Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
nevrosky canim bu arada benim duyduguma gore 70 000 salavat okunuyor istersen bu sayiya tamamliyalim salavatlari okuyanlardan allah razi olsun birbirimize dua etmeyi unutmayalim arkadaslar en kabul goren dua bir muminin bir mumine ettigi duaymis oruc agizla edilen dua birde bu yuzden bol bol dua edelim...
bu arada nevrosky canim bende okuyorum toptan soylerim aksama dogru eklersin simdilik by

selam kızlar hepinizin ramazanı mübarek olsun
nevroskycim ne güzel düşünmüşsün hemen şimdi abdest aldım ben de 100 ihlas okudum canım ekleyiver. ya çok acıkıtım sanıryordum hiç acıkmadım nedense susamadım bile öyle çok. geçen sene doğuda olmamıza rağmen çok zorlanmıştım.

Sağol canım. Sana da hayırlı Ramazanlar. Allah kabul etsin orucunu. Allahım tüm dualarımızı ve ibadetlerimizi kabul etsin inşallah. :Saruboceq:

Ekleyeceğim canım okuduklarını , Allah kabul etsin. a.s.

herkese hayırlı ramazanlar kızlar.allah bu güzel ayda hepimizin dileklerini gerçek eder umuyorum.hepinize sevgiler.nevroskycim okuyabildiğim kadar okuyacağım ben de.ne güzel düşünmüşsün.okuyanlara şimdiden allah razı olsun.

bak,10 tane okudum bile.ekle canım.boş oldukça okur haber veririm.

Sağol canım. Sana da hayırlı ramazanlar. Hemen ekliyorum canım , Allah kabul etsin. a.s. Allah razı olsun.

a.s.bugun kimseden ses cikmiyor cokmu aciktiniz kizlar....yemek bekliyorsunuz degilmi himmmm afiyet olsun yarasin..nevrosky canim sende cok gorunmedin 200 ihlas 200 salavat okudum canim eklersin eger baktik az geliyor haber ver ben cogaltabilirim

amin amin amin yarabbim bu sefer olmustur insallah cok tsk ederim allah razi olsun senden iyi dileklerin icin gamyoncuiremsu

nevrosky canim bu arada benim duyduguma gore 70 000 salavat okunuyor istersen bu sayiya tamamliyalim salavatlari okuyanlardan allah razi olsun birbirimize dua etmeyi unutmayalim arkadaslar en kabul goren dua bir muminin bir mumine ettigi duaymis oruc agizla edilen dua birde bu yuzden bol bol dua edelim...
bu arada nevrosky canim bende okuyorum toptan soylerim aksama dogru eklersin simdilik by

Canım ihlasları bitirince hep beraber Salavatlara geçeriz o zaman. Nereden duydun canım sen 70.000 adet olduğunu?

Tamam canım sen ilettikçe eklerim ben. Allah razı olsun canım. a.s.

a.s.bugun kimseden ses cikmiyor cokmu aciktiniz kizlar....yemek bekliyorsunuz degilmi himmmm afiyet olsun yarasin..nevrosky canim sende cok gorunmedin 200 ihlas 200 salavat okudum canim eklersin eger baktik az geliyor haber ver ben cogaltabilirim

Canım bugün işlerim yoğundu işyerinde. Şimdi de evdeyim yemeği hazırlıyorum bir yandan. Ekliyorum canım , baya çok okumuşsun. Allah kabul etsin inşallah. :Saruboceq:

kafam çok karışık kızlar kaç gündür okuyorum yazılanları ama karar veremedim eşimin sperm sonuçları iyimi kötümü sayı:110milyon hareket:%81 morfoloji:%15 ama dr.normal yolla hamile kalman zor dedi sizce bu sonuçlar çok mu kötü lütfen cevap yazın.

Canım önceki cevabımı kopyaladım. Yalnız değerler kötü değil. Bunu söyleyen kadın doğumcu mu? Yani yanlış yönlendiriyor gibi geldi bana. Sayı güzel , hareket güzel , Morfoloji de kruger'e göreyse normal değerin üstünde. Bir üroloğa gidip gösterin normal diyecektir. Yalnız kruger'e göre değilse morfoloji birşey diyemem canım.

Canım ;

WHO'ya normal morfoloji %50 ve üstü.

Kruger Morfolojisine göre ;
%0-%4 arası Tüp Bebek
%4-%14 arası Aşılama (Başka sorun yoksa) Tüp Bebek (Başka sorun varsa)
%14 ve üstü Doğal yoldan (Başka sorun yoksa) Aşılama (Başka sorun varsa)

Merkeze sormanız lazım neye göre yaptıklarını. Bazıları WHO'ya göre bakıyorlar , bazıları kruger'e göre. Kruger'e göre bakılması daha iyi. Kuralları daha sert ama gerçekten işe yarar spermlerin oranını göstermekte daha başarılı. Spermiogramda yazar genelde neye göre baktıkları.

