 2 senedir evliyiz diyorummm hep baskalarinin arkasindan baka kalicammm ben bunu hak edicek naptimmmmmmmm

fatoscum ınanmıyorum sana.ılk once sen kendını ınandır..bebısın olucagını...lutfenn.burda goruyoruz ne mucızeler var..bırgun o muthıs mucıze suprız yaparak sanada gelecek...ama ılk basta senın ınanaman lazım..emınımkı en yakın zamnda sende nevronun pembe kosesınde yerını alacaksın..tatlım..hemde cok guzel olacak hersey... senın benım ve burda bulunan tum arkadslarımızın bu durumda olup tanımadıgımız kıslerın tum anne olmak ısteyen herkesın o kadr guzel hayallerı varkı..ama her hayalın sonu cok guzel bıtecek emın olabılırsın buna...fatoscukkk hadı neselen :CüvCüv::CüvCüv:eek:lman dılegıyleee
kizlarrr cok kötüyümmm ben yaaaaaaaa artik kendimi kandirmak istemiyorummm biliyorum cocugum olmucakkk soranlarada artik 4 degil 2 senedir evliyiz diyorummm hep baskalarinin arkasindan baka kalicammm ben bunu hak edicek naptimmmmmmmm

aaa ben varım heja yok dıyeee uzulmeeee....kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3askolsun fatossss
fatoscum ınanmıyorum sana.ılk once sen kendını ınandır..bebısın olucagını...lutfenn.burda goruyoruz ne mucızeler var..bırgun o muthıs mucıze suprız yaparak sanada gelecek...ama ılk basta senın ınanaman lazım..emınımkı en yakın zamnda sende nevronun pembe kosesınde yerını alacaksın..tatlım..hemde cok guzel olacak hersey... senın benım ve burda bulunan tum arkadslarımızın bu durumda olup tanımadıgımız kıslerın tum anne olmak ısteyen herkesın o kadr guzel hayallerı varkı..ama her hayalın sonu cok guzel bıtecek emın olabılırsın buna...fatoscukkk hadı neselen :CüvCüv::CüvCüv:eek:lman dılegıyleee

evet mucizeler oluyor ama herkeze degillll ve ben bu mucizenin artik bana ugrucana inanmiyorummm..3.30 senedir cok ugrastim herseferinde olmucak olmucak dediler kendimi kandirdim siz ögle zannedin dedim ayaklandim gine yikildimmm ama artik inanmiyorumm kabullenmem gerekiyor zaten geldigimden beri gözlerim sistiii herzaman mucizeler ve iyi seyler yani basimdakilere oluyor bana hic ugramiyor biliyordum ben böyle yikilicami o yuzden yengemi görmek istemiyordum niye geldiki yanima senağlama..ben artik kabullenmem lazimmmm cok inanmak istedim cok ugrastim ama olmucakkk

siz halinize sukredin cunki burdakilerin cogu tup bebek yaptirsa olur deniliyor ama asilama ve diger tedaviyle ugrasiyorlar o olmazsa caresi var ama bennnnnnn....ben sizin yerinizde bile olmak isterdimm eskiden evlenmeden önce 5 cocuk istiyordum ve cocugu olmayanlari gördumde hep uzulurdum onlara hic basima geliceni dusunmemistim nasil dayaniyorlar ömür boyu diyordum

siz halinize sukredin cunki burdakilerin cogu tup bebek yaptirsa olur deniliyor ama asilama ve diger tedaviyle ugrasiyorlar o olmazsa caresi var ama bennnnnnn....ben sizin yerinizde bile olmak isterdimm eskiden evlenmeden önce 5 cocuk istiyordum ve cocugu olmayanlari gördumde hep uzulurdum onlara hic basima geliceni dusunmemistim nasil dayaniyorlar ömür boyu diyordum

][fatoşcum yazılarını çoktandır takip ediyorum ama bi türlü yazmak nasip olmamıştı canım benim. sende benim gibi çoktan karamsar düşünmeye başlamışsın bile. o duygulardan çıkmak çok zor teselli kelimeleri fayda etmez biliyorum. bazen bi mucize olacak eminim diyorum bazende bana uğramaz diyorum senin gibi. ama neden olmasın kı yeter ki rabbim ol desin . olumlu düşünmeye bak canım.ne yapalım herkesin bi kaderi oluyor. bu da bizim ki
ben de senin gibi hiç başıma gelmez sanıyordum. hemen istediğimde çocuğum olur sanırdım. olmayanlara üzülürdüm.kozkoca bi hayatı 2 kişi yaşayacaklar diye.ama benim başıma da geldi. sonra düşünüp neden olmasın kı diyorum sonuçta bende insanım.bizim de bunu yaşamamız gerekiyormuş canım. sakın olumsuz düşünme. dua et. meinim birgün kabul olacak
[/I]

nevroşum iyi ki annen seni doğurmuş. iyi ki varsın iyi ki doğdun canım. yeni yaşın sana umarım yeni heyecanlar yeni güzellikler yaşatır. keşeke dediğin tüm duaların gerçek olur inşallah canım. doğum günün kutlu olsunnnnnnnnnnnnnnnnn

Arkadaşlar ben azıcık uzanayım demiştim. Uyuyup kalmışım. :roflol: Bilgisayar açık kalmıştı. Bir bakayım dedim. Baya sayfa birikmiş. Hemen bakayım. fisfisfis Zira kociş de yatalım diyor. kaydirigubbakcemile

canım benim fatoşcum ne olur yapma böyle bak hem kendini hem eşini hemde bizleri üzüyorsun daha çok gençsin önünde uzun yıllar var her gün tıp ilerliyor inan bir tek ölüme çare bulamıyorlar ne olur moralini yüksek tut şimdi sen böyle yapınca eminim eşin daha çok üzülüyordur çünkü sorun onda yapma böyle eşine destek olmalısın sein ona teselli vermen gerek güçlü ol canım allahtan da hiç umudunu kesme allahım inşallah yüzünü güldürür hayırlı bir evlat nasip eder:Saruboceq:

X