Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
biz tedaviye baslamistik tese oldu esim sonuc 0 yani tedavi edilcek birsey yokkii..sizinkiler gine ilaclarla asilamayla tedaviniz oluyor ama saglikli olmayan birsey olsa ortada tedavi edilcek ama birsey yokkk....haklisin bu karamsarligimi sadece burdakiler görüyor ama artik yazmicamm ben onuda kendi kendime hallederim burda sadece neseli olmak gerekiyor galiba

Fatoş bu kadar fazla üzgün olmak sende alınganlık da yapmış sanırım. Hassas olduğuna veriyorum. Ama beni kırıyorsun canım. Neşeli olmak zorunda değilsin ama herşeyi tek başına göğüslemek zorunda da değilsin. Ne kadar zorlandığını söyleyince biz de sana yol göstermeye çalışıyoruz. Daha önceki aşamalarınızı biliyorum canım , unutmuş değilim. Tekrar deneyebilirsiniz. Belki bu kez bulunacaktır sperm. Ama sen pozitif olan herşeye kapılarını kapatmış gözüküyorsun. Ben de bu durumda birşey diyemiyorum. :bbo:

fatoşum bazen insanın kuyunun en dibine batıp tekrar çıkması gerekiyor bence sen o aşamadasın. ağla ağlayabildiğin kadar , üzül üzülebildiğin kadar. ama sonra kendini topla. yeni bir başlangıç yap. belki tekrar bi tedavi denersiniz. belki bişeyler değişmiştir. belki hayat başka süprizler getirir.

nevroscum canım arkadaşım benim doğum günün kutlu olsun huzurlu mutlu sağlıklı ve bebişli yıllar dilerim canım:Saruboceq:Şeniz

tortcc1.gif
Sağol bitanemmmmm güzel dileklerin ve tebriğin için. Aminnnnnnnnnnn. Bu doğum günüm çok daha renkli oluyor , sizlerle çok dahaa güzel oldu. Sağolun canlarım. Şeniz

happy-birthday-with-balloons.gif

happy_birthday_cake.jpg

DoĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN CANIM ARKADAŞIMM YENİ YAŞINNN BEBİŞ ,MUTLULUK VE HUZUR GETİRSİN İNŞALALH

Pat Pat Pat Pat :eek: Balonları patlattım da :eek: Pastamız da gelmişşşşşşşşşş. Üfleyelim hemen.
tortcc1.gif

Ellerine sağlık balımmmmmm. Sen mi yaptın? Senin kadar tatlı olmuş da ordan bildim. :asigim:

Çok sağol bitanem. Güzel dileklerin için de çok teşekkürler. Aminnnnnnnnn diyorum bitanem Aminnnnnnnnnn. :Saruboceq:

fatoşum bazen insanın kuyunun en dibine batıp tekrar çıkması gerekiyor bence sen o aşamadasın. ağla ağlayabildiğin kadar , üzül üzülebildiğin kadar. ama sonra kendini topla. yeni bir başlangıç yap. belki tekrar bi tedavi denersiniz. belki bişeyler değişmiştir. belki hayat başka süprizler getirir.

belki canim belkide sen haklisin ilk önce yasamam lazim sonra zaten baska caremmi varki yeni baslangic olabilir cesaret edebilirsemmm

bugün doğan bütün arkadaşlarımızın hep yüzü gülmesi dileğiyle
yeni yaşınız kutlu olsun canlarım :teytey:hihoyyyt

Evet o benim canım. Doğum günü çocuğu benim. Pek çocukluk halimiz kalmadı. kazık kadar olduk. Hatta eşşek kadar. 30 olduk kuzum :roflol: Allah razı olsun bitanem. Amin canım inşallah. Şeniz

kiminn doğumgünüymüşş tatlış nevroşumm doğum günün kutlu olsunn sevdiklerinle sağlıklı mutlu yıllar olsun ikizinn olsunn inşallahh

