Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
selam arkadaşlarrrrrrrr.............inş........rabbım dualarımızı makbul eylesın.............herkesın yureğine göre versin tatlı bebişler.....aratmasın.......zor durumlarda bırakmasınnnnnnnn...........tum isteyenler inş kısa zamanda bu sene .....hayırlı hamilelikler nasıp etsin inşşşşşşşşş dua ile.............

KIZLARRRR DOKTORDAN MEAIL GELDIIIIII
BIZIM RANDEVUMUZZZZZZZ
ACIBADEM KADIKOY HASTANESIIIINDEE
DOC.DR.CEMMMMM BEYE IMISSSSSSSSSSS
BURDA COKKKK IYI OLDUGUNU SOYLEMISLERDI O DOKTORUNN COK BASARILIYMISSS
SIZLERDEN BILEN VARMI ACABAAA
AY COK HEYCANLIYIMMMMMMM
KOTU OLAN KADIKOYDE KIMSEMIZ YOKKI:sm_confused:
NERDE KALCAZ BILMIYOMfisfisfis

canim kadiköy tam olarak nerde???istanbuldami??sen git gel bakalim..cunki ben memorial tup bebek merkezine gidicektim ama tam emin degilim

Cok tesekkur ederim nevrosky.. Insallah onumuzdeki ay ikinci bir sperm test daha yaptircaz. Bu ilki, cok gucsuz zamaninda aldigi menidendi, birazda oyuzden bu kadar kotu cikti herhalde ama artik yedirip icircem esimi, keciboynuzu kuru filan. Allah buyuk...

canım nasılsınnnnnn...............bu imtıhan zorrrrrr ve sıkıntılı........ ama bil kı her zorluğun ardından bı kolaylık vardır gecelerın sonu mutlaka sabaha çıkar.......... rabbım ferahlık versın yureğine...............inş bu gnler geçecekkkkkk..... dua ile........

aymescim,adetinin birinci gününden itibaren 9 gün say.9. gün ile 18. günler arası gün aşırı ilişki öneriyorlar.yumurtlama günün de muhtemelen adetinin birinci gününden itibaren sayılan 14. gün.bu hesap için adetinin düzenli olması gerekiyor ve her ay illaki 14. gün olacak diye bir kaide olmadığı için riske atmayıp 9. ve 18. günler arasını değerlendirmek öneriliyor.bildiğim bu kadar.ayrıca yardımcı olabileceğim sorularına bildiğim kadarıyla yardım etmek isterim.

Canım çok teşekkür ederim ilgilendiğin için bu bilgileri hemen aklıma kaydediyorum.:1hug:a.s.

Sağol canım benim. Şimdi lavaboya gittim. Kırmızılık vardı. Sanırım hastalanıyorum. Bu akşam 3. turun duasını yapacaktım. Arkadaşlar bitirirlerse de yarın akşam 4444 Duayı yapacaktım. Ama baya erken geliyor benimkiler. Anlamadım. :uhm:

canım..... rabbım razı olsun nıyetine göreversın inş....... hayırlısı ols inş kısa zamanda senı de hamiş göruruz rabbım kolaylık versın..........acelesı yok sanırım duaları sonrada yaparsın zatenn kadır gecesı gelıyor o gecede inş dualarımızı dualarımıza eklerızzzzzzzzzzz ................... hayırlı gunlerrrrrrrrrrr canımmmmmmm:nazar:

merhaba kızlar nevrosky balsurat hamiş olsanız çok güzel olurdu inşallah öylesnizdir çifte mutlulşuk yaşarız
nevrosky ben 200 salavat okudum canım eklesin
yaa kızlar bişey sorcam kadınlar kulubünde islam başlıklı yeri bulamıyom kaldırıldımı cüz almıştım hatim için haber vericektim ama yok uçmuş bilginiz varmı nere gitti bu başlık

kızlar ya benim cuma günü regli olmam gerekiyordu. ama hala bi belirti yok. hiçbir ağrım sızım da yok.sadece adet öncesi başlayan duygusallık can sıkıntısı falan var.hamile olmadığımı biliyorum ama belki demesi bile güzelmiş.

Ya canım belli mi olur. Bir test yapsana. :dance:

kızlar ya benim cuma günü regli olmam gerekiyordu. ama hala bi belirti yok. hiçbir ağrım sızım da yok.sadece adet öncesi başlayan duygusallık can sıkıntısı falan var.hamile olmadığımı biliyorum ama belki demesi bile güzelmiş.

canım üzerinden çok geçmiş olabilir niye olmasınki belkide bayram müjdesini senden alıcaz inşallah öyledir inşallah hamişsindir şimdi bende çok heyecanlandım bakkaydirigubbakcemile2:emir_bebek:

Sağol canım benim. Şimdi lavaboya gittim. Kırmızılık vardı. Sanırım hastalanıyorum. Bu akşam 3. turun duasını yapacaktım. Arkadaşlar bitirirlerse de yarın akşam 4444 Duayı yapacaktım. Ama baya erken geliyor benimkiler. Anlamadım. :uhm:

canim biz gine bitiririz sen duasini sonra yaparsin sorunmu

merhaba kızlar nevrosky balsurat hamiş olsanız çok güzel olurdu inşallah öylesnizdir çifte mutlulşuk yaşarız
nevrosky ben 200 salavat okudum canım eklesin
yaa kızlar bişey sorcam kadınlar kulubünde islam başlıklı yeri bulamıyom kaldırıldımı cüz almıştım hatim için haber vericektim ama yok uçmuş bilginiz varmı nere gitti bu başlık

