Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

burdada yapildi o testler ama ...benim nezaman yuzum gulucek yaaa oooofff gece gece sikildim...benim bir huyum var eger bir sorun varsa ve bu karsimdakini uzucekse ben söylemem kendim tasirim o yuku..esimin sperminin olmadigini ögrendigimde ben bir hafta boyunca ona söylemedim sordu ne oldu sonuclar diye daha cikmamis dedim hepp sonra birturlu söyledim söylemek zorunda kaldim ve simdi esim kimse bilsin istemiyor bende ona hak veriyorum aileler bizi uzebilir ama onlari uzen biz olalim istemiyorumm bilmesinler benim ailem kizim cocuksuzmu kalicak diye onunkilerde oglumun cocugu olmucakmi diye uzulur moralimizu daha cok bozulurr

Fatosssssss canim umitsizlige kapilmaayasakkelime
Almanyadaki Doktorlara Inanma Canimm :1no2:
Bana Eger Cocugunuz Olursa Escinsel Olur Dediler:çok üzgünüm: Sonra Olmaz Dediler Ben Burda Tedaviyi Sonlandirdigima Inan Cok Memnunum a.s
hicbir zaman umutsizlige kapilma canimmm
emin ol senin de bebisin olcakkk
bizler iste sabirsiz oluyoruz elbetteki vardir bir zamanii

3 senedir ugrasiyoruz Bazi doktorlar hic sperm yok dediler cocugunuz olmayacak dediler
bazilarida sperm var ama tikanikliktan dolayi cikmiyor dediler
sana yemin ederim biz halen sorunumuzun tam ne oldugunu bilmiyoruz ve bu sekilde tedaviye baslamistik burda iptal ettik
onumuzdeki ay turkiyeye gidiyoruz orda baslicaz ve allahin izniylede sorunumuzun ne oldugunu tam olarak ogrencez

turkiyeye gitme imkanin oldugu zaman turkiyede tedaviye basla canim
olmaz diye bisey yokk
INSALLAH HEPIMIZ EN YAKIN ZAMANDA BEBISLERIMIZE KAVUSURUZZZ:ecrin_bebek:
RABBIM EMEKLERIMIZI BOSA CIKARMASIN:Saruboceq:
UZME CANIINII a.s.

Merhaba arkadaslar, fatoscugum neyin var, kimler üzdü seni?

BeyzaNur ümitsizlige kapilma canim, tedaviye ne zaman basliyorsunuz?

MERHABA CANIM
ONUMUZDEKI AYIN 23 de nasip olursa insallahhhh turkiyede baslicaz cnm rabbim emeklerimizi bosa cikarmasin :1hug:

kgecen gece nihat hatioglu bir peygamberin hayatini anlatiyorduuu
hangi peygamberdi unuttum valla(
80 sene sonraa evlat sahibi olmusssssss
bir peygamberrrrrr 80 sene sonra evlat sahibi olmusss
Rabbim ol deyince nasil oluyorrrrrrrrrr
INSALLAH EN YAKIN ZAMANDA RABBIM BIZLERINDE YUZUNU GULDURUR

VALLA BI YANDAN MUTFAGA GIDIP YEMEK HAZIRLAMAYA CALISIYORUM BIR YANDAN BURAYA KOSUYORUM :sm_cool:

nasil yani escinsel delimi ne bunlar..canim yanilmiyorsam sizde sperm vardi??
sen git bakalim insallah bizede bir umut olursun birtanem..ben inanmak istiyorum olucak diye ama birtaraftanda bosuna umitlenme hic olmucak diye kendimi hazirliyorummm..
insallaaaaaahhhh iyi haberlerle dönersin...keske benimkinin sorunuda burdakilerin cogu gibi hareket yada baska sorun olsaydi

ahh o mucizeler olmasa heralde hic tutunacak dalimiz kalmazdiii canim yaaa

canim valla bu alman doktorlar boyle istee benim akittigim gozyaslarim sonucu duydugumda omrumde okadar aglamamistimm sonrada escinsel olmayacak demislerdiii
olmayan bir bebege nasil boyle bir sonuc soylerler bilmem
bakalim artik gidelim ne olcakk
hergun sizleri bilgilendircem allahin izniyle insallahhhh iki gider dort doneriz:ecrin_bebek:hihoyyyt