Beniimmmmmmmm :eek: Ben bugün doğmuştum 1978 yılında Gündüz 11:30'da. Annem babam çok sevinmişler ben doğunca. İnşallah benim de bebeğim olur , o da sağlıkla doğar ve biz de çok seviniriz. :dance: :dance: :dance:

Güzel dileklerin için çok teşekkürler bitanemmmm. İkizimmmmm olsun. Aminnn. :Saruboceq:

Fatoş bu kadar fazla üzgün olmak sende alınganlık da yapmış sanırım. Hassas olduğuna veriyorum. Ama beni kırıyorsun canım. Neşeli olmak zorunda değilsin ama herşeyi tek başına göğüslemek zorunda da değilsin. Ne kadar zorlandığını söyleyince biz de sana yol göstermeye çalışıyoruz. Daha önceki aşamalarınızı biliyorum canım , unutmuş değilim. Tekrar deneyebilirsiniz. Belki bu kez bulunacaktır sperm. Ama sen pozitif olan herşeye kapılarını kapatmış gözüküyorsun. Ben de bu durumda birşey diyemiyorum. :bbo:

dogrudur alinganlik yapmistir kirdiysam kusura bakma

fatoş83 benim eşimde azo sper sperm 0 ve 9 senedirde böyle tese ameliyatı oldu sperm yok dediler ama 1 yumurtam döllendi oda tutmadı bazen insan çok kırılıyor siz yeni öğrendiniz galiba ben 1 yıllık evliyim ve evlenmeden önce aşim bana böyle bi sorununun olduğunu söyledi canım allahın takdiri ne ise o olur bak geçen akşam bi arkadaşımız 7 yıllık evli tüp bebek deniyor olmuyor ve 1 ay sonra hamile kalıyor hemde azosperm bunlar oldukça benim umudum var ve sende üzülme canım üzüldükçe kendi yumurtalarınıda yıpratıyorsun unutma onlar çok önemli kendine iyi bak canım benim

fatoş83 benim eşimde azo sper sperm 0 ve 9 senedirde böyle tese ameliyatı oldu sperm yok dediler ama 1 yumurtam döllendi oda tutmadı bazen insan çok kırılıyor siz yeni öğrendiniz galiba ben 1 yıllık evliyim ve evlenmeden önce aşim bana böyle bi sorununun olduğunu söyledi canım allahın takdiri ne ise o olur bak geçen akşam bi arkadaşımız 7 yıllık evli tüp bebek deniyor olmuyor ve 1 ay sonra hamile kalıyor hemde azosperm bunlar oldukça benim umudum var ve sende üzülme canım üzüldükçe kendi yumurtalarınıda yıpratıyorsun unutma onlar çok önemli kendine iyi bak canım benim

yok biz esimin sperminin olmadigini yaklasik 4 senedir biliyorduk ama herzaman icimde bir his vardi tese olunca cikicak diye ama cikmadiiii..teseyiii 7. ayda oldu yani 2 ay oldu öteneli hic olmadiginin ve genetik oldugu icin kesin dediler...ama ben ramazandn önce cokta takmiyordummm inaniyordum gine ama hergun kalabaliga karisiyorum ve hergun aayni sorular aaaaa sen evlimisin kac senedir niye cocugun yokkk ve en son yengemin gelmesi ve anlamlli anlamli bakisi ve gülüsüüü beni deli etti galibaa bu yuzden yanir ramazan ciksa belki duzelirim geriii alisirim gine

kızlar iyi sabahlar hepinize.
nevroskcim sanal alem yerine gerçekte kutlayabilseydik doğum gününü bu bahaneyle hem kurtlarımızı döker hemde azıcık rahatlardı kafamız:)
ben çıkıyorum artık görüşmek üzre

