Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Hayırlı cumalar arkadaslar
Bugün giremedim nete.Nevrosky cım 100 ihlas 200 salavat daha ekleyebilirmisin
Valla bedualar sayesinde öyle pozitif bir enerji olustuki anlatamam. hihoyyyt
Belki aranızda en umutsuz vakalardan biriyim ama çok sükür ki rabbime ve dualarımıza güveniyorum. :CüvCüv: :emir_bebek:
Hz İbrahimin dediği gibi rabbime dua ve bağlılık sayesinde bahtsız olmıyacağımızı umuyorum
Allah yar ve yardımcımız olsun :Saruboceq:

Selam Kizlar
Ben Birsey Sorcam Sizlere:çok üzgünüm:
Ekimin 23 de Tup Bebege Baslamak iCin Randevu aLdik Istanbul Acibademden Biliyorsunuz Sizlerde
Bana Adetimin 3 Gunu Gelin Dediler Ben Birsey aNlamadim yaa
Kistimden Dolayi Yasmin Kullaniyorum 2 Aydir Kistim Gectimi Onuda Bilmiyorum Ramazanin Sonunda Muayane Olcam,
Bu Yasmin Benim Adetimi Duzensiz Yapti 1 Gun Adet Oldum gecen Ay Ve Onceki Aydan 10 Gun Once :çok üzgünüm:
Ve Bizim Biletimiz Alindi Hastaneden Randevumuz Alindi Ve Turkiyede Fazla Kalamicaz en Fazla 20 gun kalabilyioruz sanirim :çok üzgünüm:
Ben Adet Tarihimi Bilmiyorumki:çok üzgünüm:Nasil ayaRlicam Bilemiyorum Ya Ordayken Adet Olmazsam Ben :çok üzgünüm:

Sizce Erken Adet Olabilmem iCin iLac Varmi Yani Orda Adet oLmassam Ilacla ADet oLabilirmiyim :a015:

KARANFİL: HAMİLE KALMAYI KOLAYLAŞTIRIR. HER GÜN YEMEKLERDEN SONRA ALINAN BİR KARANFİL HEM AĞZINIZIN HOŞ KOKMASINA HEM DE HORMONLARINIZIN ÇALIŞMASINA YARAR. HAMİLELİKTE RAHİMİ KUVVETLENDİRİR. NORMAL DOĞUM YAPACAK OLANLAR, DOĞUMA BİR AY KALA HER GÜN BİR ÇAY BARDAĞI SICAK SUYA 1 KARANFİLİ 5 DAKİKA DEMLEYİP İÇERLERSE DOĞUMLARI DAHA KOLAY OLUR.

SAFRAN: YUMURTALIKLARI GELİŞTİRMEDE ETKİLİDİR. HAMİLE KALMAYI KOLAYLAŞTIRIR. AYRICA SİNİRLERİ KUVVETLENDİRİR. YEMEK YENECEĞİ ZAMAN ÜSTÜNE SERPİLİR. (0. 5 MG)

ŞERBETÇİOTU: BOL KADINLIK HORMONU İHTİVA EDER. BİR LİTRE SUYA 30 GR ATILARAK 10 DAKİKA DEMLENDİRİLİR. GÜNDE 3-4 BARDAK İÇİLİR. AYRICA İYİ UYKU VERİR.

TARÇIN: HORMONLARI ÇALIŞTIRIR. CİNSEL İSTEĞİ ARTIRIR. BEYAZ AKINTIYI GİDERİR. VÜCUDUN DAYANIKLILIĞINI ARTIRIR. BİR BARDAK SUYA YARIM KAHVE KAŞIĞI KATILIP İÇİLEBİLİR.

NANE: HAMİLE KALMAYI SAĞLAR. TAZE OLARAK SALATALARA EKLENEREK YENEBİLİR. BİR LİTRE SUYA 10 GR KONARAK DEMLENİR, BU KARIŞIM SU YERİNE İÇİLEBİLİR. SANCILI REGL DÖNEMLERİNDE NANE ÇAYI RAHATLATICIDIR.

