Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Canım işte hiçbir değer yazmıyor. Sayı ve morfoloji için de birşeyler söyledim ama çok da net değiller bence. Erkek Türk ürolog yok mu oralarda. :uhm::uhm:

GUNAYDIN KIZLARRhihoyyyt
SIMDI UYANDIM BUGUN ICIMDE BIR MUTLULUK VAR NEDEN BILMEM INSALLAH HAYIRLI OLUR
NEVROSKY CANIM BURDA YAPTIGIMIZ SPERM TAHLILLERINDEDE AYNISI YAZIYOR KARSISINDA SAYI YAZMIYOR BU NE DEMEK ACABA SIMDI IYICE MERAK ETTIM :uhm:

Amin canım inşallahhhh.. :Saruboceq: :CüvCüv: :ecrin_bebek:

kıslar selam herkese.. cuma günü tüp bebek ve aşılama ile ilgili görüşmek için bir doktordan randevu aldım. eşimle gittik. eşimin test sonuçlarına baktı ve gayet iyi görünüyor testleriniz dedi. benden rahim filmi istedi. cmt çektirdim. bendede herşey normalmış. bugün muayene etti sağ yumurtalığımda iki tane yumurta oluşuyormu. bu hafta gün aşırı ilişki verdi..normal yoldan olması gerekiyormuş normalde. bize iki ay daha normal yoldan deneyin olmazsa aşılama yaparız tabi siz isterseniz ded...sperm hareketliliği ve sayısı çok güzelmiş. morfoloji çok etkilemezmiş.yani doktor tüp bebek merkezinin başı olmasa hadi len dicem kafamı buluyon.
peki söylediğine göre herşey iyiyse niye olmuyor yaaaa((

kıslar dua edin lütfen ilk kez iki yumurtam olgunlaşıyoır. doktorunda çift yumurta ikizleri varmış. elim uğurlu gelir belki ikiz olur dedi. ahh allahım büyük ben bi taneyede razıyım .allah hepimiz için hayırlısını versin.
sizlerle paylaşayım dedim...

canim benimmm uzulmeee sakinnn
onumuzdeki ay olur insallahhhhhhhhhh bebisin biraz nazli seninde:1rolleyes:
rabbim herseyin en guzelini ve en hayirlisini versin insallah :Saruboceq:

mrb kizlar gobegim catladi siteye gircem diye
koskoca sitede kimseler yok ya sitede problem var galiba gebelikte 6 kisiyiz ilginc
nevrosky canim nasilsin

Yaaaa canım çıktı 40 dk.dır k.k tıklıyorum AÇILMIYORRRR PES EDİCEKTİM HELE ŞÜKÜR AÇILDIIII

Canım geçmiş olsun öncelikle benim evlenmeden öncede böyleydi hep ağrılı geçer adetim bi kaç kere gittim bunula ilgili dr iltihaptan önemli bişey yok dedi. banada dr doğum yaptıktan sonra bu ağrıların geçer ozamana kadar ne yazıkki çekiceksin demiştiCADIARZU

Canım adete 6 gün kaldı bekliyorum bakalım neler olucakk .Benimde adete on gün kala kasıklarda batmalar başladı.Allah razı olsun canımm inşallah tüm isteyen herkeze Rabbim evlatlarını verir.

Yaaaa canım çıktı 40 dk.dır k.k tıklıyorum AÇILMIYORRRR PES EDİCEKTİM HELE ŞÜKÜR AÇILDIIII
ya kızlar sız nıye acamıyorsunuz ben hala anlamıs degılım.bende hıc ole bır sorun olmadı sımdıye kadar.cok ılgınc.neyse nevrocum duyuru yapıyım benım tefrıcıyede bıttı.rabbım kabul etsın ınsallah.hadı bakalım artık duasıda sana kalmıs.ısımlerımızı tek tek soylıceksın degılmı arkadasım.hepınızı optum.benım mutfakta bıraz ısım vaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrr...

Canım aynı şeyler bende de var. Ya beraber batarız ya da beraber çıkarız. :roflol: :roflol: :roflol:
sırnaşık şey sırnaşık şey Demek aynıları sendede var nevroskmmm hehehe inşallah canım batmak yokk çıkıcaz :)Sende bumlar varda neden paylaşmıyon bakayım içinemi atıyon kötükedihüsoAnlat bakalım sendeeee bende seni dinlicem :roflol::roflol::roflol:

Msnde arkadaşlar var onlarda giremiyordu şimdi hep beraber girebildik demek herkez sorun yaşıyorr:)

Canım çok geçmiş olsun. İnşallah hemencik hamiş kalırsın da o küçük kistlerden de kurtulursun. :Saruboceq: a.s.

GUNAYDIN KIZLARRhihoyyyt
SIMDI UYANDIM BUGUN ICIMDE BIR MUTLULUK VAR NEDEN BILMEM INSALLAH HAYIRLI OLUR
NEVROSKY CANIM BURDA YAPTIGIMIZ SPERM TAHLILLERINDEDE AYNISI YAZIYOR KARSISINDA SAYI YAZMIYOR BU NE DEMEK ACABA SIMDI IYICE MERAK ETTIM :uhm:

Canım aklıma veya aklına kötü şeyler getirmek istemiyorum ama acaba sperm mi yok. Ondan mı hareket belirlenemiyor. Ya da canlı sperm mi yok. Ama morfoloji %60 denmiş. Sperm var ki morfolojiye bakılmış. Beyzanurcum ; bu kadar bilgiyle konuşulmuyor bitanem maalesef.. :1no2:

nevrosky canim bu ara dualarda geride kaldim gibi onun icin kalktim bugun sabahtan beri salavat ve ihlas okuyorum belki bu aralar yine yogun olabilirim o yuzden bugun bosum okuyum dedim
800 ihlas 600 salavat daha eklermisin canim
bugun site durgun kizlar canlanin yafu

KIZLARRRR DOKTORDAN MEAIL GELDIIIIII
BIZIM RANDEVUMUZZZZZZZ
ACIBADEM KADIKOY HASTANESIIIINDEE
DOC.DR.CEMMMMM BEYE IMISSSSSSSSSSS
BURDA COKKKK IYI OLDUGUNU SOYLEMISLERDI O DOKTORUNN COK BASARILIYMISSS
SIZLERDEN BILEN VARMI ACABAAA
AY COK HEYCANLIYIMMMMMMM
KOTU OLAN KADIKOYDE KIMSEMIZ YOKKI:sm_confused:
NERDE KALCAZ BILMIYOMfisfisfis

kızlar üzgünüm çok.bugün regl günüm.heüz olmadım ama üzüldüğüm bu değil.eşim sizlerle burda görüşmemi istemiyor.uzun zamandır giremiyorum k.kya bu yüzden.evde tartışma üstüne tartışma yaşadık.ona göre ben bu bebek konusunu artık takıntı haline getirmişim.burda da sizlerle konuştukça aklımda büyütüyormuşum bu konuyu.oysa açıkladım kaç kere sizlerin bana umut kaynağı olduğunuzu.ne yapacağım bilmiyorum.sizi şimdiden özledim.senağlama

Kızım geçen ay da vardı. Sonra fosssss lülülülülülü O bakımdan bahsetmiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…