sizinkine bir teshis koydularmi???yani neden 0

dogrudur alinganlik yapmistir kirdiysam kusura bakma

O arkadaşın civciv1981 mi melek23? O bizim listemizde. Hamişlerimizin arasında. Onu orada gördükçe azosperm arkadaşlarımıza umut oluyor. Gerçekten zor azosperm. Çekmeyen bilemez güçlüğünü. Ama emin olun bizler çok dua ediyoruz sizler için. Listemizde bile yanınızda dua edin arkadaşlar yazıyor. Kolay olmadığının farkındayız. Ama çok üzülmek sağlığınızı bozmaktan başka birşey getirmez. fatos1983 arkadaşıma da onu anlatmaya çalışıyorum.

Tek başına sırtlanmaz böyle bir yük. Aman o üzülmesin , aman şu kırılmasın , aman bu kafasına takmasınla olmaz. İnşallah bir gün sizlerin de iyi haberlerini alacağız. Kısmet değilse olmayınca olmuyor. Azosperm olmayan 7 kere tüp bebek deneyip 7'sinde de tutmayanları da görüyoruz. Kısmetten öte gidilmez. Takdir Allahın. Hayırlısı ne ise o olacak. Bizler dualarımızla ve iyi dileklerimizle yanınızdayız. Sizler için Allahtan mucize diliyoruz. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :lepi:

Son düzenleme:
kızlar iyi sabahlar hepinize.
nevroskcim sanal alem yerine gerçekte kutlayabilseydik doğum gününü bu bahaneyle hem kurtlarımızı döker hemde azıcık rahatlardı kafamız:)
ben çıkıyorum artık görüşmek üzre

Süper olurdu canım benim. :dance: Ama İzmir'e gelirsen beni nerede bulacağını biliyorsun. yerimseniben Şeniz

evet canım bunları bende duyuyorum inan bana çok zoruma gidiyor bide bilip özellikle gelip sorduklarında boğasım geliyor onları ama işte insanları anlamak okadar zor ki benim eşiminde 0 açıkcası ben o doktorada döllenme olduğunada inanmıyorum ama benim ümüdim allahtan eşim bana dediki benim çocuğum olmuyor eğer istersen başka birininkini kullanarak tüp bebek yöntemini deniyelim sonuçta yine sen doğuracaksın dedi öyle zoruma gittiki o sözü çünkü kendinden umudu kesmiş ona sarılıp hayır aşkım ben senden başkasından bebeğim olmasını istemiyorum ben senden bi parçam olmasını istiyorum bu tek senin sorunun değil ikimizin sorunu dedim ve o günden sonra daha bu konuyla ilgili konuşmadık 2 ay üstünden atamadı yıkıldı ama okada zor ki birini hamile görmek kucağında bebeği okadar iyi anlıyorum ki ama diyorum ya benim eşimle evlenmem bile kader benim anlımda yazıyorsa olur ama ben herzaman bunu için çabalıycam mikro tese şansımızı sordum istanbulda bi hocamıza %10 ama denemeye değer dedi bu bile bana büyük bir ümit veriyor canım

evet canım inşallah.
benim adetim bitti heralde banyo yapayım. yarın oruç tutarım belki tekardan olmazsa.sonra da eşimi uyandırırım birşeylr yer yatarız ama çıkamıyorum ya burdannnn:):)......
aaaa bu nasıl bir hastalık. her zaman yazmasamda mutlaka hepsini okumaya çalışıyorum.

Eşim 9 yaşlarında falan iken geç bir ameliyat olmuş ve babasıda sağlıkçı ama çocuk söylemeyince babası nereden bilsin yumurtalığının birinin yukarda olduğunu ayrıca varikosel var damarlar tıkalı evlenmeden önce 2 tane varmış ama hareketsizmiş nikah günü tekrar yaptırdı 0 çıktı artık cansız bile yok yani

nevrosky evet canım bizim listemizdeki arkadaşımız okuyunca gözlerim doldu bir kişi bile benim umudumu daha çok canlandırıyor.

X