BİBERİYE: TÜM HORMON VE SALGI BEZLERİNİN DENGELİ ÇALIŞMASINI SAĞLAR. KANSIZLIK VE ZAFİYETİ GİDERİR. ÖZELLİKLE HANIMLARDA BEYAZ AKINTIYI KESER.

ZATER: CİNSEL GÜCÜ ARTIRIR. ZİHİN YORGUNLUĞUNU GİDERİR. RUHEN VE BEDENEN CANLILIK VERİR. KEKİK GİBİ KULLANILIR. TOZ HALİNDE YEMEKLERİN ÜZERİNE SERPİLİR

PAPATYA: DÜZENLİ ADET GÖRMEYİ SAĞLAR. HORMON DÜZENLEYİCİSİDİR. GÜNDE İKİ- ÜÇ BARDAK İÇİLİR. BİR BARDAK SUYA 5 ADET PAPATYA UFALANIP 10-15 DAKİKA DEMLENİR.

REZERYAN: HORMON DÜZENLEYİCİSİDİR. HAMİLE KALMAYA YARDIMCI OLUR. ET, FASULYE, LAHANA GİBİ YİYECEKLERİN ÜZERİNE BİR KAHVE KAŞIĞI KONUR.

ADAÇAYI: HORMON EKSİKLİĞİNİ GİDERİP HAMİLE KALMAYI SAĞLAR. BİR BARDAK SICAK SUYA ÜÇ YAPRAK ADAÇAYI BEŞ DAKİKA DEMLENDİRİLİP İÇİLİR. KALBE DE İYİ GELİR. SIKÇA İÇİLDİĞİNDE TÜM BEDENİ GÜÇLENDİRİR. DÖLYATAĞI HASTALIĞI OLAN HANIMLARIN ARASIRA ADAÇAYI OTURMA BANYOSU YAPMALARI İYİ OLUR. OTURMA BANYOSU İÇİN; İKİ AVUÇ DOLUSU YAPRAK ADAÇAYI SOĞUK SUDA GECE BOYUNCA BEKLETİLİR. ERTESİ GÜN KAYNAMA NOKTASINA KADAR ISITILIP BANYO SUYUNA EKLENİR. BANYO SUYU BÖBREKLERİN ÜSTÜNE KADAR ÇIKMALIDIR.

BİRA MAYASI: BÜTÜN SALGI BEZLERİNİ UYUMLU OLARAK ÇALIŞTIRIR.

HARDAL : BÜTÜN HORMONLARI ÇALIŞTIRIR. SİNİRLERİ KUVVETLENDİRİR.

KİMYON : SİNİR SİSTEMİNİ KUVVETLENDİRİR ADETİN NORMAL VE AĞRISIZ OLMASINI SAĞLAR.

YULAF EZMESİ: HORMONLARI DÜZENLER. VÜCUDUN DİRENCİNİ ARTIRIR. SABAHLEYİN KAHVALTIDA YENDİĞİNDE GÜN BOYU TOK TUTAR. AKŞAMLARI SALEP GİBİ İÇİLİP YATILABİLİR.

VANİLYA: CİNSEL GÜCÜN ARTMASINA NEDEN OLUR. VÜCUDU VE SİNİRLERİ GÜÇLENDİRİR. DEPRESYONA İYİ GELİR.

ÇAM FISTIĞI : HAMİLE KALMAYI SAĞLAR. PORTAKAL ELMA, ARMUT GİBİ MEYVA VEYA BİR SEBZE ÜZERİNE YENMELİDİR. YOKSA PEKLİK YAPABİLİR. TEK BAŞINA YENMEMELİDİR.

SUSAM: TAHİN OLARAK YENMELİDİR. TÜM ORGANLARIN DÜZENLİ ÇALIŞMASINI SAĞLAR.

AYÇEKİRDEĞİ: BOL ''E'' VİTAMİNİ VE ''PROTEİN'' İHTİVA EDER. CİNSEL ARZUYU ARTIRIR. AYÇİÇEK YAĞINDA DA ''E'' VİTAMİNİ VARDIR. BÜTÜN YEMEKLERDE RAHATLIKLA KULLANILABİLİR.