Canım ekliyorum hemen. Allah kabul etsin inşallah. :Saruboceq: Ben de hastalanıyorum galiba. Kırmızı bişiler olmuş. lülülülülülü Orayı biliyorum vardı , şimdi yok mu? Dikkatimi çekmedi hiç. :uhm:

kızlar ya benim cuma günü regli olmam gerekiyordu. Ama hala bi belirti yok. Hiçbir ağrım sızım da yok.sadece adet öncesi başlayan duygusallık can sıkıntısı falan var.hamile olmadığımı biliyorum ama belki demesi bile güzelmiş.

nasil yani adet düzensizliğin varmi.cumadan bu yana kaç gün geçmiş.ben asla dayanamazdim.zaten benim adetim 15 yildir gecikmedi geciktiğinde kesin hamileyim.seninde düzensizliğin yoksa kesin hamilesin.nasil durdun test yapmadağan.hayirlisi olsun.

canım..... rabbım razı olsun nıyetine göreversın inş....... hayırlısı ols inş kısa zamanda senı de hamiş göruruz rabbım kolaylık versın..........acelesı yok sanırım duaları sonrada yaparsın zatenn kadır gecesı gelıyor o gecede inş dualarımızı dualarımıza eklerızzzzzzzzzzz ................... hayırlı gunlerrrrrrrrrrr canımmmmmmm:nazar:

Evet canım haklısın. Sonra yapsam da olur sanırım. hihoyyyt

Canım benim yaa şimdi baktımm nevrommm :KK43:yaa inşallah kırmızılığın devamı gelmezz..Neden bu kadar erken geldikii..bugun kaçıncı günündü :1shok:

canim kadiköy tam olarak nerde???istanbuldami??sen git gel bakalim..cunki ben memorial tup bebek merkezine gidicektim ama tam emin degilim

merhaba canim evet istanbulda a.s
valla bende cok yer arastirdim acibademden aldim randevuyu hem arkadaslar orasi iyi dedi hemde amcamin esi orda yaptirmisti 3 sene once hamile kalmisti ve diger bebegi hemen ardindan kendiliginden olmustu hihoyyyt

bence bekle biraz bakalim benim sonuc ne olcak sonra acibademide degerlendirmis olursun :1hug:

merhaba canim evet istanbulda a.s
valla bende cok yer arastirdim acibademden aldim randevuyu hem arkadaslar orasi iyi dedi hemde amcamin esi orda yaptirmisti 3 sene once hamile kalmisti ve diger bebegi hemen ardindan kendiliginden olmustu hihoyyyt

bence bekle biraz bakalim benim sonuc ne olcak sonra acibademide degerlendirmis olursun :1hug:

sagol birtanem senin gidip gelmeni sabirsizlikla beklicem bakalim cok heyecanladim neler olucak

NEVROSKY - BALSURAT sizinle bugun sohbet edemedim ama malesef cikiiyorum..nevrosky sen olsan bize derdinki umudunu kaybetme canim birdahaki ay olucak insallah bebegin hihihi bende aynisini sana söyluyorum canimmm bugun duami bitiricem insallah sizlere iyi sohbetler

nasil yani adet düzensizliğin varmi.cumadan bu yana kaç gün geçmiş.ben asla dayanamazdim.zaten benim adetim 15 yildir gecikmedi geciktiğinde kesin hamileyim.seninde düzensizliğin yoksa kesin hamilesin.nasil durdun test yapmadağan.hayirlisi olsun.

canım genelde düzenlidir. 27 28 gün ama bu ay benim için çok stresli geçti ben ona bağlıyorum. çünkü hiç bir belirti yok. hayal kırıklığı yaşamamak için test yapmadım. sadece evliliğimizin ilk aylarında 7 gün falan gecikmişti o zaman hatırlıyorumda o kadar yalvarmıştım ki allaha inşlallah hamile değilimdir diye şimdide hamile olmak için yalvarıyorum:uhm:

canım üzerinden çok geçmiş olabilir niye olmasınki belkide bayram müjdesini senden alıcaz inşallah öyledir inşallah hamişsindir şimdi bende çok heyecanlandım bakkaydirigubbakcemile2:emir_bebek:

canım ben de öyle olmasını çok istiyorum ama dediğim gibi hiç bir belirti yok. dedim ya duygusallık birde yanaklarım yanıyor ateşim var gibi. bunlar da belirti değil zaten. ama biliyor musun bu bekleyiş bile çok güzelmiş. bir de gerçek olduğunu düşünsene kim bilir ne kadar keyiflidir. pek de umutlanmak istemiyorum işte...:Saruboceq:

mrb kizlar yine giremiyorum yafu sinir oldum msjlari okuyum dedim sabahki onuda yapamadim inat ettim resmen kac saattir okumaya calisiyorum yarim yamalak okudum aklim onlarda kaldi valla
nbr nasilsiniz dunden beri ben aksamlari giremiyorum ozluyom valla

Ya canım belli mi olur. Bir test yapsana. :dance:

canım sen regli mi oluyorsun inan bu ay senden nedense çok umutluydum. benim pek umudum yok nedeni ise eşimin değerleri. bu değerlerle aşılamada bile şansı yok kı. doğal yoldan olursa tam anlamıyla mucize olur zaten. hareket 0 morfolojı 1 şakkıdıCADIARZU

nedense çok can sıkıntısı var bende bi kaç gündür. belki regli olamamış olmamdandır. olmayınca sıkıntı yapar derler ya.menepozda kı kadınlar gibi. ayyyyyyyy yoksa menepoza mı girdimmmmmmm:uhm:-tatlicadiarzu-

X