Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
mrb kizlar gobegim catladi siteye gircem diye
koskoca sitede kimseler yok ya sitede problem var galiba gebelikte 6 kisiyiz ilginc
nevrosky canim nasilsin

Ben de giremiyorummmmm klava: İyiyim canım çok şükür , sen nasılsın? a.s.

Yani morfoloji nasıl etkilemiyor? Etkilemediği nokta ancak tüp bebek. Yumurtayı nasıl dölleyecek normal şekle sahip olmadan. Bu doktorları anlamak zor. 10 kişiye sorduysam önemli dedi. İlk kez senden duyuyorum canım valla. İnşallah bu ay hamiş kalırsın da bunların eline kalmazsın. Değerimiz yok bizim bunlar için. :mymeka:

Son düzenleme:
canim okudum ben orayi sok oldum valla dogrusu bisey diyemedim desem olmiycak hayret:1shok:
evet canımm bende şok oldumm biz bebe hasreti ile yanıp tutuşurken onlarr başka mazeretler arıyorlarr.öyle bir gün gelirki onalrda bizim gibi ldukalrında akılalrı başına gelir:1no2:

slm kızlar nasılsınız ben çok yorgunum şimdi alışveriş yaptım kollarım uzadı sanki onun dışında çok iyiyim yazılanları okumadım elchın adet oldumu merak ettim kafamçokkarıştı
nevrosky ben 225 tane salavat okudum eklersin canım

Ne demek canım benim. Sıkmasaydın kendini. Allah kabul etsin canım inşallah. Hemen ekliyorum. a.s.

canım Cem bey benimde doktorumdu. çok iyi bir doktor konusunda da uzman. Tek dezavantajı çok yoğun. her aradığında ulaşamayabiliyorsun.. ama tüp bebek merkezinin başında o var diye biliyorum. önemli olan tecrübesi..

:a015: :a015: Yapma yaaaa. Offf bu erkekler iyice kızdırmaya başladılar bizi. klava: Hem bizler kadar düşünmezler , hem bizler kadar üzülmezler. Bir de yaptıklarımıza karışırlar. Rahatlıyoruz arkadaşım biz burda. Daha da umut doluyoruz haberi yok. Çok kızdım eşine çooooooooook. Seni bizden ayırmaya çalışıyor. :mymeka:

Son düzenleme:

anlamadım canım ya. bi konuşmamızda tarif ederk morfolojisi bozuk olan spermlerin yumurtaya ulaşamayacağını ayrıntılarıyla anlattı. bu konuşmamızda (sanırım eşimi incitmek istemedi) morfoloji etkiler ama normal yolla gebe kalabilirsiniz dedi. bu 1 ay sonra olmayabilir 2 ay yada daha uzun sürebilir. dedi. kasıma kadar olmazsa allahın izni ile aşılama yaptırcaz .........

merhaba nevroscum sen nasılsın nasıl gidiyo bu arada 100 ihlas 100 salavat okudum sana zahmet eklersin canım Şeniz

ayyyyyyyy cokkkk sevindim vallaaaaaaaaa
seninde doktorun olmasinaaa
canim bana biraz bilgi veririmisin :çok üzgünüm: almanyada yasadigim icin doktor hakkinda fazla bilgim yokk valla hastanenin bile nerde oldugunu bilmiyoz sadece kadikoy diye bilioz gidince gorcem yani :1rolleyes:
suana kadar cok iyi ilgilendiler devamli telefonla ariyorlar bizi meil yolluyolar yani iyi gidiyo insallah ordaykende boyle olur
tup ebbek tedavisinin 15 gun surdugunu ve hastaneye 5 -yada 6 kez gidildigini yazmislar
doktor hakkinda biraz bilgi verirmisin canim Şeniz

merhaba arkadaşlar nasılsınız

Merha canim hosgeldin Şeniz
Sukur allaha iyi olmaya calisiyoruz :1rolleyes:
sen nasilsinn

Kizlar devamli dusuyorum ben yaaa birde donuyor topigimiz yogun ondan galibaakaydirigubbakcemile2

Canım tez zamanda olur inşallah. Hem de iki yumurtan varmış. Ne güzel olur. kaydirigubbakcemile5

kaydirigubbakcemile kaydirigubbakcemile Gelll bakalım nevrooo hala senin belirtileri saymanı bekliyorum yazmıştım okumadın herhalde seni gidiiii :lepi:

Merha canim hosgeldin Şeniz
Sukur allaha iyi olmaya calisiyoruz :1rolleyes:
sen nasilsinn

Kizlar devamli dusuyorum ben yaaa birde donuyor topigimiz yogun ondan galibaakaydirigubbakcemile2

canım sağol bende iyiyim seni de iyi gördüm bir o kadar da heyecanlı umarım allah emeğinin karşılığını verir tez zamanda evlat sahibi olursun inşallah tedavin çok iyi geçer sakın stres yapma doktora git gitmediğin zamanlarda bol bol gez tadını çıkar derler ya hem ziyaret hem ticaret sen de tadını çıkarmaya bak çünkü artık bebekle böyle rahat olamıyıcaksın :hooray::1hug:

Nevrosky canim ya bende bir sorun yok ya simdi sadece esimde var ya sorunnn
valla herseyi burdan ogreniyorumm
ogrenmek istedigimmm
tup bebek transferi yapildigi zaman bende sorun olmadigi icin sansimiz cok dahami yuksek oluyor acaba
mesela yumurta felan diyorsunuz iki yumurtan varmis uc yumuran varmis felan bu yumurtalar tedavi sirasindami olusuyor (soru sacma geldi galiba ama valla bilmedigim icin soruyorum )

ay kizlar nevroskye sordugum soruya gulmeyin sakin :1rolleyes:
bilmedigim icin sordum valla cok merak ediyorumm
gunlerde yaklasiyor heycan basti:içelim::hooray:

merhaba nevroscum sen nasılsın nasıl gidiyo bu arada 100 ihlas 100 salavat okudum sana zahmet eklersin canım Şeniz

Canım çok yoğun gidiyor. İşlerim çok yoğun bugün. Ama iyiyim çok şükür. Site de açılmıyor doğru düzgün. Okuyamıyor , cevaplayamıyorum. Okuduklarını eklerim bitanem. Allah kabul etsin. Sen nasılsın tatlım? Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…