ÇÖREKOTU : TÜM SALGI BEZLERİNİ ÇALIŞTIRIR. . ÇORBA, EKMEK, PİDE VE KURABİYE ÜZERİNDE EKİLEREK YENİR. GÜNDE BİR TUTAM YETERLİDİR.

DEFNE: BÖBREK ÜSTÜ BEZLERİNİN DÜZENLİ ÇALIŞMASINI SAĞLAR. HER TÜRLÜ ET VE BALIK YEMEĞİNDE KULLANILABİLİNİR.

KARABİBER: TÜM VÜCUDU UYARIR. KADINDA VE ERKEKTE CİNSEL ARZUYU ARTIRIR. KANSIZLIĞI GİDERİR. BOL İDRAR SÖKTÜRÜR. SİNİRLERİ KUVVETLENDİRİR.

ACI KIRMIZI BİBER: TÜM SALGI BEZLERİNİ ÇALIŞTIRIR. VÜCUTTAN SU BOŞALTIR. KADINLARDA VE ERKEKLERDE CİNSEL İSTEĞİ ARTIRIR.

KİŞNİŞ: KADINLARDA ADETİN NORMAL VE AĞRISIZ OLMASINI SAĞLAR. TÜM HORMONLARI ÇALIŞTIRIR. BEBEKLİ ANNELERİN SÜTÜNÜN ARTMASINI SAĞLAR.

ZENCEFİL: TÜM VÜCUDU UYARARAK BEDENEN VE RUHEN GÜÇ KAZANDIRIR. KADIN VE ERKEKTE CİNSEL İSTEĞİ ARTIRIR.

KEKİK: KADINLARDA REGL ZAMANINDA AĞRISIZ KRAMPSIZ GEÇMESİNE YARDIM EDER. KADIN VE ERKEKTE CİNSEL ARZUYU ARTIRIR. BOL İDRAR SÖKTÜRÜR. KEKİKLE KARIŞTIRILMIŞ BAL YENMESİ ORGANİZMAYI GÜÇLENDİRİR VE DENGEYE KAVUŞTURUR.

FESLEĞEN: KADINLARDA ADETİN DÜZENLİ VE AĞRISIZ OLMASINI SAĞLAR. HAMİLE KADINLARIN DOĞUMUNU KOLAYLAŞTIRIR.

ÖKSEOTU: HORMON DENGESİNİ DÜZENLER, KAN BASINCINI DENGELER, MENAPOZ DÖNEMİNDEKİ SIKINTILARI DA RAHAT ATLATMAYA YARDIMCI OLUR. TAZE BİTKİ ÖZSUYU ÇOK DEĞERLİDİR. ÖKSEOTU GÜZELCE YIKANARAK NEMLİ DURUMDA MİKSERDE SIKILMALIDIR. BU ÖZSUDAN 25 DAMLA BİRAZ SUYUN İÇİNDE KAHVALTIDAN YARIM SAAT ÖNCE VE YATMADAN ALINMALIDIR.

CİVANPERCEMİ: ADET KANAMALARI DÜZENSİZLİKLERİNDE ÇAYININ İÇİLMESİ İYİ GELİR, YUMURTALIK İLTİHAPLANMALARINDA OTURMA BANYOLARI ALINIR. DÖLYATAĞI KAYMASINDA, MİYOMLARIN GİDERİLMESİNDE DE OTURMA BANYOLARI BAŞARI İLE KULLANILIR.

ARSLANPENÇESİ: ADETGÖRME DÜZENSİZLİKLERİ, RAHİM AKINTISI, RAHİM ŞİKAYETLERİ, MENAPOZ ÇAĞINDA ETKİLİDİR. DÜŞÜK YAPMAYA YATKIN KADINLARDA BEBEĞİN RAHİMDEKİ DURUMUNU GÜÇLENDİRİR.

