Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
benim tahlil sonucum

TSH:2,86

Prolaktin: 13,9

FSH:6,32

KENDİ TEST ORANLARINIZI YAZARSANIZ SEVİRİM.BU ARADA BU TSH,FSH,PROLAKTİN NE DEMEK RAKAMLAR NEYİ İFADE EDİYOR?

TSH tiroid hormonları,
PROLAKTİN Süt hormonu.Çok fazla olması beyinde bir tümor varlığını gösteriyor.Hamile kadınlarda da artıyor.Eğer prolaktin hormonu yüksekse hamile kalmayı engelliyormuş.
FSH de cinsel hormon..
diye biliyorum.

KIZLAR ZİYARETÇİ MESAJLARI İLE ÖZEL MESAJLAR NASIL AÇILIR? BUYRUN. AÇIN LÜTFEN. BAZI ARKADAŞLARA ULAŞAMIYORUM. ÜZÜLÜYORUM. BAŞKA ULAŞMAK İSTEYENLER DE OLABİLİR.. a.s.

ZİYARETÇİ MESAJININ AÇILMASI :

1- Öncelikle üstten "kontrol paneli" yazan yere tıklıyorsunuz.
2-Daha sonra yan tarafta aşağıya doğru yazılar çıkıyor. Oradan "ayarlarınız" yazan yeri tıklıyorsunuz.
3-Oradan aşağıya doğru inince ; orada "visitor messaging" diye bir yer var. Onun hemen altında "enable visitor messaging" yazan yerin başındaki kutucuk dolu olacak. Ziyaretçi mesajı kapalı olan arkadaşların o kısmı boştur. Orayı klikleyeceksiniz.
4-Sonra en altta , sayfanın altında "değişiklikleri kaydet" var. Ona tıklayacaksınız.

ÖZEL MESAJIN AÇILMASI :

1- Öncelikle üstten "kontrol paneli" yazan yere tıklıyorsunuz.
2-Daha sonra yan tarafta aşağıya doğru yazılar çıkıyor. Oradan "ayarlarınız" yazan yeri tıklıyorsunuz.
3-Oradan aşağıya doğru inince ; orada “özel mesajlaşma diye bir yer var. Onun hemen altında “Özel mesajlaşma sistemini” yazan yerin başındaki kutucuk dolu olacak. Özel mesajı kapalı olan arkadaşların o kısmı boştur. Orayı klikleyeceksiniz.
4-Sonra en altta , sayfanın altında "değişiklikleri kaydet" var. Ona tıklayacaksınız.

benim tahlil sonucum

TSH:2,86

Prolaktin: 13,9

FSH:6,32

KENDİ TEST ORANLARINIZI YAZARSANIZ SEVİRİM.BU ARADA BU TSH,FSH,PROLAKTİN NE DEMEK RAKAMLAR NEYİ İFADE EDİYOR?
canım hormon degerlerın gayet normal..tsh tıroıd hormonu,prolaktın sut hormonu,fsh de yumurta rezervelerı oluyor..fsh ne kadar dusuk olursa o kadar ıyı cunku fsh nın yuksek olma durumunda yumurta rezervlerınde azalma oluyor..
senın hormon tahlılın masallah cok ıyı ..gayet te normal..

Canım nasılsınnnn.. :1hug: Bugün yoktun ortalarda. Ben şimdi spora gidiyorum , 1,5 saat sonra gelirim. Görüşürüz. a.s.

Canım nasılsınnnn.. :1hug: Bugün yoktun ortalarda. Ben şimdi spora gidiyorum , 1,5 saat sonra gelirim. Görüşürüz. a.s.

canım ıyı sayılırım bıraz yorgunum kayınvalımdemlerdeydım..:dilcikar:
henuz geldım..sen nasılsın?yarın ılaca baslıyorum bakalım ınsallah bu ay tam anlamıyla yumurta takıbı olur..:teytey:

evet kızlar bugün 3. aşılamı oldum klomenin ve keçibonuzu işe yaramış .eşimin sonuçları iyileşmiş.hayırlısı bakalım.bana dua edin muck

evet kızlar bugün 3. aşılamı oldum klomenin ve keçibonuzu işe yaramış .eşimin sonuçları iyileşmiş.hayırlısı bakalım.bana dua edin muck

canım ınsallah hamıs haberını alırız..hadı bakalım hayırlı olsun asılaman..demek kecıboynuzu sızde de ıse yaradı buna cok sevındım.:hooray:
canım pekı asılama yapılırken canın acıdımı?hemen ayaga kalkılıyormu?