Canlarım bu mübarek ayda hepimiz dualar ediyoruz. Dualarımızda da birbirimizi esirgemiyoruz buna şüphe yok.

Ancak ben derim ki ortak muradımız için hep beraber toplam 10.000 İHLÂS okuyalım. Peygamber Efendimize getirebildiğimiz kadar SALAVAT getirelim. Bunları burada toplayalım. Herkes okuyabildiğini bildirsin.

10.000 İhlâs bitince ben de hepimiz için duasını yapacağım. İnşallah dualarımız kabul olur ve tez zamanda meleklerimize kavuşuruz. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Canlarım hep beraber okuyacağız. Mesela ben bugün 50 tane okudum , bir başkası 50 tane , başka birisi de 50 tane okudu diyelim. Toplam 150 ediyor. Üstüne üstüne ekleyerek 10.000 taneyi bulacağız. Sonra da duasını okuyacağım ben. Salavat'ı da getirebildiğimiz kadar getireceğiz gün içinde. Onları da bildiririz. Toplarız. Ona bir sayı belirlemedik. Okuyabildiğimiz kadar okuyalım. Faziletleri saymakla bitmez. Bunlardan biri de şöyledir ;

Hz. Ömer (R.A) diyor ki: "Öğrendiğime göre dua yerle gök arasında bir yerde asılı kalır, Peygamber Efendimiz (Sallallahu Aleyhi Ve Sellem)'e salat-ü selam getirmedikçe onun hiçbir cümlesi göğe yükselmez."

İHLÂS SÛRESİ

Kul hüvallâhü ehad. Allâhüssamed. Lem yelid ve lem yûled. Ve lem yekün lehû küfüven ehad.

SALAVAT

Allâhümme salli alâ seyyidinâ Muhammedin ve ala âli seyyidinâ Muhammed

---------------------------------------------------------------------------

asi74 : 200 İhlâs 200 Salavat
aymes : 150 İhlâs
esila@mısra : 100 İhlâs
minervaduygu : 10 İhlâs
nevrosky : 100 İhlâs 100 Salavat

1. GÜN :
Toplam İHLÂS : 560
Toplam SALAVAT : 300

Canım bugün işlerim yoğundu işyerinde. Şimdi de evdeyim yemeği hazırlıyorum bir yandan. Ekliyorum canım , baya çok okumuşsun. Allah kabul etsin inşallah. :Saruboceq:

amin insallah allah hepimizinkini kabul eder evet canim bitsin diye cok okuyorum pek kimse katilmiycak gibi o yuzden afiyet olsun tekrardan kolay gelsin bende yemegi yapiyim artik iyi aksamlar ben geceleri giremiyorum bitanecik kocam evde oluyor yalniz kalmasin diye yarin gorusmek uzere dualarim sizinle herzaman opuldunuzcokacimcoook

amin insallah allah hepimizinkini kabul eder evet canim bitsin diye cok okuyorum pek kimse katilmiycak gibi o yuzden afiyet olsun tekrardan kolay gelsin bende yemegi yapiyim artik iyi aksamlar ben geceleri giremiyorum bitanecik kocam evde oluyor yalniz kalmasin diye yarin gorusmek uzere dualarim sizinle herzaman opuldunuzcokacimcoook

Tamam canım sana kolay gelsin. Allah kabul etsin. Afiyet bal şeker olsun. a.s. Yarın görüşürüz canım.

slm kızlar.ben bu sitede yeniyim.siteyi tanımak için gezerken sizleri gördüm.gecenlerde internette okumuştum.sizinle paylaşayım umarım faydası olur.ilişkiye girmeden 1 saat önce eşinize sert kahve içirmeniz gerekiyomuş.bu sperm sayılarını çoğaltıyomuş.bir de her gün ilişkiye girmek sperm sayılarını azalttığı için 3 gün ara vermek gerekiyomuş,uamrım faydası olur

ben size bide dilek duası yolluyayım bu duayı hertürlü isteğiniz için okuyabilirsiniz.
Elif Allah mim Muhammet tez selamet
şimdiden Allah kabul etsin.....

Canım önceki cevabımı kopyaladım. Yalnız değerler kötü değil. Bunu söyleyen kadın doğumcu mu? Yani yanlış yönlendiriyor gibi geldi bana. Sayı güzel , hareket güzel , Morfoloji de kruger'e göreyse normal değerin üstünde. Bir üroloğa gidip gösterin normal diyecektir. Yalnız kruger'e göre değilse morfoloji birşey diyemem canım.

