Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

KESINLIKLE SANSIN VAR DIYORUM CANIM EN YAKIN ZAMANDA INSALLAH TURKIYEDE TEDAVI GORERSINIZ :Saruboceq:HIC SPERM OLMAYAN KISILER EVLAT SAHIBI OLABILIYORLAR UMIDINI KAYBETME HAYIRLISI OLUR INSALLAH
BEN HAMBURGDAYIM CANIM kaydirigubbakcemile5

dur kiz gece gece uylerimi kaldirma iyyyy vicdansizlar

KESINLIKLE SANSIN VAR DIYORUM CANIM EN YAKIN ZAMANDA INSALLAH TURKIYEDE TEDAVI GORERSINIZ :Saruboceq:HIC SPERM OLMAYAN KISILER EVLAT SAHIBI OLABILIYORLAR UMIDINI KAYBETME HAYIRLISI OLUR INSALLAH
BEN HAMBURGDAYIM CANIM kaydirigubbakcemile5

hamburg degilde baska yer desen sasirirdim kime sorsam hamburg diyor..en yakin arkadasimda orda ama malesef cok uzaksiniz birtanem

canim ben cikiyorum yarin sabah gorusuruz basim agridi pcnin basinda sohbetin icin sagol

ok canim gorusuruz allaha emanet ol rabbim sizler icin herseyin en guzelini en hayirlsiini versinn:Saruboceq:
RABBIM SIZLERE CIFTER CIFTER BEBISLER VERSIN INSALLAHHhihoyyyt

IYI GECELER CANIM GORUSMEK UZERE SENDE SAGOL:1hug:Şeniz bende cikayim barii

aaaaaaaminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:Saruboceq:

saat 02-30 olduuuuuuuuukaydirigubbakcemile2
sahur geldiiiiiii kocacigimiiiiii uyandiriyim :asigim:
gorusuruz kizlarrrrrrrrrr allaha emanet olunnnn :1hug:
gerci benden baska kimse kalmadi:sm_confused::sm_cool:

abooooooo yicek baska bise kalmamis sira onlardamiymiskötükedihüso

penis yemekten bikmislar sanirim kötükedihüso
tobe yaaaaaaaaa

gercektenmiiiiiiiiii bosver gosterme :bbo:

ya üslup sadece söyledim ne var bunda yani hemende azarlıyon insanı hayır bakmak istemiyorum diyebilirsin.

herkeze günaydin ....
Olmadiiii...............sonuç negatif....sanki kan testi yaptirmami...beklemiş
kan testinden 5-6 saat sonra adet oldum....
Yikildim,üzüldüm,ama elimden bişey gelmedi...
Umudum yine bir başka aya kaldi...
Bu ay çok ümitliydim ama olmadi.
Yeni adet tarihim...
11 ekim................:::(((((((((((((((((((((

günaydın arkadaşlar,bugün dünden daha güzel olur inşallah hihoyyyt

beyazmelek hayırlısı olsun canım,inşallah bir dahaki aya olur,umudumuz kaybolmasın hiç bir zaman :1hug:

kızlar günaydın herkezekaydirigubbakcemile2
bugün iğnelerimi almak için ilk girişimde bulunncam.önce parayı yatırıp.ilaçları da yarın kargoyla alıcam.allah kısmet ederse 19 eylül den sonra tedavim başlıcak:Saruboceq:.son aşılma yania.s
umarım bu son aşamadır benim içinde artık yoruldum ya-tatlicadiarzu-
yapacak ne varsa yaptık.yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik.
işte böyle kızlar :çok üzgünüm:

günaydın canım ,
tedavin hayırlı olsun,inş güzel haberler alırsın ,sabrın sonu selamettir...

kızlar, eşimin sperm tahlilleri hakkında yeni konu açtım, lütfen değerlendirir misiniz?
kötü ama ne yapılabilir, yani aşılama olur mu bu değerlerle, tedaviyle düzelebilir mi?

çok fenayım yaa, eşime de belli etmiyorum ama onun da morali çok bozuldu, 2 günde belki 40 kere zarfı açıp açıp baktı,,, senağlama

Canım gece yaptığınız bütün yazışmaları okudum. Sen haklısın. Ve düşündüklerin kötü şeyler değil. Vicdansızlık değil. Ailelerinize söylememişsiniz. Bence söyleyin. Onlar üzülecek diye gizlemenin manası yok. Siz daha çok üzülüyorsunuz. En azından bunun yükü üzerinizden kalkar. Ve eşinin ailesine de dersiniz ; bizim para biriktirmeye ihtiyacımız var. Türkiye'de tedavi göreceğiz dersiniz. Anlamak zorundalar. Senin günahın ne? Hem çocuğun olmadığına üzülüyorsun. Hem duymasınlar üzülürler diyorsun. Hem de elindeki avcundaki , bütün ay kendini harap ederek çalıştığın parayı da eşinin ailesine gönderiyorsun. Ve tutunacak bir dalın yok diye düşünüyorsun. Hiç canını sıkma sen. EŞine söyle ; ben bu yükü taşıyamıyorum de. Ailelerimizin de bilmesi lazım de. En azından ona göre muamele görürüz ve üstüme gelinmez de. Bence hiç de ayıp değil. Eşin ailesine düşkün olabilir ama senin de böyle üzülmene ve yıpranmana izin vermemeli. Bebeğinin olmayacağı diye birşey söz konusu değil. Allahın izniyle olacak. Ümitsizliğe kapıldığın an bil ki ondan daha çok uzaklaşıyorsun. Şeniz

+1 hareketsizlik % - %
+2 yerinde hareketli %- %
+3 yavas hareketli %- %
+4 ileri hareketli %- %

canim bunlari diyorsan karsisinda rakam yazmadigi icin eklemedim
yani aynen bole yaziyor

Canım işte hiçbir değer yazmıyor. Sayı ve morfoloji için de birşeyler söyledim ama çok da net değiller bence. Erkek Türk ürolog yok mu oralarda. :uhm::uhm:

Canım akşam uyumuş kalmışım ben. Eşim kaldır sonra. kaydirigubbakcemile3 Allah kabul etsin. Ağzına ve yüreğine sağlık bitanem. Hemen işliyorum Okundu olarak. Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…