Hayırlısı canım,eşin ne kadar zaman kullandı keçiboynuzunu? yani sonuçlarda ne gibi bir artış oldu? tebrikler tekrar

evet canım erkeklerde kullanıyormus.prospektusunde yazıyor ama sanırım yarım ıcılıyor..

rosem ordamısın ya ben bu evvllılık ıçın bı çızelge hazırladım ne yapmam lazım bılıyomusun

benim eşimde klomen kullanıyor bakalım 5 ay da etkisini gösteriyomuş

Canlarım ben geldimmmmmm.. Neler yapıyorsunuz bakalımm.. Ben hemen yazılanları bir okuyayım.. a.s.

canım ıyı sayılırım bıraz yorgunum kayınvalımdemlerdeydım..:dilcikar:
henuz geldım..sen nasılsın?yarın ılaca baslıyorum bakalım ınsallah bu ay tam anlamıyla yumurta takıbı olur..:teytey:

Ya canım amma çok gidiyorsun şu kayınvalidene. :dilcikar: :roflol: Ben iyiyim canım çok şükür.

Hayırlısı olsun. Pazartesi günü ***ÜsLuB*** da başlayacak aynı ilaca hayırlısı ile. İnşallah bu sefer herşey istediğimiz gibi sonuçlanır. :1hug:a.s.

Hayırlısı olsun canım. İnşallah bu sefer hayırlı haberlerini alacağız. 3. aşılaman başarılı olacak Allahın izniyle. :dance:

eşinin sonuçları iyileşmiş canım öyle mi :hooray::hooray: Çok güzel bir haber :dance: Nasıl , ne kadar bir değişme var. Paylaşırmısın bizimle. Bize de umut olsun canım.. Oleyyyyyyyyy beeeeee :sm_cool:

Nick---Adet tarihi---Sorun---Doğal ya da Yardımcı üreme tekniği (daha önceki durumlar)---Uygulanan kürler,kullanılan ilaçlar,Yöntemler