Canım ;

WHO'ya normal morfoloji %50 ve üstü.

Kruger Morfolojisine göre ;
%0-%4 arası Tüp Bebek
%4-%14 arası Aşılama (Başka sorun yoksa) Tüp Bebek (Başka sorun varsa)
%14 ve üstü Doğal yoldan (Başka sorun yoksa) Aşılama (Başka sorun varsa)

Merkeze sormanız lazım neye göre yaptıklarını. Bazıları WHO'ya göre bakıyorlar , bazıları kruger'e göre. Kruger'e göre bakılması daha iyi. Kuralları daha sert ama gerçekten işe yarar spermlerin oranını göstermekte daha başarılı. Spermiogramda yazar genelde neye göre baktıkları.

canım cevap verdiğin için sağol bu krugere yapılmış bi test üroloji dr. dedi bana morfoloji düşük diye

slm kızlar.ben bu sitede yeniyim.siteyi tanımak için gezerken sizleri gördüm.gecenlerde internette okumuştum.sizinle paylaşayım umarım faydası olur.ilişkiye girmeden 1 saat önce eşinize sert kahve içirmeniz gerekiyomuş.bu sperm sayılarını çoğaltıyomuş.bir de her gün ilişkiye girmek sperm sayılarını azalttığı için 3 gün ara vermek gerekiyomuş,uamrım faydası olur

ben size bide dilek duası yolluyayım bu duayı hertürlü isteğiniz için okuyabilirsiniz.
Elif Allah mim Muhammet tez selamet
şimdiden Allah kabul etsin.....

Canım ilgin için çok teşekkürler. Allah gönlüne göre versin inşallah. Amin. :Saruboceq: a.s.

canım cevap verdiğin için sağol bu krugere yapılmış bi test üroloji dr. dedi bana morfoloji düşük diye

Canım başka sorun yoksa %14 üstü normal canım. Hız ve sayı normal olduğuna göre morfoloji de barajı aştığına göre daha sorun nedir anlayamadım. Kruger'e göre %14 WHO'ya göre %50'nin de üstünde. Bence bir kaç ay sonra tekrar spermiogram yaptırıp başka bir üroloğa gösterin. Bence o kadar zaman bile geçmeyecek. Hamile kalacaksın yakında. Değerler gerçekten çok güzel. Bizim morfolojiler yerlerde sürünüyor biz senden daha ümitliyiz. Sıkma canını. Gelir bebiş. a.s.

Canlarım bu mübarek ayda hepimiz dualar ediyoruz. Dualarımızda da birbirimizi esirgemiyoruz buna şüphe yok.

Ancak ben derim ki ortak muradımız için hep beraber toplam 10.000 İHLÂS okuyalım. Peygamber Efendimize getirebildiğimiz kadar SALAVAT getirelim. Bunları burada toplayalım. Herkes okuyabildiğini bildirsin.

10.000 İhlâs bitince ben de hepimiz için duasını yapacağım. İnşallah dualarımız kabul olur ve tez zamanda meleklerimize kavuşuruz. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Canlarım hep beraber okuyacağız. Mesela ben bugün 50 tane okudum , bir başkası 50 tane , başka birisi de 50 tane okudu diyelim. Toplam 150 ediyor. Üstüne üstüne ekleyerek 10.000 taneyi bulacağız. Sonra da duasını okuyacağım ben. Salavat'ı da getirebildiğimiz kadar getireceğiz gün içinde. Onları da bildiririz. Toplarız. Ona bir sayı belirlemedik. Okuyabildiğimiz kadar okuyalım. Faziletleri saymakla bitmez. Bunlardan biri de şöyledir ;

Hz. Ömer (R.A) diyor ki: "Öğrendiğime göre dua yerle gök arasında bir yerde asılı kalır, Peygamber Efendimiz (Sallallahu Aleyhi Ve Sellem)'e salat-ü selam getirmedikçe onun hiçbir cümlesi göğe yükselmez."

İHLÂS SÛRESİ

Kul hüvallâhü ehad. Allâhüssamed. Lem yelid ve lem yûled. Ve lem yekün lehû küfüven ehad.

SALAVAT

Allâhümme salli alâ seyyidinâ Muhammedin ve ala âli seyyidinâ Muhammed

---------------------------------------------------------------------------

asi74 : 200 İhlâs 200 Salavat
aymes : 150 İhlâs
esila@mısra : 100 İhlâs
minervaduygu : 60 İhlâs
nevrosky : 100 İhlâs 100 Salavat

1. GÜN :
Toplam İHLÂS : 610
Toplam SALAVAT : 300

X