Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
slm kızlar nasılsınız kaç gündür giremedim ama aklım hep burda veee bir hamile daha yaklaşık 1 ay oldu aranıza katılalı 2 hamile ve bide ikiz haberi aldık ne kadar güzel:dance: sırayla bu işler yakındır bizim bebişlerde (inşallah) gelicek :emir_bebek: ayrıca bende ruh halimi değiştirdim nevroskye çok yakışıyodu ama belki bu sayede neşemiz artar

Kıslar ben şimdilik çıkıyorum annemin üst komşusu yeni doğum yaptı bahsetmiştim onun çocuğunu görmeye gidicem aslında hiç istemiyorum görünce çok üzülüyorum çünkü ama mecburen anneme sürekli kızın neden gelmedi beni görmeye diyomuş bi çıkıyım bakalım o mis kokulu meleği görünce inşallah çok kötü olmam şans dileyin bana

selam canım hoşgeldin inş. :CüvCüv: hepimizi sevindiririsin sanırım adet olmadın daha

ah canım nehrde o günler bitanem oldum regl nerdeyse bitecek inşallah ben o güzel haberleri sizden bekliyorum herşeyin hayırlısı tatlımmmn buarada hoşbuldumyerimsenibenyerimseniben

aymescimm gülü gülü tatlım bol bol bak ve kokla meleği bizim içinde inşallah rabbim hepimizin yüzünü güldürecek bütün metanetini topla ve git okiş canım

Selam kızlarrr ben geldimm geberdim yorgunluktan:KK43:yine misafir var bende bu sefer kaynımlar var maç izliyorlarlaelaelaelaelaeBu ARADA BEN HALA ADET OLMADIM 32.GÜNÜDE DEVİRDİMMMkaydirigubbakcemile3

Selam kızlarrr ben geldimm geberdim yorgunluktan:KK43:yine misafir var bende bu sefer kaynımlar var maç izliyorlarlaelaelaelaelaeBu ARADA BEN HALA ADET OLMADIM 32.GÜNÜDE DEVİRDİMMMkaydirigubbakcemile3

balım hamiş balım hamiş balım hamiş balım hamiş balım hamiş........................:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
hoşgeldin canım çok yormasaydın kendini keşke

balcım ınsallah hamıssındır..:CüvCüv::Saruboceq:

balım hamiş balım hamiş balım hamiş balım hamiş balım hamiş........................:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
hoşgeldin canım çok yormasaydın kendini keşke

Canım benım hoşbuldukk :)biraz değil bayağı yoruldum bir ayda 4 kilo verdim :KK43:inşallah dedıgın gıbı hamısımdır ama umudum yokbenneyaptımki

Ah canım amin inşallah bayramdan sonra cümbür cemaat halay çekicez.
İnşallah mekselina ve balsurattan müjdeler gelir süper olur valla.
Bu arada sizin test yarınmış hadi hayırlısıyla herşey yolunda gider inşallah Allah emeklerinizin karşılığını verir bitanem:1hug:

Sağol bitanem. Şeniz İnşallah kocişim emeklerinin karşılığını alabilir. :Saruboceq: :asigim:

sagol insallah canım.1 haftam var 28 eylül tarihim.bu ay hissetmiyorum birsey ama bu ay olmasa bile yakında gelecek bebişim inanıyorum.:CüvCüv:zaten birkac ay daha deneyip aşılama düşünüyoruz.eşim pek sıcak bakmıyo gibi dogal yolla deneme taraftarı.ama ben ikna ederim onu:jeyyar:umarım gerek kalmaz.ekim aynda eşimi tahlile yollayacagım bakalım durumlar ne alemde:uhm:

İnşallah gerek kalmaz canım. İnşallah bu ay meleğin sana gelmiştir. İnşallah meleğin şu an seninledir. :CüvCüv: :Saruboceq: Çok sevineceğiz. :dance: :dance: :dance: a.s.

slm kızlar nasılsınız kaç gündür giremedim ama aklım hep burda veee bir hamile daha yaklaşık 1 ay oldu aranıza katılalı 2 hamile ve bide ikiz haberi aldık ne kadar güzel:dance: sırayla bu işler yakındır bizim bebişlerde (inşallah) gelicek :emir_bebek: ayrıca bende ruh halimi değiştirdim nevroskye çok yakışıyodu ama belki bu sayede neşemiz artar

Merhaba bitanem. Bizim de sıramız yakındır. Gitgide heyecanımız artıyor. :dance: Şeniz

X