RABBIM HEPIMIZE BEBISLERIMIZIIIIII EN YAKIN ZAMANDA KAVUSTURSUNN

haklisin canimmm hersey bizler icinnn mucize bekliyoruzzzzzz rabbim bizlere emeklerimiz karsiligini vercekk insallahhhh
bizler o mutlulugun iki katini hakediyoruzzzzz

ayyy caniiimm siz iikizmiz istiyorsunuz???

ayyy caniiimm siz iikizmiz istiyorsunuz???

evet canim ikiz istiyoruzzz:ecrin_bebek:

ikiz olsa cok guzel olur valllaa ama birtanede olabilir yani olsun da kactane olursa olsunn:CüvCüv:

ikiz olsa cok mutlu oluruz iki tane evladimiz olsun istiyoruz :çok üzgünüm:
her zamanda para bulunmuyoki para biriktirmekde zorsenağlama ofsssssss herseyinden kes parani biriktir tedaviye basla ve sonuc olumsuzzzzz olursa cok yikilirizzzzzzzz senağlama
bize kimse destek cikmiyor biz sadece esimle yanliz basimiza mucadele ediyoruzz ne maddi yonden bir destek aliyoruz nede maneviii senağlama

ilk defa böyle birsey duydum ne sacma..gercekten bu almanlari allah bildigi gibi yapsin kizlarrr siz iyiki turkiyede yasiyorsunuz bu almanlarin eline kalmadinizzz..
kimbilir bizim gibi kac kisinin umutlariyla oynuyorlar..birgun ben bir alman dr gittim dedimki bana merkezde dedilerki hic cocugum olmucakmis felan anlattim kadin bana dediki hani sizin allahiniz varki neden ona dua etmiyorsun dedi ben oldugum yerde sok oldum...bana umudunuz olmazsa yasayamazsiniz hersey umutla demisti ozaman kendime gelmistim ama simdi gine yavas yavas cöküyorummm..özekllikle baskalari ustume geldiginde hemen cöküyorum zaten cocugumda olmuyor felan diye

canim ya:teselli: bizimde kaderimiz bu napalim artik sukur bunada:çok üzgünüm:
senin turkiyede tedavi gorme ihtimalin yokmu canim
bu arada almanyanin neresindensin :1hug: soylediysende unuttum cnm :1no2:

aynen canim bizde bu yolda cok yanliziz paylasmiyoruz kimseyle aileylede degil..ama en önemlisi iki taraafinda ayakta durup birbirine destek olmasi ama bu durumda erkekler cok zayif hersey bize dusuyor...
desteklemedikleri gibi birde celme takiyorlar sanki biliyorlarmis gibi..
allah yardimcimiz olsun nediyelim ne emeklerle calisiyoruz ben iki gundur yataga zor atiyordum kendimi belkimin agisindan uyuyamadim gece calismaktan allahim insallah ilk denemenizde tuttururda en azindan bosa cikmaz

canim ya:teselli: bizimde kaderimiz bu napalim artik sukur bunada:çok üzgünüm:
senin turkiyede tedavi gorme ihtimalin yokmu canim
bu arada almanyanin neresindensin :1hug: soylediysende unuttum cnm :1no2:

bilmiyorum aradim konustum var dediler 30% ama nekadar dogru bilmiyorum ama dogru yada yanlis denicem sonra keske deneseydim demek istemiyorum..dedim gibi genetik oldugu icin pek umut yok gibi...ben wiesbaden / dortmund kaliyorum kendi isimiz oldugu icin iki taraftada yasiyoruz islerimiz yuzunden sen nerdensin

Umarım Türkiye de tedavi olma imkanınız olur.Almanyadaki doktorları boşverin..:mymeka:

insallah canimmmm allahin izniyle aklimiz basimiza geldide turkiyeye gelmeye karar verdik valla:1hug:
gavur ne anlarkii bizim derdimizden :çok üzgünüm:
evlat hasreti nedir bilmiyorlarrr onla anca dogurur bodrumlarina kitlerrr cocugu cocuk olene kadar saklarlar
yadaa yeni dogmus bebegi posete koyar bogar ve cope atarlarrr
rabbim islah etsin boyle insanlarii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…