SARIBALLIBABA: DÖLYATAĞI GEVŞEKLİKLERİNDE DÖLYATAĞI KASLARI YORGUNLUKLARINDA YARARLIDIR. 3 AYDAN İTİBAREN İÇİLMELİDİR. RAHİM VE ADET DÜZENSİZLİKLERİNDE GÜNDE İKİ FİNCAN ÇAYI YETERLİDİR. SİNİRSEL UYKUSUZLUKLARDA VE TÜM KADIN HASTALIKLARINDA BAŞARI İLE KULLANILIR.

ÇOBANÇANTASI: DÖLYATAĞI KANAMALARINDA ETKİLİDİR

www.cocukistiyorum.com sitesinden alınmıştır.

kızlar adetim 27.gün midem bulanıyor sabahları eşimde test yapalım diyor bende dostınex kullanıyorum ondandır diyorum.korkuyorum işin gercegi bu seferde olmuyacak diye .ama midem bulanıyor yemek canım istemiyor hiç.aranızda dostınex kullanan varmı etkileri nasıl.

aymes, bir umutla ameliyatı yaptırdınız, beslenmeye dikkat ettiniz, sonucunu bekliyorsunuz ama şu an için alamadınız, çok üzgünsün biliyorum.Şu anda aynı şeyleri biz de yaşıyoruz.Eşim 3 hafta önce ameliyat oldu, kürler, vitaminler vs.....3 ay sonraki test için umutlanıyoruz.Ama ameliyattan sonra değerlerin 3 ay sonra yükselmeyebileceğini hatta daha da düşebileceğini de biliyorum.Bak bedefe 1 yıl sonra normale dönmüş ve hamile.Şimdi değerlerin düşük olması sonra yükselmeyeceği demek olmuyor.Stres en büyük engelleyici bizim için.Sakin olun, umutsuzluk yapmayın.Biraz daha sabır.

kızlar adetim 27.gün midem bulanıyor sabahları eşimde test yapalım diyor bende dostınex kullanıyorum ondandır diyorum.korkuyorum işin gercegi bu seferde olmuyacak diye .ama midem bulanıyor yemek canım istemiyor hiç.aranızda dostınex kullanan varmı etkileri nasıl.

canım ben kullandım.kişinin bünyesine göre değişir etkiler.ama bulantı yapıyor.benim sadece kullandığım günler başım ağrıyordu.:teselli:

Canım aramıza hoşgeldin. Öncelikle biraz daha sakin olmalısın. Senin de bebeğin olacak birgün. Sizde problem nedir canım? Onu belirtmen lazım listeye eklememiz için. Muhteme adet tarihini de iletmen lazım. Cevaplarına göre yprum yapabilir ve listeye ekleyebilirim canım. Ama biraz daha relax lütfen. a.s.

cnm ya kusura bakma aslında çok sabırlıyımdır ama son zamanlarda herşey üstüste geldi.
benim eşimin sperm sayısı ve hareketi az.sorunumuz bundan kaynaklanıyor.aslında bende bişey olmadığı söylendi ama ben yinede pko olabilir diyorum.adet düzensizliğim var 10 gün önce yada 10 gün sonra olursa düzensizlik sayılmaz dediler ama.hormon testi,rahim filmi,sulu ultrasonda temiz çıktım ama bu testlerden belli olurmuydu bir sorun olsaydı.

:a015: :a015: Diyecek hiçbir şey bulamıyorum. Beni böyle görmeye alışık değilsiniz biliyorum ama bu haber beni çok üzdü. Verilen emekler , bağlanan ümitler , görülen tedaviler , geçirilen ameliyat.. Karşılığı bu olmamalıydı. Çok süper değerler beklemiyorduk. Rekor değil peşinde olduğumuz. Normalin yarısına bile razıyken bu sonuç senin kadar beni de üzdü aymes. Ameliyat olup , tedavi yoluna gittiniz. Doğal yoldan olabilmesi için elinizden gelen herşeyi yaptınız. Kısmet.. Dediğin gibi tüp bebeği denemek en mantıklısı olacak sanırım. Allah verir de bir mucize gerçekleştirirse de seviniriz doğal yoldan. Üslub'un da dediği gibi stress de etkiliyebilir. Acaba güzel çıkacak mı değerler veya faydası oldu mu ameliyatın diye çok düşündü ve strese girdiyse farketmiştir. Ama çok da farkedemez. Bazı şeyleri kabullenmek lazım. Çok üzüldüm aymes. Ümid ettin , azmettin , pozitif oldun ,çaba gösterdin. Ağlama demeyeceğim. İnşallah tüp bebekte yüzünüz güler. Rabbim ikiz verir bunca üzüntünün üstüne inşallah. Allah yardımcınız olsun. Dualarımızı kabul etsin inşallah. İmkansız diye birşey yok ben ona inanıyorum. Allahım ne olur mucizelerine çok ihtiyacımız var. Bizlere yardım et Allahım , kucaklarımızı doldur yarabbim. :Saruboceq:

canım günaydın bende artık ne diyeceğimi bilmiyorum bütün cümlelerin boğazıma dizildiği andayım şu an dediğin gibi bi rekor beklemiyodum ama yinede biraz düzelir diye umudum vardı herşey yoluna giricek diye düşünüyodum eşimde bende elimizden gelen herşeyi yapmaya çalıştık bu olmamalıydı sonucu bazen bunu hakedicek kadar kötü ne yaptım ben diye düşünüyorum bi türlü bulamıyorum çok şey istemiyorumki sadece bi çocuk tam bi aile olmak istiyorum eşime çocuk vermek istiyorum bu neden bu kadar zor ona üzüldüğümü belli etmemek için herşeyi içime atıyorum sonra o gidincede patlıyorum ama biliyorumki oda aynı durumda sessiz sessiz oturuyo ağzımı açıp tek kelime soramıyorum daha aklıma gelince gözyaşlarım elimde olmadan boşalıyo. Allahım nolur yardım et gücüm bitti artık.senağlama

sevgili Aymes. öncelikle geçmiş olsun canım. kendini bu kadar üzme. Kısmetimiz neyse onu yaşıyorz.. İnşallah bizlerde hamile olduğumuz günleri göreceğiz arkadaşım.Belki biraz zaman alacak ama bizde o günleri göreceğiz inşallah. Bak bana azosperm problemi var bizde hiç beklemediğimiz bir zamanda öğrendik . direk mikroenjeksiyon tedavisine başlamamız lazım. onda bile şansımız çok az.ama sizde umut var canım tüp bebek tedavisi Allah size ikiz bebek nasip edecek inşallah.kaydirigubbakcemile. hatta doğal yolla olma ihtimali sözkonusu zamanla düzelicek inşallah.

Canım sağol güzel dileklerin için o kadar umutsuzluğa düştü o günleri görebilicekmiyim artık bilmiyorum. İnşallah dediğin gibi tüp bebek tedavisinde başarılı oluruz ondada kötü sonuç alırsak zaten düşünmesi bile korkunç.
Allah seninde yardımcın olsun canım Allah herkesin gönlüne göre versin

canım AYMESÇİM kay ay oldu eşin amelyat olalı merak ettim benim eşimde olmuştu geçen yıl ve tam tamına 12 ay sonra sperm sonucu mukemmel çıktı ve hemen sonraki ay yani ağutos ayında hamiş kaldım o yüzden merak ettim canım ne zaman amelyat olmuştu eşin

canım ocakta ameliyat oldu eşim ama ameliyattan önce değerleri daha iyiydi şimdi çok kötü

canım günaydın bende artık ne diyeceğimi bilmiyorum bütün cümlelerin boğazıma dizildiği andayım şu an dediğin gibi bi rekor beklemiyodum ama yinede biraz düzelir diye umudum vardı herşey yoluna giricek diye düşünüyodum eşimde bende elimizden gelen herşeyi yapmaya çalıştık bu olmamalıydı sonucu bazen bunu hakedicek kadar kötü ne yaptım ben diye düşünüyorum bi türlü bulamıyorum çok şey istemiyorumki sadece bi çocuk tam bi aile olmak istiyorum eşime çocuk vermek istiyorum bu neden bu kadar zor ona üzüldüğümü belli etmemek için herşeyi içime atıyorum sonra o gidincede patlıyorum ama biliyorumki oda aynı durumda sessiz sessiz oturuyo ağzımı açıp tek kelime soramıyorum daha aklıma gelince gözyaşlarım elimde olmadan boşalıyo. Allahım nolur yardım et gücüm bitti artık.senağlama