LİSTEMİZZZZZZZZZZZZZZ

OcerenO---8 Temmuz---Sayı---Doğal yoldan---keçi boynuzu kürü
haci78---8 Temmuz---varikosel(ameliyat oldu)---Doğal yoldan---keçi boynuzu kürü,ballı cevizli fındıklı karışım
olymposss---11 Temmuz---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan---Keçiboynuzu kürü,E vitamini
gülsu---14 Temmuz---Hareket---Doğal yoldan---keçi boynuzu pekmezi,klomen
nuriye---14 Temmuz---Azosperm---(Dua edin arkadaşlar)Mikroenjeksiyon Olacak---Sigara içmiyorlar
sünger53---14 Temmuz---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(2 başarısız mikroenjeksiyon)---keçib.kürü,çinko,evicap(e vit.),mone,L-arganine
yiğit-yağmur---16 Temmuz---Hareket ve Sayı---2 Temmuz'da 1. aşılamasını oldu---Mone,Larginine
nix---18 Temmuz---Morfoloji---Doğal yoldan---Fındık,fıstık,keçiboynuzu,bal
ebgün---18 Temmuz(sonuç)---Morfoloji---2. Aşılama(1aşılama başarısız)---???
esila@mısra---20 Temmuz---Hareket ve Morfoloji---Doğal yoldan---Pharmaton,Evicap,keçiboynuzu kürü pekmezi,selenyum,demir dikeni ekstrası,arısütü
latifeelif---22 Temmuz---Sayı ve Hareket (varikosel)---Doğal yoldan(Temmuz aşılama)---dolaşım boz.ilacı,e vit.,klomen
Melih---22 Temmuz---Morfoloji---Doğal yoldan(Daha önce doğal yoldan bir düşük)---???
BTRKLC---23 Temmuz---Hareket---Tüp bebek deneyecekler gün belli değil(2 aşılama başarısız)---Keçi boynuzu kürü
fokurfokur---23 Temmuz---Hareket ve Morfoloji(Varikosel başlangıcı)---3. Aşılamayı oldu(2 aşılama başarısız)---klomen,keçiboy. kürü---Aşılamada verilen spermde gelişme var :hooray::hooray:
cano77---23 Temmuz---varikosel ameliyatı oldu---doğal yoldan-Ağustos'da Tüp bebek deneyecekler(3 aşılama başarısız)---keçi boynuzu kürü
artık umutsuz---23 Temmuz---Azosperm---19 Haziran'daki Tese Maalesef başarısız(Dua edin arkadaşlar)---Bitki çayları,Keçiboynuzu pekmezi
arzuhalim---24 Temmuz---Sayı ve Morfoloji---Tüpbebek raporu çıkaracak-Doğal yoldan(3 aşılama başarısız)---Keçib.pek.,E.vit,çinko,klomen
nevrosky---26 Temmuz---Morfoloji---Doğal yoldan(2 aşılama başarısız)---Keçib.kürü,E vit.,Çinko,Selenyum,Sigarayı yeni bıraktı
demiray---26 Temmuz---Sayı ve Hareket---Tüp Bebek Raporu Çıkacarak-Doğal yoldan(3 aşılama başarısız)---Keçiboynuzu kürü,Domates Çorbası,Folik Asit,Sigara içmiyor
dersim_78---27 Temmuz---Azosperm(Mikrotese olacak)---(Dua edin arkadaşlar)???---Hiçbirşey kullanmıyorlar
desertrose---29 Temmuz---Morfoloji---Doğal yoldan---???
heja---30 Temmuz---Hareket---Temmuz'da tedaviye başlayacak(Doğal yoldan bir çocuğu var)---arginmax,keçi boynuzu kürü,eşi sigara içmiyor
vavelya---3 Ağustos---Azosperm(Kışın mikrotese olacak)---(Dua edin arkadaşlar)???---Keçiboynuzu pekmezi,ballı karışım,çakşır suyu
Rosem---6 Ağustos---Sayı ve Hareket---Yumurta takibi---keçi boynuzu kürü
****ÜsLuB****---6 Ağustos---Kriptoozospermi---Doğal yoldan---Çakşır suyu,havuç suyu,keçiboynuzu kürü,48 hours(kahve),çinko,ginseng,fındık,fıstık,badem(sigara içmiyorlar)
oztun---7 Ağustos---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(Eylül'de aşılama yaptıracaklar)---Klomen,Keçiboynuzu yiyiyor
akdas---???---Sayı ve Hareket---Temmuz'da Tüp Bebek raporu çıkıyor(3 aşılama başarısız)---keçib.kürü,havuçsuyu,dom.çorb.,fındık,ceviz
Yağmurcn---???---???---Doğal yoldan(1 aşılama başarısız-1 tüp bebek tuttu ama düşük)---???
Beyzanur-hh---???---???---Tüp Bebek---???
fidulya---???---Oliastenzoospermi---Doğal yoldan---Bal,ceviz,kuru üzüm,erik kurusu,bol meyve
ZAMBAK3---???---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan---Vitamin Takviyesi,bal,fındık,fıstık,ceviz
karamelli neskafe---???---Sayı , Hareket , Morfoloji---Doğal yoldan-Eylül'de 2. Tüp Bebek Deneyecekler(1 başarısız Tüp Bebek)---Keçiboynuzu kürü,Vitamin desteği
Aysimaa80---???---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(doğal yoldan bir boş gebelik)---Keçi boy. pekmezi ve tozu,karabaş otu(sigara bırakmak için)
hulya35---???---Sayı , Hareket , Morfoloji (Tüpler tıkalı)---Doğal yoldan(Eylül'de tüp bebek veya laparoskopi)---İncir zeytinyağı karışımı

Güncel...

canım çok sevindim sonuçların düzelmesine inşallah herşey gönlünce olur.
klomeni eşine ne için vermişti 1-2 gün önce araştırdım ama pek bişey bulamadım bizim ileri hareketlilikte ve sayıda düşüklük var.eğer sakıncası yoksa sende sonuçları bizimle paylaşırmısın.
belki benimle birlikte biçok kişiyede umut olur.
rabbim emeklerimizi boşa çıkarmaz inşallah....
aminnnn...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…