Üzüldük , beklemediğimiz bir sonuçla karşı karşıyayız. Belli şeyleri kabullendik artık. Tedaviye başlayacaksınız canım. Bu sebeple şimdi daha güçlü olmalısın. Allahtan bir ümidiniz var. Bütün ümitleriniz elinizden alınmış değil. elbette isterdik emeklerimizin karşılığını almayı ama kısmet değilmiş. Kısmet bu yoldan değilmiş. Kısmetiniz belki de tüp bebekte. Allah kimseyi ümitsiz bırakmasın. Yeni bir sayfa açacağız. Bu stresle değerler daha da kötüye gidebilir. Eşin için de çok zor. O da takıyordur kafasına. Belki bu sebeple değerler yükselemiyor. Çünkü stress en büyük düşman. Daha fazla streslenmektense tedaviye başlamak en doğrusu. Maddi durumları ayarlayıp , raporunuzu çıkarmaya başlayın derim canım. Moralinizi toplayın. Morfoloji çok güzel. Yumurta döllendiği taktirde embriyolar çok sağlıklı olur. Dualarımızla tutunduracağız bebişleri sana sımsıkı. İnşallah herşey güzel olacak canım. Üzülmenin bir faydası da yok. Nereye kadar kendini harab edebilirsinki. Şimdi adım atma zamanı. İnşallah herşey gönlümüzce olur. Seni seviyorum bitanem. Şeniz Üzülme artık. Ümidimiz bitmedi. Asıl şimdi başlıyoruz. Çok üzgünüm çoook :lepi: kaydirigubbakcemile5

aymes, bir umutla ameliyatı yaptırdınız, beslenmeye dikkat ettiniz, sonucunu bekliyorsunuz ama şu an için alamadınız, çok üzgünsün biliyorum.Şu anda aynı şeyleri biz de yaşıyoruz.Eşim 3 hafta önce ameliyat oldu, kürler, vitaminler vs.....3 ay sonraki test için umutlanıyoruz.Ama ameliyattan sonra değerlerin 3 ay sonra yükselmeyebileceğini hatta daha da düşebileceğini de biliyorum.Bak bedefe 1 yıl sonra normale dönmüş ve hamile.Şimdi değerlerin düşük olması sonra yükselmeyeceği demek olmuyor.Stres en büyük engelleyici bizim için.Sakin olun, umutsuzluk yapmayın.Biraz daha sabır.

sağol canım ama artık düzeleceğine inanmıyorum ben 9 ay oldu ameliyat olalı şu ana kadar düzelmediğine göre bundan sonrada umudum yok.
Bi türlü kendimi toparlayamıyorum belkide çok yeni diye arkadaşlar dualarınıza çok ihtiyacım var

canım ocakta ameliyat oldu eşim ama ameliyattan önce değerleri daha iyiydi şimdi çok kötü

aymes canım geçmiş olsun sonuçlar kötü diye hamile kalamazsın diye bişi yok 8,hamile olan civcivi görünce o kadar rahatlıyorum ki azosperm yani sperm yok ama doğal yoldan hamile kalmış bu ne büyük bi mucize allah isteyince spermsiz bile verir sen üzülme eminim zamanı gelince olucaktır bebeğin :emir_bebek:

Üzüldük , beklemediğimiz bir sonuçla karşı karşıyayız. Belli şeyleri kabullendik artık. Tedaviye başlayacaksınız canım. Bu sebeple şimdi daha güçlü olmalısın. Allahtan bir ümidiniz var. Bütün ümitleriniz elinizden alınmış değil. elbette isterdik emeklerimizin karşılığını almayı ama kısmet değilmiş. Kısmet bu yoldan değilmiş. Kısmetiniz belki de tüp bebekte. Allah kimseyi ümitsiz bırakmasın. Yeni bir sayfa açacağız. Bu stresle değerler daha da kötüye gidebilir. Eşin için de çok zor. O da takıyordur kafasına. Belki bu sebeple değerler yükselemiyor. Çünkü stress en büyük düşman. Daha fazla streslenmektense tedaviye başlamak en doğrusu. Maddi durumları ayarlayıp , raporunuzu çıkarmaya başlayın derim canım. Moralinizi toplayın. Morfoloji çok güzel. Yumurta döllendiği taktirde embriyolar çok sağlıklı olur. Dualarımızla tutunduracağız bebişleri sana sımsıkı. İnşallah herşey güzel olacak canım. Üzülmenin bir faydası da yok. Nereye kadar kendini harab edebilirsinki. Şimdi adım atma zamanı. İnşallah herşey gönlümüzce olur. Seni seviyorum bitanem. Şeniz Üzülme artık. Ümidimiz bitmedi. Asıl şimdi başlıyoruz. Çok üzgünüm çoook :lepi: kaydirigubbakcemile5

Canım iyiki varsın iyiki varsınız hepinize çok teşekkür ederim evet artık tek ümidim tüp bebek bunun için bayramdan sonrayı bekleyip biraz toparlanıyım diyorum inşallah ordan yüzümüz güler üzülmenin faydası yok biliyorum ama çok dolmuşum biraz içimi boşaltmam gerekiyo bunun için sabahtan beri ağlıyorum ama ağlamak iyi geliyo.
Bende seni inanki çok seviyorum dualarını eksik etme üzerimden

aymes canım geçmiş olsun sonuçlar kötü diye hamile kalamazsın diye bişi yok 8,hamile olan civcivi görünce o kadar rahatlıyorum ki azosperm yani sperm yok ama doğal yoldan hamile kalmış bu ne büyük bi mucize allah isteyince spermsiz bile verir sen üzülme eminim zamanı gelince olucaktır bebeğin :emir_bebek:

Sağol canım benimde bu saatten sonra gerçekten bi mucizeye ihtiyacım var.
Canım ozaman gelsin artık sabrım tükendi dayanacak gücüm kalmadı

kızlar günaydın listemizin üzerinde dolaşan karabulutlar üstümüzden kalksa artık:eek:klava: hamiş çıksa

mrb kizlar ben yine kotu bir haberle geldim aymesle ayni seyleri yasadim dun
normal dr dan bir tup bebek merkezine gitmeye basladim ve ordaki dr da yeni bir test istemisti oda dun geldi ve sok oldum eskisinden daha kotu bir sekilde oysaki ben 3 aydir keciboynuzu pekmezi bir bucuk aydir da keciboynuzu kuru veriyorum esime bal findik badem fistik muz uzum domates corbasi havuc vs bunlarda var tabi ama sonuc dahada dusmus neye ugradigimi bilemedim birden bakinca buneya falan dedim attim testi aglamamak icin zor tuttum kendimi esim cok uzuldu tabi ben oyle yapinca ama bos bulundum cok uzgunum biliyorum umudunu yitirme diyceksiniz ama o bende kalmadi dogal yolla olmaz artik benim degerler soyle
ml de yarim milyon
total 3 milyon
hizli hareketli 2
yavas hareketli 20
yerinde hareketli 12
hareketsiz 66
bu 1 saat sonraydi
buda 5 saat sonra
hizli hareket 0
yavas harkt 18
yerinde 6
hareketsiz 76
canlilik yuzde 36
encokda moralim buna bozuldu forme normal yuzde 27 den yuzde 2 ye dusmus sok oldum
bu arda volume 6 ml sperm yani
nevrosky canim ne diyosun bu sonuca yorum yaparmisin
hayat cok zor be....

kızlar nerdesiniz nevrosky canım kaç gündür yoğun çalışıyorum msjlarına o yüzden geç cevap veriyorum dr. doğum kontrol hapını kist geçsin diye verdi başka tedavisi yok adet olunca tekrar gidicem geçmişmi diye ne zor şey ya

Allah kolaylıklar versin işlerinde canım. İşlerini topala biz buralardayız , görüşmek üzere canım. a.s.

X